Majówki 2016 - część ósma ❤ - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-05-16, 08:07   #4411
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Kiepska sprawa z tym rumieniem:/ a ty biegaczka w którym tygodniu teraz jestes?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
33+4

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
W sensie z zachowaniem?
Nie pamiętam serio nie pamiętam kiedy to się zaczęło dokładnie ze zaczął byc nieznośny czy przed czy po urodzeniu Kacperka. Ale cos mi swita ze chyba cos przed sie zaczelo psuć bo kiedys cos komus mowilam ze moze on wyczuwa nadchodzące zmiany.
Albo to ja juz ledwo chodzaca nie mialam tyle czasu a raczej siły i możliwości ile by chciał i zaczal sie tego domagac po prostu.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
No ja wlasnie kojarze, ze przed porodem o tym pisalas. U mnie chyba jest podobnie. Maly widzi, ze sie ciuszki malej piora, ze lozeczko rozlozone - do ktorego nie pozwalam mu wejsc itp. wiéc widzi, ze sie cos dzieje... sie kumuluje. Ja tez czesto juz padam na twarz i nieraz mu mowie, ze potrzebuje odpoczac, choc i tak staram sie z nim bawic itd.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 08:30   #4412
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Biegaczka - skoro to juz trzeci trymestr to chyba nawet jakbys sie zarazila tym rumieniem to dziecku juz bie zaszkodzi. W przypadku rumienia najgorszy jest chyba piczatek drugiego trymestru.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 08:44   #4413
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Biegaczka - skoro to juz trzeci trymestr to chyba nawet jakbys sie zarazila tym rumieniem to dziecku juz bie zaszkodzi. W przypadku rumienia najgorszy jest chyba piczatek drugiego trymestru.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak tez wlsnie czytalam - 9-20tc. Ogolnie w 1. trymestrze ryzyko zarazenia dziecka wynosi ok 5%, w 2. trymestrze jest najwieksze i wynosi 30%. Co do trzeciego trymestru to nawet nie znalazlam informacji.

Nic no jutro ide na badania, w srode dopiero beda wyniki. Jesli bedzie igg albo igm (nigdy nie pamietam, ktore to przeciwciala nabyte w przeszlosci) na + to ok, jesli beda negatywne to maja powtarzac badania po tygodniu znowu chyba.
Ogolnie to jestem spokojna dosc juz - wczoraj tak wstepnie sie zestresowalam. Nie mam zadnych objawow chociaz tez wiem, ze podobno mozna to bezobjawowo przechodzic.
Ale jestem dobrej mysli, a dzis tez mam usg jak cos
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 17:06   #4414
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez mala_biegaczka Pokaż wiadomość
Tak tez wlsnie czytalam - 9-20tc. Ogolnie w 1. trymestrze ryzyko zarazenia dziecka wynosi ok 5%, w 2. trymestrze jest najwieksze i wynosi 30%. Co do trzeciego trymestru to nawet nie znalazlam informacji.

Nic no jutro ide na badania, w srode dopiero beda wyniki. Jesli bedzie igg albo igm (nigdy nie pamietam, ktore to przeciwciala nabyte w przeszlosci) na + to ok, jesli beda negatywne to maja powtarzac badania po tygodniu znowu chyba.
Ogolnie to jestem spokojna dosc juz - wczoraj tak wstepnie sie zestresowalam. Nie mam zadnych objawow chociaz tez wiem, ze podobno mozna to bezobjawowo przechodzic.
Ale jestem dobrej mysli, a dzis tez mam usg jak cos
Oby wszystko jednak było ok na badaniach.
Daj znac dzis po usg (płeć bez zmian? )

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 17:22   #4415
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Zuzia po wizycie u laryngologa, ze słuchem wszystko ok, dostaliśmy co prawda skierowanie na fiberoskopie żeby się upewnić co do trzeciego migdała.
Byłam z niej mega dumna bo była tak grzeczna podczas badań, wykonywała polecenia, i nawet dała sobie wetknąć patyk wraz z lusterkiem do gardła i nawet się nie zająknęla.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 18:07   #4416
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Oby wszystko jednak było ok na badaniach.
Daj znac dzis po usg (płeć bez zmian? )

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Hanka nadal jest Hanką Iiiiii...jest głową w dół
Nie mam pojęcia, kiedy ona to zrobiła :P Ale fakt, że od kilku dni mega mnie w szyjce boli i ciągnie - głowę tam pcha :P I lepiej się oddycha, bo nie pcha głowy w przeponę :P
Wszytko ok, uff... mała ma już 2200

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
Zuzia po wizycie u laryngologa, ze słuchem wszystko ok, dostaliśmy co prawda skierowanie na fiberoskopie żeby się upewnić co do trzeciego migdała.
Byłam z niej mega dumna bo była tak grzeczna podczas badań, wykonywała polecenia, i nawet dała sobie wetknąć patyk wraz z lusterkiem do gardła i nawet się nie zająknęla.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawa dla Zuzi I super, ze ze sluchem ok
Co to ta fibersokopia?
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-16, 18:50   #4417
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez BonaDea75 Pokaż wiadomość
Zuzia po wizycie u laryngologa, ze słuchem wszystko ok, dostaliśmy co prawda skierowanie na fiberoskopie żeby się upewnić co do trzeciego migdała.
Byłam z niej mega dumna bo była tak grzeczna podczas badań, wykonywała polecenia, i nawet dała sobie wetknąć patyk wraz z lusterkiem do gardła i nawet się nie zająknęla.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo (Igor taki ze dwa razy był w tym raz u dentysty) i wszystko znowu wrocilo do stanu histerii
Super ze ze słuchem ok.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:49 ----------

Biegaczka nooo popatrz fiknela

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-17, 12:37   #4418
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Moja mama uszczesliwila nas domkiem takim ogrodowym plastikowym, wszystko super ale my mieszkamy w mieszkaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 12:38   #4419
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Moja mama uszczesliwila nas domkiem takim ogrodowym plastikowym, wszystko super ale my mieszkamy w mieszkaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haaaahahaha

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 12:39   #4420
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Haaaahahaha

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Hmm nie wiem czy to jakaś aluzja żebyśmy w końcu kupili dom moja mama twierdzi że możemy to postawić u niej w pokoju no tak super jeszcze tego brakuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 12:39   #4421
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Dziewczyny co jesli dziecko nie dostaje sie do przedszkola na ktorym najbardziej nam zależało?
Z automatu jest zakwalifikowane to drugiego bądź trzeciego czy to tez nie jest pewne?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-17, 12:41   #4422
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Iwonia a masz opcję poczekać? Czy te drugie też Ci odpowiada ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 12:47   #4423
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co jesli dziecko nie dostaje sie do przedszkola na ktorym najbardziej nam zależało?
Z automatu jest zakwalifikowane to drugiego bądź trzeciego czy to tez nie jest pewne?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia - nie wiem jak u was, ale u nas dziecko moglo sie nie dostac do zadnego z prefwrowanyxh przedszkoli. Wtedy mozna bylo pisac jakies odwolania a jesli one nic nie daly, to pozniej miasto przydzielalo/proponowalo jakies przedszkole w ktorym sa wolne miejsca ale moglo ono byc np. Na drugim koncu miasta. I ty sie mozesz na to przedszkole zgodzic lub nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaylla jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 12:53   #4424
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Iwonia, Marysia się nie dostała do żadnego wybranego przez nas. Ale i tak zapisałam ja już do prywatnego, więc nawet się nie odwoływałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 14:39   #4425
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Anulus oczywiście ze moge poczekac (poki co sie do pracy nie wybieram) Tyle ze juz zaczelam sie do tej myśli przyzwyczajać...
Jakos bardziej jestem właśnie za tym pierwszym. Juz sie pogodzilam z tym ze jak ma pójść to właśnie tam. Juz tam byliśmy, zagladalismy do sali. Pozostale wybralam bo trzeba było miec trzy i teraz jakos dziwnie mi z tym ze mialby iść do "obcego".
Kurcze a pewnie zaraz trzeba będzie im potwierdzić a ja nie wiem teraz co robić.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Cytat:
Napisane przez agassek Pokaż wiadomość
Iwonia, Marysia się nie dostała do żadnego wybranego przez nas. Ale i tak zapisałam ja już do prywatnego, więc nawet się nie odwoływałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy dwa bloki dalej prywatne wiec w razie czego jest.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 14:53   #4426
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Iwonia a dzieci są przyjmowane tylko w jednym terminie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 14:58   #4427
mala_biegaczka
Zakorzenienie
 
Avatar mala_biegaczka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 11 975
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Moja mama uszczesliwila nas domkiem takim ogrodowym plastikowym, wszystko super ale my mieszkamy w mieszkaniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
haha

Przeraza mnie temat przedszkola w PL - ja chyba bede zmuszona malego za rok zapisac do prywatnego, bo chce, zeby szedl w okolicach kwietnia juz, a nie czekac do wrzesnia. Ale w sumie pochodzi niecale 1,5 roku i pojdzie do zerowki juz.
__________________
“A Mother is not defined by the number of children you see, but by the love that she holds in her heart.”

Michaś +03.07.2015 12tc.
Mikołaj <3 28.05.2016
Hania <3 28.06.2019
mala_biegaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 15:00   #4428
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Mateusz pójdzie od czerwca, ciekawe jak sobie poradzi. Najgorzej, że mamy do niego 10 km, więc doliczając korki trochę się zejdzie i ciekawe jak Iga będzie znosiła takie codzienne podróże

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 17:10   #4429
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Iwonia a dzieci są przyjmowane tylko w jednym terminie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem chyba tak. Jest jeszcze potem jakis termin kiedy zostaje wywieszona lista przyjetych i lista wolnych miejsc ale rozumiem ze skoro go nie chca teraz w pierwszym rzucie to i potem nic się nie zmieni.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-17, 17:10   #4430
agassek
Zakorzenienie
 
Avatar agassek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 534
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Mateusz pójdzie od czerwca, ciekawe jak sobie poradzi. Najgorzej, że mamy do niego 10 km, więc doliczając korki trochę się zejdzie i ciekawe jak Iga będzie znosiła takie codzienne podróże

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Tak jak u nas, dokładnie 11 km mamy na szczęście korki omijamy, więc 15 minut starczy, żeby dojechać...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cytat:
Kobieto na Krańcu Świata

agassek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 17:11   #4431
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Mateusz pójdzie od czerwca, ciekawe jak sobie poradzi. Najgorzej, że mamy do niego 10 km, więc doliczając korki trochę się zejdzie i ciekawe jak Iga będzie znosiła takie codzienne podróże

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
Kurcze kawałek. Te dojazdy najgorsze. Weź wstan wcześniej zeby gdzieś na godzine byc (z Igora obecną fobia do wychodzenia sobie nie wyobrazam). Oby u Was szło gładko.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 17:14   #4432
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Iwonia a czemu Igor ma fobie? Moja to by się wyprowadziła na dwór

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 18:23   #4433
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Iwonia u nas była od razu informacja czy się dostał i do którego przedszkola..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 19:36   #4434
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez anulus17 Pokaż wiadomość
Iwonia a czemu Igor ma fobie? Moja to by się wyprowadziła na dwór

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pojęcia nie mam. Przed zimą się zaczęło. Nigdy nie chce wychodzic. Ucieka, nie daje się przebrać, aż płacze czasem. Jak juz uda się wyjść to nie chce wracac ale zeby wyjść to koszmar. Choc teraz jest ciut lepiej bo czasem wychodzi tak jak stoi w domu (ale to też nie zawsze pomaga).

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez martunia_199 Pokaż wiadomość
Iwonia u nas była od razu informacja czy się dostał i do którego przedszkola..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm ale to osobiście w tym pierwszym przedszkolu? Czy na tej elektronicznej rekrutacji tez?
Ja na elektronicznej mam tylko informacje ze sie nie zakwalifikował i tyle. Moze osobiście wyjde zobaczyć w poniedziałek.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-17, 20:49   #4435
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Mateusz natomiast wstaje między 8 a 9, potem godzinę je śniadanie. I to wszystko jest okupione płaczem albo przynajmniej złym humorem . I jak tu go wozić do przedszkola .

Agassku, ja też pewnie będę go wozić omijając korki, mimo że będzie kilka km dalej, ale i tak sobie tego nie wyobrażam. Może jednak uda się od września przenieść go do innego większego przedszkola, które jest bliżej nas. No ale to się okaże, bo wiadomo, że Mateusz ze swoją wrażliwością może źle znieść kolejną zmianę.


Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 07:25   #4436
pluszowy_kot
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 3 473
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Wybieranie się do przedszkola to u nas wesoły temat - zawsze mamy świetny czas dopóki Wojtek nie wstanie, później wszystko się sypie, ale też nasza w tym wina, bo przestawiamy drzemki ile tylko się da. Najczęściej jest płacz, żeby nie zmieniać pieluchy, nie zdejmować szyny, nie ten bodziak, nie te spodnie...już nie dyskutujemy, zabieramy do pokoju i niech sam wybiera. Chce iść w bodziaku z długim rękawem, w którym zwykle śpi i generalnie wygląda jak piżama? To niech idzie, szkoda czasu na płacze i dyskusje, "normalne" ubrania zawsze są w torbie, najwyżej go panie przebiorą 😉 liczę, że od września będzie lepiej, bo w teorii będzie więcej czasu na ogarnięcie się. Ja chcę zmienić godziny na 7-15 więc pewnie zdążę tylko wyprowadzić psa i lecieć, ale mąż będzie jeździł na 8.30, więc jeśli wstanie niedługo po mnie to będą mieli więcej czasu i może Wojtek, jeśli też się zaraz nie zerwie, to będzie bardziej wyspany.
pluszowy_kot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 11:46   #4437
martunia_199
Zakorzenienie
 
Avatar martunia_199
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 475
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Pojęcia nie mam. Przed zimą się zaczęło. Nigdy nie chce wychodzic. Ucieka, nie daje się przebrać, aż płacze czasem. Jak juz uda się wyjść to nie chce wracac ale zeby wyjść to koszmar. Choc teraz jest ciut lepiej bo czasem wychodzi tak jak stoi w domu (ale to też nie zawsze pomaga).

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Hmm ale to osobiście w tym pierwszym przedszkolu? Czy na tej elektronicznej rekrutacji tez?
Ja na elektronicznej mam tylko informacje ze sie nie zakwalifikował i tyle. Moze osobiście wyjde zobaczyć w poniedziałek.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Tak, dostałam email że dostał się do pierwszego wyboru. Gdy Zuzia nie dostala się do żadnego to był a taka informacja że nie dostała się do żadnego.

U nas też z reguły jest nerwowo rano ale nie ma tragedii. Ja wstaje 6.20, dzieciak i budzę ok 6.45 więc mam chwilę na ogarniecie siebie zanim wstana. W tym czasie szykuje Zuzi śniadanie, dzieciom płatki i sama jem razem z nimi. Gorzej jest z ubieraniem i myciem zębów bo trzeba powtarzać kilka razy. Zazwyczaj wszyscy wychodzimy ok 7.30 z domu. Dodam tylko że mój mąż wstaje 7.10-7.15 :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zuzia
Ślub

Ząbki
Synuś
+2
martunia_199 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 13:40   #4438
Monanka83
Zakorzenienie
 
Avatar Monanka83
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 5 862
Dot.: Majówki 2016 - część ósma

Szacun Martunia za czas. Ja wstaję o 5.00. ogarniam siebie, śniadania, drugie śniadania, ubrania dla Niny. Ekipę budzę ok 6.15. Wtedy zajmuję się już tylko Niną-sniadanie, ubieranie, zęby, siku i inne fantazje. Wychodzimy wszyscy ok 6.55. Jedziemy samichodem ok 10km do żłobka. Tam odprowadzam ją ja, K. jedzie dalej do pracy autem a ja zostawiam Ninę i idę na przystanek i autobusem do pracy na 8.00. czyli wstaję 3h przed rozpoczęciem pracy Aż się zmęczyłam jak to przeczytałam 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nina 02.05.2016

Edytowane przez Monanka83
Czas edycji: 2019-05-18 o 13:41
Monanka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 18:16   #4439
BonaDea75
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1 557
Dot.: Majówki 2016 - część ósma

Cytat:
Napisane przez Monanka83 Pokaż wiadomość
Szacun Martunia za czas. Ja wstaję o 5.00. ogarniam siebie, śniadania, drugie śniadania, ubrania dla Niny. Ekipę budzę ok 6.15. Wtedy zajmuję się już tylko Niną-sniadanie, ubieranie, zęby, siku i inne fantazje. Wychodzimy wszyscy ok 6.55. Jedziemy samichodem ok 10km do żłobka. Tam odprowadzam ją ja, K. jedzie dalej do pracy autem a ja zostawiam Ninę i idę na przystanek i autobusem do pracy na 8.00. czyli wstaję 3h przed rozpoczęciem pracy Aż się zmęczyłam jak to przeczytałam 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monanka masz samozaparcie, o 5 to by mnie wołami z łóżka nie ściągneli.
Ja wstaję razem z dziewczynkami o 7.15
Śniadanie, ubieranie, ja zakładam dres i lecimy do przedszkola o 8.00. Mamy 400 metrów, ale czasami je wkładam do samochodu i jedziemy wtedy jest pewność że mi się nie rozejdą we wszystkie strony . Potem wracam do domu i na spokojnie szykuję się ja.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
od 13.10.2013 razem
BonaDea75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-05-18, 18:35   #4440
anulus17
Zakorzenienie
 
Avatar anulus17
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 5 816
Dot.: Majówki 2016 - część ósma ❤

A ja się martwię jak my się wyrobimy na godzinę 8 a przedszkole 15 minut spacerkiem szacun dziewczyny, ja wstaje póki co z Lenka, ale pewnie też będę musiała wstawać koło 7 jak zacznie przedszkole

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anulus17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-29 11:36:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:37.