Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część IV - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-09-23, 15:03   #3691
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Dzięki, zapisuję zdjęcia dla fryzjera
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 15:09   #3692
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dodałam stare zdjęcie w rudym blondzie. Wracać do takiego odcienia?
Ładnie Ci było, ale bardziej mi się podobasz w ciemnych.
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 16:18   #3693
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Dzięki Marta! W takim razie nie ma co ryzykować i próbować.

Wooow Pani Robot, ślicznie w tych rudych! Ale faktycznie w takim kolorze bardziej z pazurem (jak na zdjęciach od Marty) byłoby jeszcze lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 16:34   #3694
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88154725]
Dodalam makijaz sugerowany mi wczesniej przez chimay. Tylko kreski, podklad i kredka do brwi, nie chcialo mi sie malowac rzes ani dawac cieni itp.[/QUOTE]

Pasuje Ci i jakbym miała wybierać charakterystyczny makijaż dla FG, to wskazałabym taki, chociaż to oczywiście makijaż artystyczny. Może kiedyś się wezmę za niego, chociaż obstawiam, że wyglądałabym w nim jak klaun, nawet jakbym zrobiła go moimi kolorami, bo do takiego czegoś trzeba mieć twarz FG, a moja jednak nie jest typową twarzą FG.

Czym go robiłaś?

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ja niby też mam proste włosy, ale moje są bardzo podatne i się okropnie wywijają na ramionach, więc u mnie zdają egzamin tylko włosy przed ramiona lub sporo za.
Nawet Maggie kiedyś polajkowala moje zdjęcie z włosami właśnie 2-3 cm za ramiona i skomentowała, że to najlepsza długość dla mnie, ale niestety prawda jest taka, że jest najlepsza tylko przez pierwsze 10 minut po stylizacji, a później wygląda to jak w załączniku
A ja bardzo lubię ten efekt, ale na krótszych włosach. Moje są sztywne i bardzo niepodatne na stylizację, ale na wywijanie właśnie nie i obecnie się z tego cieszę, to ten retro efekt, który akurat lubię. Chociaż jeszcze kilka lat temu mnie denerwował.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 16:41   #3695
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Pasuje Ci i jakbym miała wybierać charakterystyczny makijaż dla FG, to wskazałabym taki, chociaż to oczywiście makijaż artystyczny. Może kiedyś się wezmę za niego, chociaż obstawiam, że wyglądałabym w nim jak klaun, nawet jakbym zrobiła go moimi kolorami, bo do takiego czegoś trzeba mieć twarz FG, a moja jednak nie jest typową twarzą FG.

Czym go robiłaś?
Dzięki. Brązowym eyelinerem w pisaku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 19:47   #3696
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Dodałam parę zdjęć. Sukienka, futerko i trzy nakrycia głowy.

PaniRobot, wyglądałaś obłędnie w tej fryzurze!
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 19:52   #3697
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Jestem w sklepie. Czy któraś z tych paletek nadal się dla TA/DA? IMG_2602.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-23, 19:53   #3698
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

IMG_2600.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 19:53   #3699
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

IMG_2603.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 20:04   #3700
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Ja bym obstawiałam, że druga i ostatnia dla TA, a pierwsza i trzecia dla DA. Ta pierwsza i ostatnia chyba są najbardziej uniwersalne, ale skoro u ciebie w grę wchodzi albo DA albo TA to brałabym ostatnią. Tylko, że to wiadomo kwestia gustu i preferencji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 20:10   #3701
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
.
EDIT 2 :
Dorzuciłam trochę zdjęć.

Uwagi do zdjęć:
1. bluzka z baskinką - to mnie wkurza w bluzkach z baskinką. Chyba są szyte na wyższe osoby i baskinka przeważnie zaczyna się u mnie w złym miejscu.
2. koralowa bluzka - fajna, ale tylko "w spodniach". Niestety jest na tyle "objętościowa, że miękkie spodnie strasznie "wypełnia" :P
3. bluzka z falbanami - to chyba na SD (?)
4. brązowa kurtka - tu widać jak kiepsko mi w "zamkniętych dekoltach" (moim zdaniem). Wyglądam jak w zbroi :P
5. beżowa kurtka - fason bardziej naturalowy, ale nie wyglądała chyba jakoś najgorzej (ale mogę tak sobie mówić, bo była mięciutka i miła )
6. Gorset - na zdjęciu jest absolutnie niedopasowany. Nie da się go samemu założyć. Z przodu jest listwa z "bolcami", które trzeba wsunąć i "przesunąć" w dziurkach w drugiej listwie. Jeśli tył był "w miarę dobrze" zawiązany, to nie było mowy o zapięciu przodu. Niestety, przy rozluźnionych tasiemkach trzeba zapiąć przód, a potem ktoś musi zawiązać mocniej tył :P Poza tym konieczne są ramiączka, których nie było (ale pętelki na nie już tak). No i chyba miseczka będzie za mała, ale to można stwierdzić dopiero po dopasowaniu.
7. Bluzka z wcześniejszej przymiarki, ale z topem pod spodem. Wydaje mi się, że to może podpadać pod "syreni".
Na marginesie - jak nie robię zdjęć, to nie widać, że lustro jest tak up....

Podobaja mi sie niebieska bluzka z falbanami, gorset i ta koralowa. Brazowa kurteczka niby ladnie, ale zgadzam sie z Toba, ze troche zbyt zabudowana i "opancerza" Cie.


Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Celestine, fajnie w tym makijażu, szczególnie ze związanymi włosami.
Śmieszne są takie makijaże. I trochę straszne. Machnęłam sobie na szybko coś w tym stylu, bo mimo wszystko bardzo mi się takie coś podoba. Wygląda to dziwnie, pewnie też dlatego, że teraz jest zupełnie inna moda w makijażu.
Wyszedl inny efekt niz u Celestine. U Ciebie poszlo bardziej w strone smutnego aktora kina niemego. Wydaje mi sie, ze takie makijaze najlepiej sie sprawdzaja na twarzach z pewna doza ingenue, na innych efekt groteski bedzie dosc mocny.

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Dodałam stare zdjęcie w rudym blondzie. Wracać do takiego odcienia?
Wiesz, ze Cie nie poznalam w pierwszym momencie? Myslalam, ze to jakas inspiracja na przyszlosc, bardzo udana Co by troche stawialo pod znakiem zapytania FG, bo jednak FG powinna lepiej wygladac w krotkich wlosach niz w dlugich, a Tobie dlugie bardzo sluza.

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Dodałam parę zdjęć. Sukienka, futerko i trzy nakrycia głowy.
Jak patrze na te zdjecia, to mysle czy czasem Reddit nie mial racji Ten jasny kapelusz jest fajny i sadze ze jeszcze wieksze rondo by Ci bardzo pasowalo. Sukienka mi sie podoba w obu wersjach, a z szerokim paskiem najbardziej. Futerko samo na nie, ale ten pasek bardzo poprawia calosc. W ogole ten pasek jest super.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2020-09-23 o 20:21
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-23, 20:26   #3702
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość

Wiesz, ze Cie nie poznalam w pierwszym momencie? Myslalam, ze to jakas inspiracja na przyszlosc, bardzo udana Co by troche stawialo pod znakiem zapytania FG, bo jednak FG powinna lepiej wygladac w krotkich wlosach niz w dlugich, a Tobie dlugie bardzo sluza.
No właśnie przynajmniej wg Grety nie każda. Wydaje mi się, że do krótkich włosów trzeba mieć jednak wyjątkowo regularne rysy. Ja też siebie wolę w dłuższych (tylko jeśli mam objętość, a to niestety obecnie pozostaje w strefie marzeń) i wydaje mi się, że w jeszcze krótszych niż mam teraz byłoby mi gorzej.

Farfalla, najbardziej podoba mi się beret, a potem czarny kapelusz. Jasny jakoś mniej, ale też nieźle. Skórzana sukienka - super! Futerko rzeczywiście bardzo zyskuje z paskiem. Bez jest bardzo na nie, ale z już całkiem fajne.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 20:38   #3703
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość

Jak patrze na te zdjecia, to mysle czy czasem Reddit nie mial racji Ten jasny kapelusz jest fajny i sadze ze jeszcze wieksze rondo by Ci bardzo pasowalo. Sukienka mi sie podoba w obu wersjach, a z szerokim paskiem najbardziej. Futerko samo na nie, ale ten pasek bardzo poprawia calosc. W ogole ten pasek jest super.
Zamierzam dalej testować SD. Jeśli uznam, że to nie dla mnie to wracam do DC.
Myślę, że nie wpasuję się idealnie w żaden typ i pewnie zawsze będą jakieś wątpliwości.

Swoją drogą styl SD jest chyba najbardziej wymagający z dotychczasowych typów branych przeze mnie pod uwagę - nie tak łatwo znaleźć modelowe ubrania dla tego typu. W sieciówkach lipa, a w necie też trzeba się długo naszukać

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88156884]
Farfalla, najbardziej podoba mi się beret, a potem czarny kapelusz. Jasny jakoś mniej, ale też nieźle. Skórzana sukienka - super! Futerko rzeczywiście bardzo zyskuje z paskiem. Bez jest bardzo na nie, ale z już całkiem fajne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Według mnie w tym berecie wyglądam strasznie
Dzięki za opinie!
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 21:20   #3704
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88156884]No właśnie przynajmniej wg Grety nie każda. Wydaje mi się, że do krótkich włosów trzeba mieć jednak wyjątkowo regularne rysy. Ja też siebie wolę w dłuższych (tylko jeśli mam objętość, a to niestety obecnie pozostaje w strefie marzeń) i wydaje mi się, że w jeszcze krótszych niż mam teraz byłoby mi gorzej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Rozumiem to tak, ze FG moze dobrze wygladac w dlugich wlosach, ale i tak lepiej bedzie w krotkich (oczywiscie nie obojetnie jakim cieciu).

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Zamierzam dalej testować SD. Jeśli uznam, że to nie dla mnie to wracam do DC.
Myślę, że nie wpasuję się idealnie w żaden typ i pewnie zawsze będą jakieś wątpliwości.

Swoją drogą styl SD jest chyba najbardziej wymagający z dotychczasowych typów branych przeze mnie pod uwagę - nie tak łatwo znaleźć modelowe ubrania dla tego typu. W sieciówkach lipa, a w necie też trzeba się długo naszukać



Według mnie w tym berecie wyglądam strasznie
Dzięki za opinie!
Ja mam po 3 latach dalej watpliwosci, ale one sa nierozstrzygalne, wiec nie bardzo jest sens brnac w rozwazania (w moim przypadku).

Tez mi sie ten beret na Tobie nie widzi.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 21:31   #3705
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Chimay dzieki Krotkie mi nie sluzą, chociaz mają swoich zwolenników, bo mam w nich ponoc pazur.
Fotka z czasów jak oddawałam się w ręce stylisty. Czyli wychodzi na to, że warto.

Farfalla:
beret i kapelusz ze sztywnym rondem na tak
sukienka wyglada fajnie, mimo, ze takich nie znoszę, ale futerko jest bezkształtne

Dodałam pomadki z miniaturek poleconych przez Maggie i jedną, którą wybrała mi ekspedientka.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2020-09-23 o 22:29
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 22:32   #3706
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Podobaja mi sie niebieska bluzka z falbanami, gorset i ta koralowa. Brazowa kurteczka niby ladnie, ale zgadzam sie z Toba, ze troche zbyt zabudowana i "opancerza" Cie.




Wyszedl inny efekt niz u Celestine. U Ciebie poszlo bardziej w strone smutnego aktora kina niemego. Wydaje mi sie, ze takie makijaze najlepiej sie sprawdzaja na twarzach z pewna doza ingenue, na innych efekt groteski bedzie dosc mocny.



Wiesz, ze Cie nie poznalam w pierwszym momencie? Myslalam, ze to jakas inspiracja na przyszlosc, bardzo udana Co by troche stawialo pod znakiem zapytania FG, bo jednak FG powinna lepiej wygladac w krotkich wlosach niz w dlugich, a Tobie dlugie bardzo sluza.



Jak patrze na te zdjecia, to mysle czy czasem Reddit nie mial racji Ten jasny kapelusz jest fajny i sadze ze jeszcze wieksze rondo by Ci bardzo pasowalo. Sukienka mi sie podoba w obu wersjach, a z szerokim paskiem najbardziej. Futerko samo na nie, ale ten pasek bardzo poprawia calosc. W ogole ten pasek jest super.
Bo ja zrobiłam trochę inny makijaż niż Celestine i znacznie mocniejszy, z grubszymi kreskami, z cieniami, bardzo pogrubiłam brwi (za bardzo, ale machnęło mi się cieniem i zamiast zmywać, dorysowalam więcej), no i dałam dużo bronzera w myśl zasady, że aparat zjada, ale zjadł dużo mniej niż myślałam, więc efekt siłą rzeczy przesadzony.
No i za mocno zjechałam z tymi dolnymi kreskami ,te "rzęsy" za długie. Dużo wymieniać, co by tu trzeba dopracować, ale robiłam to na szybcika, bo mnie naszła wena, a nie miałam czasu i zrobilam w 5 minut
Kolejny raz sobie obiecuje, że kiedyś przysiądę i zrobię taki makijaż prezyzyjnie, ale jakoś nigdy mi się nie chce później.

W każdym razie tamto zmyłam i później się już normalnie pomalowałam, też wrzuciłam. Ćwiczę kreski i sprawdzam jakie najlepsze.

Farfalla, w kapeluszu ładnie, w berecie niezbyt mi się podoba. Podoba mi się skórzana sukienka. Futerko nie za bardzo, wydaje mi się, że jest zbyt pluszowe, a lepsze by było takie z włosiem.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 22:37   #3707
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Zamierzam dalej testować SD. Jeśli uznam, że to nie dla mnie to wracam do DC.

Myślę, że nie wpasuję się idealnie w żaden typ i pewnie zawsze będą jakieś wątpliwości.



Swoją drogą styl SD jest chyba najbardziej wymagający z dotychczasowych typów branych przeze mnie pod uwagę - nie tak łatwo znaleźć modelowe ubrania dla tego typu. W sieciówkach lipa, a w necie też trzeba się długo naszukać







Według mnie w tym berecie wyglądam strasznie

Dzięki za opinie!
Beret faktycznie nic dobrego. Jeden kapelusz ma zbyt naturalowe rondo. Ten ze sztywnym (i wiekszym) fajnie.

Sukienka zaskakująco dobrze.

Futerko mogłoby być lepsze, ale sama linia kaptura i to co się dzieje przy szyi bardzo na plus. Chyba samo futerko nie ma dosc luksusowego wymiaru dla SD.

I fakt, SD trudno się mierzy.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 22:45   #3708
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Dzięki za opinie dziewczyny!

Marta, śliczny makijaż na tym ostatnim (czyli pierwszym w albumie) zdjęciu.

PaniRobot, najbardziej podoba mi się GR lip kit 1a.
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 22:47   #3709
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Dzięki za opinie dziewczyny!

Marta, śliczny makijaż na tym ostatnim (czyli pierwszym w albumie) zdjęciu.

PaniRobot, najbardziej podoba mi się GR lip kit 1a.
Bardzo ładnie wyszły oczy.

Dzięki
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-23, 23:13   #3710
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Dzięki za opinie dziewczyny!

Marta, śliczny makijaż na tym ostatnim (czyli pierwszym w albumie) zdjęciu.

PaniRobot, najbardziej podoba mi się GR lip kit 1a.
Mnie się bardzo podoba makijaż Marty i jeden i drugi
Pani_Robot - zaznaczyłam, co mi się podoba serduszkiem.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 07:14   #3711
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Dzięki za opinie dziewczyny!

Marta, śliczny makijaż na tym ostatnim (czyli pierwszym w albumie) zdjęciu.

PaniRobot, najbardziej podoba mi się GR lip kit 1a.
Dziękuję.
Na 1 i 2 (w czerwonej bluzce) zdjęciu to ten sam makijaż

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie wyszły oczy.

Dzięki
Dziękuję

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;88157263]Mnie się bardzo podoba makijaż Marty i jeden i drugi
Pani_Robot - zaznaczyłam, co mi się podoba serduszkiem.[/QUOTE]

Dziękuję
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 07:48   #3712
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Marta, super makijaż.

Pani Robot, z pomadek najlepsza GR Lip ink 04.
Lip kit 1c za zimna, 1 też trochę
1b i 1a - może być

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 09:47   #3713
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88157456]Marta, super makijaż.

Pani Robot, z pomadek najlepsza GR Lip ink 04.
Lip kit 1c za zimna, 1 też trochę
1b i 1a - może być

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Dziękuję

Pani Robot, trochę trudno ocenić, bo światło jest takie sobie.
Ale wydaje mi się, że 04 najlepsze.
1c chyba ciut za jasna (nie wiem, czy jesteś opalona, ale może zimą będzie lepsza), 1b może być, 1a trochę za chłodna, ale moim zdaniem można ją ograć, 1 wydaje mi się dla wiosny.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 10:50   #3714
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

@martaakow Piękny ten makijaż, który tu wrzuciłaś. Bardziej Ci pasuje i podkreśla Cię, nie wychodząc przed Ciebie.

@Pani_Robot Mnie sie podobają 04 i 1a.

Muszę się Wam przyznać, że wchodzenie na to forum przez ten ostatni rok było świetną zabawą. I jak widzę Wasze "przemiany" to mam takie wow. Jesteście wszystkie bez wątpienia pięknymi kobietami, ale te dograne do typów makijaże i coraz bardziej spójne stylówki nie tyle Wam pomagają, co bezkompromisowo uwidaczniają to co już miałyście, a czasem może trochę ginęło.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 11:10   #3715
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
@martaakow Piękny ten makijaż, który tu wrzuciłaś. Bardziej Ci pasuje i podkreśla Cię, nie wychodząc przed Ciebie.

@Pani_Robot Mnie sie podobają 04 i 1a.

Muszę się Wam przyznać, że wchodzenie na to forum przez ten ostatni rok było świetną zabawą. I jak widzę Wasze "przemiany" to mam takie wow. Jesteście wszystkie bez wątpienia pięknymi kobietami, ale te dograne do typów makijaże i coraz bardziej spójne stylówki nie tyle Wam pomagają, co bezkompromisowo uwidaczniają to co już miałyście, a czasem może trochę ginęło.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Dziękuję
Ten pierwszy (ten super mocny) traktuję wyłącznie jako zabawę makijażem, nie jest to dla mnie makijaż, w którym mogłabym chodzić.

I zgadzam się z Tobą w 100%, jak wszystko jest dograne, to pięknie widać, jakie ładne jesteśmy ja po sobie widzę, jak łatwo można się "oszpecić" niewłaściwym ubiorem, fryzurą czy makijażem. Kiedyś dla żartów zrobiłam sobie małe ściśle łóżko na słomkach. Wyglądałam jak transwestyta

Wrzuciłam na Pinteresta jako ciekawostkę. Można się pośmiać
Przy okazji to są moje pierwsze okulary. Nie wiem, jak mogłam sobie takie wybrać. Wydają mi się teraz taaaaak paskudne. Ale wtedy takie były bardzo modne i ludzie mi często mówili, że fajne

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2020-09-24 o 11:15
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 13:07   #3716
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Dziękuję
Ten pierwszy (ten super mocny) traktuję wyłącznie jako zabawę makijażem, nie jest to dla mnie makijaż, w którym mogłabym chodzić.

I zgadzam się z Tobą w 100%, jak wszystko jest dograne, to pięknie widać, jakie ładne jesteśmy ja po sobie widzę, jak łatwo można się "oszpecić" niewłaściwym ubiorem, fryzurą czy makijażem. Kiedyś dla żartów zrobiłam sobie małe ściśle łóżko na słomkach. Wyglądałam jak transwestyta

Wrzuciłam na Pinteresta jako ciekawostkę. Można się pośmiać
Przy okazji to są moje pierwsze okulary. Nie wiem, jak mogłam sobie takie wybrać. Wydają mi się teraz taaaaak paskudne. Ale wtedy takie były bardzo modne i ludzie mi często mówili, że fajne
Zdecydowanie Ci te loki nie pasują. Ale z drugiej strony w ogóle Ci się nie dziwię, bo moim niespełnionym przez lata marzeniem były loki. Zrobiłam do tematu miliard podejsc. Jedno wydawalo mi się nawet spoko, ale bez szans na powtórkę, a co dopiero żeby tak na codzień.

Może znajdę w weekend jakies stare zdjęcia to Wam wrzucę do pośmiania się.

Faktycznie okulary niefortunne, ale moda byla tak wszechobecna że muszę przyznać że sama nosilam podobne - choc udalo mi sie znaleźć oprawkę ktora dobrze odwzorowywała luk brwiowy i nie wyglądało to jakoś źle.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

@Farfalla97 Tak się jeszcze zastanawiałam.co możesz mierzyć i doszłam do wniosku że teraz to sezon na plaszcze. W moim albumie jest zestawienie gdzie mam beżowy waski i nie taki długi trench (wzorowo DC) i trench zielony, dłuższy z szerszym dołem. Mysle, że ten zielony by wygladal bardzo dobrze na SD.

Ja go chyba będę zwężać. Musze sobie pomyśleć co z nim konkretnie zrobic. Bo material i wykonanie są doskonałe.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 13:10   #3717
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Bo ja zrobiłam trochę inny makijaż niż Celestine i znacznie mocniejszy, z grubszymi kreskami, z cieniami, bardzo pogrubiłam brwi (za bardzo, ale machnęło mi się cieniem i zamiast zmywać, dorysowalam więcej), no i dałam dużo bronzera w myśl zasady, że aparat zjada, ale zjadł dużo mniej niż myślałam, więc efekt siłą rzeczy przesadzony.
No i za mocno zjechałam z tymi dolnymi kreskami ,te "rzęsy" za długie. Dużo wymieniać, co by tu trzeba dopracować, ale robiłam to na szybcika, bo mnie naszła wena, a nie miałam czasu i zrobilam w 5 minut
Kolejny raz sobie obiecuje, że kiedyś przysiądę i zrobię taki makijaż prezyzyjnie, ale jakoś nigdy mi się nie chce później.

W każdym razie tamto zmyłam i później się już normalnie pomalowałam, też wrzuciłam. Ćwiczę kreski i sprawdzam jakie najlepsze.
Z pewnością brwi dużo tutaj robią, żeby osiągnąć efekt typu Twiggy to chyba najlepiej je zostawić niepodkreślone albo w ogóle ledwo widoczne, żeby nie robiły konkurencji tym kreskom.

Ten naturalny makijaż bardzo ładny.
Loki wcale nie takie złe, w ogóle nie przychodzi mi do głowy efekt transwestyty, ale to chyba normalne, że często po latach oceniamy swoje stare ciuchy, włosy i makijaże negatywnie, chociaż wtedy nam się podobały. Mam nadzieję, że nauczenie się co nam służy, a czego lepiej unikać oraz swoich kolorów pozwoli ograniczyć ten efekt do minimum i nawet w obliczu zmieniającej się mody nie powiem za 10-15 lat patrząc na swoje foty "Jak mu się to mogło podobać ".
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 13:56   #3718
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Zdecydowanie Ci te loki nie pasują. Ale z drugiej strony w ogóle Ci się nie dziwię, bo moim niespełnionym przez lata marzeniem były loki. Zrobiłam do tematu miliard podejsc. Jedno wydawalo mi się nawet spoko, ale bez szans na powtórkę, a co dopiero żeby tak na codzień.

Może znajdę w weekend jakies stare zdjęcia to Wam wrzucę do pośmiania się.

Faktycznie okulary niefortunne, ale moda byla tak wszechobecna że muszę przyznać że sama nosilam podobne - choc udalo mi sie znaleźć oprawkę ktora dobrze odwzorowywała luk brwiowy i nie wyglądało to jakoś źle.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:07 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

@Farfalla97 Tak się jeszcze zastanawiałam.co możesz mierzyć i doszłam do wniosku że teraz to sezon na plaszcze. W moim albumie jest zestawienie gdzie mam beżowy waski i nie taki długi trench (wzorowo DC) i trench zielony, dłuższy z szerszym dołem. Mysle, że ten zielony by wygladal bardzo dobrze na SD.

Ja go chyba będę zwężać. Musze sobie pomyśleć co z nim konkretnie zrobic. Bo material i wykonanie są doskonałe.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Ja je chyba zrobiłam z czystej ciekawości, bo swego czasu miałam fazę na próbowanie różnych rzeczy z włosami, a to był w tamtym czasie jakiś hit (kręcenie włosów na slomkach). I nawet nie wyszłam tak z domu, bo czułam się idiotycznie.
Ale w falach jak na zdjęciu, które wrzuciłam teraz, chodziłam już dość często. Moje włosy łatwo było kiedyś tak wystylizować. Już nie jestem tylko pewna, czy tutaj było na lokówkę, czy przez samo ugniatanie i suszenie dyfuzorem - bo i tak kiedyś robiłam i mi się fale trzymały.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Z pewnością brwi dużo tutaj robią, żeby osiągnąć efekt typu Twiggy to chyba najlepiej je zostawić niepodkreślone albo w ogóle ledwo widoczne, żeby nie robiły konkurencji tym kreskom.

Ten naturalny makijaż bardzo ładny.
Loki wcale nie takie złe, w ogóle nie przychodzi mi do głowy efekt transwestyty, ale to chyba normalne, że często po latach oceniamy swoje stare ciuchy, włosy i makijaże negatywnie, chociaż wtedy nam się podobały. Mam nadzieję, że nauczenie się co nam służy, a czego lepiej unikać oraz swoich kolorów pozwoli ograniczyć ten efekt do minimum i nawet w obliczu zmieniającej się mody nie powiem za 10-15 lat patrząc na swoje foty "Jak mu się to mogło podobać ".
Chyba nie umiem nie ruszać brwi w makijażu jak nic z nimi nie zrobię, to giną całkiem na mojej twarzy, a jednak wyglądam znacznie lepiej, jak są choć trochę podkreślone. Oczywiście nie tak jak w tamtym makijażu
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 14:00   #3719
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ja je chyba zrobiłam z czystej ciekawości, bo swego czasu miałam fazę na próbowanie różnych rzeczy z włosami, a to był w tamtym czasie jakiś hit (kręcenie włosów na slomkach). I nawet nie wyszłam tak z domu, bo czułam się idiotycznie.

Ale w falach jak na zdjęciu, które wrzuciłam teraz, chodziłam już dość często. Moje włosy łatwo było kiedyś tak wystylizować. Już nie jestem tylko pewna, czy tutaj było na lokówkę, czy przez samo ugniatanie i suszenie dyfuzorem - bo i tak kiedyś robiłam i mi się fale trzymały.







Chyba nie umiem nie ruszać brwi w makijażu jak nic z nimi nie zrobię, to giną całkiem na mojej twarzy, a jednak wyglądam znacznie lepiej, jak są choć trochę podkreślone. Oczywiście nie tak jak w tamtym makijażu
Z tymi brwiami mam tak samo. Gdybym musiala wybrac jeden jedyny kosmetyk kolorowy to byłaby to kredka do brwi.

A fale są piękne, ale chyba i tak bardziej mi sie podoba Twoja obecna fryzura. Mysle, że takie fale bardzo by zaburzały gaminowy look.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 14:14   #3720
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część I

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Z tymi brwiami mam tak samo. Gdybym musiala wybrac jeden jedyny kosmetyk kolorowy to byłaby to kredka do brwi.

A fale są piękne, ale chyba i tak bardziej mi sie podoba Twoja obecna fryzura. Mysle, że takie fale bardzo by zaburzały gaminowy look.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
Ja dokładnie tak samo. Dla mnie brak makijażu oznacza, że mam tylko podkreślone brwi i wytuszowane rzęsy. Mogę nie nakładać podkładu, ale brwi i rzęsy muszę podkreślić.

Z perspektywy czasu uważam, że fale średnio mi pasowały. Niby były ładne, ale to nie było "to".
Myślałam, że mam tak pod ręką więcej zdjęć w falach, ale nie mam i musiałabym się dokopac do nich na starym laptopie.
Tak samo jak chciałam pokazać się w rudych włosach i jakimś cudem wszelkie sensowne zdjęcia tez mam najwyraźniej tylko na laptopie.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-12 16:55:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.