najlepsze podkłady dla mieszanej cery - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-17, 13:18   #1
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921

najlepsze podkłady dla mieszanej cery


Zakładam wątek dot. najlepszych podkładów dla mieszanej cery, skłonnej do błyszczenia w strefie T. Piszcie, jakie macie pozytywne i negatywne doświadczenia z make-up'ami, żebyśmy wspólnie mogły wybrać najlepszy.

Ja mogę polecić:
- odkrycie roku podkład Biothermu sense aquaradiance dla skóry mieszanej (jest też wersja dla suchej), kolor 230 (jasna brzoskwinka), nawilżający, z filtrem SPF 15, idealnie kryjący, do cery bez niespodzianek, za to z rozszerzonymi porami - niestety urok mieszanej cery ;-) ). Po zastosowaniu cera jest idealnie gładka, rozświetlona, pory niewidoczne. Po kilku godzinach, jak każdy, trzeba przypudrować

- super HR Color Clone, mój nr 23 (jasna brzoskwinka, odpowiednik 230 w.w). Podkład nawilżający, lekko kryjący, też dla cery bez niespodzianek, pory zminimalizowane. Cera bardzo gładka, nawilżona, rozświetlona, to nie będzie typowy mat. Zresztą ja płaskiego matu nie lubię, wolę świeżą, promienną cerę, lekko rozświetloną.

Absolutnie nie polecam:

- Chanel double perfection poudre, nr 30 cedre - czarna tubka. Podkład baaaardzo gęsty, bardzo trudno rozprowadzalny na twarzy, tępy. Najgorszy produkt chanela. Powoduje zatykanie porów, po nałożeniu twarz jest bardzo matowa, ma szary odcień, podkreśla wszystkie pory na twarzy.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 16:53   #2
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

polecam:
- Chanel Double Perfection (ten w szklanym słoiczku)
- Chanel Mat Lumiere w kompakcie

te dwa są bardzo matujące, ale przypudrowane pudrem rozświetlającym bardzo ładnie się trzymają i wyglądają naturalnie, nie tworzą maski, dość dobrze kryją, nie podkreślają skórek, nie ma uczucia ściągnięcia

- Shiseido Dual Balanced - trochę podkreśla skórki, ale bardzo przyjemny w stosowaniu
- Kanebo Liquid Finish - przy aplikacji chłodzi, tak jakby się nakładało krem nawilżający - muszę jeszcze wypróbować jego kremową wersję

nie polecam:
- Clinique Superbalanced - u mnie powodował efekt maselniczki
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 21:19   #3
mazidełko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 399
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

a Ja podbijam , poszukuje podkładu do cery mieszane ale nie lubiącej podkładów matujących , troszkę wrażliwej ,
żeby miał płynną konsystencję , dawał twarzy świeży wygląd ale nie rozświetlający i żeby nie podkreślał suchych skórek.
Ha , ciekawa jestem czy taki istnieje , jak znacie takie cudo to piszcie .
mazidełko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 21:27   #4
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez mazidełko Pokaż wiadomość
a Ja podbijam , poszukuje podkładu do cery mieszane ale nie lubiącej podkładów matujących , troszkę wrażliwej ,
żeby miał płynną konsystencję , dawał twarzy świeży wygląd ale nie rozświetlający i żeby nie podkreślał suchych skórek.
Ha , ciekawa jestem czy taki istnieje , jak znacie takie cudo to piszcie .
Mazidełko - HR Color Clone, podkład nawilżający, płynna konsystencja, świetnie się rozprowadza, wygładza twarz, ujednolica.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 22:52   #5
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

A ja mam pytanie dla mnie wazne, w jakim kosmetycznym sklepie dostanę tę bazę
MAC, Prep + Prime, Face Protect SPF 50/ PA++ (Baza pod podkład z filtrem SPF 50)??
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 23:05   #6
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Jak narazie do mojej mieszanej cery najlepiej nadał sie:

- Chanel Double Perfection w kompakcie - kryje , matuje, idealnie stapia sie z cerą.
- Lancome Teint Idole Ultra - mimo lekkiej konsystencji bardzo dobrze kryje, dlugo sie trzyma, nie daje płaskiego matu, cera jest ujednolicona, gładka.
- Clinique Superbalanced - ideałem nie jest ale ogolnie całkiem dobry.

Generalnie jestem zwolenniczka kompaktów i wydaje mi sie ze do cer mieszanych własnie ta forma podkładu jest idealna.

Labirynth - wydaje mi sie ze kosmetyki MAC dostaniesz tylko w sklepie MAC-a , ale nie jestem tego pewna na 100% ( sklep MAC jest np. w Wawie w Złotych Tarasach)
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 23:09   #7
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
Jak narazie do mojej mieszanej cery najlepiej nadał sie:

- Chanel Double Perfection w kompakcie - kryje , matuje, idealnie stapia sie z cerą.
- Lancome Teint Idole Ultra - mimo lekkiej konsystencji bardzo dobrze kryje, dlugo sie trzyma, nie daje płaskiego matu, cera jest ujednolicona, gładka.
- Clinique Superbalanced - ideałem nie jest ale ogolnie całkiem dobry.

Generalnie jestem zwolenniczka kompaktów i wydaje mi sie ze do cer mieszanych własnie ta forma podkładu jest idealna.

Labirynth - wydaje mi sie ze kosmetyki MAC dostaniesz tylko w sklepie MAC-a , ale nie jestem tego pewna na 100% ( sklep MAC jest np. w Wawie w Złotych Tarasach)
może rzeczywiście kompakt byłby lepszy, ale ja lubię bardziej pomaziać po buzi a gąbki trzeba za każdym razem prać. poza tym po tym podkładzie chanela, to mam uczulenie na każde "double perfection"
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-17, 23:17   #8
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
może rzeczywiście kompakt byłby lepszy, ale ja lubię bardziej pomaziać po buzi a gąbki trzeba za każdym razem prać. poza tym po tym podkładzie chanela, to mam uczulenie na każde "double perfection"
Fakt kompakt jest chyba dla bardziej leniwych Ja znowu nie przepadam za płynnymi podkładami. Kompakt ma w sobie zalety podkładu, korektora i pudru takie 3in1

Nie miałam tego double w czarnej tubce, ale czy czasem nie jest on taki piankowy?? Mat Lumiere w płynie tez jest taki tepy, strasznie szybko "zastyga" na twarzy i potwornie cięzko go rozprowadzić:/

Nie polecam Ideal Matte Estee Lauder (piankowy)- zostawia na twarzy taka pudrową warstwe ze widac kazda suchą skóre i kazdy nawet najdrobniejszy włosek. Nie stapia sie wogole z cera a co najgorsze ma niby matowic a po 30min miałam masło na twarzy
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 23:33   #9
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość

Labirynth - wydaje mi sie ze kosmetyki MAC dostaniesz tylko w sklepie MAC-a , ale nie jestem tego pewna na 100% ( sklep MAC jest np. w Wawie w Złotych Tarasach)

Tego się właśnie najbardziej obawiałam, hmmmmmmmm ale chyba we Wrocławiu Mac też gdzieś może posiada jakiś sklep..... a ja tak daleko od Wawy ;(
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 23:38   #10
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez Labirynth Pokaż wiadomość
Tego się właśnie najbardziej obawiałam, hmmmmmmmm ale chyba we Wrocławiu Mac też gdzieś może posiada jakiś sklep..... a ja tak daleko od Wawy ;(
Napewno MAC-a nie ma w pefumeriach typu Sephora, Douglas, Marionnaud. MAC dopiero niedawno wszedł na Polski rynek. Tu masz watek na temat MAC w Polsce. http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=148226
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2008-02-17 o 23:40 Powód: błąd
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-17, 23:46   #11
Labirynth
Zakorzenienie
 
Avatar Labirynth
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8 386
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

No właśnie tak przypuszczałam, a z tego co się orientuje, to rok temu marka ta zawitała do Polski, szkoda, bo bardzo chciałabym zaopatrzyć się w tę bazę.......
Dzięki za odpowiedź
Labirynth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 11:24   #12
natavi
Raczkowanie
 
Avatar natavi
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 97
GG do natavi
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Do tej pory używałam rimmel last performance - niezbyt długo się trzymał na twarzy, mały wybór odcieni-jednym słowem średniak:/
kolejny to maybelline silky foundation - także tzryma się krótko, po kilku (3,4) godzinkach po prostu znika z twarzy, trochę podkreśla suche skórki
następny jest w drodze zamówiłam na allegro - revlon colorstay with softflex jak wypróbuję, to uzupełnię komentarz
natavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 14:57   #13
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Dla mnie jak dotąd najlepsze:

POLECAM:
- Colorstay Revlon z systemem Soft Flex
- Double Wear Estee Lauder
- Fondotinta Tenuta Perfetta (Podkałd płynny perfekcyjnie trwały) Collistar - mam jego pokaźną próbkę i w bliskich planach zakup - na prawdę super- lekki, trwały, dobrze kryje, idealnie dopasowuje się do skóry, nie ma efektu maski, twarz nie jest płaska, ma przyjemny zapach.
- Fondotinta Superidratante Effeto Setta ( podkład nawilżający) Collistar- ten akurat jest do suchej/normalnej , ale przy mojej mieszanej też super się sprawdza

ODRADZAM:
Próbowałam obecne nowości - Diorskin Forever, Lumiere Mat Chanel i Spectacular Helena Rubinstein - niestety nie są trwałe, pod koniec dnia już ich nie mam tak więc odradzam.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 17:07   #14
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Chanel w ogóle jest bardzo słaby, jeżeli chodzi o podkłady. Pudry wszelakie super, ale podkłady - kompletnie wyrzucone pieniądze.
Soft - ten Chanel DBCP w czarnej tubce nie jest piankowy niestety, jest to bardzo gęsty podkład, konsystencji pasty do butów, w ogóle nie chce rozprowadzać się po twarzy, też podkreśla suche skórki, a najgorsze, że zatyka i wchodzi w pory skóry i wygląda to fatalnie. Jakością nie mam nawet do czego porównać, bo wszelkie próbki loreala czy czegokolwiek nawet z gazety były lepsze od tego konkretnego chanela. Owszem ten chanel double perf. w słoiczku ponoć jest trochę lepszy, ponieważ na bazie silikonowej, ale wtedy nie było i zakupiłam tubkę. Ja nie wiem, jak dziewczyna w sephorze mogła mi go polecić. Ogólnie w sephorze nie potrafią dobrać niczego, w odróżnieniu od Douglasa, skąd wychodzę z naprawdę udanym produktem zawsze Od tamtej wpadki nigdy już nie kupuję podkładów bez wypróbowania na twarzy.
No i marzy mi się teraz biotherm, ale oczywiście nie ma kolorku na truskawie.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 17:21   #15
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

A tak mi znajoma zachwalała ten Double w czarnej tubce
Bardzo nie lubie kupować podkładów z pomocą pań expedientek. Generalnie taki test podkładu na skorze tylko w trakcie zakupów to jednak za mało. Podkład moze miec super konsystencje, kolor, zapach itp a w praktyce moze okazac sie ze cera zupełnie go nie toleruje, ale o próbki prosic sie nieznosze
Bardzo lubie podkłady Lancome, uwazam ze sa najbardziej udane. Zaciekawilas mnie tym Biothermem Nigdy nie miałam nic z kolorówki tej firmy, zawsze wydawała mi sie typowo pielęgnacyjna.
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 17:35   #16
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Słuchaj, no mi tak samo
mają świetną linię aquasource i that's it! Olik04 zaciekawiła mnie mówiąc, że ma biotherm Light i genialny, ale wiadomo każdy ma inną cerę i dla każdego co innego jest genialne. Dostałam tę próbkę aquaradiance i normalnie oniemiałam! Wszystkie podkłady, tj. color clone, różne diory, matujący silikonowy YSL, chanel jakiś w słoiczku - już nawet nie pamiętam dawno to było i cała masa wysokopółkowców nie dorównuje podkładowi biothermu. za 54 zł na truskawie!
moim zdaniem to niesamowite!
Będę polować, może w końcu pojawi się mój odcień, ponieważ teraz jest tylko bardzo ciemny.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 19:45   #17
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Layla, a mogłabyś powiedzieć jak z kryciem w tym Biothermie?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 20:00   #18
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Obecnie cera zmienia mi się z mieszanej w kierunku suchej nie mniej wciąż usiłuję zapobiegać niepożądanemu połyskowi.

bardzo dobre:
  • Double Wear Lauder nie pozwala przebić sie połyskowi a do tego świetnie kryje (dla mnie zdecydowanie faworyt zimowy)
  • Perfectly Real Clinique lekki, naturalny (zdecydowanie letni)
  • Stay True Clinique, lekki, o konsystencji "gumkowej" ładnie stapia się z twarzą i nie wysusza policzków, dobrze trzyma się skóry (uniwersalny)
dobre
  • Skintonic Givenchy - teoretycznie liftingujący wbrew pozorom dobrze kryje i nie powoduje nadmiernego błysku (idealny na przesuszone policzki)
słabe
  • Divinora - Semi matt Guerlain - słabe krycie, szybkie błyszczenie, szybkie spływanie z twarzy. Uff dla mnie zupełnie do niczego.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 20:33   #19
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

i kolejny wątek, który dowodzi jak różne jesteśmy

ja lubiłam Guerlain Divinora Semi Mat, mimo że nie matowił - miałam wrażenie, że pielęgnował skórę

zużyłam trzy buteleczki, a ostatnią zabrała mi moja mama, która również ma cerę mieszaną w kierunku tłustej - do dzisiaj jest wierna temu podkładowi, mimo że podsuwałam jej próbki innych
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-18, 21:49   #20
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Layla, a mogłabyś powiedzieć jak z kryciem w tym Biothermie?
Nosek
BTW, mam nadzieję, że doszła już do Ciebie paczuszka i jesteś zadowolona?
Jeżeli chodzi o Biotherm akurat ten konkretny (innych nie próbowałam, ponieważ nigdzie nie ma ), to kryje absolutnie rewelacyjnie. Zrobiłam tak, nałożyłam krem matujący La Colline, potem idealist EL, potem korektorek HR magic 02, potem próbkę podkładu nr 230, potem oprószyłam pudrem la prairie 01, potem brązer chanela 22, potem róż chanela 24 i na koniec zrobiłam wielkie wooow
Twarz jak z obrazka, jak po photoshopie a normalnie nakładam wszystko razem, ale na color clone i było takie ok, miło.
Co do mojej cery, żeby było porównanie, to jest to cera mieszana napewno, bez żadnych niespodzianek, gładka, ale saute widoczne są rozszerzone pory. Także dla mnie ważne jest ujednolicenie cery, nawilżenie i lekkie krycie. Color clone zapewnia bardzo lekkie krycie, a Biotherm zapewnia krycie idealne, czyli cera optycznie wygląda na nieskazitelną. Takie 2w1, dobre krycie, nawilżenie i rozświetlenie, chociaż żadnych drobinek nie ma.
Jak zobaczysz Nosku na Truskawie, serio, możesz brać w ciemno. tylko odpowiedni odcien oczywiście, teraz nie ma.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 21:56   #21
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Nosek
BTW, mam nadzieję, że doszła już do Ciebie paczuszka i jesteś zadowolona?
Jeżeli chodzi o Biotherm akurat ten konkretny (innych nie próbowałam, ponieważ nigdzie nie ma ), to kryje absolutnie rewelacyjnie. Zrobiłam tak, nałożyłam krem matujący La Colline, potem idealist EL, potem korektorek HR magic 02, potem próbkę podkładu nr 230, potem oprószyłam pudrem la prairie 01, potem brązer chanela 22, potem róż chanela 24 i na koniec zrobiłam wielkie wooow
Twarz jak z obrazka, jak po photoshopie a normalnie nakładam wszystko razem, ale na color clone i było takie ok, miło.
Co do mojej cery, żeby było porównanie, to jest to cera mieszana napewno, bez żadnych niespodzianek, gładka, ale saute widoczne są rozszerzone pory. Także dla mnie ważne jest ujednolicenie cery, nawilżenie i lekkie krycie. Color clone zapewnia bardzo lekkie krycie, a Biotherm zapewnia krycie idealne, czyli cera optycznie wygląda na nieskazitelną. Takie 2w1, dobre krycie, nawilżenie i rozświetlenie, chociaż żadnych drobinek nie ma.
Jak zobaczysz Nosku na Truskawie, serio, możesz brać w ciemno. tylko odpowiedni odcien oczywiście, teraz nie ma.
Po takiej recenzji to i ja nabrałam na niego ochoty a w normalnej perfumerii dostepne sa te podkłady? Nie orientuje sie wogole w kolorówce Biothermu
Jaka jest wogole jego cena wiesz moze?
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2008-02-18 o 22:01 Powód: dopisek
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 22:05   #22
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

A ja jestem zadowolona z Teint Idole Ultra Lancome. Nie daje efektu płaskiego matu, twarz wygląda świeżo. Ale miałam Biotherm Light i odradzam. Twarz po 30 minutach świeciła się jak latarnia.
Właśnie kupiłam Dior-Icone. Czekam na przesyłkę

Ogólnie już mam w nosie tą strefę T. Im mniej staram się ją zmatowić, tym mniej mi się przetłuszcza

Labirynth też czaiłam się na tę bazę, ale na stronie Mac nie ma napisane, że zawiera filtr spf50
__________________
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 22:09   #23
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Soft, właśnie o to chodzi, że to, co niedostępne kusi bardziej
U nas nie ma w ogóle kolorówki Biothermu. Tylko Truskawka - 54 zł, na rynku zachodnim ok. 120 zł, z tego, co widziałam w necie.
Mam nadzieję, że może uda mi się go dopaść w marcu
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 22:12   #24
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Dziewczyny a cos w kompakcie mozecie polecic? Eh usilnie szukam czegos lekko kryjacego do miesznej <suchej
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 22:13   #25
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Soft, właśnie o to chodzi, że to, co niedostępne kusi bardziej
U nas nie ma w ogóle kolorówki Biothermu. Tylko Truskawka - 54 zł, na rynku zachodnim ok. 120 zł, z tego, co widziałam w necie.
Mam nadzieję, że może uda mi się go dopaść w marcu
uuu nie wiem jak wogole korzysta sie z tej truskawki musze zajrzec do wątku
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 22:19   #26
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Dziewczyny a cos w kompakcie mozecie polecic? Eh usilnie szukam czegos lekko kryjacego do miesznej <suchej
w wątku zakupy, polecam kompakt Guerlain, w złotej pudernicy, dostępny tylko na Truskawce i bezcłówce polskiej, wycofywany z obiegu. Dobry kolor średniego beżu to beige moyen, ale niedostępny obecnie:

http://www.strawberrynet.com/makeup....neId=3399#3399

do cery mieszanej, ale nawilżający, efekt satynowy.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 22:22   #27
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
w wątku zakupy, polecam kompakt Guerlain, w złotej pudernicy, dostępny tylko na Truskawce i bezcłówce polskiej, wycofywany z obiegu. Dobry kolor średniego beżu to beige moyen, ale niedostępny obecnie:

http://www.strawberrynet.com/makeup....neId=3399#3399

do cery mieszanej, ale nawilżający, efekt satynowy.
dzieki ja potrzebuje najjasniejszy raczej, ewnetualnie 2 w kolejnosci
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 22:36   #28
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

kurcze, chciałam Ci wkleić link do wątku z zakupów.. nt kolorystyki guerlain, ale coś nie mogę znaleźć. jest tam wszystko opisane, łącznie z poszczególną numeracją kolorków.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 09:34   #29
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

Layla, dziękuję za opis Biothermu Muszę powiedzieć, że nabrałam na niego ochoty to ja go też dopisuję do listy na marzec.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-19, 12:49   #30
Jamajka101
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: najlepsze podkłady dla mieszanej cery

co myslicie o Giordani z Oriflamme?
Jamajka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:00.