Półroczna Magda porwana w Sosnowcu! - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-03, 20:20   #1441
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Dziękuję dziewczyny

Nie wiem już co mam myśleć. Wersja matki mnie nie przekonuje, może to przez to, że za grosz nie ufam Rutkowskiemu. Nie wiem co mam myśleć
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:20   #1442
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Mnie się wydaje, że jej największym problemem jest to, że dostanie dożywocie i że nie będzie miała gdzie wracać po wyjściu z więzienia.

A strach przed dożywociem moim zdaniem wynika z tego, że dziecko nie zginęło przez przypadkowy upadek tylko miało inne obrażenia... Każdy wie, że za nieumyślne spowodowanie śmierci nie idzie się na długie lata do więzienia. I ciało nie jest w parku, tam gdzie wskazuje matka dziecka tylko zupełnie gdzie indziej.
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:22   #1443
milka1976
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 203
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

matka mowila, ze malutka byla ubrana w kaftanik.najpierw cos wspominala o tym, ze wyslizgnela sie z kocyka,pozniej cos ze wychylila glowke do tylu i upadla. kurcze wcale bym sie nie zdziwila gdyby wccale nie bylo zadnego upadku
milka1976 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:22   #1444
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Dziewczyny przepraszam, nie ogarniam tego za bardzo... O co chodzi z ostatnią częścią filmu? Uświadomcie mnie, proszę
Ostatnia część filmu pokazywała rozmowę mamy Bartka z Kasią. Rozmowa była nagrywana z ukrycia i ukazywała, jak obie poróżniły się między sobą. Ostatnia część filmu była normalnie pokazana w TV jednak po wrzuceniu na oficjalną stronę Uwagi została usunięta. 1-2 strony wcześniej opisywałam jak ta rozmowa mniej więcej przebiegała
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:23   #1445
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez MrsStatham Pokaż wiadomość
O co jej może chodzić? W sensie, że jest teraz w niebie? Że umarła?
a może u jakiejś rodziny, której sprzedała córkę ?
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:24   #1446
MrsStatham
Rozeznanie
 
Avatar MrsStatham
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 704
GG do MrsStatham
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez crippled Pokaż wiadomość
a może u jakiejś rodziny, której sprzedała córkę ?
Też możliwe...
MrsStatham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:24   #1447
pavett
Zadomowienie
 
Avatar pavett
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Okolice Lbl
Wiadomości: 1 324
GG do pavett
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez MrsStatham Pokaż wiadomość
O co jej może chodzić? W sensie, że jest teraz w niebie? Że umarła?

A może u lepszych ludzi.....?
__________________
Każdemu zdarza się być głupcem
Przynajmniej przez pięć minut dziennie.Mądrość polega na tym, by nie przekroczyć tego limitu.
pavett jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 20:25   #1448
dominikmeller25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 166
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Rajni Pokaż wiadomość
Ktoś kiedyś próbował kopać w ziemi przy jakichkolwiek minusowych temperaturach? Wątpię żeby nawet mając łopatę ze sobą była wstanie wykopać dziurę, w którą zmieści się dziecko. Mężczyźnie może by się udało, ale to dość długo by trwało.
ziemia na wierzchu może wydawać się luźna, ale pod spodem to jest kamień, bez sprzętu i siły tego by nie zrobiła a nawet jeśli to nikt nie zauważył że ma dłonie brudne od ziemi?
może ta dziewczyna miała depresję poporodową i stąd ta jej "niechęć" do dziecka? aż dziwne to jest matka oddaje dziecko na 2 tygodnie a mąż w tym czasie co robił? może on pomagał jej a teraz ona bierze winę na siebie i go broni?
no i jeśli trop psa prowadził na parking to może dziecko żyje nadal, tylko już w innym miejscu.
dominikmeller25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:25   #1449
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez sensualangel Pokaż wiadomość
przeraża mnie to...
Cytat:
Napisane przez MrsStatham Pokaż wiadomość
O co jej może chodzić? W sensie, że jest teraz w niebie? Że umarła?
Cytat:
Napisane przez pavett Pokaż wiadomość
A może u lepszych ludzi.....?
Możemy się tylko domyślać... co nie zmienia faktu, że te słowa non stop chodzą mi po głowie... słysze je ciągle
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:26   #1450
Rajni
Zadomowienie
 
Avatar Rajni
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 351
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez crippled Pokaż wiadomość
a może u jakiejś rodziny, której sprzedała córkę ?
Też mi się to wydaje prawdopodobne.
Rajni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:26   #1451
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Ciekawe czy ktokolwiek sprawdził czy jakikolwiek próg w sypialni w ogóle istnieje.
Dziecko opatulone w kaftanik gotowe do wyjścia spadło z wysokości jednego metra i się zabiło, przepraszam? To małe dziecko, ale to nie znaczy że delikatne jak skorupka jajka. Pewnie nabiłoby sobie ogromnego guza w najgorszym wypadku byłby wstrząs mózgu. Nie wierzę w to i tyle. Nie jedno dziecko już biegało po naszym domu i śmierć w ten sposób byłaby "zbyt łatwa" a człowiek to jednak troszkę bardziej skomplikowane dzieło.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 20:27   #1452
martynka89
Zakorzenienie
 
Avatar martynka89
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 790
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez kasica123 Pokaż wiadomość
Kufta starałam się zrozumieć,że może wypadek itd...sama mam córeczkę i kuzwa nie wyobrażam sobie,że jej się dzieje (przypuśmy zmarła w skutek upadku) a ja ją ubieram na spacer i zachowuję się zupełnie normalnie.

Piszesz ze miała tyle na głowie ze nie szukała info...ale zeby taką szopkę odstawić, też musiała wszystko przemyśleć i podejrzewam,że nie trwało to parę minut, tylko poświęciła na to więcej czasu.
Kochana ale ona nic nie przemyslala.
To nie byla zbrodnia. Nie wiem dlaczego ludzie tego nie widza, dlaczego nie widza jednej oczywistej rzeczy?
Przestepca planujacy zbrodnie chce zeby byla ona doskonala. Chce ukryc wszelkie slady, odsunac od siebie podejrzenia.
Gdyby ta kobieta zaplanowala cokolwiek, nie motalaby sie w zeznaniach. Obmyslilaby wczesniej co powiedziec, trzymalaby sie jednej, ustalonej wersji
. Dla mnie to jest wiecej niz oczywiste.
Tutaj nie bylo zadnego planu, tylko same niescislosci. Dziecko raz ubrane w kurtke raz w kombinezon. Stracila przytomnosc od upadku w glowe a pozniej okazalo sie, ze zadnego upadku nie pamieta i byc moze po prostu zemdlala.
Ciagle cos innego.
Po zaplanowanej zbrodni nie zmienialaby zeznan co 5 minut.


Co do Jackowskiego. Mysle, ze jego przepowiednie to rosyjska ruletka. Nie mam nic do faceta ale bliska mi osoba potrzebowala kiedys pomocy i skorzystala z uslug tego pana. Cos tam przepowiedzial, ale nic z tych rzeczy sie nie sprawdzilo. Losy osoby, ktorej sprawa dotyczyla, potoczyly sie zupelnie inaczej. Wiec z dystansem podchodze do tego, co mowi ten pan.
martynka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:27   #1453
MrsStatham
Rozeznanie
 
Avatar MrsStatham
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 704
GG do MrsStatham
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

zobaczcie, że ona z teściową pokłócona, z matką pokłócona, od męża zero pomocy, jak sama mówiła przychodził, jadł, spał, chodził do pracy...
MrsStatham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:28   #1454
sensualangel
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualangel
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 692
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez pavett Pokaż wiadomość
A może u lepszych ludzi.....?
w tych okolicznościach lepiej by było gdyby madzia została sprzedana, niż nie zyła.Tylko nie rozumiem dlaczego w tym filmiku UWAGA mówi o dożywociu, przecież za sprzedania dziecka nie dostaje się dożywocia?(jak coś źle piszę to proszę mnie poprawić) .Lecz tak mi się wydaje że jadnak dziecko nie żyję, a pomógł jej brat...straszne ale pewnie prawdziwe...

a jeszcze jedno o co chodzi z tym wypadem do kina na horror?? tego to już w ogóle nie ogarniam;]

Edytowane przez sensualangel
Czas edycji: 2012-02-03 o 20:30
sensualangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:29   #1455
Cocos_
Raczkowanie
 
Avatar Cocos_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 383
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez MrsStatham Pokaż wiadomość
Też możliwe...
To byłaby super opcja...
Bardzo bym chciała żeby tak było.
To z Katarzyną był problem, trudne dzieciństwo. Kłopoty z Madzią, teściowa niezbyt za nią przepadała, uważała za bezradną, mąż przychodził z pracy, spał...
Jeśli miała problemy to nie miała komu o nich powiedzieć...
Bardzo smutne
__________________
bez przekąsek i gazowanych napojów: 100 dni
07.06 - 16.09




01.05.2010


Cocos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:30   #1456
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Nie tylko kombinezon to zawijana w kocyk. No no.
Nie wierzę w taką śmierć, nie wierzę w to że dziecko tam było i nie wierzę w to że zjadły je zwierzęta.
Czemu mam niejasne wrażenie że dziecko zostało oddane do nielegalnej adopcji.
Ciała nie ma = nie ma dowodów, jest jedynie domniemanie nieumyślnego spowodowania śmierci, ostatecznie sprawa umorzona no w najgorszym wypadku zawiasy.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:31   #1457
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez pannafu Pokaż wiadomość
Ostatnia część filmu pokazywała rozmowę mamy Bartka z Kasią. Rozmowa była nagrywana z ukrycia i ukazywała, jak obie poróżniły się między sobą. Ostatnia część filmu była normalnie pokazana w TV jednak po wrzuceniu na oficjalną stronę Uwagi została usunięta. 1-2 strony wcześniej opisywałam jak ta rozmowa mniej więcej przebiegała
Dziękuję Kochana Już się dokopałam
Cytat:
Napisane przez MrsStatham Pokaż wiadomość
zobaczcie, że ona z teściową pokłócona, z matką pokłócona, od męża zero pomocy, jak sama mówiła przychodził, jadł, spał, chodził do pracy...
Dokładnie, o tym samym myślę... Może ja głupia jestem i naiwna ale współczuję tej kobiecie. Została zupełnie sama z tym wszystkim a moim zdaniem ona nie wygląda na silną psychicznie no ale to tylko takie subiektywne moje odczucie...
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:35   #1458
MrsStatham
Rozeznanie
 
Avatar MrsStatham
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 704
GG do MrsStatham
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Dokładnie, o tym samym myślę... Może ja głupia jestem i naiwna ale współczuję tej kobiecie. Została zupełnie sama z tym wszystkim a moim zdaniem ona nie wygląda na silną psychicznie no ale to tylko takie subiektywne moje odczucie...
właśnie też tak myślę, jak zobaczyłam ten film to trochę ją rozumiem. wiem, że zaraz mnie zjecie, ale po części ją rozumiem, pewnie dlatego, że sama jestem tak dziecinna jak ona... jestem tak samo wiecznie oceniana jak ona, jeśli jedyne co od bliskich dostajesz to krytyka, to nie będzie się zachowywać normalnie... wiem, że to jej nie usprawiedliwia, ale jak ktoś od małego ciągle jest karcony, to próbuje odsunąć od siebie winę, żeby nie zostać znów skarconym.
MrsStatham jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:36   #1459
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Ja jej średnio współczuje. Ktoś świadomie decyduje się na dziecko, prawda? Jak już się decyduje nie dość by urodzić to jeszcze wychować to nie robi się czegoś takiego.
Jeszcze załamał mnie tekst w telewizji że oni tacy młodzi, że to jeszcze dzieci.
23 lata i dzieci, ja was proszę, najbardziej dorośli to oni nie są ale dziećmi bym ich absolutnie nie nazwała.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-03, 20:36   #1460
CremaCatalana
Rozeznanie
 
Avatar CremaCatalana
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 857
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Moją uwagę przykuło to, że mówi "co powiedzą teściowie, co powiedzą ludzie", zamiast na pierwszym miejscu wymienić Bartka.... Tak, jakby on już wiedział? Myślę że ona go może chronić, "ułoży sobie życie". Widziałam ten profil na nk, zanim zawiesili, wydawała się strasznie w nim zakochana, obsesyjnie, i ani jednego zdjęcia dziecka. Ale może idę za daleko, w końcu to tylko fotki na portalu.
__________________
"Ten wie, tamten wie tylko ja nie wiem
Może coś przeoczyłem, a może nie znam sam siebie"
CremaCatalana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:36   #1461
Agrh
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 721
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

nie wiem, ale mam dziwne przeczucie ze moze ona jak spadło jej to dziecko nie zadzwoniła np po pomoc to meza, rodziny bo oni , ona nie miala w nich oparcia moze on sie nad nia znecał? albo coś nie wiem juz chba brednie pisze i stad tak postapila z dzieckiem?
Agrh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:37   #1462
Cocos_
Raczkowanie
 
Avatar Cocos_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 383
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Obawiam się, że jeśli matka nie powie całej prawdy to sprawa rozwiązana nie zostanie.

Rutkowski już uwierzył w wyjaśnienia matki i dla niego 'sprawa jest skończona', a ewidentnie nie jest!
Poza tym Rutkowski...nie sprawdzi, a miesza. Już czuł 'smród', widział zwłoki dziecka, pieluszki..cuda niewidy.
Plusem jest to, że Kaśka w końcu się otworzyła i coś zaczęła mówić..może pęknie całkowicie.
__________________
bez przekąsek i gazowanych napojów: 100 dni
07.06 - 16.09




01.05.2010


Cocos_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:38   #1463
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Agrh: skąd wiesz że tak postąpiła z dzieckiem? Czy dla kogokolwiek ta osoba jest wiarygodna?
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:39   #1464
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Wczoraj wieczorem wydawało się, że jedyną pewną informacją jest to, że Madzia nie żyje. Dzisiaj już nic nie wiadomo

Teraz myślę, że może matka oddała Madzię do nielegalnej adopcji, ale
Dlaczego przyznała się do nieumyślnego spowodowania śmierci i porzucenia zwłok? Wolała przyznać się do czegoś takiego niż do oddania dziecka do adopcji? No, chyba że jest szantażowana przez osoby, którym sprzedała dziecko.

Wtedy pokazywanie mediom nagrania z przyznaniem się do winy miałoby sens

Może naoglądałam się za dużo W11, ale są też porwania dzieci za granicę w celach (nie wiem jak to odmienić) pedofilii. Pedofilii dziecięcej.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:39   #1465
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Nie tylko kombinezon to zawijana w kocyk. No no.
Nie wierzę w taką śmierć, nie wierzę w to że dziecko tam było i nie wierzę w to że zjadły je zwierzęta.
Czemu mam niejasne wrażenie że dziecko zostało oddane do nielegalnej adopcji.
Ciała nie ma = nie ma dowodów, jest jedynie domniemanie nieumyślnego spowodowania śmierci, ostatecznie sprawa umorzona no w najgorszym wypadku zawiasy.
Ekspertem nie jest, ale wydaje mi się, że w grę nie wchodzi tylko nieumyślne spowodowanie śmierci- upozorowane zostało porwanie, fałszywe zeznania itp.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:40   #1466
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Czemu mam niejasne wrażenie że dziecko zostało oddane do nielegalnej adopcji.
Ciała nie ma = nie ma dowodów, jest jedynie domniemanie nieumyślnego spowodowania śmierci, ostatecznie sprawa umorzona no w najgorszym wypadku zawiasy.
+ publiczny lincz i brak życia dla niej i jej rodziny przez długi, bardzo długi czas.
serio wierzysz, że puszczono by taką bajkę, by na niewinną osobę sprowadzić gromy z całego kraju? by niewinną osobę WSZYSCY (łącznie z rodziną) mieli za dzieciobójczynię? przecież to koniec życia, dosłownie.

i nie wierzę, że puszczono by taką bajkę i wplątywano niewinną osobę w zabójstwo ''dla dobra śledztwa".
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:40   #1467
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez Cocos_ Pokaż wiadomość
Obawiam się, że jeśli matka nie powie całej prawdy to sprawa rozwiązana nie zostanie.

Rutkowski już uwierzył w wyjaśnienia matki i dla niego 'sprawa jest skończona', a ewidentnie nie jest!
Poza tym Rutkowski...nie sprawdzi, a miesza. Już czuł 'smród', widział zwłoki dziecka, pieluszki..cuda niewidy.
Plusem jest to, że Kaśka w końcu się otworzyła i coś zaczęła mówić..może pęknie całkowicie.
Rutkowski zrobił z siebie bohatera, bo nadał sprawie taki obieg, więc dla niego już właściwie po wszystkim.
Nie wiem, ale ciężko będzie w cokolwiek uwierzyć dopóki nie odnajdzie się Madzia.

Edytowane przez pannafu
Czas edycji: 2012-02-03 o 20:42
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:41   #1468
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez MrsStatham Pokaż wiadomość
właśnie też tak myślę, jak zobaczyłam ten film to trochę ją rozumiem. wiem, że zaraz mnie zjecie, ale po części ją rozumiem, pewnie dlatego, że sama jestem tak dziecinna jak ona... jestem tak samo wiecznie oceniana jak ona, jeśli jedyne co od bliskich dostajesz to krytyka, to nie będzie się zachowywać normalnie... wiem, że to jej nie usprawiedliwia, ale jak ktoś od małego ciągle jest karcony, to próbuje odsunąć od siebie winę, żeby nie zostać znów skarconym.
Ja do tego bym dołożyła jeszcze te całe oazowe środowisko. Jestem przekonana, że nieźle jej dopiekli, bo jak to tak, tu oaza a tu seks przed ślubem? Nie chcę jej usprawiedliwiać bo jeśli to prawda to nie da się tego usprawiedliwić, próbuję ją tylko zrozumieć i nie umiem jej nie współczuć...
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:41   #1469
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
Napisane przez CremaCatalana Pokaż wiadomość
Moją uwagę przykuło to, że mówi "co powiedzą teściowie, co powiedzą ludzie", zamiast na pierwszym miejscu wymienić Bartka.... Tak, jakby on już wiedział? Myślę że ona go może chronić, "ułoży sobie życie". Widziałam ten profil na nk, zanim zawiesili, wydawała się strasznie w nim zakochana, obsesyjnie, i ani jednego zdjęcia dziecka. Ale może idę za daleko, w końcu to tylko fotki na portalu.
może to on coś zrobił dziecku, a matka go kryje..?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-03, 20:41   #1470
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Półroczna Magda porwana w Sosnowcu!

Cytat:
serio wierzysz, że puszczono by taką bajkę, by na niewinną osobę sprowadzić gromy z całego kraju?
Jaką bajkę? To są jej zeznania, czemu zeznaje tak a nie inaczej nie wiem bo w działaniu tej kobiety nic dla mnie nie jest logiczne.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.