E-papierosy :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Czy polecasz e-papierosa?
Tak 66 65,35%
Nie 26 25,74%
Nie wiem 9 8,91%
Głosujący: 101. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-22, 09:23   #61
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: E-papierosy :)

Cytat:
Napisane przez Laaureen Pokaż wiadomość
Jak na razie to ty wymyslasz conowsze problemy, zasmiecajac ten watek. Prostujac powiem, ze to nie nikotyna powoduje raka a substancje smoliste a to zasadnicza roznica. Nikotyna uzaleznia i powoduje zwezenie naczyn krwionosnych i to jedyne co mozna jej zarzucic. Smiertelna jest dawka 60mg i watpie zeby dalo sie taka dawke przyjac przez epalenie. Tak wiec albo czytaj ze zrozumieniem, albo nie zabieraj sie za czytanie w ogole.
po pierwsze-wątek jest o E-PAPIEROSACH,więc można pisać co się chce związanym z tematem.

po drugie -nikotyna również jest szkodliwa dla zdrowia.przynajmniej wiesz co ci szkodzi w zwykłym papierosie,a w E-PAPIEROSIE nie wiesz do końca,bo jest w trakcie badań.

po trzecie -nie mów mi co mam robić,bo nie jesteś od tego.
jeśli masz problem,a moje posty cię rażą wciśnij ZGŁOŚ i przestan marudzić,tylko rozmawiaj merytorycznie.

nie rozumiem twojego oburzenia.jesli palisz-E PAPIEROSY nie powinnaś miec problemu,bo ktoś ma inne zdanie na ten temat,gorzej jeśli sprzedajesz i boisz się antyreklamy .
chętnie się przyjrzę twoim postom i zobacze,czy nie reklamujesz czegoś,bo narazie badasz rynek (mam cię cały czas na oku) ,a wtedy sruuu i zlgoś
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 00:52   #62
Laaureen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 158
Dot.: E-papierosy :)

Miej litosc o Pani.... Szukaj, szukaj moze cos znajdziesz.... a wtedy daj znac bo sama jestem ciekawa.... no i nie zapomnij zglosic
Wiem co szkodzi w zwyklych papierosach dlatego wole epapierosy przynajmniej jestem swiadoma tego, ze nie wdycham 4 tys substancji smolistych.

PS
i koncze rozmowe z toba 'o Pani ' bo bez sensu tak OT. Wolalabym podzielic sie wrazeniami z innymi uzytkownikami epapierosow lub osobami, ktore chca rozpoczac swoja przygode z epetkiem...
Laaureen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 12:16   #63
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: E-papierosy :)

Cytat:
Napisane przez Laaureen Pokaż wiadomość
Miej litosc o Pani.... Szukaj, szukaj moze cos znajdziesz.... a wtedy daj znac bo sama jestem ciekawa.... no i nie zapomnij zglosic
Wiem co szkodzi w zwyklych papierosach dlatego wole epapierosy przynajmniej jestem swiadoma tego, ze nie wdycham 4 tys substancji smolistych.

PS
i koncze rozmowe z toba 'o Pani ' bo bez sensu tak OT. Wolalabym podzielic sie wrazeniami z innymi uzytkownikami epapierosow lub osobami, ktore chca rozpoczac swoja przygode z epetkiem...
och,witaj przygodo

jak będzie pewna na 100% co palisz daj znać,chętnię się dowiem
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 17:16   #64
Samafaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 166
Dot.: E-papierosy :)

kupiłam sobie e-papierosa. Wszystko oki, gdyby nie fakt, że jeden kartridż nie starcza mi nawet na pół dnia a podobno 1 = około 15 fajek
__________________
luty | marzec | kwiecień | maj | czerwiec | lipiec | sierpień

kocham


Samafaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 18:25   #65
Methe
Rozeznanie
 
Avatar Methe
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 727
Dot.: E-papierosy :)

moja koleżanka kupiła e-papierosa, gdy jeszcze planowała rzucić palenie, ale nie zdał egzaminu. często trzeba ładować, ten płyn szybko się kończy. a poza tym zepsuł się po 2 tygodniach i złożyła reklamację.
ja też sobie trochę popykałam tego e-papierosa, ale jakoś mi nie podchodził, poza tym jakoś niewygodnie mi się go trzymało. i próbowałam ciągle automatycznie strzepywać z niego popiół

a koleżanka jak paliła, tak pali. więc to chyba raczej bardziej nowoczesny gadżet niż jakaś pomoc w rzucaniu.
__________________

kobieta nigdy nie kłamie, co najwyżej wymyśla prawdę, która jest jej akurat potrzebna.


kup e-torebkę 5% taniej - 3c6c63c9

Methe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 10:29   #66
Laaureen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 158
Dot.: E-papierosy :)

Cytat:
Napisane przez Samafaja Pokaż wiadomość
kupiłam sobie e-papierosa. Wszystko oki, gdyby nie fakt, że jeden kartridż nie starcza mi nawet na pół dnia a podobno 1 = około 15 fajek
Tak zawsze pisza, ze to nawet z 20 papierosow z jednego kartridza wychodzi, ale to nie prawda. Najlepiej zaopatrzyc sie w wate perlonowa Filtus i robic wlasne wklady i kupic liquid zeby zakrapiac wedle potrzeby.

Niestety epapierosy to nie urzadzenia bezawaryjne. Trzeba nauczyc sie cierpliwosci w ich obsludze. Jak rowniez nie kupowc najtanszego badziewia, bo tylko czlowiek sobie nerwy zepsuje i przeklnie epalenie raz na zawsze.
Laaureen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 12:43   #67
Zyps
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: E-papierosy :)

Witam drogie panie
Przez przypadek w trafiłem na te forum, szukałem w zasadzie czegoś innego, jednak widzę tu ofiary lobbingu i chciałbym rozwiać trochę waszych wątpliwości.
E-palę prawie pół roku a w samym temacie wiem bardzo wiele, jestem też administratorem serwisu o e-paleniu.

Zacznijmy od stwierdzenia że e-papierosy nie są przebadane.. Oczywiście że nie są, co tam badać? To tylko akumulatorek i metalowa spiralka.
Jeśli chodzi o sam płyn w e-papierosie to nie prowadzi się nad nim aktualnie żadnych poważnych badań ani raczej nie będzie. Nie ma w nim żadnych cudów niewidów tylko substancje doskonale znane i badane już w latach 40, także pod względem inhalacji do płuc.
Zresztą głównym składnikiem takiego płynu smarujecie swe twarze O glikolu propylenowym wiecie pewnie więcej niż ja.
Każda porządna marka drukuje skład płynu na buteleczkach można samemu sprawdzić co jest tam ciekawego. Niektóre firmy dodatkowo badają liquidy w naszych krajowych laboratoriach pod względem składu.

Nikotyna w e-papierosie uzależnia tak samo jak każda inna, niczym się nie różni od tej w gumach czy plastrach, różnica jest taka że przyjmowana dawka z e-papierosa jest dużo niższa.

Pozdrawiam
Zyps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 13:25   #68
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: E-papierosy :)

Cytat:
Napisane przez Zyps Pokaż wiadomość
Witam drogie panie
Przez przypadek w trafiłem na te forum, szukałem w zasadzie czegoś innego, jednak widzę tu ofiary lobbingu i chciałbym rozwiać trochę waszych wątpliwości.
E-palę prawie pół roku a w samym temacie wiem bardzo wiele, jestem też administratorem serwisu o e-paleniu.

Zacznijmy od stwierdzenia że e-papierosy nie są przebadane.. Oczywiście że nie są, co tam badać? To tylko akumulatorek i metalowa spiralka.
Jeśli chodzi o sam płyn w e-papierosie to nie prowadzi się nad nim aktualnie żadnych poważnych badań ani raczej nie będzie. Nie ma w nim żadnych cudów niewidów tylko substancje doskonale znane i badane już w latach 40, także pod względem inhalacji do płuc.
Zresztą głównym składnikiem takiego płynu smarujecie swe twarze O glikolu propylenowym wiecie pewnie więcej niż ja.
Każda porządna marka drukuje skład płynu na buteleczkach można samemu sprawdzić co jest tam ciekawego. Niektóre firmy dodatkowo badają liquidy w naszych krajowych laboratoriach pod względem składu.

Nikotyna w e-papierosie uzależnia tak samo jak każda inna, niczym się nie różni od tej w gumach czy plastrach, różnica jest taka że przyjmowana dawka z e-papierosa jest dużo niższa.

Pozdrawiam
szkoda,że trudno ją dozować w E-papierosach
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 13:56   #69
Zyps
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: E-papierosy :)

A jaka w tym trudność? Kartridż ma określoną pojemność więc wiemy ile płynu i ile nikotyny się w nim znajduje. Co prawda ciężko jest określić ile wchłonęliśmy przez jedną sesję palenia (powiedźmy 5 min), jednak czy to ma znaczenie ? Pod koniec dnia widzę ile kartridży zużyłem tak więc i ile dzisiaj nikotyny zażyłem. Jestem spokojny bo pomimo że są dni gdzie nie wyciągam papierosa z ust przez cały dzień to dawka nikotyny którą zużyłem jest równa 40 papierosom.
Tymczasem w "bezpiecznych" inhalatorach nicorrette gdzie wiemy ile zażywamy informacje są niepokojące, zalecana tam dawka dla osoby palącej paczkę dziennie to 120 mg nikotyny. To dawka śmiertelna dla prawie dwóch niepalących osób. Taka ilość odpowiada 170 papierosom a mi w e-papierosie starczy na ponad tydzień.

Media a raczej brukowce szukają taniej sensacji, piszą o e-papierosach w złym świetle bo w dobrym pisali już kilka miesięcy temu więc temat się znudził. Żaden argument przeciwko e-papierosom który słyszałem nie ma uzasadnienia, ewidentnie chodzi o pieniądze i to duże.
Widziałem wywiady lekarzy w TV którzy mówią o tym że składnik płynu do e-papierosa jest także w płynie do chłodnic. Jest to ewidentny brak wiedzy, pan doktor nawet nie zadał sobie trudu żeby dowiedzieć się co za glikol jest w liquidzie do e-p. Wszystkie tego typu wybryki kształtują opinię publiczną.

Edytowane przez Zyps
Czas edycji: 2010-02-19 o 14:01
Zyps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 18:40   #70
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: E-papierosy :)

Cytat:
Napisane przez Zyps Pokaż wiadomość
A jaka w tym trudność? Kartridż ma określoną pojemność więc wiemy ile płynu i ile nikotyny się w nim znajduje. Co prawda ciężko jest określić ile wchłonęliśmy przez jedną sesję palenia (powiedźmy 5 min), jednak czy to ma znaczenie ? Pod koniec dnia widzę ile kartridży zużyłem tak więc i ile dzisiaj nikotyny zażyłem. Jestem spokojny bo pomimo że są dni gdzie nie wyciągam papierosa z ust przez cały dzień to dawka nikotyny którą zużyłem jest równa 40 papierosom.
Tymczasem w "bezpiecznych" inhalatorach nicorrette gdzie wiemy ile zażywamy informacje są niepokojące, zalecana tam dawka dla osoby palącej paczkę dziennie to 120 mg nikotyny. To dawka śmiertelna dla prawie dwóch niepalących osób. Taka ilość odpowiada 170 papierosom a mi w e-papierosie starczy na ponad tydzień.

Media a raczej brukowce szukają taniej sensacji, piszą o e-papierosach w złym świetle bo w dobrym pisali już kilka miesięcy temu więc temat się znudził. Żaden argument przeciwko e-papierosom który słyszałem nie ma uzasadnienia, ewidentnie chodzi o pieniądze i to duże.
Widziałem wywiady lekarzy w TV którzy mówią o tym że składnik płynu do e-papierosa jest także w płynie do chłodnic. Jest to ewidentny brak wiedzy, pan doktor nawet nie zadał sobie trudu żeby dowiedzieć się co za glikol jest w liquidzie do e-p. Wszystkie tego typu wybryki kształtują opinię publiczną.
no raczej trudno określić ilość wypalanych papierosów z kardridża.
inaczej widać koniec spalanego papierosa,a inaczej paląc non stop E.
czy trzeba liczyć ilość "sztachnięć-zaciągnięć"?

jak obliczyć ilość zaciągnięć E i przełożyć na jedną sztukę wypalonego zwykłego papierosa na jeden raz ?

wiesz,zawsze znajdą się przeciwnicy,jak i zwolennicy.E-papieros ma swoje zalety,jak i wady.największą wada jest to,że nie wiadomo ,jak długo go palić na sztuki

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-02-19 o 18:42
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 14:16   #71
Zyps
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: E-papierosy :)

No fakt że ciężko na początku określić ile się wypaliło, można liczyć zaciągnięcia (ok. 10 w e-p to jeden papieros zwykły). Potem jak się korzysta jakiś czas to takie rzeczy po prostu się wie i czuję
I tu przyznam ci rację że pojawia się problem osób nieodpowiedzialnych, które leją tam ten płyn bez opamiętania, palą i się niczym nie przejmują. Przez takie osoby oczywiście mogą powstać obawy. Tylko pytanie teraz brzmi czemu akurat przejmują się e-papierosami. Bo taka sama sytuacja dotyczy wielu innych produktów: Alkohol, tytoń, kawa czy tam kofeina w innych postaciach.
To jest powód do ostrzeżeń i informowania ludzi jak się z tym obchodzić, ale zostanie przeciwnikiem e-palenia z tego powodu to tak ja by założyć że wszyscy potencjalni e-palacze to osoby głupie i nieodpowiedzialne.
Można być oczywiście przeciwnikiem czego się chce, alkoholu bo szkodzi, kawa też, e-papierosy również i oczywiście lepiej w ogóle rzucić palenie, ale jak ktoś przez lata próbował różnymi środkami i mu się nie udało?
Szanuje każde zdanie tylko martwi mnie po prostu że chcą zakazać sprzedaży e-papierosów w Polsce a że to temat ostatnio gorący to staram się przy okazji informować społeczeństwo co i jak i niech sami podejmą decyzję na podstawie faktów a nie luźnych refleksji snutych przez polityków.

Pozdrawiam i ciesze się że ktoś wdał się w dyskusje, mogliśmy wyjaśnić więcej kwestii
TmargoT coś mi się wydaję że chyba nie palisz nałogowo co? Masz fajnie ^^ trza pogratulować.

Jak chcecie więcej jakiś info o e-p to polecam oczywiście moją stronę Hm nie wiem czy mogę zareklamować bo nie czytałem regulaminu (ups) Możecie góglać pod " muzeum ep " .
Zyps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 22:06   #72
Bezka
Wtajemniczenie
 
Avatar Bezka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ♥ Z krainy marzeń i nadzieji ♥
Wiadomości: 2 242
Dot.: E-papierosy :)

Ehh... ja poległam na polu bitwy z e-papierosem wytrzymałam w sumie nie całe 3 tygodnie, szybko bateria się rozładowywała i akurat wtedy kiedy chciało mi się palić :/ (zapasowej nie miałam) czekanie 2 godziny aż łaskawie wróci do formy doprowadzało mnie do frustracji, kolejna wspaniała rzecz liqid który czasami wlewał mi się do ust fuuuj, okropny smak.
Co jeszcze ciągłe chęć palenia, mogłam bez końca cały dzień fajczyć.
Jak widać w moim przypadku wogóle nie zdał egzaminu, zbyt słaba chęć rzucenia fajek..? Być może, bardziej miała byc to kwestia zaoszczędzenia kasy, ale niestety jest jak jest, następna walka napewno będzie ale już bez e-papierosa
Bezka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 06:41   #73
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: E-papierosy :)

Cytat:
Napisane przez Zyps Pokaż wiadomość
No fakt że ciężko na początku określić ile się wypaliło, można liczyć zaciągnięcia (ok. 10 w e-p to jeden papieros zwykły). Potem jak się korzysta jakiś czas to takie rzeczy po prostu się wie i czuję
I tu przyznam ci rację że pojawia się problem osób nieodpowiedzialnych, które leją tam ten płyn bez opamiętania, palą i się niczym nie przejmują. Przez takie osoby oczywiście mogą powstać obawy. Tylko pytanie teraz brzmi czemu akurat przejmują się e-papierosami. Bo taka sama sytuacja dotyczy wielu innych produktów: Alkohol, tytoń, kawa czy tam kofeina w innych postaciach.
To jest powód do ostrzeżeń i informowania ludzi jak się z tym obchodzić, ale zostanie przeciwnikiem e-palenia z tego powodu to tak ja by założyć że wszyscy potencjalni e-palacze to osoby głupie i nieodpowiedzialne.
Można być oczywiście przeciwnikiem czego się chce, alkoholu bo szkodzi, kawa też, e-papierosy również i oczywiście lepiej w ogóle rzucić palenie, ale jak ktoś przez lata próbował różnymi środkami i mu się nie udało?
Szanuje każde zdanie tylko martwi mnie po prostu że chcą zakazać sprzedaży e-papierosów w Polsce a że to temat ostatnio gorący to staram się przy okazji informować społeczeństwo co i jak i niech sami podejmą decyzję na podstawie faktów a nie luźnych refleksji snutych przez polityków.

Pozdrawiam i ciesze się że ktoś wdał się w dyskusje, mogliśmy wyjaśnić więcej kwestii
TmargoT coś mi się wydaję że chyba nie palisz nałogowo co? Masz fajnie ^^ trza pogratulować.

Jak chcecie więcej jakiś info o e-p to polecam oczywiście moją stronę Hm nie wiem czy mogę zareklamować bo nie czytałem regulaminu (ups) Możecie góglać pod " muzeum ep " .
jestem nałogowcem,jednak moja dzienna dawka nie przekracza 10 papierosów,czasem jest ich mniej.
jestem zainteresowana zakupem e-papierosa,jednak chcę rozwiac wszelkie moje niejasności zanim sięgnę po cos nowego.

moje drugie pytanie brzmi:
CZY ONE WSZYSTKIE SA TAKIE GRUBE I DŁUGIE?
KTORE SA LEPSZE NA W UŻYTKOWANIU,TE NA KARDRIDŹE,CZY NA KROPELKI ?
JAK POWINIEN WYGLĄDAĆ NAJLEPSZY ZESTAW STARTOWY ? (ogladałam i sa różne.jedne mają dodatkowy akumulator inne wymienne kardridźe )
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 01:52   #74
Zyps
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: E-papierosy :)

Bezka podejrzewam że w twoim wypadku chodziło o model e-papierosa Wybór jest ogromny i nie jest to takie proste są słabe i dobre, jeden akumulatorek dla nałogowca to za mało.
TmargoT: Te największe i najgrubsze są niestety najlepsze
np. ten: http://farm5.static.flickr.com/4011/...457fbf5c_o.jpg (Janty eGo)

Jeśli chodzi o coś mniejszego to najlepszy jest chyba Joye 510:
http://www.e-smokeytreats.com/v/vspf.../510_kit-2.jpg Cena od jakiś 100 zł do 200 zł Zależy od sklepu za 100 można kupić za granicą.
Kartridż to część w której jest płyn i każdy e-papieros go ma, każdy kartridż też można uzupełniać kropelkami
Dla nałogowego palacza zestaw startowy powinien mieć 2 akumulatorki albo tak jak niektóre zestawy Joya 510 papierośnico-ładowarkę. To taka śmieszna papierośnica która ma wbudowany akumulatorek i po każdym paleniu wkładamy do niej papierosa a on się ładuje Samą papierośnicę też trzeba naładować ale raz dziennie przy twoim paleniu spokojnie powinien wystarczyć (np. na noc).
Ważne żeby unikać takich cudów jak to : http://images01.olx.com.ph/ui/2/71/79/20776279_1.jpg czyli "health cigarette" Najgorszy bubel jaki może być, nie wart nawet 50 zł za które można go kupić.
Pozdrawiam.
Zyps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 06:39   #75
Laaureen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 158
Dot.: E-papierosy :)

Szczyps pozwole sobie dodac, ze sprzydalby sie dodatkowy atomizer, bo to nigdy nic nie wiadomo. Na poczatek polecam atomizery 510tki, no i wydajna bateria, wiec egon jak najbardziej. Jezeli chodzi o rozmiar to moim zdaniem z czasem przestaje on miec znaczenie, a satysfakcja z palenia zostaje. No i najwazniejsza kwestia ceny... Tutaj tez lepiej wydac wiecej na poczatek niz potem sie niepotrzebnie stresowac...
Laaureen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 17:16   #76
Claire Fisher
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dżungla Mazowiecka
Wiadomości: 358
Dot.: E-papierosy :)

Witajcie.
Mam pytanie... jakiej marki liquidy polecacie? Ja używałam dotychczas tylko Milda, więc nie mam porównania żadnego. Chciałabym przetestować coś innego, ale nie wiem od czego zacząć
__________________
Czy wiesz, że gdy odjeżdżam
Umieram dziewięć razy
Umieram stojąc w oknie
Na korytarzu

26.05.2010 - Babciu...
Claire Fisher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 17:56   #77
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: E-papierosy :)

tego jest tak dużo i są zróżnicowane ceny,że pogubiłam się.

jak oceniacie tego e-papierosa?

OPIS DZIAŁANIA :
E-papieros jest zaawansowanym urządzeniem elektronicznym, który przypomina tradycyjnego papierosa. Podczas używania zachowuje się identycznie jak zwykły papieros. Końcówka baterii zakończona jest diodą, która emituje światło, które jest sygnalizacją włączenia baterii, natomiast zaciągając się wypuszczamy sparowaną nikotyne w formie dymu. Dym ten to para powstająca z liquidu zawierającego nikotynę. Liquid to nikotyna identyczna jak w tradycyjnym papierosie. Para powstaje w procesie waporyzacji w atomizerze wewnątrz e-papierosa. Wdychając tę parę otrzymujemy bardzo łatwo przyswajalną nikotynę zaspokajając głód nikotynowy. Podczas używania e-papierosa nie jesteśmy narażeni na typowe negatywne działanie papierosów takich jak substancje rakotwórcze, substancje smoliste, tlenek węgla i innych substancji w ilości ok 4 tys. Przyjmujemy to na czym nam zależy, czyli nikotynę. Wydychana para jest praktycznie bezzapachowa. E-papieros nie pozostawia przykrego zapachu, dzięki czemu nasze otoczenie oraz my sami nie narażamy się na niemiły zapach pochodzący z tradycyjnego papierosa.
W ZESTAWIE ZNAJDUJĄ SIĘ:

  • 2 baterie litowo -jonowe (dwie manualne - sam decydujesz o wielkości wdechu)
  • 2 atomizery
  • 1 ładowarka sieciowa PL
  • 1 kabel do ładowarki z wtyczką UE
  • 10 kartridży (5x 16mg, 2x11mg 2x8mg, 1x zero)
  • 1 instrukcja obsługi
DANE TECHNICZNE:
  • Długość całkowita E-papierosa 11,5 cm
  • Waga E-papierosa 14 g
  • Typ Baterii litowo-jonowa
  • Długość Baterii 6,9 cm
  • Długość Kartridża 3,5 cm
cena dość powalająca-269 zl.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 18:34   #78
Laaureen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 158
Dot.: E-papierosy :)

Cytat:
Napisane przez Claire Fisher Pokaż wiadomość
Witajcie.
Mam pytanie... jakiej marki liquidy polecacie? Ja używałam dotychczas tylko Milda, więc nie mam porównania żadnego. Chciałabym przetestować coś innego, ale nie wiem od czego zacząć
Mnie smakuje RY4 od Janty, Camel Boge Dekang'a i wszytskie owocowe smaki od Farsee.
Laaureen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 19:14   #79
Claire Fisher
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dżungla Mazowiecka
Wiadomości: 358
Dot.: E-papierosy :)

Cytat:
Napisane przez Laaureen Pokaż wiadomość
Mnie smakuje RY4 od Janty, Camel Boge Dekang'a i wszytskie owocowe smaki od Farsee.
Dzięki.
a czy tego ktoś próbował??

http://allegro.pl/item929898834_e_li..._e_liquid.html
__________________
Czy wiesz, że gdy odjeżdżam
Umieram dziewięć razy
Umieram stojąc w oknie
Na korytarzu

26.05.2010 - Babciu...
Claire Fisher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-16, 15:39   #80
Claire Fisher
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dżungla Mazowiecka
Wiadomości: 358
Dot.: E-papierosy :)

Cytat:
Napisane przez kraciasta81 Pokaż wiadomość
A po ile kupujecie swoje e-papierosy?
Bo ja byłam święcie przekonana, ze kosztują około 100zł (zreszta tak cały czas zewsząd słyszałam), a ja patrze, a na wassermanie e-pecik kosztuje 39zł + 10 wkładów.
i co to są te liquidy?
Musze więcej o tym poczytać.
Koneic z truciem się toksynami :P
Ja kupiłam za 200zł.
Takiego za 39 to na pewno bym nie kupiła, przecież to musi być totalny szajs, który popsuje się jeszcze zanim się go użyje
Liquid to płyn zawierający nikotynę, którym napełniasz sobie kartridż.
__________________
Czy wiesz, że gdy odjeżdżam
Umieram dziewięć razy
Umieram stojąc w oknie
Na korytarzu

26.05.2010 - Babciu...
Claire Fisher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 16:09   #81
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: E-papierosy :)

Cytat:
Napisane przez Claire Fisher Pokaż wiadomość
Ja kupiłam za 200zł.
Takiego za 39 to na pewno bym nie kupiła, przecież to musi być totalny szajs, który popsuje się jeszcze zanim się go użyje
Liquid to płyn zawierający nikotynę, którym napełniasz sobie kartridż.
powiedz mi coś więcej o nim i jak on wygląda.
kurcze,sama nie wiem.sa tanie i drogie,a także pomiedzy.
jak wybrac coś co pasuje i jest wydajne.
patrzyłam na te co proponujecie Joye 510 i ceny sa tak zróżnicowane,że sama nie wiem.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 16:20   #82
Claire Fisher
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dżungla Mazowiecka
Wiadomości: 358
Dot.: E-papierosy :)

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
powiedz mi coś więcej o nim i jak on wygląda.
kurcze,sama nie wiem.sa tanie i drogie,a także pomiedzy.
jak wybrac coś co pasuje i jest wydajne.
patrzyłam na te co proponujecie Joye 510 i ceny sa tak zróżnicowane,że sama nie wiem.
Dołączam fotkę takiego modelu jaki posiadam. Ogólnie to mogę powiedzieć, że jestem ze swojego zadowolona poza jednym mankamentem - przy moim, dość częstym paleniu bateria starcza na ok. 3 godziny. Krótko trochę.
Trudno mi powiedzieć, który model jest najlepszy, bo nie mam żadnego porównania, ale poniżej wklejam link to forum, gdzie posiadacze opisują poszczególne modele.

http://www.papierosyforum.pl/viewforum.php?f=31

Według mnie warto zapłacić troszkę więcej i kupić markowego papierosa niż podróbkę za grosze, bo z tymi nigdy nic nie wiadomo...
__________________
Czy wiesz, że gdy odjeżdżam
Umieram dziewięć razy
Umieram stojąc w oknie
Na korytarzu

26.05.2010 - Babciu...

Edytowane przez Claire Fisher
Czas edycji: 2010-03-16 o 16:21
Claire Fisher jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 18:55   #83
Laaureen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 158
Dot.: E-papierosy :)

Joye 510 to bardzo dobry wybor, cenowo chyba tez nie najgorzej.
Ja mam eGo Janty z atomizerem 510 i bateria starcza mi na ok 8 godz (a pale duzo). Na rynku jest tez ten sam model pod inna nazwa-Tornado. W zestawie Tornado sa juz 2 atomizery (tak jak w Joye'u i to duzy plus).

Na temat epapierosow za 39zl nie bede sie wypowiadac...
Laaureen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 13:40   #84
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: E-papierosy :)

czy to się opłaca?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 13:43   #85
pasen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
czy e papierosy działają?

Witam forumowicz-ki,
mam 35 lat i palę tradycyjne papierosy. Przez to mam strasznie zniszczoną cerę, brzydkie paznokcie i ogólny stan zdrowia raczej kiepski. Kilka razy już próbowałam rzucić ale na nic. Dowiedziałam się że dzięki e-papierosom można rzucić palenie. Tylko nie wiem czy to działa? Może znacie kogoś kto pali e-papierosy?
pasen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 13:47   #86
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: czy e papierosy działają?

Cytat:
Napisane przez pasen Pokaż wiadomość
Witam forumowicz-ki,
mam 35 lat i palę tradycyjne papierosy. Przez to mam strasznie zniszczoną cerę, brzydkie paznokcie i ogólny stan zdrowia raczej kiepski. Kilka razy już próbowałam rzucić ale na nic. Dowiedziałam się że dzięki e-papierosom można rzucić palenie. Tylko nie wiem czy to działa? Może znacie kogoś kto pali e-papierosy?

A próbowałaś rzucić z tabletkami tabax (albo tabex nie pamiętam). U mnie dzięki nim rzuciła mama która paliła przeszło 20 lat a szybciej próbowała wszystkiego plastrów nie plastrów itd.

Te tabletki przepisuje lekarz. Pół rodziny mi na nich rzuciło fajki i kilku znajomych. I jeśli chodzi o opinie to tylko w ich wypadku spotkałam się z pozytywnymi (że faktycznie coś dają, a nie pic na wodę fotomontaż).
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 13:52   #87
xxSHINeexx
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lubin (Nie LubLin ;))
Wiadomości: 2 026
Dot.: czy e papierosy działają?

Wyszukiwarka.

Jest juz temat o e-papierosach i tam znajdziesz wszystko co mogloby Cie interesowac
xxSHINeexx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 14:50   #88
LadyBird90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 74
Dot.: czy e papierosy działają?

Działają tak samo jak plastry i tabletki - kupując je, nie stać Cię już na fajki .

Wiesz co, kolega mojego taty niedawno to kupił, a później komuś odsprzedał, bo stwierdził, że nic to nie daje.
Musiałabyś poszukać info w necie.

Ja mam 20 lat i palę od 7. Eh.. Mam już szarą mordkę i parę zmarszczek..
LadyBird90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:08   #89
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: czy e papierosy działają?

Cytat:
Napisane przez zagubiona89r Pokaż wiadomość
A próbowałaś rzucić z tabletkami tabax (albo tabex nie pamiętam). U mnie dzięki nim rzuciła mama która paliła przeszło 20 lat a szybciej próbowała wszystkiego plastrów nie plastrów itd.

Te tabletki przepisuje lekarz. Pół rodziny mi na nich rzuciło fajki i kilku znajomych. I jeśli chodzi o opinie to tylko w ich wypadku spotkałam się z pozytywnymi (że faktycznie coś dają, a nie pic na wodę fotomontaż).
Tabex. Moja mama się nimi wspomagała. Ale trzeba używać w miarę regularnie
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 15:14   #90
zagubiona89r
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 972
Dot.: czy e papierosy działają?

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Tabex. Moja mama się nimi wspomagała. Ale trzeba używać w miarę regularnie

To raczej nie tyle regularnie albo od przypadku. Wiem, że tam jest taka kuracja, że bierze się co określoną ilość czasu tabletki. Na początku można popalać jeszcze, Ale chyba 7 czy 8 dnia pali się ostatniego papierosa (tam w ulotce pisze ile można każdego następnego dnia popalać i kiedy przestać). Należy się trzymać tych reguł i tego czasu, ale myślę, że jeśli ktoś naprawdę chce to to nie będzie taki problem.

Mojej mamie palaczce z 20 letnim stażem po 2 tygodniach papierosy zaczęły śmierdzieć po prostu, ale tabletki wzięła wszystkie i nie pali już chyba ze 3 lata.
__________________

... znam słowa, które jak atropina rozszerzają źrenice i zmieniają kolor świata. Po nich nie można już odejść ...
zagubiona89r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-23 13:02:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:35.