Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-06, 20:04   #31
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

Cytat:
Napisane przez Pantegram Pokaż wiadomość

Zakładam tutaj, że prezent, chociaż kompletnie nieprzydatny - spodoba się. Zastanawia mnie bardziej, jak podchodzicie do prezentów niepraktycznych, które nie przydają się.
Bardzo lubię, jeśli są piękne. Uwielbiam np. kryształy, geody, muszle, ceramikę artystyczną, starocie które nie mają praktycznego użytku. Nie przeszkadza mi wtedy ich odkurzanie, bo cieszą wzrok samym byciem. Ale "śmieszne" prezenty przeważnie nie spełniają tych warunków.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 20:11   #32
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

Tak sobie myślę co bym chciała dostać z niepraktycznych prezentów i wolałabym jakąś magiczną plastelinę, zagadkę logiczną, gniotka (nie w kształcie cycka), plakat z harrego pottera z mapą huncwotów i to chyba tyle bo reszta jest dosyć praktyczna, chociaż np. nie wiem czy do heheszkowych prezentów zalicza się szalik z gryfindora, którego nigdy bym nie założyła a by mi sprawił przyjemność
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 21:36   #33
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

nie cierpię takich prezentów
strata pieniędzy
wolę dostać czekoladę albo nic niż coś takiego
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 21:42   #34
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
podaj przykład
Po pierwsze - prezent dobiera się pod gust osoby obdarowywanej. Nie ma takich rzeczy, które spodobają się absolutnie każdemu, nie sposób więc podać taki uniwersalny przykład, który każdemu odda istotę rzeczy. Szczególnie, kiedy mówimy o prezentach, które mają trafić nie tylko w gust, ale i w poczucie humoru - one są jeszcze bardziej zindywidualizowane.

Po drugie - po co w ogóle mam podawać przykład? Nie wierzysz w to, że istnieją prezenty nieprzydatne/niepraktyczne, a cieszące obdarowanego? Przecież każda rzecz, której wartość jest jedynie sentymentalna, jest właśnie taka.
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 21:47   #35
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

Pytasz nas co o takich prezentach myślimy. Większość odpowiedziała, że DLA NAS to raczej słabe. Skoro przypuszczasz, że Twój prezent spodoba się osobie obdarowywanej to po co ten wątek?
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 21:50   #36
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

Z racji tego, że uważam, że i tak w mieszkaniu gromadzi się od cholery rzeczy, unikam wszelkiej maści durnostojek. Więc nie - nie lubię heheszkowych prezentów.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 22:01   #37
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

Cytat:
Napisane przez Pantegram Pokaż wiadomość
Po pierwsze - prezent dobiera się pod gust osoby obdarowywanej. Nie ma takich rzeczy, które spodobają się absolutnie każdemu, nie sposób więc podać taki uniwersalny przykład, który każdemu odda istotę rzeczy. Szczególnie, kiedy mówimy o prezentach, które mają trafić nie tylko w gust, ale i w poczucie humoru - one są jeszcze bardziej zindywidualizowane.

Po drugie - po co w ogóle mam podawać przykład? Nie wierzysz w to, że istnieją prezenty nieprzydatne/niepraktyczne, a cieszące obdarowanego? Przecież każda rzecz, której wartość jest jedynie sentymentalna, jest właśnie taka.
nie, że nie wierzę. nie mam pojęcia jakie prezenty masz na myśli. cały czas mówisz, że prezent niepraktyczny, ale taki który się spodoba. w czym więc problem tak naprawdę, skoro wiesz, że taka durnostrojka (w naszym mniemaniu) będzie dla tego kogoś fajnym prezentem?

ludzie piszą, że wg nich to głupi pomysł, a Ty się bronisz dość agresywnie. więc skoro tak bardzo chcesz bronić pomysłu to podaj jakiś przykład prezentu który nie będzie praktyczny, spodoba się i nie będzie na poziomie gimbazy, to może zmienię zdanie

pytałaś: "Jakie macie do tego podejście? "
większość powiedziała: "negatywne"
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-06, 22:04   #38
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

Cytat:
Napisane przez bernikula Pokaż wiadomość
Nie lubię takich prezentów- ani dawać ani dostawać.
Ze względu na mój sentymentalny charakter wolę, by prezent był pamiątką na dłuższy czas. Poza tym nie lubię wydawać kasy na takie rzeczy, wolę dołożyć i kupić coś wg mnie bardziej wartościowego (książki, płyty, złoto itp.).
To samo.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 22:14   #39
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomości: 1 300
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

Ja w zasadzie nie lubię takich prezentów, wolę dostać lub kupić coś, co będzie chciane i używane i sprawi radość.

Jedyną okazją, gdzie takie prezenty akceptuję, są urodziny znajomych z pracy - robimy wtedy zrzutkę i zazwyczaj kupujemy coś przydatnego, typu książka czy voucher, a do tego jakąś śmieszną pierdołę, żeby się razem pośmiać. Przykładowo, kolega nazywa się Kaczkowski, to dostaje dużą gumową kaczkę do kąpieli albo t-shirt ze słodką, puchatą kaczuszką. Ale my się znamy dość dobrze i wiemy, jaki prezent daną osobę rozbawi.
triss_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 22:26   #40
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;7859501 6]Pytasz nas co o takich prezentach myślimy. Większość odpowiedziała, że DLA NAS to raczej słabe. Skoro przypuszczasz, że Twój prezent spodoba się osobie obdarowywanej to po co ten wątek?[/QUOTE]Bo lubię się dowiadywać, co ludzie myślą na różne tematy
Zresztą nie widzisz, ile tu ciekawych odpowiedzi? To, że odpowiadam na te najgłupsze, to akurat mój błąd , przeczytałam jednak wszystkie z zainteresowaniem.

Moje wnioski są takie: to, czy lubimy niepraktyczne prezenty, czy też nie, zależy od tego, czy widzimy w posiadanych rzeczach wartość sentymentalną i lubimy takie rzeczy gromadzić. Są osoby, które lubią zbierać pamiątki, i im zapewne bardziej spodobają się niepraktyczne przedmioty, które będą jednak kojarzyły się z czymś miłym... jednak dla osób bardzo pragmatycznych, które nie lubią trzymać żadnych pamiątek i/lub gracić mieszkania (lub nie mają za bardzo możliwości zbierania pamiątek, bo mają mało miejsca w domu), niepraktyczny prezent będzie złym pomysłem.

Celne są też uwagi, że żarty żartami, ale jeśli ktoś daje nam prezent i oczekuje w zamian prezentu o zbliżonej wartości ("rewanżu finansowego"), a dostanie niepraktyczny prezent-żart, to może się poczuć zawiedziony brakiem "prawdziwego" prezentu, więc prezent-żart jest dobry dawany bez okazji, albo jako dodatek do "normalnego" prezentu, ale nie zamiast.

To takie dwa najciekawsze wnioski, jakie mi się nasunęły po lekturze waszych komentarzy, dziewczyny, za które pięknie dziękuję ^^ Zwyczajem Wizażu powinnam większość wypowiedzi tutaj zacytować z dopiskiem "zgadzam się! ", ale spamu bym nasypała tutaj niesamowicie, cytując 80 % odpowiedzi więc wybaczcie, że odpowiadam tak hurtowo

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez triss_k Pokaż wiadomość
Przykładowo, kolega nazywa się Kaczkowski, to dostaje dużą gumową kaczkę do kąpieli albo t-shirt ze słodką, puchatą kaczuszką. Ale my się znamy dość dobrze i wiemy, jaki prezent daną osobę rozbawi.
Prawda - trzeba się nieźle znać Ale w przypadku bliskich osób to nie taki problem

Co do prezentów w pracy - u mnie ostatnio zrobiliśmy takiemu wygadanemu koledze kubek z jego "złotymi mądrościami", czyli co zabawniejszymi tekstami Śmiechu co niemiara było, a i kolega bardzo zadowolony (używa codziennie ), więc serdecznie polecam
Prezent heheszkowy , ale praktyczny, a przy tym tani i łatwy w wykonaniu
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 22:39   #41
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomości: 1 300
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

Jeśli można to uznać za heheszkowe, to kupiłam TŻ-owi komplet kolorowych skarpetek z motywem Star Wars
Aczkolwiek jestem pewna, że będzie zachwycony i będzie je nosił, a sam by sobie nie kupił bo szkoda by mu było kasy na drogie skarpetki, więc w sumie to również praktyczny prezent.
triss_k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-06, 22:51   #42
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

Dostałam ostatnio heheszkowy prezent.
Nie chce napisać co to, z jakiej okazji i od kogo, ale to byl strzał w 10!

Ofiarodawca nie zna mnie zbyt dobrze, nie wie jakie książki czytam na przykład, ale prezent związany tematycznie z tym co nas laczy z Ofiqrodawca.
Ofiqrodawca nie był pewny czy zrozumiem żart, czy się nie obraze że nie Dostałam poważnego prezentu.

Ten który dostałam był pomysłowy, swoje też kosztował, wymagał pewnego wysilku żeby do zdobyć. Nie stoi na półce, moje dzieci się nim bawią,
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 22:52   #43
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

Nie lubię heheszkowych prezentów, dla mnie są żenujące. Poza tym nie wiadomo, co z tym zrobić - używać się tego nie da, na półce nie postawię, wyrzucić głupio, a miejsca na to szkoda. Wolałabym jakieś uniwersalne kwiatki czy nawet skarpety. W sumie to wolałabym wszystko inne.

Lubię niekiedy prezenty niepraktyczne. Lubię świeczniki, chociaż mam ich w opór, jakimiś kryształami bym też nie pogardziła. Ogólnie prezent niepraktyczny musi być albo piękny, albo mieć jakąś konkretną historię, np. jakiś antyk, jakiś obraz (nawet brzydki i do niczego nie pasujący) po pradziadku. Albo musi mieć jakąś wartość sentymentalną, typu plakat ulubionego filmu czy coś.

W sumie za zapas używanych przeze mnie kosmetyków bym się nie obraziła. Co prawda wolałabym dostać coś "fajniejszego", ale z drugiej strony jednak fajnie nie musieć tego kupować i jednak trochę miło, jeśli ktoś zauważa, czego konkretnie lubię używać
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 11:06   #44
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

Nie cierpię takich prezentów 10 sekund haha, a potem pałęta się toto po całym domu, żeby na końcu skończyć na strychu/piwnicy/śmieciach :P
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 18:55   #45
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

Cytat:
Napisane przez triss_k Pokaż wiadomość
Jeśli można to uznać za heheszkowe, to kupiłam TŻ-owi komplet kolorowych skarpetek z motywem Star Wars
Aczkolwiek jestem pewna, że będzie zachwycony i będzie je nosił, a sam by sobie nie kupił bo szkoda by mu było kasy na drogie skarpetki, więc w sumie to również praktyczny prezent.
Ale skarpetki się nosi, więc dla mnie to żaden kurzołap. Najgorsze są prezenty, których się nie za bardzo nawet da do czegokolwiek używać, po prostu mają być w założeniu śmieszne i stać sobie na półce, np. bardzo wg niektórych zabawne szklane pudełeczko z prezerwatywą w środku i "zbij w razie potrzeby". Chowa się takie badziewia do szafy i nie przydają się na nic.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-08, 00:06   #46
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

Nie, ani mnie one nie śmieszą, ani nie mam co z nimi zrobić. Nie oszukujmy się, takie cosie to raczej niski poziom humoru (sama nie jestem lepsza w opowiadaniu żartów, wyrafinowane nie są, ale wolę takie mądrzejsze), bo mają śmieszyć wszystkich, a jadą na stereotypach i tak naprawdę nie śmieszą nikogo.

Byłabym zażenowana otrzymując taki prezent, a gdyby był seksistowski wsadziłabym go do gardła obdarowującemu. Na szczęście nikt mi takich prezentów nie daje, bo otaczam się innymi ludźmi.

Ale są ludzie, którzy takie lubią, to, że ja nie chciałabym nie znaczy, że twój TŻ nie jest z tych żartownisiów. A z kolei jemu mogłyby się nie spodobać prezenty, które daję, czy otrzymuję ja.

Słowem - wybadaj teren. Jeśli nie jesteś pewna lepiej dać coś... klasyczniejszego. Może nie jest to strzał w dziesiątkę, ale masz pewność, że trafisz w tarczę.

A zawsze trafią się jakieś durne mikołajki czy jakiś prezent na szybko dalekiemu koledze, któremu możesz to wręczyć potem, jeśli będziesz już pewna, że twój facet takich nie lubi. A ja okaże się, że lubi to dasz mu później.

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:03 ----------

Cytat:
Napisane przez triss_k Pokaż wiadomość
Jeśli można to uznać za heheszkowe, to kupiłam TŻ-owi komplet kolorowych skarpetek z motywem Star Wars
Aczkolwiek jestem pewna, że będzie zachwycony i będzie je nosił, a sam by sobie nie kupił bo szkoda by mu było kasy na drogie skarpetki, więc w sumie to również praktyczny prezent.
To nie jest heheszkowe, to jest super. Zawsze tacie kupuję prezenty z Gwiezdych wojen, bo to typ, że ciężko mu kupić prezent, a sam sobie nie kupi, bo kasy szkoda.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-08, 00:40   #47
never_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 345
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

.

Edytowane przez never_
Czas edycji: 2023-12-20 o 21:32 Powód: zamknięcie forum
never_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-08, 01:51   #48
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

Cytat:
Napisane przez never_ Pokaż wiadomość
l

Akceptuję za to zabawne koszulki czy kubki.
Dla mnie to nie jest stricte śmiechowy prezent, jeśli jest też użyteczny. Moja opinia dotyczy głównie takich zbieraczy kurzu na w klimacie osiemnastki czy wieczoru panieńskiego.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-10, 18:03   #49
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

nienawidzę. Strata pieniędzy (nawet jak to ma kosztować 15 zł to mi szkoda), sama nie kupuję i zawsze się modlę, żeby ktoś z takim czymś nie wystrzelił. Masę takich prezentów ludzie kupują na okrągłe urodziny 18, 30, 40 itd. Jakieś dyplomy czterdziestolatka, czy super niepotrzebne przyrządy pięćdziesięciolatki. Tylko do wyrzucenia takie prezenty. Całe szczęście takich nie otrzymuję.

Tak samo są dla mnie żenujące prezenty na jakieś panieńskie, czy kawalerskie, wiecie co mam na myśli.

Dodatkowo nigdy nie wiem, co mam robić z kartkami z życzeniami.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-10, 20:21   #50
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

Nienawidzę takich rzeczy
Wolę alkohol czy słodycze.
Przygarnęłabym koszulkę np z królem Julianem czy z Szeregowym.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-10, 21:16   #51
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

Cytat:
Napisane przez Pantegram Pokaż wiadomość
Z okazji zbliżających się świąt myślę, że temat dawania i otrzymywania prezentów jest bardzo na czasie

Drogie Wizażanki, powiedzcie mi - czy lubicie dostawać heheszkowe prezenty?
Heheszkowe - czyli takie, które mają być tylko i wyłącznie żartem, wywołać (wywoływać) śmiech - ale nie spełniają żadnej innej roli... Ciężko mi podać konkretny przykład, bo każdego śmieszyć będzie coś innego (to, co dla jednych jest śmieszne, dla innych będzie żenujące), ale z grubsza chodzi o takie gadżety, które serio nie są praktyczne, a kupowane są tylko i wyłącznie "dla jaj":
https://www.toys4boys.pl/drapaczka-d...-item2090.html
https://www.toys4boys.pl/dzwonek-pragnien-item2205.html

Zamówiłam właśnie dla TŻ taki śmieszkowy prezent, a teraz łapię moralniaka... na pewno doceni on żart, ale coś czuję, że dokupię mu coś jeszcze, by nie było mu przykro, że prezent jest za ubogi... Albo może raczej mi nie było przykro, że prezent jest jednorazówką

No właśnie - jak już heheszkowy prezent, to czy powinno się go wg was dawać w duecie z prezentem "normalnym" - czymś bardziej praktycznym? I czy uważacie, że prezent powinien posłużyć trochę dłużej - być praktyczny, czy sprawić tylko chwilową radość?

Jakie macie do tego podejście? Chętnie poczytam komentarze
Dla mnie to strata pieniedzy. I nie lubie zagracac sobie otoczenia takim badziewiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-11, 12:18   #52
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

Nie lubię. Pełno jest jakiś dziwnych śmiechowych przedmiotów, dyplomów na jarmarkach i straganach w miejscach turystycznych i zawsze się zastanawiam kto to kupuje.

Strata pieniędzy i w większości są to rzeczy średnio śmieszne, ani nie ładne, nie wiem do czego to służy.
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 20:41   #53
cavvythecat
Wtajemniczenie
 
Avatar cavvythecat
 
Zarejestrowany: 2017-06
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 2 057
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

Ja generalnie nie muszę dostawać praktycznych prezentów żeby się cieszyć, ale wszelkie heheszkowe gadżety jak koszulki ze "śmiesznymi" napisami i drapaczki do jajek to dla mnie żenada.

Cytat:
Napisane przez Pantegram Pokaż wiadomość
Co do prezentów w pracy - u mnie ostatnio zrobiliśmy takiemu wygadanemu koledze kubek z jego "złotymi mądrościami", czyli co zabawniejszymi tekstami Śmiechu co niemiara było, a i kolega bardzo zadowolony (używa codziennie ), więc serdecznie polecam
Prezent heheszkowy , ale praktyczny, a przy tym tani i łatwy w wykonaniu
To jest fajne, bo jest personalne. Podrzucone przez ciebie przykłady to pierdoły popularne na wszelkich nadmorskich straganach.
__________________
You can’t make homes out of human beings.
Someone should have already told you that.
cavvythecat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 21:18   #54
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 645
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

heheszkowy prezent ujdzie tylko od kogos naprawde bliskiego albo kiedy obdarowujacy i ja rozumiemy kontekst w jakim ten prezent jest dawany (jakis zart, ktory rozumiemy tylko my, wspolna smieszna sytuacja czy nawiazanie do czego itd). Heheszkowe prezenty bez kontekstu sa zenujace, bezuzyteczne i irytujace, zwlaszcza jesli obdarowujacy dobrze wie, ze czegos takiego nie lubie ale koniecznie uprze sie zeby mi to dac, bo takie fajne, no zobacz, musisz to miec
nie musze dostawac samych praktycznych prezentow, niemniej wole zeby nic mi nie dawano niz cos takiego.
fe414c2710b8060c6dec8506e8442112fb575cc4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 17:54   #55
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

Nie, lubie praktyczne prezenty.cos śmiesznego bez okazji bardzo proszę
__________________
Jeśli chcesz wyglądać jak kotka, najpierw musisz spocić się jak świnia


Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 19:06   #56
myszka197
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 032
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Bardzo lubię, jeśli są piękne. Uwielbiam np. kryształy, geody, muszle, ceramikę artystyczną, starocie które nie mają praktycznego użytku. Nie przeszkadza mi wtedy ich odkurzanie, bo cieszą wzrok samym byciem. Ale "śmieszne" prezenty przeważnie nie spełniają tych warunków.
a ja myślałam, że z kryształami to jestem jedna na świecie, też uwielbiam, zbieram po rodzinie, która chce wyrzucić, kupuję na targach za grosze , nawet zdarzyło mi się zabrać z pod śmiernika, stare figurki, porcelanę też kocham, antyki, - ja kurzołapy lubię - ale tylko piękne, i tak jak Tobie, nie preszkadza mi ich odkurzanie

A w temacie - hecheszkowym prezentom też mówię nie - prezent ma być albo piękny, albo użyteczny
myszka197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 19:48   #57
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

Cytat:
Napisane przez myszka197 Pokaż wiadomość
a ja myślałam, że z kryształami to jestem jedna na świecie, też uwielbiam, zbieram po rodzinie, która chce wyrzucić, kupuję na targach za grosze , nawet zdarzyło mi się zabrać z pod śmiernika, stare figurki, porcelanę też kocham, antyki, - ja kurzołapy lubię - ale tylko piękne, i tak jak Tobie, nie preszkadza mi ich odkurzanie



Całkiem lubię czyszczenie/odkurzanie/polerowanie antyków, srebra, brązu, bo jest to relaksujące A targi i małe sklepiki z antykami uwielbiam.. kiedyś wybrałam się na giełdę minerałów w Krakowie i myślałam że zwariuję z radości. Tyle piękna
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 11:55   #58
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 496
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

Bywało, że takie "zabawne" prezenty dostawałam i dawałam jako nastolatka. Była kupa śmiechu i wspólne żarty.



Obecnie nie lubię dostawać durnostojek i wszelkiej maści kuponów/bonów/voucherów/karnetów na lot rakietą czy inne wydarzenia. Ubrania/kosmetyki/biżuteria/książki/płyty/sprzęty elektroniczne/akcesoria kuchenne czy biżuteria są spoko.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 12:05   #59
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Bywało, że takie "zabawne" prezenty dostawałam i dawałam jako nastolatka. Była kupa śmiechu i wspólne żarty.



Obecnie nie lubię dostawać durnostojek i wszelkiej maści kuponów/bonów/voucherów/karnetów na lot rakietą czy inne wydarzenia. Ubrania/kosmetyki/biżuteria/książki/płyty/sprzęty elektroniczne/akcesoria kuchenne czy biżuteria są spoko.
Ja bym chciała coś takiego, tylko niestety jeszcze nikt nie wpadł na pomysł, żeby mi kupić
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-17, 12:11   #60
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Heheszkowe prezenty - lubicie takie dostawać?

Tylko jakieś praktyczne prezenty, żadne durnostojki i gadżety totalnie bezużyteczne.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-23 10:30:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:50.