Cosinus, Żak dla zaświadczenia/legitymacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-11-11, 20:19   #1
darkness_side
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 114

Cosinus, Żak dla zaświadczenia/legitymacji


Witam

Wiem, że takie wątki już są, ale nie wiem jak działa to w tego typu szkołach. Mam nadzieję, że mój wątek nie zostanie usunięty ani przesunięty.

Chce zapisać się do szkoły typu Cosinus lub Żak tylko dla papierka bądź legitymacji dlatego, że chciałabym mieć większą stawkę dla osoby uczącej się w pracy dodatkowej. Nie chodziłabym się uczyć bo takie szkoły mnie nie interesują. Interesuje mnie tylko status ucznia, ale nie wiem jak to w Cosinusie i Żaku działa.

Trzeba chodzić na zajęcia i mieć obecność min 50%, jak nie będzie się chodzić będzie skreślenie z listy uczniów. Skreślenie z listy uczniów następuje po I semestrze czy jeszcze w trakcie trwania tego I semestru?

Najlepsza byłaby dla mnie szkoła gdzie nie trzeba chodzić na zajęcia a wystarczy tylko podpisywać się, ale z uwagi, że w jednej z takich szkół pracowałam jakoś nie chciałabym się tam zapisywać z uwagi, że ludzie mnie tam znają.

Coś mi mówi, że w Cosinusie czy Żaku nie ma tak, że wystarczy się podpisać i nie trzeba chodzić na zajęcia ale mogę się mylić.

Czy takie zaświadczenie, że jestem słuchaczem danej szkoły czy legitymację otrzymam już podczas zapisu do szkoły czy na któryś zajęciach muszę być aby otrzymać to?

Kiedy mogę zostać skreślona z listy słuchaczy i utracę status ucznia/słuchacza?
darkness_side jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-14, 20:33   #2
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Cosinus, Żak dla zaświadczenia/legitymacji

Teoretycznie takie szkoły zrobiły się trochę 'mądrzejsze' i legitymacje O ILE CI przysługuje, bo ja masz 25 lat to niestety ale legitymacja nie jest uwzględniona do zniżek.

Legitymacje zazwyczaj są do odebrania po pierwszym zjezdzie bo wiedzą, że dużo ludzi specjalnie się zapisuje dla paperka i nie przychodzą. Dlatego też raczej zaświadczenia od ręki też nie dostaniesz, że JESTEŚ SŁUCHACZEM bo jeszcze nim nie jesteś :P
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-27, 01:52   #3
Proteusik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 5
Dot.: Cosinus, Żak dla zaświadczenia/legitymacji

Zawsze można zapisać się na studia tylko dla legitymacji studenckiej i aktualnego hologramu els. Zniżki są w zasadzie duże, więc można zaoszczędzić. Wielu moich znajomych tak zrobiło, a dodatkowo ma się ubezpieczenie zdrowotne no i pracodawca nie odprowadza za Ciebie ZUS.
Proteusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-01, 12:28   #4
AleKosmos
Raczkowanie
 
Avatar AleKosmos
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 387
Dot.: Cosinus, Żak dla zaświadczenia/legitymacji

Ja zapisałam się ostatnio do Żaka i nikt nie powiedział mi niczego na temat legitymacji, nie wzięto ode mnie nawet zdjęć. Dam znać po pierwszym zjeździe, jak to będzie wyglądało.
AleKosmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-01 13:28:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:58.