Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-01-19, 18:00   #781
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Ja już nie wiem, czasami mogę dużo ćwiczyć i na dużych obciążeniach, a czasami mam takie dni, ze jestem wyjątkowo słaba. Nie wiem od czego to zależy, od fazy księżyca chyba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 18:07   #782
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Dzięki dziewczyny, ja tą dużą różnicę widzę głównie na zdjęciach.

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;87516903] ale się uśmiałam

Super efekty!! Gratulacje

Ja walczę z zamiłowaniem do wina, serów i orzechów jak przez dłuższy czas pilnuje, żeby jeść mniej, też widzę spadek oponki

Dziś idziemy na 8km spacer, a jutro XCO i sauna

Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]

Ten tekst o diecie Januszy i Grażyn napisała któraś dziewczyna stąd albo z pierwotnego wątku o zdrowym odżywianiu.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Maria, SUPER!
A spryciula twierdzi tu ze nie ma czasu na nic i nic nie robi prawie, a tu bach. Abrakadabra. Efekty.

Pytałaś wyżej o uczucie słabości.
Mnie dopada jak już jestem chora a jeszcze się nie zorientowałam i poszłam ćwiczyć. Wtedy robi mi się słabo.

Albo jak jest duszno na sali i za gorąco, to przy wysiłku albo zmianie pozycji z leżącej na pionowa też mi potrafi się słabo zrobić, albo mocno w głowie zakręcić i mroczki pojawić przed oczami.
Wiesz, no właśnie tu była głównie dieta, nie ćwiczyłam aż tyle co wcześniej. Wcześniej ćwiczyłam sporo, diety nie zmieniałam i efektów nie było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-19, 19:51   #783
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Tak, też jestem „ korkociąg”.
Radzę sobie tak, ze jak dobrnęłam do ściany, to się za siebie wzięłam dawno temu, wiec teraz nie mam źle.
Impulsem było właśnie to, ze zauważyłam, ze nie jestem w stanie stać. Tak normalnie w miejscu, nie ze jakieś asany. Z koleżanka do kościoła poszłam i tam się okazało, ze albo drepce, albo się opieram o coś, albo tracę równowagę.
I się przewracam. :/
To mnie przeraziło.

Ja przeszłam na początku bardzo intensywna, dość długa ( i kosztowną) terapie manualna połączona z ćwiczeniem dobranych przez chiropraktyka zestawów asan.
Uczył mnie każdego ćwiczenia kolejno. Ćwiczyłam w domu codziennie 3 x dziennie po 15 minut.
Masowal mnie i nastawiał na początku co 3 dni, potem co 5, co 7, co 2 tygodnie, co miesiąc. Do teraz jak czuję ze coś nie tak, albo boli, idę na masaż i nastawianie.

Musisz być cierpliwa, ćwiczyć tą jogę ( oraz jak masz w klubie pilates-kręgosłup, bo to inny pilates niż ten ogólny ) jak często się da, ale tylko do granicy bólu. Moja instruktorka na jodze twierdzi, ze nie należy pogłębiać asan ani żadnych pozycji na codzień, czy wypoczynkowych, na stronę na która boli. Należy od bólu odchodzić na stronę w która ruch / pozycja nie boli.
Ból powoduje skurcz mięśni które tak się bronią przed nim i wyrzut hormonów stresu co powoduje kolejna falę napięcia , to niweczy efekt ćwiczeń, a może nawet pogarszać stan, pogłębiać przykurcze i dysproporcje.

Może pomyśl nad wizytą u fizjoterapeuty który ma w repertuarze także osteopatię ( nastawianie kręgosłupa) Raczej wybieraj starszych, ważne jest nie tylko ze umie, ale ze ma też swoje doświadczenie i nie podchodzi do pacjenta z hurraoptymizmem.



No to jest długa droga i praca na całe życie już. Wiec trzeba po prostu jak ta mrówka, cierpliwie robić swoje. Liczyć się ze czasem jest regres przerwa lub kontuzja i trzeba na nowo odrabiać.
Wiec życzę cierpliwości.

I najważniejsze, nie patrz na jodze na innych. Joga to nie sport, wiec nie rywalizuj. Skup się na sobie. Na swoim dobrostanie, swoich odczuciach. Nie idź tam gdzie jest cierpienie.
Nie pogłębiaj swojej pozycji bo ludzie obok robią głębiej. Może mają super predyspozycje albo nawet hipermoralność a może ćwiczą od 10-20-30 lat, albo wszystko na raz.
Jak mają być proste plecy, nogi czy coś, to trzymaj je proste nawet, jeśli wtedy twój np. skłon nie daje nawet 90 st. Lepiej użyć pasa, klocków, zrobić prostsza wersje która pozwala się rozluźnić w pozycji, niż sięgać tuż poza swój zakres i np. zgrabić plecy.
Bo wtedy nie działa.
To bardzo ważne żeby robić technicznie , oddychać i przekonywać swoją głowę ze wszystko jest dobrze, nie dzieje się krzywda ani nic strasznego, nic się nie urwie, namawiać łagodnie swoja głowę żeby rozluźniła mięśnie bo wszytko jest ok.



I potwierdzam, joga to rzeźnia. Tak, to na moje oko najbardziej bezwzględny system ćwiczenia ludzkiego ciała. Nie ma zmiłuj. Wywleka z człowieka bezlitośnie każdy problem.

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------



Maria, SUPER!
A spryciula twierdzi tu ze nie ma czasu na nic i nic nie robi prawie, a tu bach. Abrakadabra. Efekty.

Pytałaś wyżej o uczucie słabości.
Mnie dopada jak już jestem chora a jeszcze się nie zorientowałam i poszłam ćwiczyć. Wtedy robi mi się słabo.

Albo jak jest duszno na sali i za gorąco, to przy wysiłku albo zmianie pozycji z leżącej na pionowa też mi potrafi się słabo zrobić, albo mocno w głowie zakręcić i mroczki pojawić przed oczami.
Dzieki za odpowiedz. Szczerze mowiac ja juz w tych fizjo, lekarzy i innych nie wierze. Jak bylam dzieckiem wiele rodzice probowali zrobic, ale wlasciwie nie przynioslo to zadnych rezultatow. Skrzywienia nie mam jakiegos wielkiego, juz nie pamietam ile stopni, ale lekarze zawsze mowili "cwicz i chodz na basen" Z drugiej strony to byly lata 90 i pewnie inaczej to wszystko funkcjonowalo niz obecnie. W pewnym momencie to wszystko olalam, bo mialam dosc. Nie mialam zadnych bolow kregoslupa az do 2 lata temu. Bol byl taki ze promieniowal na cala noge i ledwo moglam chodzic. I tak co jakis czas. Wzielam sie wtedy za aktywnosc fizyczna, zaczelam jezdzic na rowerze, ktory mi o dziwo bardzo pomogl. I teraz jest ok. Chyba ze zrobie sobie przerwe, jak ostatnio, na miesiac. Odrazu odcinek ledzwiowy sie odzywa i ledwo chodze.
Dopiero wlasnie ostatnio ta tranerka jogi mi powieziala, ze robic do momentu az czuje sie komfortowo, potem przestac, powtorzyc znowu i tak w kolko. Kompletnie nie patrzec, ze reszta jest w stanie dlugo w takiej pozycji wytrzymac. Inni trenerzy nic na ten temat nie wspominali.

Mam zamiar chodzic na ta joge 3 razy w tygodniu plus spinning (to dla przyjemnosci ) i basen. Mam nadzieje, ze to cos pomoze. Pumpy i inne narazie olewam. Stwierdzilam, ze w moim przypadku musze o cos innego walczyc.

Edytowane przez bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Czas edycji: 2020-01-19 o 19:58
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 08:09   #784
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;87518349]Dzieki za odpowiedz. Szczerze mowiac ja juz w tych fizjo, lekarzy i innych nie wierze. Jak bylam dzieckiem wiele rodzice probowali zrobic, ale wlasciwie nie przynioslo to zadnych rezultatow. Skrzywienia nie mam jakiegos wielkiego, juz nie pamietam ile stopni, ale lekarze zawsze mowili "cwicz i chodz na basen" Z drugiej strony to byly lata 90 i pewnie inaczej to wszystko funkcjonowalo niz obecnie. W pewnym momencie to wszystko olalam, bo mialam dosc. Nie mialam zadnych bolow kregoslupa az do 2 lata temu. Bol byl taki ze promieniowal na cala noge i ledwo moglam chodzic. I tak co jakis czas. Wzielam sie wtedy za aktywnosc fizyczna, zaczelam jezdzic na rowerze, ktory mi o dziwo bardzo pomogl. I teraz jest ok. Chyba ze zrobie sobie przerwe, jak ostatnio, na miesiac. Odrazu odcinek ledzwiowy sie odzywa i ledwo chodze.
Dopiero wlasnie ostatnio ta tranerka jogi mi powieziala, ze robic do momentu az czuje sie komfortowo, potem przestac, powtorzyc znowu i tak w kolko. Kompletnie nie patrzec, ze reszta jest w stanie dlugo w takiej pozycji wytrzymac. Inni trenerzy nic na ten temat nie wspominali.

Mam zamiar chodzic na ta joge 3 razy w tygodniu plus spinning (to dla przyjemnosci ) i basen. Mam nadzieje, ze to cos pomoze. Pumpy i inne narazie olewam. Stwierdzilam, ze w moim przypadku musze o cos innego walczyc.[/QUOTE]

Dobry fizjo jest rewelacją, ale trzeba go najpierw znaleźć. Jak znalazłam, to w cztery tygodnie naprawił to, co kilku innych naprawiało od dwóch lat
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 08:32   #785
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

To mamy podobne doświadczenia.
Mnie też rodzice od wczesnego dzieciństwa prowadzali po ortopedach, na baseny, rytmiki i gimnastyki dla dzieci.
I gucio. Mimo ze mieszkaliśmy przy i mnie prowadzali do ortopedów w jednej z najbardziej wyspecjalizowanych klinik ortpedycznych w Polsce.


+ do dziś unikam ortopedów jak mogę, bo jedyne na co mi w zyciu pomogli to złamana noga i wsadzenie jej w gips. Oni od tego chyba sa, od gipsowania lub operacji jak już nie ma innego wyjścia.

Ale tak patrząc z perspektywy, to w ogóle nie wiem czy można cos zrobić wbrew dziecku, jak ono nie widzi sensu, nie lubi, nie chce bo ma lepsze pomysły na spędzanie czasu, sabotuje, oraz czuje się po prostu nękane. Może do pewnych rzeczy trzeba po prostu dorosnąć i zrobić je później samemu, z własnej woli i w pełni świadomie?
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2020-01-20 o 08:37
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 09:50   #786
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Nie nigdy nie ćwiczyłam lubię tylko chodzić na basen ale to dość rzadko,jestem szczupła nie objadam się więc nie muszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też jestem szczupła i zawsze byłam, moja waga od lat to +/- 55 kg przy 171 cm wzrostu. Przede wszystkim - ludzie nie ćwiczą tylko po to żeby się odchudzać chodzi o ogólną sprawność, kondycję, wydolność organizmu, aktywność, zagospodarowanie czasu wolnego, wytrwałość, dążenie do celu, rozładowanie napięcia. Sport naprawdę wiele daje, nie tylko zbija wagę

Poza tym ja lubię mieć lekko zarysowane mięśnie i ogólnie mieć ciało takie "zbite" a nie sflaczałe. Osoba regularnie ćwicząca wygląda lepiej niż zwyczajnie chuda (nawet gdy ważą dokładnie tyle samo), widzę po sobie. Dlatego od kilku lat regularnie ćwiczę i nie zamierzam tego zmieniać
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 14:40   #787
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

error

Edytowane przez Olkaaaa_s
Czas edycji: 2020-01-21 o 20:20
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-01-20, 16:14   #788
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez zakalec Pokaż wiadomość
Ja też jestem szczupła i zawsze byłam, moja waga od lat to +/- 55 kg przy 171 cm wzrostu. Przede wszystkim - ludzie nie ćwiczą tylko po to żeby się odchudzać chodzi o ogólną sprawność, kondycję, wydolność organizmu, aktywność, zagospodarowanie czasu wolnego, wytrwałość, dążenie do celu, rozładowanie napięcia. Sport naprawdę wiele daje, nie tylko zbija wagę

-)
Ideałem byłoby gdyby tak było
Ja myślę, że pewnie z 90%osob ćwiczy po to, by schudnąć , lub lepiej wyglądać, ich pobudki są czysto egoistyczne.


Moje też



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 16:16   #789
februar
jestem kotem
 
Avatar februar
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 845
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Może przynajmniej części z tych osób się to spodoba, znajdą jakiś sport który sprawia frajdę czy po prostu wejdzie im to w nawyk, zawsze coś
__________________
februar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 16:26   #790
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Fantastyczne efekty, gratulacje! Brzuch zmienił się diametralnie, masz super sylwetkę. Z ciekawości: ile masz wzrostu? W jakim czasie osiągnęłaś tak wspaniałe rezultaty?
Dzięki Mam 1,74 m wzrostu. Zaczęłam się z apką Fitatu bawić od połowy października.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Ideałem byłoby gdyby tak było
Ja myślę, że pewnie z 90%osob ćwiczy po to, by schudnąć , lub lepiej wyglądać, ich pobudki są czysto egoistyczne.


Moje też



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja miałam okres w życiu kiedy to zaakceptowałam swoją wagę, była na dobrym poziomie, nie miałam ambicji schodzić niżej. Natomiast wkurzało mnie to, że na Śnieżkę wchodziłam z zadyszką i dlatego ćwiczyłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-20, 19:12   #791
Martii
Zadomowienie
 
Avatar Martii
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 1 324
Wyślij wiadomość przez MSN do Martii
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Dziewczyny pôlecicie ćwiczenia na brzuch które nie obciazaja kręgoslupa ?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-21, 13:04   #792
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Macie może jakieś zaufane blogi dotyczące rozwoju mięśni, diety itp.?
Mogę szukać sama, ale w sumie w internecie jest tyle dezinformacji, a może polecicie mi kogoś, kto wg was faktycznie ma wiedzę.

I w ogóle też się pochwalę efektami, a co tam
Najbardziej chyba widać na plecach:

https://postimg.cc/0zySsXdt

Szkoda, że nie mam zdjęcia pleców przed, ale możecie uwierzyć na słowo, że nie było tam ani grama mięśni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2020-01-21 o 13:32
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 13:49   #793
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87523191]Macie może jakieś zaufane blogi dotyczące rozwoju mięśni, diety itp.?
Mogę szukać sama, ale w sumie w internecie jest tyle dezinformacji, a może polecicie mi kogoś, kto wg was faktycznie ma wiedzę.

I w ogóle też się pochwalę efektami, a co tam
Najbardziej chyba widać na plecach:

https://postimg.cc/0zySsXdt

Szkoda, że nie mam zdjęcia pleców przed, ale możecie uwierzyć na słowo, że nie było tam ani grama mięśni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Bardzo ładne, mocne ramiona

Co do blogów, to już jakiś czas temu natrafiłam na ten, przeczytałam pare postów, i naprawde sporo się dowiedziałam, musisz wejść w zakładke "blog": https://legionathletics.com/michael-matthews/ subskrybowałam też newsletter.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 14:04   #794
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87523420]Bardzo ładne, mocne ramiona

Co do blogów, to już jakiś czas temu natrafiłam na ten, przeczytałam pare postów, i naprawde sporo się dowiedziałam, musisz wejść w zakładke "blog": https://legionathletics.com/michael-matthews/ subskrybowałam też newsletter.[/QUOTE]Dziękuję
Dzisiaj na pewno poczytam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-21, 20:20   #795
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
U mnie never ending story pt. "Powrót do formy po kontuzji/chorobie"
Wykrakałam, dzisiaj trafiłam na SOR Wypisali mnie po 6h, ale ćwiczyć dziś nie będę.

Swoją drogą, była to moja pierwsza wizyta w tejże instytucji i na długo będę mieć uraz Nie wiem, czy taka jest specyfika wszystkich SOR-ów, czy ja na taki trafiłam, ale było strasznie.
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-22, 07:48   #796
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Wykrakałam, dzisiaj trafiłam na SOR Wypisali mnie po 6h, ale ćwiczyć dziś nie będę.

Swoją drogą, była to moja pierwsza wizyta w tejże instytucji i na długo będę mieć uraz Nie wiem, czy taka jest specyfika wszystkich SOR-ów, czy ja na taki trafiłam, ale było strasznie.

A co się stało? Co wykrakalaś?
W plecach ci tak strzeliło ?


---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87523191]Macie może jakieś zaufane blogi dotyczące rozwoju mięśni, diety itp.?
Mogę szukać sama, ale w sumie w internecie jest tyle dezinformacji, a może polecicie mi kogoś, kto wg was faktycznie ma wiedzę.

I w ogóle też się pochwalę efektami, a co tam
Najbardziej chyba widać na plecach:

https://postimg.cc/0zySsXdt

Szkoda, że nie mam zdjęcia pleców przed, ale możecie uwierzyć na słowo, że nie było tam ani grama mięśni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Masz bardzo ładną naturalną budowę pleców.
Bardzo duży potencjał.
Ładnie to wygląda, zwłaszcza ramiona widać ze już poćwiczone.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-22, 09:56   #797
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość

A co się stało? Co wykrakalaś?
W plecach ci tak strzeliło ?

Na szczęście to nie plecy
Obudził mnie ból w prawym boku, i to taki, że wiłam się na łóżku i wyłam. Mieszkam sama, więc dzwonię na 999. Kazali wziąć mi dwie nospy i paracetamol, po czym udać się do lekarza. Po 40 minutach przyjechał po mnie TŻ, leki oczywiście guzik dały i jedziemy na SOR. Na szczęście nie był to wyrostek, ale w sumie po 6h i trzech badaniach na różnych piętrach szpitala wyszłam do domu bez diagnozy Co więcej, od ginekologa dostałam... zalecenie wizyty ginekologicznej i rozpoczęcie terapii hormonalnej na usg wyszedł mi płyn przy talerzu biodrowym i lekarz przy wypisie zaczął się zastanawiać, czy to może nie jest jednak początek wyrostka W czasie tych kilku godzin zostałam jeszcze uraczona kilkoma tekstami motywującymi typu "Po co pani wyje?! (wyłam z bólu), "Ciekawy pomysł- dzwonić na pogotowie zaraz po przebudzeniu" itd. Pomogły mi na ból dwie kroplówki z paracetamolem, do tego wyszedł mi bardzo niski potas i władowali we mnie pół litra kroplówki, ale bez diagnozy to w sumie czuję się tykającą bombą (tym bardziej, że odczuwam jeszcze delikatny ból
Dlatego boję się dzisiaj iść na trening (chociaż czuję się dobrze) i odpuszczam.

Celestine_M masz piękne ramiona
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-22, 10:11   #798
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Na szczęście to nie plecy
Obudził mnie ból w prawym boku, i to taki, że wiłam się na łóżku i wyłam. Mieszkam sama, więc dzwonię na 999. Kazali wziąć mi dwie nospy i paracetamol, po czym udać się do lekarza. Po 40 minutach przyjechał po mnie TŻ, leki oczywiście guzik dały i jedziemy na SOR. Na szczęście nie był to wyrostek, ale w sumie po 6h i trzech badaniach na różnych piętrach szpitala wyszłam do domu bez diagnozy Co więcej, od ginekologa dostałam... zalecenie wizyty ginekologicznej i rozpoczęcie terapii hormonalnej na usg wyszedł mi płyn przy talerzu biodrowym i lekarz przy wypisie zaczął się zastanawiać, czy to może nie jest jednak początek wyrostka W czasie tych kilku godzin zostałam jeszcze uraczona kilkoma tekstami motywującymi typu "Po co pani wyje?! (wyłam z bólu), "Ciekawy pomysł- dzwonić na pogotowie zaraz po przebudzeniu" itd. Pomogły mi na ból dwie kroplówki z paracetamolem, do tego wyszedł mi bardzo niski potas i władowali we mnie pół litra kroplówki, ale bez diagnozy to w sumie czuję się tykającą bombą (tym bardziej, że odczuwam jeszcze delikatny ból
Dlatego boję się dzisiaj iść na trening (chociaż czuję się dobrze) i odpuszczam.

Celestine_M masz piękne ramiona



ja pierdykam. :/
A zapisałaś się do lekarza zwykłego, żeby pociągnąć diagnostykę już na spokojnie?
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-22, 10:18   #799
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 362
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Si, i do "mojego" ginekologa, ostatnio byłam we wrześniu i pora znowu się do niego udać.

Korzystam z wolnego i idę nabić sobie kroki, skoro chociaż raz jest u mnie w miarę normalne powietrze
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-01-22, 10:22   #800
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość

Masz bardzo ładną naturalną budowę pleców.
Bardzo duży potencjał.
Ładnie to wygląda, zwłaszcza ramiona widać ze już poćwiczone.
Cytat:
Napisane przez Olkaaaa_s Pokaż wiadomość
Celestine_M masz piękne ramiona
Dziękuję dziewczyny

Olkaaaa- bardzo współczuję, mam nadzieję, że szybko się dowiesz, co to było i że więcej już się nie powtórzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-22, 13:09   #801
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Współczuję takich przeżyć na SORze... Oby wszystko się wyjaśniło.

Ja dziś stuknęłam trening w sumie niewielki - 23 minuty (2 km) na orbitreku i ponad pół godziny (lekko ponad 3 km) marszu na bieżni, z czego połowa po nachyleniu. To jedyne dwie rzeczy, które mogę ćwiczyć, więc nie mam wielkiego wyboru

Trudno mi natomiast trzymać dietę redukcyjną, taką po prostu zdrową, bo jestem zwyczajnie głodna. I zniechęca mnie myśl, że wszystkie trzeba przygotowywać dość długo i z nietypowych składników - nie mam na to kasy i czasu. Macie jakieś fajne przepisy w zakresach kalorycznych? Mi wychodzi ok. 1700 kcal, nieco więcej w dni treningowe.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-22, 13:41   #802
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Mnie jest trudno trzymać dietę na plusie I nawet nie chodzi o to, że nie jestem głodna, tylko najczęściej jestem tak zabiegana, że nie mam czasu, żeby porządnie zjeść. No i często mam też tak, że szybko się najadam w sumie małymi porcjami, ale potem znowu jestem głodna, kiedy akurat nie mam już czasu/możliwości żeby coś zjeść...
No ale efekty mam, nie chudnę, więc chyba jednak jest w miarę dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-22, 13:43   #803
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Współczuję takich przeżyć na SORze... Oby wszystko się wyjaśniło.

Ja dziś stuknęłam trening w sumie niewielki - 23 minuty (2 km) na orbitreku i ponad pół godziny (lekko ponad 3 km) marszu na bieżni, z czego połowa po nachyleniu. To jedyne dwie rzeczy, które mogę ćwiczyć, więc nie mam wielkiego wyboru

Trudno mi natomiast trzymać dietę redukcyjną, taką po prostu zdrową, bo jestem zwyczajnie głodna. I zniechęca mnie myśl, że wszystkie trzeba przygotowywać dość długo i z nietypowych składników - nie mam na to kasy i czasu. Macie jakieś fajne przepisy w zakresach kalorycznych? Mi wychodzi ok. 1700 kcal, nieco więcej w dni treningowe.
Jestem leniwa bardzo do liczenia,
Ale może dieta oparta na jajkach, mięsie i tonie warzyw liściastych by załatwiła kwestie głodu?
Białko, tłuszcz, błonnik dają długie uczucie przyjemnej sytości.

Stek disc tłusty koło 200 gr to około 400 kalorii, jak chudy to i do 350-400 gr można dobić a to jest wielki kawał miecha do opuchnięcia
6 jajek to 480.
Taka baza to tylko 800 kalorii.
+ trochę tłuszczu jakiegoś dobrego na zimno do sałatki- 1 duża łyżka to jakieś 80 kalorii

To zostaje ci jeszcze 800 kalorii do nadrobienia warzywami, na moje oko to nawet jak wciśniesz w to bardzo dużego ziemniaka i jakiś owoc, to zostanie ci nadal do opuchnięcia wiadro liści, brokułów, pomidorów, cukini, ogórków.
Da się zjeść w ten sposób duże objętościowo posiłki dające długie uczucie sytości.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-22, 13:59   #804
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem leniwa bardzo do liczenia,
Ale może dieta oparta na jajkach, mięsie i tonie warzyw liściastych by załatwiła kwestie głodu?
Białko, tłuszcz, błonnik dają długie uczucie przyjemnej sytości.

Stek disc tłusty koło 200 gr to około 400 kalorii, jak chudy to i do 350-400 gr można dobić a to jest wielki kawał miecha do opuchnięcia
6 jajek to 480.
Taka baza to tylko 800 kalorii.
+ trochę tłuszczu jakiegoś dobrego na zimno do sałatki- 1 duża łyżka to jakieś 80 kalorii

To zostaje ci jeszcze 800 kalorii do nadrobienia warzywami, na moje oko to nawet jak wciśniesz w to bardzo dużego ziemniaka i jakiś owoc, to zostanie ci nadal do opuchnięcia wiadro liści, brokułów, pomidorów, cukini, ogórków.
Da się zjeść w ten sposób duże objętościowo posiłki dające długie uczucie sytości.
Mięso zjadam może dwa razy w tygodniu, właśnie je staram się wyeliminować na rzecz fasoli czy ciecierzycy. Muszę zjadać więcej warzyw, choć jem już sporo. Owoc zwykle jeden dziennie, czasem dwa, zależnie do rozmiarów. Jajek mogę jeść w opór. Może to jakiś trop.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-22, 14:11   #805
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Mięso zjadam może dwa razy w tygodniu, właśnie je staram się wyeliminować na rzecz fasoli czy ciecierzycy. Muszę zjadać więcej warzyw, choć jem już sporo. Owoc zwykle jeden dziennie, czasem dwa, zależnie do rozmiarów. Jajek mogę jeść w opór. Może to jakiś trop.
Ja bym dorzucila orzechy

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87523191]Macie może jakieś zaufane blogi dotyczące rozwoju mięśni, diety itp.?
Mogę szukać sama, ale w sumie w internecie jest tyle dezinformacji, a może polecicie mi kogoś, kto wg was faktycznie ma wiedzę.

I w ogóle też się pochwalę efektami, a co tam
Najbardziej chyba widać na plecach:

https://postimg.cc/0zySsXdt

Szkoda, że nie mam zdjęcia pleców przed, ale możecie uwierzyć na słowo, że nie było tam ani grama mięśni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Ladnie

Olkaaaa_s- wspolczuje, az mnie ciarki przeszly

Edytowane przez 12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Czas edycji: 2020-01-22 o 14:13
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-22, 14:15   #806
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;87526375]Ja bym dorzucila orzechy [/QUOTE]

Włoskie właśnie dodałam - jedyne, po których nie puchnę
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-22, 14:17   #807
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Włoskie właśnie dodałam - jedyne, po których nie puchnę
a migdaly? nie te brazowe "w skorce", tylko biale
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-22, 14:48   #808
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;87526394]a migdaly? nie te brazowe "w skorce", tylko biale[/QUOTE]

Niestety podobnie działają, bez względu, które - nawet w posiłkach.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-22, 19:36   #809
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

Od siebie mogę zaproponować dietę cud na jamochłona.
Schudłam kilogram w tydzień.
Żywiłam się tym czym dałam radę, czyli miękka jajecznicą, szejkami warzywno owocowymi, zmiksowanymi zupami, zmiksowaną owsianką z owocami, wiórkami i orzechami , oraz parówkami z ketchupem , no i bananami.

Może to koło idealnej diety nie stało, ale jak widać działa nawet niechcący.:P



Z braku lepszych zajęć, policzyłam sobie ile mniej więcej dziś przewaliłam przez siebie kg. na Body Pumpie.
10 800 kg mi wyszło.
Zakładając ze rozgrzewka to 50 powtórzeń a resztę liczyłam po uśrednionym 120 razy.
W około 45 minut, bez brzuchów i rozciągania.
Po prostu kocham takie formy treningu.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2020-01-22 o 19:39
cava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-01-22, 21:09   #810
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87523191]Macie może jakieś zaufane blogi dotyczące rozwoju mięśni, diety itp.?
Mogę szukać sama, ale w sumie w internecie jest tyle dezinformacji, a może polecicie mi kogoś, kto wg was faktycznie ma wiedzę.

I w ogóle też się pochwalę efektami, a co tam
Najbardziej chyba widać na plecach:

https://postimg.cc/0zySsXdt

Szkoda, że nie mam zdjęcia pleców przed, ale możecie uwierzyć na słowo, że nie było tam ani grama mięśni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Fajnie wyrzeźbione

Olkaaa współczuję, takie traktowanie to jest jawne chamstwo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-09-10 13:23:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:36.