Wyższa Szkoła Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu / Czamara - Kosmetologia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-08, 12:05   #1
oliwkowepierogi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1
Unhappy

Wyższa Szkoła Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu / Czamara - Kosmetologia


Hej
Zależy mi na studiach na kierunku kosmetologii we wrocławiu. Niestety znalezienie informacji na ten temat wydaję się niewykonalne, stąd ten wątek.
Najlepszym rozwiązaniem byłyby studia dziennie, niestety na maturze zdawałam polski i historie w roszerzeniu, a nic o wymaganiach nie znalazłam.
Podobnie jest z opłatami - zero informacji , jakby były tajemnicą.
Prosiłabym też o opinie na temat uczelni, są one bardzo nieatkualne i zróżnicowane, dlatego sama już nie wiem co myśleć na ten temat.
Z góry dziękuję za każdą odpowiedź
oliwkowepierogi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 11:58   #2
mamnadziejkosmetolog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu / Czamara - Kosmetologia

hej. ja od października zaczynam naukę w tej szkole własnie na kierunku kosmetologia. wymagań co do przedmiotów nie ma żadnych na stronie ejst napisane ze przedemioty nie są brane pod uwagę. a jesli chodzi o koszty to na podpisywanej przeze mnnie umowie jest koszt 480/90 zł (nie pamietam dokladnie). Mam nadzieje do zobaczenia!
mamnadziejkosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-09, 19:19   #3
leylasun
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 2
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu / Czamara - Kosmetologia

Witam Ja również zaczynam od października kosmetologię na tej uczelni, tyko w trybie niestacjonarnym

Odnośnie pytań o ile są nadal aktualne , to opnie zawsze będą zróżnicowanie niezależnie jaka to uczelnia. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb, odczuć lub niepowodzeń Osobiście kontaktowałam się z osobą, która tam studiuje i ona jest zadowolona. Podobno szkoła kładzie duży nacisk na teorie , niestety praktyki jest mało ( lub też za mało).

Co do opłat to Pani powyżej już wyjaśniła. Czesne można zapłacić w całości lub też w ratach miesięcznych w wysokości 480 zł (o ile dobrze pamiętam).
leylasun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-15, 21:04   #4
sandradam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu / Czamara - Kosmetologia

w tym roku odbieram dyplom magistra. jakieś pytania?
zapraszam na priv
sandradam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 11:16   #5
anananaa6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1
Dot.: Wyższa Szkoła Fizjoterapii z siedzibą we Wrocławiu / Czamara - Kosmetologia

Cytat:
Napisane przez sandradam Pokaż wiadomość
w tym roku odbieram dyplom magistra. jakieś pytania?
zapraszam na priv
Taaaak! Ja mam mnóstwo!
Obecnie jestem na pierwszym roku licencjatu w Krakowie, ale bardzo możliwe, że przeniosę się do Wrocławia- stąd moje pytanie- gdzie najlepiej się udać? Która szkoła jest najlepsza, gdzie dużo godzin poświęca się na praktykę i zdobędzie przydatną wiedzę? Chciałabym tez dowiedzieć się, czy jest problem z przeniesieniem, oraz ewentualnym zdawaniem przedmiotów, których na przykład nie miałam. Proszę Was bardzo o szczere opinie, zarówno pozytywne jak i negatywne. Jakich miejsc unikać, a o jakich warto pomyśleć. Pozdrawiam!
anananaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-06 12:16:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.