Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-03-18, 13:16   #1
issi888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 15

Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość


Dziewczyny,

zwracam się do Was o pomoc, wsparcie psychiczne, słowo otuchy lub strzaskanie tyłka w ramach otrząśnięcia się, bo ja już totalnie nie wiem co jest grane.

Na początku lutego spotkałam faceta - z pochodzenia Ekwadorczyk mieszkający w Hiszpanii. Był na Erasmusie (tak, erasmus - orgazmus) kilka miesięcy u nas w mieście, lecz traf chciał że spotkałam go 2 tyg przed jego powrotem do ES. Facet zauroczył mnie od samego początku, poczułam z nim więź, jakiej nigdy nie doświadczyłam z nikim innym. Te same pragnienia, zachowania, marzenia - czułam jakbym go znała całe życie - prawdziwa bratnia dusza! Od razu się zafixowałam.
Oprócz tego, że wspaniale spędzało mi się z nim czas to widać było, że on też jest zainteresowany.

Więc spędziliśmy wspólnie weekend, na upijaniu się winem, śmianiu się ze wszystkiego, na wspólnej nocy itd.

W międzyczasie poprosiłam o jego namiary na fejsie i insta - nie chciał mi podać, mówiąc, że nie używa itd - ale podał mi maila a ja sprytnie wyszperałam go i na fejsie i na insta - tak, miał dziewczynę - o, której mówił że to jego EX, mnóstwo fot z nią i z rodziną. Okazało się, że byli ze sobą ok 10 lat i zerwali w styczniu, ponieważ ona wyjechała do pracy do Francji i dostała kontrakt na 2 lata. Okej, ale okłamał mnie z tym fejsem itd co podburzyło wszystkie moje "oczekiwania" w tamtym momencie. Ale, uspokoiłam się i bawiłam się dobrze aż do dnia jego wyjazdu.
Pożegnanie - łzy w oczach i u mnie i u niego. Płakaliśmy. Zostawił mi list z podziękowaniami za wszystko oraz przyrzekł mi ze spotkamy się najszybciej jak to tylko możliwe.

2 tygodnie później zarezerwował loty do Polski. W międzyczasie jego była zjechała na przerwę do jego miasta i spędzili ze sobą ok 2 tyg, spotykając się ze znajomymi itd. Mówił, że idzie się spotkać ze znajomymi - ale nie wspominał o niej, ze ona jest wśród nich - dowiedziałam się o tym ze stalkowania jej (wiem, wstyd). Trzymałam to w tajemnicy i nadal to ukrywam.

Aż nadszedł dzień, kiedy pojawił się tu kolejny raz - wszystko co powoli stygło, rozpaliło się we mnie na nowo. TAK, to ten jedyny! TAK, kocham go!
Spędziliśmy wspólnie cudowny tydzień (przepełniony strachem, koronawirus, odwołany lot powrotny do hiszpanii - znaleźliśmy rozwiązanie itd). Oczywiście nie zabrakło rozmowy o "NAS" - przyznał się, że EX powiedziała mu że powinien przemyśleć sobie ich temat bo ona chciałaby do niego wrócić (dzięki za szczerość) i on się zastanawia, i zastanawia się nade mną - ona jest daleko i ja jestem daleko. Chociaż chciałabym przenieść się do Hiszpanii.
Dziś wyjechał, przy pożegnaniu powiedziałam mu, że go kocham - odpowiedział że on mnie też, na serio i że czuje to samo co ja - ALE, że przecież wiem jaką ma sytuacje, zerwał z nią bo nie chciał związku na odległość bo bardzo cierpiał i musi to wszystko przemyśleć. Powiedział mi, że jestem jego pierwszą kobietą od zerwania z eks. A zerwali ostatecznie w styczniu. (do tej pory ma jej foty na facebooku)
Ten tydzień był wypełniony szczęściem, mimo panującej paniki żyliśmy jak na innej planecie, zadowoleni i wpatrzeni w siebie. Znowu obiecaliśmy sobie, że spotkamy się jak najszybciej to będzie możliwe (po koronawirusie).

Dziewczyny, proszę powiedzcie mi - co mogę zrobić w tej sytuacji? Czy pozostało mi coś jeszcze oprócz czekania? Pomóżcie mi, bo oszaleję z tego wszystkiego.
issi888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-18, 13:41   #2
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

Cytat:
Napisane przez issi888 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

zwracam się do Was o pomoc, wsparcie psychiczne, słowo otuchy lub strzaskanie tyłka w ramach otrząśnięcia się, bo ja już totalnie nie wiem co jest grane.

Na początku lutego spotkałam faceta - z pochodzenia Ekwadorczyk mieszkający w Hiszpanii. Był na Erasmusie (tak, erasmus - orgazmus) kilka miesięcy u nas w mieście, lecz traf chciał że spotkałam go 2 tyg przed jego powrotem do ES. Facet zauroczył mnie od samego początku, poczułam z nim więź, jakiej nigdy nie doświadczyłam z nikim innym. Te same pragnienia, zachowania, marzenia - czułam jakbym go znała całe życie - prawdziwa bratnia dusza! Od razu się zafixowałam.
Oprócz tego, że wspaniale spędzało mi się z nim czas to widać było, że on też jest zainteresowany.

Więc spędziliśmy wspólnie weekend, na upijaniu się winem, śmianiu się ze wszystkiego, na wspólnej nocy itd.

W międzyczasie poprosiłam o jego namiary na fejsie i insta - nie chciał mi podać, mówiąc, że nie używa itd - ale podał mi maila a ja sprytnie wyszperałam go i na fejsie i na insta - tak, miał dziewczynę - o, której mówił że to jego EX, mnóstwo fot z nią i z rodziną. Okazało się, że byli ze sobą ok 10 lat i zerwali w styczniu, ponieważ ona wyjechała do pracy do Francji i dostała kontrakt na 2 lata. Okej, ale okłamał mnie z tym fejsem itd co podburzyło wszystkie moje "oczekiwania" w tamtym momencie. Ale, uspokoiłam się i bawiłam się dobrze aż do dnia jego wyjazdu.
Pożegnanie - łzy w oczach i u mnie i u niego. Płakaliśmy. Zostawił mi list z podziękowaniami za wszystko oraz przyrzekł mi ze spotkamy się najszybciej jak to tylko możliwe.

2 tygodnie później zarezerwował loty do Polski. W międzyczasie jego była zjechała na przerwę do jego miasta i spędzili ze sobą ok 2 tyg, spotykając się ze znajomymi itd. Mówił, że idzie się spotkać ze znajomymi - ale nie wspominał o niej, ze ona jest wśród nich - dowiedziałam się o tym ze stalkowania jej (wiem, wstyd). Trzymałam to w tajemnicy i nadal to ukrywam.

Aż nadszedł dzień, kiedy pojawił się tu kolejny raz - wszystko co powoli stygło, rozpaliło się we mnie na nowo. TAK, to ten jedyny! TAK, kocham go!
Spędziliśmy wspólnie cudowny tydzień (przepełniony strachem, koronawirus, odwołany lot powrotny do hiszpanii - znaleźliśmy rozwiązanie itd). Oczywiście nie zabrakło rozmowy o "NAS" - przyznał się, że EX powiedziała mu że powinien przemyśleć sobie ich temat bo ona chciałaby do niego wrócić (dzięki za szczerość) i on się zastanawia, i zastanawia się nade mną - ona jest daleko i ja jestem daleko. Chociaż chciałabym przenieść się do Hiszpanii.
Dziś wyjechał, przy pożegnaniu powiedziałam mu, że go kocham - odpowiedział że on mnie też, na serio i że czuje to samo co ja - ALE, że przecież wiem jaką ma sytuacje, zerwał z nią bo nie chciał związku na odległość bo bardzo cierpiał i musi to wszystko przemyśleć. Powiedział mi, że jestem jego pierwszą kobietą od zerwania z eks. A zerwali ostatecznie w styczniu. (do tej pory ma jej foty na facebooku)
Ten tydzień był wypełniony szczęściem, mimo panującej paniki żyliśmy jak na innej planecie, zadowoleni i wpatrzeni w siebie. Znowu obiecaliśmy sobie, że spotkamy się jak najszybciej to będzie możliwe (po koronawirusie).

Dziewczyny, proszę powiedzcie mi - co mogę zrobić w tej sytuacji? Czy pozostało mi coś jeszcze oprócz czekania? Pomóżcie mi, bo oszaleję z tego wszystkiego.
Połączył Was oderwany od rzeczywistości romans. Byłaby szansa, aby mogło się to przerodzić w bardziej przyziemny związek, ale nie w tej sytuacji. W tle jest ex, z którą - obstawiam - zejdzie się wcześniej, czy później. Poza tym odległość (która już poprzedni związek mu częściowo rozwaliła) itd. Jeżeli ktoś dodaje "ale" do wyznań uczuć... to naprawdę czas się ewakuować, póki serducho nie jest złamane.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-18, 13:47   #3
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 66 994
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

Na myślę ze uczucia do eks mogły nie wystygnąć w tak krótkim czasie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-18, 13:54   #4
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

Co możesz zrobić w tej sytuacji?
Nie być gąską, do której przylatuje się na urlopowy seks.

Przykro mi, ale nie widzę nawet średnich szans na stworzenie z tego satysfakcjonującego związku.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-18, 14:08   #5
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

Cytat:
Napisane przez issi888 Pokaż wiadomość
Powiedział mi, że jestem jego pierwszą kobietą od zerwania z eks. A zerwali ostatecznie w styczniu
Minęły dwa miesiące, więc raczej to nic dziwnego? Nie masz co tutaj się cieszyć, że jesteś pierwszą po eks, zakładając oczywiście, że to prawda.

Jak chcesz dostać po tyłu to czekaj...
Facet ściemnia od początku, ma w tle byłą dziewczynę ( z nią łączy go wspólna historia, z tobą kilka wspólnych dni, nie ma porównania)... nie no, tylko przeprowadzać się do niego.
Nawet zdjęć nie pokasował
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-18, 14:58   #6
issi888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 15
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

Kurcze... ale on przyjechał, sam z siebie - obiecał i przyjechał i wiem, widzę to że nie chodzi tu tylko o seks, bo tego seksu na samym początku nie było po prostu. Ale to fakt, mam pecha do facetów - pewnie wróci do byłej. Bo po co zmieniać coś po 10 latach ?
Miałam nadzieję, że może to między nimi się wypaliło... sama nie wiem co myśleć. Rozstawali się kilka razy i do siebie wracali. Mając za sobą 10 lat związku to myślałam, że może to być bardziej rutyna niż coś ekscytującego.

Przeprosiłam go za to, że wyznałam mu miłość, może nie powinnam - odpowiedział kolejny raz - że czuje do mnie to samo co ja do niego oraz powiedział mi tylko, żebyśmy poczekali i zobaczyli co się wydarzy...

Edytowane przez issi888
Czas edycji: 2020-03-18 o 15:07
issi888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-18, 15:34   #7
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

jesteś strasznie naiwna i egzaltowana
gościu Cię okłamał już nie raz, a jak wyszło to na jaw to spływa po Tobie jak woda po kaczce i tylko rozdzierające "ale ja go koooocham..." - Ty tak serio? chyba niewiele wiesz o miłości i mylisz ją z zauroczeniem
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-18, 15:52   #8
issi888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 15
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;87671039]jesteś strasznie naiwna i egzaltowana
gościu Cię okłamał już nie raz, a jak wyszło to na jaw to spływa po Tobie jak woda po kaczce i tylko rozdzierające "ale ja go koooocham..." - Ty tak serio? chyba niewiele wiesz o miłości i mylisz ją z zauroczeniem[/QUOTE]

To w końcu egzaltowana czy spływa to po mnie jak po kaczce? Te dwie rzeczy wykluczają się troszkę
Wiadomo, on nie chce sobie zamykać drugiej furtki. Ja to wszystko wiem i wcale nie spływa to po mnie jak po kaczce ani nie jestem egzaltowana, tylko biorę wszystkie plusy i minusy i nie potrafię otrzymać oczywistego wyniku - jest multum rzeczy na plus, ale są też te na minus. Po prostu mam zwykłą, ludzką nadzieję, że chłop się opamięta. Proszę, nie oceniajmy się z góry.
issi888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-18, 16:06   #9
Vanir410
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanir410
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 2 159
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

Cytat:
Napisane przez issi888 Pokaż wiadomość
To w końcu egzaltowana czy spływa to po mnie jak po kaczce? Te dwie rzeczy wykluczają się troszkę
Wiadomo, on nie chce sobie zamykać drugiej furtki. Ja to wszystko wiem i wcale nie spływa to po mnie jak po kaczce ani nie jestem egzaltowana, tylko biorę wszystkie plusy i minusy i nie potrafię otrzymać oczywistego wyniku - jest multum rzeczy na plus, ale są też te na minus. Po prostu mam zwykłą, ludzką nadzieję, że chłop się opamięta. Proszę, nie oceniajmy się z góry.
Spływają jak po kaczce jego kłamstwa. Nie wyciągasz z nich żadnych konsekwencji, więc może łgać do woli.
Vanir410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-18, 17:24   #10
Megan_Eagle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 51
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

Piszesz ze seksu na początku nie było ale jednocześnie pisałaś ze spędziliście razem wtedy dwa tygodnie? To ile musiał czekać? 5 dni? Tydzień? rzeczywiście go przetrzymałas niesamowicie XD

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Wybacz ale historia traci niesamowitym banałem obyczajowym
Megan_Eagle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-18, 18:15   #11
kazleto
Raczkowanie
 
Avatar kazleto
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 373
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

Znasz faceta może z dwa miesiące i już planujesz przeprowadzkę na drugi koniec Europy. Aha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kazleto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-18, 18:15   #12
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

Cytat:
Napisane przez issi888 Pokaż wiadomość
To w końcu egzaltowana czy spływa to po mnie jak po kaczce? Te dwie rzeczy wykluczają się troszkę
Wiadomo, on nie chce sobie zamykać drugiej furtki. Ja to wszystko wiem i wcale nie spływa to po mnie jak po kaczce ani nie jestem egzaltowana, tylko biorę wszystkie plusy i minusy i nie potrafię otrzymać oczywistego wyniku - jest multum rzeczy na plus, ale są też te na minus. Po prostu mam zwykłą, ludzką nadzieję, że chłop się opamięta. Proszę, nie oceniajmy się z góry.
Cytat:
Napisane przez Vanir410 Pokaż wiadomość
Spływają jak po kaczce jego kłamstwa. Nie wyciągasz z nich żadnych konsekwencji, więc może łgać do woli.

nic się nie wyklucza, tak jak Vanir410 napisała


z ciekawości - jakie widzisz plusy tej sytuacji, bo ja nie widzę raczej żadnych? chyba, że są to tzw. plusy ujemne

Edytowane przez 2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Czas edycji: 2020-03-18 o 18:17
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-18, 18:43   #13
issi888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 15
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

Plusy: przyjechal do mnie mimo tego za*****o koronawirusa, czulam sie szczesliwa (w koncu!) i doceniona u jego boku, niekonczace sie rozmowy, smiech i dobry czas...

Wiem, bronie go i pisze mu usprawiedliwienia ale wzięło mnie i chyba faktycznie jestem desperatką.

A jeśli chodzi o te 2 tyg w lutym - to nie bylo tak ze spotykaliśmy sie non stop, kazdy mial swoje zycie a mi wtedy nie przyszło nawet na mysl ze ta historia tak mi namiesza w glowie.

Dziewczyny, ponadto chcialam konstruktywnej krytyki a nie wysmiewania mnie. Serio, i tak czuje się beznadziejnie ze sie otworzylam, ze powiedzialam mu co czuje mimo ze on odpowiedzial tym samym...

Chcialabym w to wierzyc bo po raz pierwszy od kilku lat poczulam sie szczesliwa 😩
issi888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-18, 19:04   #14
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

wez sie opanuj
to byl poprostu wakacyjny romans ,nic z tego nie bedzie
on pewnie nawet sie z nia nie rozstal na powaznie ,nie wierzylabym juz w zadne slowo tego faceta
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-18, 19:28   #15
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

Cytat:
Napisane przez issi888 Pokaż wiadomość
Plusy: przyjechal do mnie mimo tego za*****o koronawirusa, czulam sie szczesliwa (w koncu!) i doceniona u jego boku, niekonczace sie rozmowy, smiech i dobry czas...

Wiem, bronie go i pisze mu usprawiedliwienia ale wzięło mnie i chyba faktycznie jestem desperatką.

A jeśli chodzi o te 2 tyg w lutym - to nie bylo tak ze spotykaliśmy sie non stop, kazdy mial swoje zycie a mi wtedy nie przyszło nawet na mysl ze ta historia tak mi namiesza w glowie.

Dziewczyny, ponadto chcialam konstruktywnej krytyki a nie wysmiewania mnie. Serio, i tak czuje się beznadziejnie ze sie otworzylam, ze powiedzialam mu co czuje mimo ze on odpowiedzial tym samym...

Chcialabym w to wierzyc bo po raz pierwszy od kilku lat poczulam sie szczesliwa 😩

słuchaj, obiektywnie i beznamiętnie - tak, jesteś desperatką


z tego co piszesz to widać, że masz za☠☠☠iste deficyty uczuć i weź to mocno pod uwagę, że ten romansik - bo na razie nie można tego inaczej nazwać - więc ten romansik, w którym pokładasz tak wielkie nadzieje i inwestujesz w to tyle emocji skończy się bardzo bolesnym powrotem do rzeczywistości


nie piszę tego złośliwie, tylko oceniam suche fakty - dla innej, mniej zdesperowanej kobiety taka relacja byłaby miłym przerywnikiem w szarej codzienności i wspominałaby to z sentymentem. Ty sobie z tym chłopem ułożyłaś już życie i mocno będzie bolało, jak facet zniknie bez słowa.
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-19, 07:13   #16
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

Ja jestem z natury podejrzliwa i miałabym wątpliwości czy ta ex to faktycznie jest ex. Moim zdaniem on nie traktuje Cię serio.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-19, 08:04   #17
issi888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 15
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;87671843]słuchaj, obiektywnie i beznamiętnie - tak, jesteś desperatką


z tego co piszesz to widać, że masz za☠☠☠iste deficyty uczuć i weź to mocno pod uwagę, że ten romansik - bo na razie nie można tego inaczej nazwać - więc ten romansik, w którym pokładasz tak wielkie nadzieje i inwestujesz w to tyle emocji skończy się bardzo bolesnym powrotem do rzeczywistości


nie piszę tego złośliwie, tylko oceniam suche fakty - dla innej, mniej zdesperowanej kobiety taka relacja byłaby miłym przerywnikiem w szarej codzienności i wspominałaby to z sentymentem. Ty sobie z tym chłopem ułożyłaś już życie i mocno będzie bolało, jak facet zniknie bez słowa.[/QUOTE]

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i konstruktywną krytykę, Dziewczyny! Wydaje mi się, że ciut źle mnie zrozumiałyście z tą przeprowadzką do ES - ja już dawno miałam to w planach, nie zrobiłabym tego ze względu na faceta. A że mam deficyt emocji i uczuć - to fakt. Mój ostatni 6-letni związek skończył się rok temu z powodu jego zdrady, próbowałam wejść w inny - nie udało mi się, bo mimo, że facet był na prawdę świetny - nie czułam tego czegoś. Teraz poczułam i heeej bombki strzeli zapewne przez moją nadgorliwość. Ale jak nie być nadgorliwą jak się zauroczyłam/zakochałam?
issi888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-19, 08:37   #18
Voytkova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 451
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

Nic z tego nie będzie bo facet nie chce związku na odległość ,poza tym ma byłą pod ręką.Ja bym się nie nastawiała na nic i potraktowała to jako wakacyjny romansik i nic więcej .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Voytkova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-19, 09:03   #19
issi888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 15
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

Cytat:
Napisane przez Voytkova Pokaż wiadomość
Nic z tego nie będzie bo facet nie chce związku na odległość ,poza tym ma byłą pod ręką.Ja bym się nie nastawiała na nic i potraktowała to jako wakacyjny romansik i nic więcej .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nie ma byłej pod ręką, bo ta wyjechała. Ale może faktycznie spróbuję to traktować za wakacyjny romansik. Mimo, że ryzykował i przyjechał do mnie drugi raz. To mnie rozwala... gdyby chciał zwykłego romansu to przecież na miejscu można zawsze kogoś znaleźć, a nie lecieć pół Europy...
issi888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-19, 09:52   #20
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

Cytat:
Napisane przez issi888 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie odpowiedzi i konstruktywną krytykę, Dziewczyny! Wydaje mi się, że ciut źle mnie zrozumiałyście z tą przeprowadzką do ES - ja już dawno miałam to w planach, nie zrobiłabym tego ze względu na faceta. A że mam deficyt emocji i uczuć - to fakt. Mój ostatni 6-letni związek skończył się rok temu z powodu jego zdrady, próbowałam wejść w inny - nie udało mi się, bo mimo, że facet był na prawdę świetny - nie czułam tego czegoś. Teraz poczułam i heeej bombki strzeli zapewne przez moją nadgorliwość. Ale jak nie być nadgorliwą jak się zauroczyłam/zakochałam?
Nie jestes nadgorliwa ale poprostu delikatnie mowiac naiwna
Ktos bardziej rozgarniety odprawilby goscia po pierwszym klamstwie z Facebookiem ty stracilas zdolność logicznego myslenia.
Weź się obudź bo idziesz prosto w błoto

Edytowane przez 7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Czas edycji: 2020-03-19 o 10:21
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-19, 10:17   #21
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

Jak ta eks go ostatecznie kopnie w dupę (o ile to w ogóle eks ) to może i będzie z tobą, ale chcesz taki związek z łaski? Gdyby naprawdę było takie porozumienie dusz i och i ach miłość, to facet nawet by się nie zastanawial, tylko poleciał za tobą. Widocznie jednak tak niesamowita ta historia nie jest, tylko banalna i z eks deptajacą ci po piętach. Oczywiście jesteś już całkowicie zauroczona, ale dla zwykłego szacunku do siebie powinnaś przestać robić sobie nadzieje, zasługujesz na coś lepszego.
Ze do ciebie pojechał? Co z tego, może traktował to jako przygodę. Ja też lubię podróżować i nie miałabym problemu przyjechać do kogoś z drugiego końca Europy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-19, 10:18   #22
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

Aha, no i pewnie generalizuje, ale Latynosi są tacy otwarci, spontaniczni i wydaje się, jakby się ich znało od dawna, także ten. To po prostu kwestia ich kultury.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-20, 08:53   #23
issi888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 15
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

No dobra, macie rację - zapędziłam się z tym wszystkim. Chociaż on jest teraz taki miły i mówi, jak bardzo mnie potrzebuje itd to nadal fotka z jego "ex" wisi na jego profilowym.
Tylko nie wiem za bardzo jak się teraz zachować, czy go odprawić od razu, czy poczekać na rozwój sytuacji? Czy mu powiedzieć, że ta fota mi przeszkadza i zobaczyć jak zareaguje ?
issi888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-20, 09:10   #24
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

1 albo 3. Jeśli się będziesz bać, że urazisz misia i "czekać na rozwoj sytuacji", to wkrecisz się tak, że zdrowy rozsądek odpłynie w sina dal.

Poza tym jak rozumiem mimo tej całej sytuacji Ty chcesz stworzyć związek? To co to za wstęp do związku kiedy to ignorujemy swoje uczucia i potrzeby na rzecz trwania relacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez trzyrazypiec
Czas edycji: 2020-03-20 o 09:11
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-20, 09:15   #25
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

Cytat:
Napisane przez issi888 Pokaż wiadomość
No dobra, macie rację - zapędziłam się z tym wszystkim. Chociaż on jest teraz taki miły i mówi, jak bardzo mnie potrzebuje itd to nadal fotka z jego "ex" wisi na jego profilowym.
Tylko nie wiem za bardzo jak się teraz zachować, czy go odprawić od razu, czy poczekać na rozwój sytuacji? Czy mu powiedzieć, że ta fota mi przeszkadza i zobaczyć jak zareaguje ?
Kto sobie zostawia zdjęcie profilowe z ex? Coraz bardziej nie wierzę, że to ex.
Normalnie to przyparlabym go do muru i powiedziała, że nie wierzę w te historyjkę, ale jesteście na odległość, więc przez internet łatwiej powiedzieć, co się chce. Radzilabym ci po prostu odpuścić. Naprawdę chciałabyś być z kłamcą? Tym bardziej, że najprawdopodobniej kłamie jeszcze bardziej i radośnie jedzie na dwa fronty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-20, 09:43   #26
issi888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 15
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

Cytat:
Napisane przez trzyrazypiec Pokaż wiadomość
1 albo 3. Jeśli się będziesz bać, że urazisz misia i "czekać na rozwoj sytuacji", to wkrecisz się tak, że zdrowy rozsądek odpłynie w sina dal.

Poza tym jak rozumiem mimo tej całej sytuacji Ty chcesz stworzyć związek? To co to za wstęp do związku kiedy to ignorujemy swoje uczucia i potrzeby na rzecz trwania relacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bo jak być idiotką to po całości Nigdy tak nie miałam, żeby tak się zauroczyć i wkręcić i czekać na to wszystko. Zawsze podchodziłam do tych spraw na chłodno, bądź totalnie na zimno. A teraz sobie idiotkuję.

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87675862]Kto sobie zostawia zdjęcie profilowe z ex? Coraz bardziej nie wierzę, że to ex.
Normalnie to przyparlabym go do muru i powiedziała, że nie wierzę w te historyjkę, ale jesteście na odległość, więc przez internet łatwiej powiedzieć, co się chce. Radzilabym ci po prostu odpuścić. Naprawdę chciałabyś być z kłamcą? Tym bardziej, że najprawdopodobniej kłamie jeszcze bardziej i radośnie jedzie na dwa fronty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Zapewne masz rację, przyjmując to zdroworozsądkowo.
Ale co zauroczenie robi z mózgu? Sieczkę.
issi888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-20, 10:08   #27
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87675862]Kto sobie zostawia zdjęcie profilowe z ex? Coraz bardziej nie wierzę, że to ex.
Normalnie to przyparlabym go do muru i powiedziała, że nie wierzę w te historyjkę, ale jesteście na odległość, więc przez internet łatwiej powiedzieć, co się chce. Radzilabym ci po prostu odpuścić. Naprawdę chciałabyś być z kłamcą? Tym bardziej, że najprawdopodobniej kłamie jeszcze bardziej i radośnie jedzie na dwa fronty.
[/QUOTE]

Nawet jeżeli naprawdę jest ex (rzeczywiście można w to wątpić), to widać tą ex nadal kocha i ma nadzieję, że się zejdą. Autorka wątku była tylko miłą odskocznią. Warto obserwować co facet robi, a nie co tam sobie gada pod wpływem romantycznych uniesień.

Autorko, Ty się nie baw w żadne czekania na rozwój sytuacji, tylko zablokuj tego patafiana gdzie się da.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-20, 10:37   #28
Megan_Eagle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 51
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

W takich wątkach wszystkie się chcecie przeprowadzać po paru dniach razem z ciemnoskórym latynoskim/arabskim księciem i jakiś zawsze soe potem tłumaczycie ze przecież już dawno planowałyście ta przeprowadzkę. Nie wiem czy same w to wierzycie czy to tylko historyka dla czytających.

Ja niewiem ci ciemnoskórzy po płciowym kontakcie z kobietami zostawiają chyba jakieś komórki które każą wam do nich lecieć na drugi koniec świata- totalnie głupiejecie - to jest patrząc z boku aż nieprawdopodobne ..:0
Megan_Eagle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-20, 10:58   #29
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

Cytat:
Napisane przez Megan_Eagle Pokaż wiadomość
W takich wątkach wszystkie się chcecie przeprowadzać po paru dniach razem z ciemnoskórym latynoskim/arabskim księciem i jakiś zawsze soe potem tłumaczycie ze przecież już dawno planowałyście ta przeprowadzkę. Nie wiem czy same w to wierzycie czy to tylko historyka dla czytających.

Ja niewiem ci ciemnoskórzy po płciowym kontakcie z kobietami zostawiają chyba jakieś komórki które każą wam do nich lecieć na drugi koniec świata- totalnie głupiejecie - to jest patrząc z boku aż nieprawdopodobne ..:0
Faceci też głupieją po kontakcie z piękną dziewczyna i jakoś nikt się tego nie czepia. Widziałam takie przypadki, że głowa mała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-03-20, 11:21   #30
issi888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 15
Dot.: Proszę o poradę, ja, on i jego ex, na odległość

Cytat:
Napisane przez Megan_Eagle Pokaż wiadomość
W takich wątkach wszystkie się chcecie przeprowadzać po paru dniach razem z ciemnoskórym latynoskim/arabskim księciem i jakiś zawsze soe potem tłumaczycie ze przecież już dawno planowałyście ta przeprowadzkę. Nie wiem czy same w to wierzycie czy to tylko historyka dla czytających.

Ja niewiem ci ciemnoskórzy po płciowym kontakcie z kobietami zostawiają chyba jakieś komórki które każą wam do nich lecieć na drugi koniec świata- totalnie głupiejecie - to jest patrząc z boku aż nieprawdopodobne ..:0
Nie, nie! Aż tak mi rozumu nie odjęło, żeby myśleć o przeprowadzce ze względu na niego. Od dwóch lat uczę się hiszpańskiego i regularnie podróżuję po Hiszpanii co 2-3 m-ce. Po prostu uwielbiam ten kraj i stąd moje myśli o przeprowadzce.
A jeśli chodzi o sprawy łóżkowe i miłośc/zauroczenie, to serio, potrafię rozgraniczać te dwie rzeczy - wiem kiedy to wygląda na relację czysto łóżkową, a kiedy dochodzą do tego jakieś emocje - wtedy zazwyczaj sprawy się komplikują.
issi888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-20 22:30:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.