Jakie atrakcje na wesele - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-04, 18:51   #1
Joanna_Now
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1

Jakie atrakcje na wesele


Cześć,
Niedługo bierzemy ślub z ukochanym i zastanawiamy, jakie atrakcje przygotować na weselu.

Docelowo będzie około 150 osób, w czym też sporo dzieci.
Znajoma poleciła mi, żeby dzieci zainteresować fontannami czekoladowymi (znajoma brała z tej firmy)
Podobno hit, jednak nie mam pomysłu co dla dorosłych zrobić niestandardowego.

Proszę was o radę i z góry dziękuję

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-07-04 o 18:55 Powód: Link.
Joanna_Now jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-07, 12:13   #2
Wedcrat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 1
Dot.: Jakie atrakcje na wesele

Mi się wydaje że za dużo 'atrakcji' może narzucać formalny ton na weselu. Zaraz pojawi się grafik i wszystko rozplanowane co co minuty i dodatkowy stres a goście często nie przykładają uwagi to takich rzeczy Ja polecam na luzie bez zbędnych sztuczek

Edytowane przez Wedcrat
Czas edycji: 2020-07-07 o 12:14
Wedcrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 15:11   #3
Asinsky
Raczkowanie
 
Avatar Asinsky
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 49
Dot.: Jakie atrakcje na wesele

Mnie bardzo przypadła do gustu gazeta weselna. Są firmy które robią takie gazety, ale można też samemu zrobić.
Asinsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 18:13   #4
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Jakie atrakcje na wesele

Wesele to nie jarmark

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-15, 10:05   #5
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Jakie atrakcje na wesele

Wesele to impreza dla dorosłych ludzi, a nie kinderbal Zawsze mnie śmieszą te wszystkie atrakcje. Jak jest dobry dj/zespół, to ludzie się bawią i nie trzeba wymyślać głupot.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-20, 19:52   #6
Niezapominajka09
Rozeznanie
 
Avatar Niezapominajka09
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 725
Dot.: Jakie atrakcje na wesele

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Wesele to impreza dla dorosłych ludzi, a nie kinderbal Zawsze mnie śmieszą te wszystkie atrakcje. Jak jest dobry dj/zespół, to ludzie się bawią i nie trzeba wymyślać głupot.
Mogę się pod tym podpisać teraz ludziom się trochę w głowach poprzewracało: fajerwerki, słodki stół, wiejski stół, pokaz taneczny/połykania ognia/barmański/gotowania, tajskie lody, o 12 wjeżdża płonący prosiak a potem sie okazuje, że goście nie zdążyli dobrze potańczyć
A i oczywiście zapomnialam: obowiązkowo animator dla dzieci...jeśli zaś chodzi o czekoladową fontannę to mnie jako PM by prześladował koszmar, że ta czekolada znajdzie się na mojej białej sukni

Edytowane przez Niezapominajka09
Czas edycji: 2020-07-20 o 19:57
Niezapominajka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-21, 12:03   #7
monsterkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 140
Dot.: Jakie atrakcje na wesele

Atrakcje na weselu to muzyka, alkohol, para młoda
Fontanna czekoladowa to masakra, niehigieniczne i wszystko brudne (i wszyscy, nawet Ci którzy nie korzystają).
Ale np. słodki stół na weselu siostry wspominam dobrze (pysznie!)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
monsterkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-21, 13:38   #8
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Jakie atrakcje na wesele

Byłam na weselu na którym była fontanna z czekoladą. Po godzinie dzieci zapchały ją resztkami nagryzionych owoców które spadały z patyczków jak chciały więcej czekolady i fontanna skakała na wszystkie strony chlapiąc wszędzie tą czekoladą.


Jak masz chęci to jeśli na sali jest dodatkowy pokój można tam wynająć animatorkę. Spokój z dziećmi i rodzice mogą się pobawić. Ale na sali gdzie są wszyscy branie jeszcze animatorki to kiepski pomysł. Na innym weselu była animatorka i malowała dzieciom twarze. Piękny wyraz twarzy miała młoda jak jeden dzieciak wtulił się w jej suknię z tak pomalowaną buzią.



Na weselu znajomych były zdjęcia z zimnymi ogniami - dwójka kolegów wylądowała z przypalonymi koszulami bo ktoś inny po alkoholu już nie uważał. I nowe koszule do wyrzucenia.


Na moim weselu był dobry zespół, alkohol i śpiewniki na stołach - wszyscy bawili się świetnie. Nie było momentu kiedy bym stwierdziła - no teraz brakuje fajerwerków bo wieje nudą
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-22, 12:41   #9
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Jakie atrakcje na wesele

Cytat:
Napisane przez PaniAuto Pokaż wiadomość
Na moim weselu był dobry zespół, alkohol i śpiewniki na stołach - wszyscy bawili się świetnie. Nie było momentu kiedy bym stwierdziła - no teraz brakuje fajerwerków bo wieje nudą
Chcę postawić właśnie na taką formę wesela - bez zbędnych pierdół, bo chyba nigdy jako gościa mnie one nie bawiły - ani tańce brzucha, ani magicy, ani fotobudki.
A pomysł ze śpiewnikami - kradnę!
Co prawda w rodzinie narzeczonego jedna ciocia ma chyba na każdej imprezie swój śpiewnik - ostatnio nawet na grillu - ale myślę, że takie rozłożenie na stołach, to będzie super sprawa.
Opowiedz coś o tych swoich śpiewnikach
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-22, 12:52   #10
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Jakie atrakcje na wesele

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Chcę postawić właśnie na taką formę wesela - bez zbędnych pierdół, bo chyba nigdy jako gościa mnie one nie bawiły - ani tańce brzucha, ani magicy, ani fotobudki.
A pomysł ze śpiewnikami - kradnę!
Co prawda w rodzinie narzeczonego jedna ciocia ma chyba na każdej imprezie swój śpiewnik - ostatnio nawet na grillu - ale myślę, że takie rozłożenie na stołach, to będzie super sprawa.
Opowiedz coś o tych swoich śpiewnikach
Wybraliśmy nasze ulubione piosenki które lubimy śpiewać ze znajomymi i klasyki tak jak Hej sokoły, kaczmarczka. Dużo zależy od tego co się w regionie śpiewa wydrukowaliśmy w formacie a5 a związaliśmy wstążką w całość. Sporo pracy ale razem ze świadkami zrobiliśmy sobie popołudnie przed ślubem przy kawie plotkach i składaniu śpiewników.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-30, 10:51   #11
elennna
Raczkowanie
 
Avatar elennna
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 84
Dot.: Jakie atrakcje na wesele

Mi sie fajerwerki na weselu nie podobają zupełnie. Moim zdaniem jest to niepotrzebne straszenie domowych oraz dzikich zwierząt.
elennna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-31, 20:01   #12
Asinsky
Raczkowanie
 
Avatar Asinsky
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 49
Dot.: Jakie atrakcje na wesele

Ja zakupiłam zdrapki na swoje wesele. Każdy gość dostanie zdrapkę. Pod zdrapką jest zadanie, które musi wykonać np. Wypij brudzia z sąsiadem po lewej stronie. Mam nadzieję, że się spodoba. Czytałam też w internecie, że można taką zabawę samemu przygotować przyklejając zadania pod talerzami lub krzesłami.

Myślałam na początku o zrobieniu bingo z podobnymi zadaniami ale stwierdziłam, że 9 zadań na karcie to za dużo i goście zamiast się bawić będą zaliczać zadania. Zdrapki są lepsze.
Asinsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-02, 18:29   #13
Minayo
Raczkowanie
 
Avatar Minayo
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 86
Dot.: Jakie atrakcje na wesele

Cytat:
Napisane przez Asinsky Pokaż wiadomość
Ja zakupiłam zdrapki na swoje wesele. Każdy gość dostanie zdrapkę. Pod zdrapką jest zadanie, które musi wykonać np. Wypij brudzia z sąsiadem po lewej stronie. Mam nadzieję, że się spodoba. Czytałam też w internecie, że można taką zabawę samemu przygotować przyklejając zadania pod talerzami lub krzesłami.
Gdzie kupiłaś takie zdrapki?
U mnie zdajemy się na atrakcje, które będą równocześnie pamiątką dla nas lub gości - zamówiliśmy fotobudkę, jestem na etapie wyboru jakiejś fajnej księgi gości/ankiet. Uważam, że to wystarczy
Minayo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-03, 12:40   #14
Asinsky
Raczkowanie
 
Avatar Asinsky
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 49
Dot.: Jakie atrakcje na wesele

Zdrapki kupiłam na ślubne zakupy.pl. Niestety jedną dostałam już zdrapaną. Poniżej dodaję zadania ze zdrapek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20200803_133112.jpg (74,6 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20200803_133121.jpg (99,1 KB, 53 załadowań)
Asinsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-03, 12:42   #15
badbadmoon
Raczkowanie
 
Avatar badbadmoon
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 32
Dot.: Jakie atrakcje na wesele

Obecnie największą atrakcją na weselach jest chyba kombinowanie, jak uniknąć zakażenia koronawirusem :P
badbadmoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 20:39   #16
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Jakie atrakcje na wesele

Cytat:
Napisane przez Asinsky Pokaż wiadomość
Ja zakupiłam zdrapki na swoje wesele. Każdy gość dostanie zdrapkę. Pod zdrapką jest zadanie, które musi wykonać np. Wypij brudzia z sąsiadem po lewej stronie. Mam nadzieję, że się spodoba. Czytałam też w internecie, że można taką zabawę samemu przygotować przyklejając zadania pod talerzami lub krzesłami.

Myślałam na początku o zrobieniu bingo z podobnymi zadaniami ale stwierdziłam, że 9 zadań na karcie to za dużo i goście zamiast się bawić będą zaliczać zadania. Zdrapki są lepsze.
Szczerze do mnie cos takiego nie przemawia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-07 21:39:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.