Revlon Beyond Natural Skin Matching MakeUp, używał ktoś? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-10, 09:06   #1
Sonia :-)
Raczkowanie
 
Avatar Sonia :-)
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33

Revlon Beyond Natural Skin Matching MakeUp, używał ktoś?


Używał ktoś może? Na KWC jest mało recenzji, a produkt wydaje mi się byc ciekawy. Na MakeUpAlley zbiera różne opinie, podobno to ściema z tym dopasowywaniem się do koloru skóry (wtedy zresztą powinien byc jeden odcień, a nie kilka) a podkład po prostu ma przypisany jeden konkretny odcień który ujawnia się w kontakcie ze skórą. Sporo dziewczyn narzeka więc nie na podkład jako taki, który podobno jest całkiem niezły, ale na źle dobrany kolor. a Wy jak myślicie?
__________________
"Dla mnie to nic. Nowe milenium, nowy wiek czy nowy rok. Dla mnie to jeszcze kolejny dzień, kolejna noc. Słońce, księżyc, gwiazdy pozostaną te same."
Dalajlama
Sonia :-) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 20:57   #2
*karolcia*
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 41
Dot.: Revlon Beyond Natural Skin Matching MakeUp, używał ktoś?

Dokładnie jest tak jak piszesz. Bez szału. Normalny podkład. Ja akurat mam ten odcień najjaśniejszy i szczerze powiedziawszy ładnie się wtapia w skórę ale myślę, że to zasługa dobrze dobranego odcienia a nie tego, że dopasowuje się do odcienia skóry.
*karolcia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 21:01   #3
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Revlon Beyond Natural Skin Matching MakeUp, używał ktoś?

Powiem tyle - jak kupowałam sobie ostatnio podkład, pani w drogerii zaprezentowała mi najpierw właśnie ten. Nie dopasowuje się, po prostu z białego robi się beżowy, w zależności od odcienia - jaśniejszy lub ciemniejszy. Nie wzbudził mojego zaufania, bo jak równo nałożyć coś, co w pierwszej chwili nawet nie ma koloru? Kupiłam jednak Colorstay.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 00:19   #4
Carmindy
Przyczajenie
 
Avatar Carmindy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z Krakowa
Wiadomości: 19
Dot.: Revlon Beyond Natural Skin Matching MakeUp, używał ktoś?

Tak się składa, że używałam już wszystkich podkładów Revlona i wspomnienia zaliczyłabym do raczej pozytywnych, gdyby nie ten nieszczęsny Beyond Natural Skin... . Dostałam go w opakowaniu z primerem gratis. Najjaśniejszy odcień to bardzo jasny fluid z takimi jakby granulkami, w trakcie nakładania granulki (a są ciemniejsze) rozcierają się i powstaje coś pomiędzy. I byłoby nawet miło, gdyby nie trafiały się co jakiś czas takie większe grudki, które zostawiają póżniej ciemne plamy na twarzy, tudzież smugi. W sumie można rozcierać podkład na dłoni, ale wtedy to do dłoni się chyba zacznie dopasowywać No ja do dopasowywania to się nie mogę jakoś przekonać. I podsumowując: podkład nie jest zły, tylko Revlon ma po prostu lepsze
A złe to są cienie: Revlon Beyond Natural, Cream to Powder Eye Shadow, no niedobre
__________________
7:15 am in Bali...
Carmindy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 07:28   #5
edyt
Zadomowienie
 
Avatar edyt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 1 033
Dot.: Revlon Beyond Natural Skin Matching MakeUp, używał ktoś?

Tez posiadam najjasniejszy odcien tego podkladu. Ja bym nie brala tak w watpliwosci tego dopasowywania sie, bo podklad rzeczywiscie pod wplywem tarcia robi sie coraz jasniejszy. Im mniej sie rozetrze tym ciemniejszy jest wiec efekt dopasowania sie do skory wystepuje. Niestety wlasnie to rozcieranie jest minusem. Trzeba uwazac na smugi i jednolitosc koloru. Ciut dluzej sie go naklada niz inne. Nakladac najlepiej palcami, pedzle nie za bardzo sobie radza.
Krycie lekkie/srednie, na skorze wyglada duzo naturalniej niz inne revlony. Najjasniejszy docien daje mi taki 'sunkissed look' i bede musiala uzywaz samoopalacza na szyje, albo poczekac do wakacji. Ale ja jasna jestem i normalnie uzywam odcienia ivory, prowdopodobnie odcien pale z beyond natural odpowiada bardzie buff.

Edytowane przez edyt
Czas edycji: 2009-04-29 o 07:29
edyt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 08:38   #6
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Revlon Beyond Natural Skin Matching MakeUp, używał ktoś?

mam straszną ochotę kupić ten podkład,ale nie wiem czy on włazi w pory i jak d ługo się utrzymuje?
abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 10:05   #7
abar18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 3 603
Dot.: Revlon Beyond Natural Skin Matching MakeUp, używał ktoś?

kto jeszcze kupił i używa?)

abar18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-05, 02:33   #8
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: Revlon Beyond Natural Skin Matching MakeUp, używał ktoś?

Cytat:
Napisane przez Carmindy Pokaż wiadomość
Tak się składa, że używałam już wszystkich podkładów Revlona i wspomnienia zaliczyłabym do raczej pozytywnych, gdyby nie ten nieszczęsny Beyond Natural Skin... . Dostałam go w opakowaniu z primerem gratis. Najjaśniejszy odcień to bardzo jasny fluid z takimi jakby granulkami, w trakcie nakładania granulki (a są ciemniejsze) rozcierają się i powstaje coś pomiędzy. I byłoby nawet miło, gdyby nie trafiały się co jakiś czas takie większe grudki, które zostawiają póżniej ciemne plamy na twarzy, tudzież smugi. W sumie można rozcierać podkład na dłoni, ale wtedy to do dłoni się chyba zacznie dopasowywać No ja do dopasowywania to się nie mogę jakoś przekonać. I podsumowując: podkład nie jest zły, tylko Revlon ma po prostu lepsze
A złe to są cienie: Revlon Beyond Natural, Cream to Powder Eye Shadow, no niedobre
Cienie mam i przyznaje...sa do niczego...byle co
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-29, 17:25   #9
Nwalme
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 11
Dot.: Revlon Beyond Natural Skin Matching MakeUp, używał ktoś?

Ja też mam te cienie (nr 530), poczwórne. Dostałam od mamy. Chciałam wypróbować, ale mówiąc szczerze nie wiem jak je nakładać nawet... Jakieś takie tłuste są.
Nwalme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:59.