Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy! - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-27, 22:17   #331
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kobiecy wytrysk..?

Cytat:
Napisane przez Enigmatyczna_Maestria Pokaż wiadomość
Przepraszam. Za to będziesz po okresie chętniejsza, co na pewno się spodoba Twojemu TŻ. Ja tak mam więc spróbuję się nie powstrzymywać z tym.

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:10 ----------




:O aż tak? Jesteś pewna że to nie siku? Będę miała trochę do przepracowania z partnerem tego. Ja osobiście nie kocham się przy okresie, bo to nie higieniczne dla mnie i partner też wtedy nie chce na szczęście
Okres=druga dziurka my jeszcze nie mamy możliwości się kochać w wannie bo jego rodzice.Ale nie raz coś było jak kończył mi się okres.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 15:10   #332
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

Ja Wam powiem,że wolałabym chyba nie mieć tego...kolejny raz zmoczyłam łóżko,plama na jakieś 15 cm średnicy i często jak siedzę na Nim to leje się tak ze mnie nawet gdy nie dochodzę to mam squirty i średnio to lubię bo fajnie jest jak jestem podniecona i to następuje ale wkurzam się po bo muszę wycierać siebie,Jego i łóżko bo mi zimno się robi :/ gdy mam orgazm do tego to jeszxze okej ale bez to już same negatywy :P
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 15:27   #333
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez kikunga Pokaż wiadomość
Ja Wam powiem,że wolałabym chyba nie mieć tego...kolejny raz zmoczyłam łóżko,plama na jakieś 15 cm średnicy i często jak siedzę na Nim to leje się tak ze mnie nawet gdy nie dochodzę to mam squirty i średnio to lubię bo fajnie jest jak jestem podniecona i to następuje ale wkurzam się po bo muszę wycierać siebie,Jego i łóżko bo mi zimno się robi :/ gdy mam orgazm do tego to jeszxze okej ale bez to już same negatywy :P
Też co chwile się wybieramy
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 07:27   #334
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

Mnie nurtuje ,czy to zawsze jest wytrysk na ileś tam cm czy też w opcji squirtu jest też hm...wypłynięcie? Reszta "objawów" się zgadza oprócz tego tryskania.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 16:53   #335
slaaave13
Zadomowienie
 
Avatar slaaave13
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 265
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Mnie nurtuje ,czy to zawsze jest wytrysk na ileś tam cm czy też w opcji squirtu jest też hm...wypłynięcie? Reszta "objawów" się zgadza oprócz tego tryskania.
Moim zdaniem nie. Wypływanie a tryskanie to co innego.
__________________
slaaave13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 00:40   #336
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

Mi jest ciężko powiedzieć czy tryska czy wypływa jak po prostu czuję,że nagle wystrzeliło(zaczęło lecieć).Rzadko kto na to zwraca uwagę
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 07:36   #337
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

Próbowałam znaleźć na internetach coś na ten temat i nie znalazłam. Sprawdziłam i na pewno nie jest to mocz i ewidentnie wypływa ,bo czuję ,że mi leci po pupie w czasie orgazmu i jest z tego spora kałuża. Trochę się martwię,że coś ze mną nie tak, bo wszystkie tryskają a ja nie no i tyle się słyszy o nietrzymaniu moczu.Tż stwierdził ,że jak zawsze ja muszę wszystko po swojemu robić Zastanawiałam się czy to nie dlatego ,że lubię powstrzymywać orgazm,żeby był łagodniejszy i dłuższy,wtedy te skurcze nie są takie mocne(nie ma takiego wyrzutu) a potem często przychodzi następny.Ale to tylko takie moje dywagacje.

Edytowane przez robcia
Czas edycji: 2015-01-30 o 07:37
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-30, 07:53   #338
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Próbowałam znaleźć na internetach coś na ten temat i nie znalazłam. Sprawdziłam i na pewno nie jest to mocz i ewidentnie wypływa ,bo czuję ,że mi leci po pupie w czasie orgazmu i jest z tego spora kałuża. Trochę się martwię,że coś ze mną nie tak, bo wszystkie tryskają a ja nie no i tyle się słyszy o nietrzymaniu moczu.Tż stwierdził ,że jak zawsze ja muszę wszystko po swojemu robić Zastanawiałam się czy to nie dlatego ,że lubię powstrzymywać orgazm,żeby był łagodniejszy i dłuższy,wtedy te skurcze nie są takie mocne(nie ma takiego wyrzutu) a potem często przychodzi następny.Ale to tylko takie moje dywagacje.
Jeśli nie czujesz zapachu moczu to na pewno to nie jest mocz :P nie każda tryska podczas tego.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 08:11   #339
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

Nie czuję zapachu moczu i nie ma to też takiego koloru. Trochę mnie uspokoiłaś. Tż-owi się podoba tak czy siak, więc chyba jest ok. Latami tłumiłam to uczucie,dopiero niedawno sobie na to pozwoliłam, gdybym jeszcze mogła sobie pokrzyczeć...Ale cieszmy się z tego co mamy.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 08:13   #340
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Nie czuję zapachu moczu i nie ma to też takiego koloru. Trochę mnie uspokoiłaś. Tż-owi się podoba tak czy siak, więc chyba jest ok. Latami tłumiłam to uczucie,dopiero niedawno sobie na to pozwoliłam, gdybym jeszcze mogła sobie pokrzyczeć...Ale cieszmy się z tego co mamy.
Nie zawsze tryska... Uwierz człowiekowi, który się z tym zmaga od początków współżycia
A może nadejdzie z czasem
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 08:28   #341
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
Nie zawsze tryska... Uwierz człowiekowi, który się z tym zmaga od początków współżycia
A może nadejdzie z czasem
Nie ,żeby mi zależało na tryskaniu akurat,jak wypływa jest mniejsze pole rażenia i mniej sprzątania . Jednakowoż miło się dowiedzieć ,że to jednak squirt i nie jestem dziwadłem. Ostatnio zaczęliśmy się zabawiać na podłodze i kurka pogięło mi panele, ceratę trzeba będzie chyba podkładać jak tak dalej pójdzie
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-30, 08:32   #342
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Nie ,żeby mi zależało na tryskaniu akurat,jak wypływa jest mniejsze pole rażenia i mniej sprzątania . Jednakowoż miło się dowiedzieć ,że to jednak squirt i nie jestem dziwadłem. Ostatnio zaczęliśmy się zabawiać na podłodze i kurka pogięło mi panele, ceratę trzeba będzie chyba podkładać jak tak dalej pójdzie
Mi się zdarzało podkładać folię malarską po prześcieradło... Ale to się kończyło półmetrowej średnicy chlupiącą kałużą pod tyłkiem
Jedna zaleta, że nie spaliśmy na mokrym łóżku
Ale nadal szukam idealnego rozwiązania
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 08:38   #343
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
Mi się zdarzało podkładać folię malarską po prześcieradło... Ale to się kończyło półmetrowej średnicy chlupiącą kałużą pod tyłkiem
Jedna zaleta, że nie spaliśmy na mokrym łóżku
Ale nadal szukam idealnego rozwiązania
Nie,folia odpada ,szału bym dostała jakby mi coś szeleściło w trakcie.Podkładaliśmy ręcznik złożony w ileś części ,już tak na finał ,no bo jednak skoro wypływa ,to brudzi się teoretycznie w jednym miejscu.Ale nic to nie dało, mniejszy rozrzut=większa koncentracja punktowa,przeszło na wylot.Stąd ta podłoga ale to też słabe
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 09:12   #344
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

robcia mi ręczniki przemakają, niezależnie od warstw... A czasem po prostu nie ma czasu, bo zanim sobie o ręcznikach przypomnę, to już mam kałużę pod sobą
Chyba się muszę na mokrym przyzwyczaić spać
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-30, 09:35   #345
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

Ja nie mam typowej sypialni,łóżko a właściwie narożnik po złożeniu jest w dziennym użytkowaniu ,na dodatek ciemno -szary,wszystko na nim widać.Żeby nie było ,nie narzekam, cieszę się ,że mogę przeżyć orgazm w wersji full wypas.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-31, 12:04   #346
Gosia Gonia
Raczkowanie
 
Avatar Gosia Gonia
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Piotrków Tryb
Wiadomości: 419
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

Tak, miewam takie orgazmy robi mi je mój mąż ,uwielbia je i strasznie go to podnieca , a u mnie też jest super i cieszę sie,że juz dawno odkryłam to fantastyczne doznanie , tak jak pisze @Hariboo mam dokładnie to samo ,wspaniałe uczucie
__________________
GoSiA
Gosia Gonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 14:05   #347
BlondePearl
Raczkowanie
 
Avatar BlondePearl
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Hamburg
Wiadomości: 404
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

Kocham mieć kobiecy wytrysk,mój TŻ kocha to chyba jeszcze bardziej ode mnie. Zawsze robi wszystko,żeby tylko ten wytrysk się zdarzył. No ja na jego braki nie narzekam. Najbardziej lubię jak mój TŻ przywiązuje mi ręce do barierek stelaża łóżka w takiej pozycji,że nie mogę za bardzo podnieść głowy,tyłek mam bardzo wysoko,a on pieprzy mnie jak zawsze na ostro. Na przemian bawi się moją łechtaczką i wkłada paluszka w pupę. Mega doznania,zawsze tryskam jak szalona.
BlondePearl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 11:02   #348
iga1980
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 68
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
może to głupi wątek... ale istnieje? nie istnieje? czy któras z Was miewa? ewentualnie czy jest to wstydliwa sprawa dla Was
bardzo jestem ciekawa Waszych wypowiedzi...
Tak - istnieje. U mnie tylko wtedy, gdy ja jestem na górze i jestem totalnie rozluźniona
__________________
Zapraszam na mojego bloga http://tajemnice-seksualnosci.blogspot.com/
iga1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 13:36   #349
Morrigan20
Raczkowanie
 
Avatar Morrigan20
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 31
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

.

Edytowane przez Morrigan20
Czas edycji: 2015-08-17 o 17:32
Morrigan20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-01, 13:54   #350
BezFartuszka
Raczkowanie
 
Avatar BezFartuszka
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 40
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez iga1980 Pokaż wiadomość
Tak - istnieje. U mnie tylko wtedy, gdy ja jestem na górze i jestem totalnie rozluźniona
U mnie też przede wszystkim wtedy, gdy ja jestem na górze - ale zdarza się tez, że tryskam leżąc - tylko muszę być na maksa podniecona a mokre prześcieradła - cóż, da się przyzwyczaić
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
BezFartuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-01, 22:51   #351
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez BezFartuszka Pokaż wiadomość
U mnie też przede wszystkim wtedy, gdy ja jestem na górze - ale zdarza się tez, że tryskam leżąc - tylko muszę być na maksa podniecona a mokre prześcieradła - cóż, da się przyzwyczaić
Ja jeszcze do tego nie doszłam ale może z czasem przyjdzie.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 12:55   #352
BezFartuszka
Raczkowanie
 
Avatar BezFartuszka
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 40
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze do tego nie doszłam ale może z czasem przyjdzie.
Ale nie doszłaś do tryskania na leżąco, czy do przyzwyczajenia się do mokrych prześcieradeł?

Mi na pierwsze pomaga takie hmmm "przeciąganie orgazmu", a na drugie omijanie mokrego miejsca
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
BezFartuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-02, 15:49   #353
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez BezFartuszka Pokaż wiadomość
Ale nie doszłaś do tryskania na leżąco, czy do przyzwyczajenia się do mokrych prześcieradeł?

Mi na pierwsze pomaga takie hmmm "przeciąganie orgazmu", a na drugie omijanie mokrego miejsca
Do tego mokre prześcieradło jest owszem, ale czasem tylko.
Przeciąganie orgazmu mówisz ?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 18:48   #354
konchi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 264
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

Łełełe! Cześć dziewczyny. ;|
Trochę rozbudowana sprawa, zacznę od początku. Kobiecy wytrysk przytrafia mi się regularnie od wielu lat. Lubię go, no ale kto nie lubi doświadczać rozkoszy, no nie? Mój Tż również lubi. Bardzo. To znaczy... Tak było do wczoraj. Chyba.
Wzięłam tabletkę 72, ogromna dawka hormonów, zaczęłam zachowywać się jak kotka w czasie rui, nigdy wcześniej nie miałam takiego parcia na seks. Później przeczytałam w ulotce, że to skutki uboczne tabletki...
W każdym razie w nocy Tż ulżył w potrzebie, nie będę się rozpisywać, cudownie jak zawsze, może jeszcze lepiej, bo tak rozbudzona naaprawdę nie pamiętam, czy kiedykolwiek byłam. No i na koniec na misjonarza. Spoko, standard. Zbliża się moment kulminacyjny, jak już wspomniałam doświadczanie wytrysku nie jest mi obce, Jemu też nie. No i poszło. Zwyczajnie. Trysło. Polało się. Wszystko spoko, tylko... To nie było 'troszkę'. Lało się strumieniami jakbym wypiła wcześniej z 5 litrów wody i się najzwyczajniej zesikała. Miałam już akcje, że było tego w cholerę, że mokre łóżka, koce, materace, że wystrzelało w eter itd, ale z każdym jego ruchem wywalało mi się więcej, więcej. Kurde, było super, ale czuję się jakbym sikała, tzn dziś przeszło mi to przez myśl. A on.. Pierwszy raz nie poruszył tematu i nie powiedział jak bylo mu wspaniale.. Może myśli, że go osikałam? Rano poszłam do pracy, on na drugą zmianę, więc się rozminęliśmy. Jakoś tak mi głupio.
W ogóle pytanie miało zabrzmieć, czy to mogły być siki? Czy mimo, że wydaje mi się, że to ten cały wytrysk, to może jednak nie? Czy to się tak może wylewać i wylewać bez końca?
Odwodniłam się.
echhhhh

Edytowane przez konchi
Czas edycji: 2015-08-04 o 18:50
konchi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-04, 20:09   #355
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez konchi Pokaż wiadomość
Łełełe! Cześć dziewczyny. ;|
Trochę rozbudowana sprawa, zacznę od początku. Kobiecy wytrysk przytrafia mi się regularnie od wielu lat. Lubię go, no ale kto nie lubi doświadczać rozkoszy, no nie? Mój Tż również lubi. Bardzo. To znaczy... Tak było do wczoraj. Chyba.
Wzięłam tabletkę 72, ogromna dawka hormonów, zaczęłam zachowywać się jak kotka w czasie rui, nigdy wcześniej nie miałam takiego parcia na seks. Później przeczytałam w ulotce, że to skutki uboczne tabletki...
W każdym razie w nocy Tż ulżył w potrzebie, nie będę się rozpisywać, cudownie jak zawsze, może jeszcze lepiej, bo tak rozbudzona naaprawdę nie pamiętam, czy kiedykolwiek byłam. No i na koniec na misjonarza. Spoko, standard. Zbliża się moment kulminacyjny, jak już wspomniałam doświadczanie wytrysku nie jest mi obce, Jemu też nie. No i poszło. Zwyczajnie. Trysło. Polało się. Wszystko spoko, tylko... To nie było 'troszkę'. Lało się strumieniami jakbym wypiła wcześniej z 5 litrów wody i się najzwyczajniej zesikała. Miałam już akcje, że było tego w cholerę, że mokre łóżka, koce, materace, że wystrzelało w eter itd, ale z każdym jego ruchem wywalało mi się więcej, więcej. Kurde, było super, ale czuję się jakbym sikała, tzn dziś przeszło mi to przez myśl. A on.. Pierwszy raz nie poruszył tematu i nie powiedział jak bylo mu wspaniale.. Może myśli, że go osikałam? Rano poszłam do pracy, on na drugą zmianę, więc się rozminęliśmy. Jakoś tak mi głupio.
W ogóle pytanie miało zabrzmieć, czy to mogły być siki? Czy mimo, że wydaje mi się, że to ten cały wytrysk, to może jednak nie? Czy to się tak może wylewać i wylewać bez końca?
Odwodniłam się.
echhhhh
Możesz powąchać. Na świeżo (ale wtedy możesz nie być pewna) i potem jak wyschnie (możesz coś zostawić do wyschnięcia). Mocz z czasem, nawet wyschniety, ma swój "zapaszek".
macka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 14:28   #356
Szarlotka_102
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 31
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

Tak czytam komentarze dziewczyn, które doświadczały squirtu i zaczęłam być ciekawa jakie to uczucie... w internecie zaczęłam nawet czytać książkę o tym jak wypracować u siebie squirt, natchneło mnie to nawet do zamówienia kulek gejszy i dziś pierwszy trening za mną (pozdro dla dziewczyn z tematu o kulkach gejszy - już się tam zdążyłam wypowiedzieć )

No naszły mnie wątpliwości... autorka książki pisze, że jak raz się nauczysz tego squirtu, to już zawsze tak będziesz miała... i stąd mój strach.. lubimy czasem z moim TŻ uprawiać seks w miejscach nie dokońca konwencjonalnych, jak np las, przebieralnia i nie wyobrażam sobie, żebym miała nagle zamoczyć ciuchy i dalej chodzić po górach czy po sklepie z plamą na tyłku
czy po prostu śpimy czasem u znajomych i na obcym łóżku weżmie nas na amory... i tu plusk.. mokra plama.. i co gorsze - powiedziec koleżance, że zrobiłam siku, czy że to ejakulat z pochwy...? heheh

kurde, no nie wiem.. proszę dziewczyny, które mają ten squirt o wypowiedź, czy są jakieś zalety, czy doznania są może silniejsze, niż bez squirtu? Buziaki

Edytowane przez Szarlotka_102
Czas edycji: 2015-08-07 o 14:29
Szarlotka_102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-07, 19:12   #357
Pudel123
Wtajemniczenie
 
Avatar Pudel123
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2 455
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

Ja jak kończę z niespodzianka to często nie jestem przez chwile w stanie ruszyć sie - uda odmawiają mi posłuszeństwa. Wytrysk jest przezroczysty i bezzapachowy - gwarantuje, ze rano nie bedzie śladu no i stosuje ręcznik.

Ogółem dla mnie to są zupełnie inne doznania i jak czuje, ze dzisiaj moze sie skończyć wytryskiem, a tak sie nie stanie to musze byc pobudzaną do skutku - często trwa to chwile
__________________
come take my heart of glass and give me your love
I hope you'll still be there to pick the pieces up


89,9->73,2

spinoholiczka

[COLOR="Gray"]thriatlon - finished!
Pudel123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 11:15   #358
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 134
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

A miała któraś z Was raz po razie? Nawet do 10 razy albo i więcej?
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 12:51   #359
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

[1=6ab835231803f4b1cac896d 6aed120cccc2755ce_6576510 2cc8be;52509628]A miała któraś z Was raz po razie? Nawet do 10 razy albo i więcej?[/QUOTE]

U mnie to normalne
Tylko potem śpimy w kałużach
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-23, 13:22   #360
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 134
Dot.: Kobiecy wytrysk ( squirt ) - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez BiteAddict Pokaż wiadomość
U mnie to normalne
Tylko potem śpimy w kałużach
Widziałam zdjęcie, u mnie też to tak wygląda
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-17 22:36:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.