Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-31, 21:48   #181
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
hej jestem załamana miałam dziś jazdy i było koszmarnie czułam się jakbym nic nie pamiętała gasło mi ciągle łuk to porażka o parkowaniu nawet nie wspomnę w dodatku mam kontuzję kolana i trudno mi sprzęgło trzymać i jeszcze przypałętało się zapalenie spojówek a noszę soczewki od lat - okulary tylko po domu i w dodatku nie przepadam za nimi. wszystko się wali chyba wcale na egz nie pójdę oszczędzę sobie wstydu
Jeszcze masz kilka dni do egzaminu, takze moze te oczy sie uspokoja do tego czasu? a kolano moze tez jakos ulzy? Nie zalamuj sie, masz juz oplacony egzamin, idz i zdaj, tak po prostu

Olvnia, ja od 3 dni mam prawko i juz trzeci dzien jezdze jak ryba w wodzie, choc mialam dzis maly problem z zaparkowaniem, bo sobie pojechalam na taki wielki parking przed hipermarketem.. no i chcialam sie zmiescic miedzy dwa auta musialam jedna poprawke zrobic, bo prawie byl wjechala w auto ale wyszlo ok po wszystkim
Najbardziej ubolewam nad tym, ze do 26 czerwca pojezdze pare razy jeszcze a potem w Anglii nie bede jezdzic i wypadne z rytmu :/
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-31, 22:04   #182
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
tak mam 4 godziny w przyszłym tygodniu do wybrania ale to nie ma sensu mam ochotę rzucić to w cholerę, jestem do niczego
Nie mów tak! Idź na luzie, bez presji w głowie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 07:39   #183
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
tak mam 4 godziny w przyszłym tygodniu do wybrania ale to nie ma sensu mam ochotę rzucić to w cholerę, jestem do niczego
Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
pójdę-skoro już zapłaciłam... obleje i już będę mieć ten cyrk z głowy, przynajmniej o tyle dobrze że się nie poddam
Spokojnie dasz radę będzie ci się dobrze jeździło, a najgorszym błędem będzie zostawienie tego wszystkiego, ja zmarnowałam 5 lat, a już dawno mogłabym śmigać

U mnie godzina zero powoli się zbliża :P
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 09:33   #184
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Dziewczyny gratuluje! Fajnie się czyta że zdajecie, to oznacza że zdanie jest wykonalne

Mi się już jeździ coraz lepiej, nie gaśnie mi tylko muszę popracować nad koncentracją na skrzyżowaniach Zdałam sobie sprawę, że te 30godz to strasznie mało! Zawsze myślałam, że po tylu godzinach jazdy człowiek już wszystko umie, wyjeździłam już 10 i jakoś nie wydaje mi się że będę jeździła idealnie po tym kursie, to zdecydowanie za mało.


Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
pójdę-skoro już zapłaciłam... obleje i już będę mieć ten cyrk z głowy, przynajmniej o tyle dobrze że się nie poddam
Ale gadasz głupoty! Nawet tak nie myśl, może akurat zdasz A w najgorszym wypadku nie zdasz i nic wielkiego się nie stanie, trudno każdemu się zdarza. Po co tak myśleć skoro jesteś jeszcze przed? Załamywanie się jest niewskazane, głowa do góry i ruszaj na egzamin!
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 11:04   #185
aneta1o1o
Rozeznanie
 
Avatar aneta1o1o
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomości: 508
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

aj dziewczyny mnie najbardziej wkurza coś w ten desen: najlepsi za pierwszym i itp....
mi się spodobało podejście kolegi. On zdał za 1 ja za 6 i mi napisał publicznie na fb: nie ważne za którym, ważne, że jest więcej takich ludzi!
myślę, że też będę bardziej czujna
trzymam kciuki Sereniti! mi stres minął jak weszłam do L
aneta1o1o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 11:16   #186
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

aneta - mnie właśnie stresuje przebywanie w L na jazdach w marcu jakoś mi szło zwłaszcza po zmianie instruktora bo poprzedni bardzo mnie zniechęcił do prowadzenia auta - skoro ciągle się słyszy ze jest się beznadziejnym to w końcu nie trudno w to uwierzyć. ale po wczorajszym byłam zdruzgotana nie sądziłam że aż tyle błędów popełnię, łuk to moja zmora skoro na jazdach mi nie wychodzi to jak ma się udać przy obcym gościu? żałuję że poszłam na prawko tyle oszczędzałam na kurs i teraz tym bardziej mnie to boli bo tą kasę mogłabym przeznaczyć na inne ważne potrzeby
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 11:38   #187
Johanna1995
Raczkowanie
 
Avatar Johanna1995
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 166
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
aneta - mnie właśnie stresuje przebywanie w L na jazdach w marcu jakoś mi szło zwłaszcza po zmianie instruktora bo poprzedni bardzo mnie zniechęcił do prowadzenia auta - skoro ciągle się słyszy ze jest się beznadziejnym to w końcu nie trudno w to uwierzyć. ale po wczorajszym byłam zdruzgotana nie sądziłam że aż tyle błędów popełnię, łuk to moja zmora skoro na jazdach mi nie wychodzi to jak ma się udać przy obcym gościu? żałuję że poszłam na prawko tyle oszczędzałam na kurs i teraz tym bardziej mnie to boli bo tą kasę mogłabym przeznaczyć na inne ważne potrzeby
dobre samopoczucie w eleczce to połowa sukcesu, druga połowa to fart żeby trafić na dobrego egzaminatora w egz, a tam kawałeczek to umiejętności. Bo ktoś moze świetnie jeździć, ale emocje, stres, marudzący egzaminator i jesteśmy w d...
Johanna1995 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 11:39   #188
aneta1o1o
Rozeznanie
 
Avatar aneta1o1o
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomości: 508
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

powiem tak. ja z łukiem też mialam problemy. ale mój instruktor nauczył mnie inaczej. Trudniej ale wiedział że jestem w stanie i wychodzi koncertowo
aneta1o1o jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 11:46   #189
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Odp: Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez aneta1o1o Pokaż wiadomość
aj dziewczyny mnie najbardziej wkurza coś w ten desen: najlepsi za pierwszym i itp....
mi się spodobało podejście kolegi. On zdał za 1 ja za 6 i mi napisał publicznie na fb: nie ważne za którym, ważne, że jest więcej takich ludzi!
myślę, że też będę bardziej czujna
trzymam kciuki Sereniti! mi stres minął jak weszłam do L
Mòj instruktor tak mòwi, nie ważne za ktòrym ale żeby było sam mòwi, że dużo zależy od egzaminatira i nie ma się co zniechęcać tylko trzeba zdawać nawet po kilka razy. Dużo nie zależy od nas, bo prawda jest taka że jak chcą to mogą nas oblać za byle co.
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 13:30   #190
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez aneta1o1o Pokaż wiadomość
aj dziewczyny mnie najbardziej wkurza coś w ten desen: najlepsi za pierwszym i itp....
mi się spodobało podejście kolegi. On zdał za 1 ja za 6 i mi napisał publicznie na fb: nie ważne za którym, ważne, że jest więcej takich ludzi!
myślę, że też będę bardziej czujna
trzymam kciuki Sereniti! mi stres minął jak weszłam do L
Ta najlepsi za pierwszym razem, ja zdałam za 2 więc róznica niewielka, a do najlepszych to mi jeszcze duużo brakuje. Najepszy to może być mój tata, który ma prawko ponad 30lat na osobowe i ciężarowe, lub wujek - prawko od 40 lat na osobowe, ciężarowe i autokary. Obaj jeżdżą codziennie do pracy samochodem. Warto dodać "może", bo nawet kierowca z długim stażem i kilometrami na liczniku nie jest alfą i omegą. Nie ważne za którym się zdało, ważne jest opanowanie auta, stosowanie przepisów, jazda bezpieczna bez brawury, ostrożność. Zbytnia pewność siebie może zgubić.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 14:03   #191
aneta1o1o
Rozeznanie
 
Avatar aneta1o1o
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: lubelskie.
Wiadomości: 508
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Ta najlepsi za pierwszym razem, ja zdałam za 2 więc róznica niewielka, a do najlepszych to mi jeszcze duużo brakuje. Najepszy to może być mój tata, który ma prawko ponad 30lat na osobowe i ciężarowe, lub wujek - prawko od 40 lat na osobowe, ciężarowe i autokary. Obaj jeżdżą codziennie do pracy samochodem. Warto dodać "może", bo nawet kierowca z długim stażem i kilometrami na liczniku nie jest alfą i omegą. Nie ważne za którym się zdało, ważne jest opanowanie auta, stosowanie przepisów, jazda bezpieczna bez brawury, ostrożność. Zbytnia pewność siebie może zgubić.
hm.... a ja na egzamin poszłam na pewniaka i w końcu się udało ;p
aneta1o1o jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-01, 17:22   #192
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez aneta1o1o Pokaż wiadomość
hm.... a ja na egzamin poszłam na pewniaka i w końcu się udało ;p
Chodziło mi o to, by po egzaminie z prawkiem w kieszeni nie być zbyt pewnym siebie, np.: nie ufać, że skoro mamy pierwszeństwo, to na 100% inne auto nam ustąpi, bo może się okazać, że nie, itd.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 18:51   #193
brr
Raczkowanie
 
Avatar brr
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 498
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Ta najlepsi za pierwszym razem, ja zdałam za 2 więc róznica niewielka, a do najlepszych to mi jeszcze duużo brakuje. Najepszy to może być mój tata, który ma prawko ponad 30lat na osobowe i ciężarowe, lub wujek - prawko od 40 lat na osobowe, ciężarowe i autokary. Obaj jeżdżą codziennie do pracy samochodem. Warto dodać "może", bo nawet kierowca z długim stażem i kilometrami na liczniku nie jest alfą i omegą. Nie ważne za którym się zdało, ważne jest opanowanie auta, stosowanie przepisów, jazda bezpieczna bez brawury, ostrożność. Zbytnia pewność siebie może zgubić.
W 100% się z Tobą zgadzam

Najgorsi są tacy, którzy myślą, że skoro zdali prawko to jeżdżą bez zarzutu, a to wcale nieprawda. Ja sama mam świadomość tego, że prawdziwa nauka odpowiedzialności za siebie, pasażerów dopiero przede mną.
brr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 20:03   #194
Johanna1995
Raczkowanie
 
Avatar Johanna1995
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 166
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Jadąc w eleczce jednak jest instruktor, a keidy będziemy mieć prawko w kieszeni to my w 100% odpowiadamy za siebie i pasażerów, ale damy radę
Johanna1995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 22:18   #195
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Trzymam kciuki za wszystkie zdajace w przyszlym tygodniu!

__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-01, 22:44   #196
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za wszystkie zdajace w przyszlym tygodniu!

i ja trzymam to bedzie dobry Tydzien bo mam w tym tyg.Urodzinki kto mi zrobi prezent i zda ???? odpowiedz Wszytscy!!
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 07:41   #197
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za wszystkie zdajace w przyszlym tygodniu!

Nie dziekuję
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 10:08   #198
Murcielaga
Raczkowanie
 
Avatar Murcielaga
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 120
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za wszystkie zdajace w przyszlym tygodniu!

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
i ja trzymam to bedzie dobry Tydzien bo mam w tym tyg.Urodzinki kto mi zrobi prezent i zda ???? odpowiedz Wszytscy!!

Dziewczyny nie dziękuję postaram się nie zawieść
__________________
When you reduce life to black and white, you never see rainbows. ~Rachel Houston
Murcielaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 10:54   #199
Mraleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 104
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Dziewczyny mam co raz większy mętlik w głowie. Do końca ważności moich testów został tydz. z kawałkiem... Jutro się wybiorę do Wordu z pisemkiem o przedłużenie ale nie wiem jak takie pisemka rozpatrują i ile to trwa... Z jednej strony muszę spędzić pół dnia w Wordzie jak chcę się załapać na jakiś szybszy termin (w pt było z rana kilka miejsc na 4 VI w wt) i muszę zadzwonić do instruktora żeby chociaż umówić się na 2h i zobaczyć na plac (miałam teraz tydz. przerwy od egz.) Wiem, że jak będę miała datę egz. to nawet coś zwolni czy kogoś innego mi poleci...
Z drugiej strony mam dość mam zamiar rzucić to wszystko bo jak tyle lat bez prawka to można się obyć i normalnie żyć... Z innej znowu myślę, że przecież durny łuk nie może mnie pokonać i myślę, że jak nie zdążę z testami to podejdę do nowych... Nie wiem czy jak mi nie przedłużą testów i nie zdążę do 11 VI czy odzyskam pieniądze czy nie podejdę do nowych testów i wtedy powiem rodzicom, że próbuję od nowa z prawkiem... Ale też znowu nie wiem czy to jest na moje nerwy...
Robiąc to prawko skupiam się na tym i prawie o niczym innym nie mogę myśleć... Tyle kasy poszło dobrze się w sumie czuję za kierownicą, a zawsze na łuku polegnę
Normalnie mętlik mam niezły w głowie....
Sereniti, a kiedy Ty masz egzamin? Ty jesteś już po całym kursie i masz teraz wykupione jazdy dodatkowe?
Trzymam kciuki za wszystkie zdające.
Po południu zabieram się za sklecenie pisemka. Chyba zaadresuję na Word i dodam, że do dyrektora też jak myślicie?
Mraleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-02, 11:07   #200
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Mraleczka - mam egz w piątek już mi niedobrze na tę myśl. kurs skończyłam w marcu ale potem miałam przeboje ze zmianą instruktora, problemy z oczami i tak wypadło że dopiero teorię zdałam w kwietniu i 2 miesiące od tego zdania musiałam czekać na praktykę więc kupiłam 6 godzin jazd żeby coś sobie przypomnieć a w zasadzie nauczyć bo stary instruktor to nauczył mnie jedynie jechać do przodu i skręcać - żadnego zawracania parkowanie kilka razy na krzyż a łuk aż 15 minut raz - ogólnie facet chyba stwierdził że nie warto we mnie inwestować czasu - coś czuję że się nie mylił
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 11:31   #201
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Odp: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Dziewczyny nie poddawajcie się, przecież głupi łuk nie może was pokonać! a poza tym szkoda tej kasy, którą przeznaczyłyście na kurs. Który raz zdajecie? Bo chyba nie doczytałam wcześniej.

A dla zrelaksowania polecam wątek, na który wczoraj wpadłam i leżałam ze śmiechu
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=442547

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 12:10   #202
Johanna1995
Raczkowanie
 
Avatar Johanna1995
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 166
Dot.: Odp: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

trzymajcie kciuki za nas trzymajcie ja dziś wyjeździłam ost godzinki przed egz i zaczynam powoli się nakręcać już, ale mówię sobie dam radę inni zdali to ja też- wszyscy w koło, zdasz zdasz więc presja otoczenia jest, ale nikomu nic udowadniać nie musimy, jak juz to sobie samym tylko także też dziewczyny powodzenia nam wszytskim zdającym w najbliższym czasie
Johanna1995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 12:11   #203
Sylvana
Zadomowienie
 
Avatar Sylvana
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 149
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cześć Dziewczyny
Zostały mi jeszcze trzy jazdy do końca kursu i strasznie się stresuję przed tą teorią nieszczęsną bo zalezy mi na czasie a kumpela na nowej teorii za 5 razem dopiero zdała....

Ja się uczę z tej strony: http://prawkobazapytan.pl/ - maja tam zbior okolo 800 pytan z nowej bazy ..
Też któraś się z niej uczy? Warto? + mam książkę z Credo ze szkoly ale jej az tak nie studiuję.

Cytat:
Napisane przez Johanna1995 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny!
Kurs skonczyłam po weekendzie majowym, w przyszłym tyg mam teorie- przeczytałam kodeks, jakieś poradniki kierowcy, robię testy, któraś wcześniej pytała skąd testy, co polecamy- ja na allegro zamówiłam płytkę z firmy IMAGE oraz CREDO i męczę i męczę te testy

A wracając do łuku, słyszałam od mojego instruktora, że są 2 techniki wykonywania tego manewru, ja robiłam " na pachołki". Do przodu to normalnie jedziemy korygujemy tor jazdy zatrzymujemy się, wsteczny i zaczynamy cofać, patrzymy na prawe lusterko i gdy "miniemy lusterkiem" pierwszy z pachołków jeden obrót kierownicą w prawo i dalej dalej cofamy patrząc w lusterka i gdy zobaczymy, że autko mamy równolegle z liniamy prowadzącymi do kopertki, kierownicą jeden obórt w lewo i cofamy do końca, patrząc przez szybę tylnią i w lustereczka.
mam nadzieję, że w miarę zrozumiale napisane jak ja zawsze robiłam łuczek, chociaż sama bardziej nie lubie wzniesienia niż łuku
Mi łuk wychodzi bardzo dobrze właśnie dzięki tej metodzie
Nie wyobrażam sobie inaczej przejechać łuku, choć wiadomo stres, nerwy i pewniak, że łuk akurat zdam i może być niespodzianka i jakiś słupek przewrócony na egzaminie więc pewniakiem do końca być nie można
Mój instruktor mówił, że auto ustawiają zdajacemu na kopercie do przejazdu, a tu któras pisała, że sama musiała ustawiać do startowej koperty dziwne
Sylvana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 12:35   #204
Johanna1995
Raczkowanie
 
Avatar Johanna1995
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Głogów
Wiadomości: 166
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

zalezy od egzaminatora czy auto jest ustawione czy nie, bo zazwyczaj stoi już ono na kopercie w łuku i tak robimy wszytskie czynności chociaż właśnie mam wątpliwości tutaj, bo samo przygotowanie do jazdy konczy się zapięciem pasów, a nie włączeniem silnika i świateł mijania, za to moja kolezanka oblała egz, za to że nei włączyła na przygotowaniu do jazdy świateł mijania 2 razy( miała pozycyjne) i teraz pytanie kończyć przygotowanie do ajzdy zapięciem pasów, czy włączeniem silnika i światełek też- z przykładu mojej kol chyba ta 2 opcja i nie wiem sama

mam znalazłam, że światełka działają po przekręceniu raz kluczykiem także po zapięciu pasów, włączamy zapłon i światełka na zakonczeniu przygotowanai do jazdy- akuarat tutaj znlazione dla toyoty, na której zdj egz, może nei zginę na nim zobaczymy http://klejna.webd.pl/eprawojazdy/pjy.html

Edytowane przez Johanna1995
Czas edycji: 2013-06-02 o 13:00
Johanna1995 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 12:58   #205
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez sereniti Pokaż wiadomość
Mraleczka - mam egz w piątek we mnie inwestować czasu -
Ja jutro
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 14:47   #206
miaursula
Raczkowanie
 
Avatar miaursula
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 351
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Dziewczyny, mam 2 pytania:

- łuk mam robić takim pół-sprzęgłem (tak mi mówi instruktor); jednak jeśli na egzaminie auto będzie ustawione w kopercie to wtedy będę musiała ruszyć jednak gazem, bo mi silnik zgaśnie... prawda?

- przy jeździe tyłem na łuku i przy skręcaniu po pierwszym pachołku obrót kierownicy ma być całkowity o 360 stopni?
miaursula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 14:56   #207
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Sylvana Pokaż wiadomość
Mój instruktor mówił, że auto ustawiają zdajacemu na kopercie do przejazdu, a tu któras pisała, że sama musiała ustawiać do startowej koperty dziwne
w Krakowie trzeba sobie samemu wyjechać z miejsca parkingowego przed MORDem i dojechać na placyk z łukiem, tak samo wracając do MORDu trzeba znowu zaparkować prostopadle, więc wychodzą łącznie dwa parkowania podczas egzaminu


przygotowanie do jazdy to też włączenie silnika i świateł mijania, przynajmniej ja tak robiłam. Jak egzaminator stwierdził, że ok to spuszczałam ręczny, kierunkowskaz no i na łuk :P

miaursula - ja nigdy nie dodawałam gazu na łuku.
__________________
sun goes down

Edytowane przez WhiteCherry
Czas edycji: 2013-06-02 o 15:00
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 15:08   #208
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Johanna zdajez w lcy wiec Ci napisze za pierwszym razem wjechal mi na luk i kazal go zrobic wiec pasy, lusterka, fotel, swiatla, odpalilam silnik no inpojechalam a za drugim razem uslyszalam: prosze przygotowac sie do jazdy, wiec to samo zrobilam tylko silnika nie zapalalam i on dopiero powiedzial: prosze ruszyc

Koniecznie napisz z kim mialas egzam


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 15:10   #209
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez miaursula Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam 2 pytania:

- łuk mam robić takim pół-sprzęgłem (tak mi mówi instruktor); jednak jeśli na egzaminie auto będzie ustawione w kopercie to wtedy będę musiała ruszyć jednak gazem, bo mi silnik zgaśnie... prawda?

- przy jeździe tyłem na łuku i przy skręcaniu po pierwszym pachołku obrót kierownicy ma być całkowity o 360 stopni?
Co do pierwszego to ja przy ruszaniu dodaję gazu instruktor nie mówil że tylko na pół sprzęgle mam wykonywać łuk więc nie wiem , ja gazu dodaję :P

Co do drugiego to ja daję półobrót przy drugim pachołku, który mijam i widzę go w prawej szybie, ale wiem że różnie uczą.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-06-02, 16:21   #210
chocolate_monster
Zakorzenienie
 
Avatar chocolate_monster
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3 875
Dot.: Egzamin na prawo jazdy - pytania, relacje, trzymanie kciuków - cz. XI

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Ja jutro
uda się
chocolate_monster jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-26 15:17:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.