Mamy Luty 2021 cz.II - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-09-23, 19:47   #2071
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Kupujecie inhalator?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Ja jeszcze nie kupiłam, choć lekarz zalecał przy katarze inhalacje. Ale moje dziecko w życiu by nie dało sobie tego zrobić póki co, więc wstrzymuje się z zakupem.
Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
U nas inhalator to podstawa leczenia przy każdej infekcji. Teraz głównie lekarze zalecają inhalacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie. Chyba obecnie ciężko bez niego się obyć, każda z moich koleżanek/kuzynek ma
Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Super. U mnie hm taki biedny.. Nie ma takich rzeczy





Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
U mnie też, choć fakt dawno nie byłam już
Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
A ja was zapytam czy kupujecie karuzele nad lozeczko? Jeśli tak to czy macie jakieś typy ja chce jakąś chyba używana z vinted bo takie lepiej wyglądające już kosztują po 200zl, wolałabym tak koło 100zl zapłacić i kiedy ja się montuje? Tak odrazu, czy po 2-3 mies?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

I co myślicie o takiej macie https://babyhit.pl/product-pol-9061-...pping&curr=PLN



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupiłam karuzelę Tiny Love. Super jakość, mocne mocowanie do łóżeczka, niezbyt głośna muzyka (dwa poziomy). Co prawda szału nie robiła wielkiego na mojej córce, ale na nią akurat niewiele działało
Zamówiłam jedną karuzele na allegro, taką z największą liczbą kupionych i bardzo szybko odesłałam. Bałam się że spadnie na głowę co dla mnie jest w ogóle niedopuszczalne. Poza tym takie głośne badziewie, że szok. Nie wiem komu to pasowało.

Co do tego kiedy kupić. Na pewno nie takiemu maluchowi miesięcznemu. Po pierwsze można go bardzo szybko przebodzcowac. Po drugie słabo widzi i wskazane są wszystkie mocno kontrastowe kolory (biało czarne, czarno czerwone) a nie pastele itp. bo to dla dziecka jest jedna rozmyta plama.
Cytat:
Napisane przez Kingaprz Pokaż wiadomość
Nie kupuje nic . Ochraniaczy wArkoczy do lozeczka Nie lubie i chce miec minimalizm i nie tonąć w gadżetach , ale to ja.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ochraniacze i warkocze mogą zwiększać ryzyko śmierci łóżeczkowej i nie są polecane przez specjalistów.
Co innego blogerów ,

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
Nie. Zdecydowałam ,że najpierw kołyskę kupię dla wstydnisia

Ale się wkurzyłam. Zrobiłam chleb i ładnie mi urósł. Teraz dałam dużo tłuszczu do blachy a i tak przywarły

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
Ja blaszkę wykładamy papierem do pieczenia

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 19:53   #2072
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Mysle ze na pewno po pol roku tez trzeba wstawac. My zamierzamy byc twardzi i ambitnie wstawac. Dziecko chcemy aby od poczatku spało w łózeczku w swoim pokoju.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To tak jak i my

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 19:56   #2073
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Mysle ze na pewno po pol roku tez trzeba wstawac. My zamierzamy byc twardzi i ambitnie wstawac. Dziecko chcemy aby od poczatku spało w łózeczku w swoim pokoju.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
To tak jak i my

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też miałam takie plany
Dziecko mocno z nich zadrwiło

I tak po pół roku też trzeba wstawać, po roku z reguły też, czasem też i po dwóch latach
U mnie pobudki w nocy trwały ponad półtora roku.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 20:03   #2074
Nairobi89
Zakorzenienie
 
Avatar Nairobi89
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 4 297
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Też miałam takie plany
Dziecko mocno z nich zadrwiło

I tak po pół roku też trzeba wstawać, po roku z reguły też, czasem też i po dwóch latach
U mnie pobudki w nocy trwały ponad półtora roku.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
I co dziecko spało z Wami w łózku? Wiem ze ktores dziewczynie z wizazu sie udalo ze dziecko spało od poczatku w swoim łozeczku ale nie pamietam z ktorego miesaca była chyba grudniowka któraś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
To tak jak i my

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciekawe czy nam sie uda trzymam mocno kciuki za nas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Małe czyny, które robisz, są lepsze, niż wielkie, które planujesz.
Nairobi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 20:07   #2075
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
I co dziecko spało z Wami w łózku? Wiem ze ktores dziewczynie z wizazu sie udalo ze dziecko spało od poczatku w swoim łozeczku ale nie pamietam z ktorego miesaca była chyba grudniowka któraś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Ciekawe czy nam sie uda trzymam mocno kciuki za nas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja spałam z nią w jej pokoju, mąż w sypialni
Zresztą dalej tak śpimy także no , przede mną wielkie wyzwanie eksmitowanie jej do łóżeczka które ją gryzie od urodzenia. Odstawienie od piersi za nami, teraz to przed nami.
Jedyne pocieszenie dla mnie to większość moich koleżanek tak samo spało

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

Ogólnie moje dziecko było tragiczne pod kątem spania (zresztą nie tylko). Długo bardzo musiałam siedzieć obok jak spala, bo wystarczyło odejść na dwa kroki już było po spaniu. Często odsypialam z nią ale nie zawsze, czasem chciałam coś zrobić ale się nie dało

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 20:12   #2076
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Ja jeszcze nie kupiłam, choć lekarz zalecał przy katarze inhalacje. Ale moje dziecko w życiu by nie dało sobie tego zrobić póki co, więc wstrzymuje się z zakupem. Dokładnie. Chyba obecnie ciężko bez niego się obyć, każda z moich koleżanek/kuzynek ma U mnie też, choć fakt dawno nie byłam już Ja kupiłam karuzelę Tiny Love. Super jakość, mocne mocowanie do łóżeczka, niezbyt głośna muzyka (dwa poziomy). Co prawda szału nie robiła wielkiego na mojej córce, ale na nią akurat niewiele działało
Zamówiłam jedną karuzele na allegro, taką z największą liczbą kupionych i bardzo szybko odesłałam. Bałam się że spadnie na głowę co dla mnie jest w ogóle niedopuszczalne. Poza tym takie głośne badziewie, że szok. Nie wiem komu to pasowało.

Co do tego kiedy kupić. Na pewno nie takiemu maluchowi miesięcznemu. Po pierwsze można go bardzo szybko przebodzcowac. Po drugie słabo widzi i wskazane są wszystkie mocno kontrastowe kolory (biało czarne, czarno czerwone) a nie pastele itp. bo to dla dziecka jest jedna rozmyta plama. Ochraniacze i warkocze mogą zwiększać ryzyko śmierci łóżeczkowej i nie są polecane przez specjalistów.
Co innego blogerów ,

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

Ja blaszkę wykładamy papierem do pieczenia

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
O właśnie upatrzyłam sobie z tej firmy o której mówisz, bo widziałam dobre opinie, że solidna, dosyć cicha. Dzieki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 20:22   #2077
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
O właśnie upatrzyłam sobie z tej firmy o której mówisz, bo widziałam dobre opinie, że solidna, dosyć cicha. Dzieki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tiny Love ogólnie jest super, mam też ich matę do leżenia. Jest super, ale oczywiście nie dla mojego dziecka
Leżenie na brzuszku było bardzo beeeeee

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-09-23, 20:33   #2078
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Też miałam takie plany
Dziecko mocno z nich zadrwiło

I tak po pół roku też trzeba wstawać, po roku z reguły też, czasem też i po dwóch latach
U mnie pobudki w nocy trwały ponad półtora roku.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Ja myślałam żeby postawić lozeczko u nas w sypialni na razie ale nie chce żeby córka spała z nami w łóżku. Gorzej jak już będzie mówić i się zapyta dlaczego kotek z nami śpi a ona nie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 20:42   #2079
paula1456
💑🐱📚👶
 
Avatar paula1456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 669
GG do paula1456
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
I co dziecko spało z Wami w łózku? Wiem ze ktores dziewczynie z wizazu sie udalo ze dziecko spało od poczatku w swoim łozeczku ale nie pamietam z ktorego miesaca była chyba grudniowka któraś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Ciekawe czy nam sie uda trzymam mocno kciuki za nas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też trzymam za nas kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Właśnie się zważylam i juz u mnie +6kg 🤷☠♀️

Zaczelam dzisiaj czytac I tom Mamy dla Mamy Tom 1. Wcześniej próbowałam przeczytać w oczekiwaniu na dziecko, ale niestety to chyba nie dla mnie pozycja. Jakoś tak napisana ze po kilku str juz mam jej dość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
01.06.2014
30.05.2015
06.05.2018

paula1456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 20:43   #2080
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Najlepiej też miałabym jedno łóżeczko w sypialni takie drewniane tylko obawiam się jak wtedy mam monitorować w nocy dziecko, już mnie będzie tak na wyciągnięcie ręki. Najbardziej boje sie o oddech i tego typu sprawy, nie wiem nie znam się może przesadzam ale takie mam myśli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 20:51   #2081
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez paula1456 Pokaż wiadomość
Też trzymam za nas kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Właśnie się zważylam i juz u mnie +6kg 🤷♀️

Zaczelam dzisiaj czytac I tom Mamy dla Mamy Tom 1. Wcześniej próbowałam przeczytać w oczekiwaniu na dziecko, ale niestety to chyba nie dla mnie pozycja. Jakoś tak napisana ze po kilku str juz mam jej dość

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też czytam w oczekiwaniu o ile można to nazwać czytaniem utknęłam i się wygrzebać nie mogę i nie wiem czy inwestować w coś innego czy będzie tak samo jak z tą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez stookrotka1991 Pokaż wiadomość
Najlepiej też miałabym jedno łóżeczko w sypialni takie drewniane tylko obawiam się jak wtedy mam monitorować w nocy dziecko, już mnie będzie tak na wyciągnięcie ręki. Najbardziej boje sie o oddech i tego typu sprawy, nie wiem nie znam się może przesadzam ale takie mam myśli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas będzie lozeczko obok naszego łóżka i ja od strony malucha. Chcę mieć go blisko przy sobie. Lozeczko będzie z opcją tapczanika i myślę że z nami w pokoju będzie do dwóch lat, a później albo kupimy mieszkanie albo zmienimy na większe żeby miał swój pokój. Oczywiście to są plany a życie życiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-23, 21:23   #2082
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Jeżu, dziewczyny, ale pędzicie! Przydałoby się już być na L4, żeby być na bieżąco z wątkiem

Witam się w tę piękną środę

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Szoszoszo dzięki Kochana!

A co do dzieci i wychowania to czemu miałoby się nie udać? Jak się dużo rozmawia z dzieckiem, mówi się o swoich emocjach, ale też się je słucha uważnie to na pewno będzie i wrażliwe i szczęśliwe. Ważne też, żeby nie rezygnować z siebie, żeby nie odczuwać frustracji kiedy już taki maluch zajmie nam 3/4 dnia. No i wciąż znajdować czas dla męża, żeby rodzina nie ucierpiała na wszystkim

My sobie z mężem chodzilismy na super warsztaty (darmowe) - nauki dla rodziców na podstawie książki "Jak mówić żeby dzieci nas słuchały, jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły". W sumie chyba 30 godzin to trwało. Wiem, że te warsztaty są w różnych miastach, kwestia tylko trafić na dobrych i rzetelnych prowadzących (zwykle psycholog i pedagog). My poszliśmy tam jak dzieci miały 3 i 4 lata, ze względu na to, że nasz synek miał problemy z emocjami - tak jak mówiłam reaguje na stres silnymi bólami głowy, brzucha itd. Baliśmy się, że nie damy sobie rady sami z wyciszeniem tych emocji, które w bardzo wczesnym dzieciństwie były spowodowane chorobą siostry. Widział nasz stres, naszą bezradność kiedy ona się źle czuła, potem łzy jak miała operację na otwartym sercu itd. I sam zaczął te emocje przejmować. Na warsztatach nauczyliśmy się jak z nim postępować. I z małą przy okazji też. Zrozumieliśmy trochę jak dzieci widzą świat. Uważam, że takie warsztaty mogą sobie zrobić wszyscy,nie tylko jak jest problem z dzieckiem, bo są bardzo przydatne. My potem jeszcze poszliśmy sobie z mężem na terapię dla par. Między nami wszystko było super, a i tak dużo się dowiedzieliśmy o sobie nawzajem i o tym jak nasza relacja bardzo wpływa na dzieci. Dziś oboje umiemy z nimi rozmawiać, ale nie jest wcale tak super różowo, żeby nie było. Jesteśmy pełni wad i trzeba to zaakcepotwać. Często zmęczenie czy emocje biorą w nas górę i krzyczymy lub robimy cos na skróty i od razu pojawia się problem. Ale nauczyłam się, że wtedy wszystko da się naprawić. Czasem wystarczy samo "przepraszam" do dziecka, czasem rozmowa jak już emocje opadną. To wszystko nie jest wcale takie trudne
Super o tym wszystkim piszesz mam nadzieję, że to wyjdzie jakoś w miarę naturalnie i że faktycznie wychowanie to nie taka czarna magia. Wiesz, ja bezdzietna na razie, przy pierwszym chyba jest największa obawa, na kogo damy radę go wychować bo nie mam pojęcia co i jak.

Cytat:
Napisane przez kaewso Pokaż wiadomość

Myślimy jeszcze nad imieniem, pewnie po połówkowych zdecydujemy się na 100%. Mnie się podoba Aleksandra, ale TŻtowi nie. Podobają mi się też "state" imiona jak np. Antonina, Helena, Zofia. Zobaczymy. W ogóle to sporo imion z mojej listy jest już zajęta w mojej rodzinie, no ale coś wybierzemy. Wy macie wybrane?

Właśnie wyświetlały mi się reklamy "Mamy dla mamy", ale nie zdecydowałam się jeszcze na kupno, bo trochę kosztowała, a widziałam mieszane opinie. Nie polecasz?
Chociaż może faktycznie wystarczyłaby mi "W oczekiwaniu na dziecko", a potem coś o porodzie i karmieniu piersią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super! My mamy wybrane, ale czekamy jeszcze do połówkowych na potwierdzenie płci
"Mamy dla mamy" - nie to, że nie polecam. Myślę, że jest fajną przekrojówką, tylko słyszałam o niej tak superowe rzeczy, że myślałam, że zwali mnie z nóg. Na pewno jest przystępnie napisana, zrozumiała, taka jak pogawędka z koleżanką. Inna sprawa, że nie ma się moim zdaniem poczucia, że ta pogawędka zmierza w jakimś konkretnym kierunku Główna myśl, jaką z niej wyniosłam, to że każda ciąża jest inna, każde dziecko jest inne, może być ogólnie różnie, ale to pozytywne. No i fajny przekaz, ale... czegoś mi zabrakło.

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Odebrałam właśnie paczkę od mamyginekolog. Ubranka są cudowne. Są mega miękkie i dobre gatunkowo. Są mega. Już wiem, że jak będzie miała coś nowego to bez problemu zamówięCześć witamy!
Ja otulacza brać nie będę, bo finalnie ma więcej wad niż zalet.
Zwykłe pieluszki 75x75 do przykrycia, na przewijak czy coś.
A ulewajki są super, mała ilosc materiału do wózka czy coś

Ja będę kupować i standardowe białe i jakieś wzory jak coś fajnego się trafi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, dzięki za opinię!

Cytat:
Napisane przez faithworkswonders Pokaż wiadomość
Co do książek to ja polecam bo już przeczytałam : Rodzić można łatwiej i Po prostu piersią

Dodatkowo o KP to blog hafiji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki za polecenie, czekam na przesyłkę z nimi dwiema

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Juz po wszystko ok, mały waży 400g. Jak to lekarz określił, nie ma parcia na szkło i ciężko było go zmierzyć

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Cudnie, dwa masełka gratki!

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
I ja dziś zrobiłam zamówienie na Liskach. Niby nic nie kupiłam a do zapłaty kupę kasy
Kupiłam zestaw do czyszczenia butelek, czapeczki, prześcieradła, opakowanie na smoczek, książkę o karmieniu piersią, otulacz do fotelika, szczotkę do główki i parę pieluszek.
Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Super!
Ja też się przymierzałam do zamówienia, ale włożyłam dosłownie 5 rzeczy do kosza i 3 stówy uznałam, że muszę ochłonąć, zastanowić się, czy na pewno muszę zamówić ręcznik za 140 zł ( ) i wrócę tam po kilka rzeczy, ale nie kupię tam całej wyprawki, bo zbankrutuję.

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
I przyjechało do mnie wczoraj jedno zamówienie ale małe, takie trochę apteczne i dziś z vinted dwie bluzki ciążowe. Trochę mnie denerwuje czas oczekiwania na nadanie paczki u nich, za tą czekałam ponad tydzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, że kolejne paki u Ciebie z Vinted to bardzo zależy od człowieka. Ja dwa razy miałam wysyłkę tego samego dnia i paczkę następnego. Ale bywało też tak, że czekałam na kontakt 5 dni i nic, trzeba było anulować zamówienie no różnie się zdarza.

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość

Udało mi się dorwać stacjonarnie ten ręcznik z hm cudowny jest. Ze zniżka -10 zł wyszedł za 50 zł

Załącznik 7728239


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Śliczny!

Cytat:
Napisane przez stookrotka1991 Pokaż wiadomość
Kupujecie łóżeczko dostawne? Ja się właśnie zastanawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już chyba pisałam, wybaczcie, jeśli się powtórzę, że my raczej tak. W nowym mieszkaniu (przeprowadzka w grudniu) pokój dziecięcy jest spory kawałek od sypialni, a chcemy, żeby łóżeczko było w docelowym miejscu, ale dopóki się nie przeprowadzimy, to wszystko palcem na wodzie pisane, bo trudno na razie ocenić, jak to wyjdzie i jak się zmieści.

Mansikka, Paulina, śliczne piesy Mansikka, jak dziś się czuje zwierzak?
Paula, Twój kocio też

Mam dziś bardzo dobry dzień, tyyyyle energii! Byłam na jodze, a na jutro zapisałam się też na stretching

W pracy mnóstwo roboty, ale lubię taki wir. Minus, że zapomniałam się w ogóle zastanowić, czy nie warto by czegoś zjeść, bo zupełnie nie czułam głodu. Ale lubię te wypady do pracy, bo większość czasu pracuję zdalnie i trochę tęsknię za współpracownikami. Śmieją się ze mnie, że chyba jestem nienormalna ale tyyyyyle ciepłych słów i gratulacji dziś usłyszałam, że było mi tak miło na serduszku i wszyscy mówią, że jeśli marudzą, czemu już niedługo ich opuszczam, to tylko z sympatii (i trochę z tego, że odwalam im tyle roboty i że będą tęsknić A poza tym mam się lenić, dbać o siebie i nie myśleć o pracy. Cieszę się, trochę mnie to nawet wzrusza, ale dojrzałam do tego L4 i zdecydowanie nie planuję pracować dłużej niż do połowy października, nie ma opcji, że zmienię zdanie.

Edytowane przez Szoszoszo
Czas edycji: 2020-09-23 o 21:27
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 21:29   #2083
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Nairobi89 Pokaż wiadomość
Mysle ze na pewno po pol roku tez trzeba wstawac. My zamierzamy byc twardzi i ambitnie wstawac. Dziecko chcemy aby od poczatku spało w łózeczku w swoim pokoju.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas na początku spał w swoim łóżeczku. Po kilku nocach wzięłam do siebie. Po tym jak obudziłam się na siedząco trzymając Małego na rękach, o mało nie dostałam zawału, że mogłam mu zrobić krzywdę wtedy dostawka nie miała racji bytu, bo mieszkanie malutkie i nie było na nią miejsca. Teraz kupuje na 100%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 21:36   #2084
lausanne
Wtajemniczenie
 
Avatar lausanne
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 162
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Połówkowe tak jak prenatalne prawie 1,5h 😱 Ten lekarz tak ma, ale jest super. Generalnie wszystko u nas ok, ale mały jest 75-90 centyl i waży prawie pół kg 🙈🙈

Ja będę brać dostawkę do łóżeczka po szwagierce, właśnie dlatego że nie mam miejsca w pokoju. Łóżeczko nie wejdzie, dostawką wejdzie na upartego. A jak trochę podrośnie to my do salonu na kanapę a w sypialni będzie jego pokój i łóżeczko. To i tak mam nadzieję max 2 lata, zanim kupi się duże mieszkanie/dom.

Warkoczy, otulaczy etc nigdy nie używałam i nie będę kupować, karuzelę miałam kiedyś przy którymś dziecku i też w sumie była zbędna, bo dzieci miały ją w poważaniu. Za to mata sprawdzała się u nas super. Zastanawia mnie co pisałyście o tym, żeby kłaść dziecko w innym miejscu niż łóżeczko jak nie śpi tylko jest aktywne. Może pomyślę o jakimś koszu Mojżesza do salonu, choc tu też już ciasno. Albo coś w stylu KinderKraft Sofi do salonu, bo się składa fajnie, szybko i nie zajmuje dużo miejsca. Muszę sobie pomyśleć 😊
lausanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 21:54   #2085
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Ja myślałam żeby postawić lozeczko u nas w sypialni na razie ale nie chce żeby córka spała z nami w łóżku. Gorzej jak już będzie mówić i się zapyta dlaczego kotek z nami śpi a ona nie?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My rozważaliśmy różne opcje, ta z moim spaniem u niej w pokoju wygrała. Dlaczego? Bo mąż pracuje, ja karmiłam piersią a mała nigdy niezakceptowala butli. Budziła się co dwie godziny, i trzeba było przewijać praktycznie za każdym razem. Więc chodzenie po nocy do drugiego pokoju, potem wracanie i karmienie nie wchodziło w grę. Szybko przewinąć, nakarmić i bezboleśnie usnąć do następnego razu. Za dużo dla mnie zamieszania.
Poza tym bałam się strasznie SIDS i chciałam ją mieć na oku, przynajmniej na początku. A później po prostu wygoda zwyciężyła

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez AnnLady
Czas edycji: 2020-09-23 o 21:55
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 21:59   #2086
Paulina1671
Zadomowienie
 
Avatar Paulina1671
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 1 550
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Szoszoszo ale się napisałaś żeby nam chyba wszystkim odpowiedzieć
Fajnie że dałaś recenzje mamy dla mamy, bo się cały czas zastanawiam w jaka książkę byłoby warto zainwestować. Myślę jeszcze o tej co pisałyście Po prostu piersią. Pewnie zanim się zdecyduje to będę po porodzie
Podziwiam za to że tak długo pracujesz ale pewnie lubisz swoją pracę, a przynajmniej tak mi wynika z tego co piszesz Ja swojej nienawidziłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Połówkowe tak jak prenatalne prawie 1,5h Ten lekarz tak ma, ale jest super. Generalnie wszystko u nas ok, ale mały jest 75-90 centyl i waży prawie pół kg

Ja będę brać dostawkę do łóżeczka po szwagierce, właśnie dlatego że nie mam miejsca w pokoju. Łóżeczko nie wejdzie, dostawką wejdzie na upartego. A jak trochę podrośnie to my do salonu na kanapę a w sypialni będzie jego pokój i łóżeczko. To i tak mam nadzieję max 2 lata, zanim kupi się duże mieszkanie/dom.

Warkoczy, otulaczy etc nigdy nie używałam i nie będę kupować, karuzelę miałam kiedyś przy którymś dziecku i też w sumie była zbędna, bo dzieci miały ją w poważaniu. Za to mata sprawdzała się u nas super. Zastanawia mnie co pisałyście o tym, żeby kłaść dziecko w innym miejscu niż łóżeczko jak nie śpi tylko jest aktywne. Może pomyślę o jakimś koszu Mojżesza do salonu, choc tu też już ciasno. Albo coś w stylu KinderKraft Sofi do salonu, bo się składa fajnie, szybko i nie zajmuje dużo miejsca. Muszę sobie pomyśleć
Dobrze ze wszystko super u siebie liczę że na połówkowych też już będzie miał z 0,5kg. Jak kopnie to czasami zaboli, tak jakoś dziwnie w środku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Paulina1671 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 22:22   #2087
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Szoszoszo - co do zakupów na liskach, to też myślałam przemyśleć i nie będę brała tych drogich ręczników (wezmę dwa od mamyginekolog) i kilka innych artykułów. Zawsze to coś taniej.

Lausanne - super, że z małym wszystko w porządku! Lekarz Ci się mega trafił. Jestem ciekawa jak u mnie połówkowe. Bo moja lekarka każde usg jak robi to sprawdza sobie wszystko, więc liczę że połówkowe też będzie dokładnie zrobione. No i wychodzi na to, że twoje maleństwo jest naszą największą kosteczką masła? Dobrze kojarze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 00:41   #2088
NuFCia
Zadomowienie
 
Avatar NuFCia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 1 886
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez adhoc Pokaż wiadomość
Ja inhalator kupiłam w aptece przy pierwszym katarze u Młodego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja kupiłam jakiś super zanim się młody urodził i potrzebowałam pierwszy raz zeszłej jesieni. Okazało się że jest popsuty, nie miałam rachunku i przegrzebałam wszystkie maile i nawet nie znalazłam gdzie go kupiłam
Mąż na jednej nodze leciał do apteki po nowy jak młody miał katar i zalecił pediatra inhalacje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulina1671 Pokaż wiadomość
A ja was zapytam czy kupujecie karuzele nad lozeczko? Jeśli tak to czy macie jakieś typy ja chce jakąś chyba używana z vinted bo takie lepiej wyglądające już kosztują po 200zl, wolałabym tak koło 100zl zapłacić i kiedy ja się montuje? Tak odrazu, czy po 2-3 mies?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

I co myślicie o takiej macie https://babyhit.pl/product-pol-9061-...pping&curr=PLN



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Do spania trzeba to zdejmować, jak się bawi to pilnować żeby dziecko na siebie nie zrzuciło. Wg mnie zbędny gadżet


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 00:38 ---------- Poprzedni post napisano o 00:34 ----------

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Na fb zaciekawiła mnie wypowiedz jednej dziewczyny, która napisała że to że nie musi wstawać do dziecka przez pierwsze pół roku było dla niej bezcenne i wydałaby każde pieniądze na tą dostawkę. Zastanawia mnie to bo po pół roku już trzeba do dziecka wstawać a wcale pewnie nie śpi dłużej bo zęby idą itd.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja i tak wstawałam bo ciężko mi było z leżenia przełożyć sobie do łóżka młodego
Miałam go przy sobie ale nawet tej dostawki nie dopinałam do łóżka bo wystarczyło mi że jest blisko za tą siateczką


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 00:41 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Też miałam takie plany
Dziecko mocno z nich zadrwiło

I tak po pół roku też trzeba wstawać, po roku z reguły też, czasem też i po dwóch latach
U mnie pobudki w nocy trwały ponad półtora roku.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Mój ma prawie 1,5 roku i od jakiegoś czasu się budzi w nocy i nie będzie dalej spał w łóżeczku więc do rana śpi już z nami Wybór mam w sumie żaden bo jak go nie wezmę to nie będzie spał bo już kilka razy próbowałam go uśpić i odłożyć do łóżeczka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
interior designer
food lover
NuFCia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 05:36   #2089
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez lausanne Pokaż wiadomość
Połówkowe tak jak prenatalne prawie 1,5h Ten lekarz tak ma, ale jest super. Generalnie wszystko u nas ok, ale mały jest 75-90 centyl i waży prawie pół kg

Ja będę brać dostawkę do łóżeczka po szwagierce, właśnie dlatego że nie mam miejsca w pokoju. Łóżeczko nie wejdzie, dostawką wejdzie na upartego. A jak trochę podrośnie to my do salonu na kanapę a w sypialni będzie jego pokój i łóżeczko. To i tak mam nadzieję max 2 lata, zanim kupi się duże mieszkanie/dom.

Warkoczy, otulaczy etc nigdy nie używałam i nie będę kupować, karuzelę miałam kiedyś przy którymś dziecku i też w sumie była zbędna, bo dzieci miały ją w poważaniu. Za to mata sprawdzała się u nas super. Zastanawia mnie co pisałyście o tym, żeby kłaść dziecko w innym miejscu niż łóżeczko jak nie śpi tylko jest aktywne. Może pomyślę o jakimś koszu Mojżesza do salonu, choc tu też już ciasno. Albo coś w stylu KinderKraft Sofi do salonu, bo się składa fajnie, szybko i nie zajmuje dużo miejsca. Muszę sobie pomyśleć
Super, że wszystko ok

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:36 ---------- Poprzedni post napisano o 06:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Szoszoszo - co do zakupów na liskach, to też myślałam przemyśleć i nie będę brała tych drogich ręczników (wezmę dwa od mamyginekolog) i kilka innych artykułów. Zawsze to coś taniej.

Lausanne - super, że z małym wszystko w porządku! Lekarz Ci się mega trafił. Jestem ciekawa jak u mnie połówkowe. Bo moja lekarka każde usg jak robi to sprawdza sobie wszystko, więc liczę że połówkowe też będzie dokładnie zrobione. No i wychodzi na to, że twoje maleństwo jest naszą największą kosteczką masła? Dobrze kojarze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja mam ten ręcznik z memi i polecam tylko ja kupiłam jeden. Super jest opcja przytulenia w nim dziecka od razu. No i jakość mega.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-24, 07:05   #2090
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

My w drodze do weta. Wczoraj pies wrócił do swojej formy ale pod wieczór znów był osowiały. Dziś z rana nie chciał nawet do domu przyjść

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 07:27   #2091
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Zapisałam się na dziś na cito do ginekologa. Coś mi się zrobiło w okolicach intymnych i nie mam pojęcia co to jest

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 07:38   #2092
Inqognito
Raczkowanie
 
Avatar Inqognito
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 38
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez mansikkaa Pokaż wiadomość
My w drodze do weta. Wczoraj pies wrócił do swojej formy ale pod wieczór znów był osowiały. Dziś z rana nie chciał nawet do domu przyjść

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
Powodzenia, też mam psiaka (oczko w głowie) więc wiem jakie to zmartwienie jak choruje... Napisz potem co mu było.
Inqognito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 07:59   #2093
stookrotka1991
Zadomowienie
 
Avatar stookrotka1991
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 897
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Zapisałam się na dziś na cito do ginekologa. Coś mi się zrobiło w okolicach intymnych i nie mam pojęcia co to jest

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
O jej trzymam kciuki aby było ok, miejmy nadzieję, że to nic groźnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


kocham ...
stookrotka1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 08:15   #2094
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Czy któraś wybiera się teraz z rana do lidla po te leginsy ciążowe? Bo chciałam wiedzieć czy ten pas ciążowy jest rzeczywiście szary jak w gazetce czy może jednak w kolorze legginsów.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 08:19   #2095
Larysa88
Zakorzenienie
 
Avatar Larysa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 3 559
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Zapisałam się na dziś na cito do ginekologa. Coś mi się zrobiło w okolicach intymnych i nie mam pojęcia co to jest

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
To powiedzenia żeby zdiagnozowali co to!
Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Czy któraś wybiera się teraz z rana do lidla po te leginsy ciążowe? Bo chciałam wiedzieć czy ten pas ciążowy jest rzeczywiście szary jak w gazetce czy może jednak w kolorze legginsów.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A one od dziś? Myślałam że od poniedziałku? Jak dziś to później może podjadę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.09.2013
Aleksandra
Larysa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 08:22   #2096
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez echme Pokaż wiadomość
Czy któraś wybiera się teraz z rana do lidla po te leginsy ciążowe? Bo chciałam wiedzieć czy ten pas ciążowy jest rzeczywiście szary jak w gazetce czy może jednak w kolorze legginsów.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nie od poniedziałku?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 08:23   #2097
adhoc
Zadomowienie
 
Avatar adhoc
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 326
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Zapisałam się na dziś na cito do ginekologa. Coś mi się zrobiło w okolicach intymnych i nie mam pojęcia co to jest

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Oby nic poważnego! daj znać po wizycie.

Dzień dobry
U mnie dzisiaj połowa ciąży mija

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
adhoc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 08:34   #2098
mansikkaa
Zakorzenienie
 
Avatar mansikkaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazury/Podlasie
Wiadomości: 31 034
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Zapisałam się na dziś na cito do ginekologa. Coś mi się zrobiło w okolicach intymnych i nie mam pojęcia co to jest

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Na pewno to nic poważnego

A psiak dostał znów 4 zastrzyki. Dziś już uciekał z kozetki. Przy pierwszym zapiszczał. Podobno od kleszcza, ale coś wspomniał o toksoplazmozie. Jutro na kontrol.
Po wizycie z emocji puścił bąka. Śmierdziało w całym aucie kapustą kiszoną. A potem 300metrow od domu zwymiotował. Teraz sobie leży i wodę piję.

Wysłane z mojego Mi A2 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy z nas jest aniołem o jednym tylko skrzydle.
Możemy wzlecieć tylko dopiero wtedy,
gdy obejmiemy się wzajemnie.
Luciano de Crescenzo


D

48-2015
57-2016
mansikkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 08:35   #2099
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
A nie od poniedziałku?

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

Rzeczywiście


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-24, 08:52   #2100
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: Mamy Luty 2021 cz.II

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Super, że wszystko ok

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 06:36 ---------- Poprzedni post napisano o 06:35 ----------

A ja mam ten ręcznik z memi i polecam tylko ja kupiłam jeden. Super jest opcja przytulenia w nim dziecka od razu. No i jakość mega.

Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka
Domyślam się, że jakość jest super no i samiboo czy memi są śliczne. Natomiast szkoda mi kasy, bo dzieć potrzebuje dwóch ręczników i za same ręczniki wyjdzie 300 zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-04 16:24:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.