Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-11-10, 08:32   #1
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829

Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi


Nie będę zakładała nowego konta.
W dość bliskiej rodzinie mam dzieciaka, aktualnie lat 17.
Zaczął ćpać (różne rzeczy) w wieku ok 13 lat. Ostatnio na naszego kuzyna rzucił się z nożem (i to tak na poważnie, nie dla jaj, żeby go postraszyc). Innym razem szedł do pokoju pracownika (maja duże pole i na żniwa wynajmują pracownikom pokoj) i powiedział "jakbym coś zrobil to mnie kryj". Jest agresywny, rzuca się na ludzi którzy akurat obok przechodzą. Do mnie powiedział, że "mnie rozpier***Li i wsadzi mi mordę w ziemię". Takie teksty lecą też do rodziców. Potrafi wyjść w piątek i wrócić w poniedziałek. Szkołę kończy tylko dlatego, że jego ojciec uczy w tejże.
Wszyscy się z nim obchodzą jak z jajkiem, żeby go nie zdenerwowac bo się wtedy robi agresywny. I to nie" agresywny" w sensie, że pokrzyczy. Grozi, bije, dla niego np. Uderzenie kobiety to nie jest żaden problem. Tak jak pisałam, bierze nóż i grozi.
Rodzice doskonale wiedzą, że ćpa, jednak nic z tym nie robią. Ba, on nawet ma posadzona marihuanę w domu, a kiedyś sam produkował cpanie.
Zaproponowalam, żeby go wysłać do ośrodka leczenia uzależnień albo ośrodka wychowawczego, ale mamusia się nie zgadza. Bo to jedynak, bo to jej synek, bo jak ona może własnego syna tak potraktować. Policji też nie wezwa, bo się go po prostu boją, i jak policja pojedzie, to może im coś zrobić.
No i na pewno z ośrodka wróci jeszcze gorszy, "bo tam to same oszołomy siedzą". Co robić? Ja jestem za tym, żeby sobie tę rodzinkę odpuścić, bo tak jak mówiłam, dzieciak jest niebezpieczny nie tylko dla siebie, ale też dla Innych. Ale moja rodzina twierdzi, że trzeba im za wszelką cenę pomoc, bo oni tacy biedni, a poza tym skoro ja studiuję resocjalizację, to powinnam wiedzieć co robić, a najlepiej to z tym bachorem rozmawiać, tłumaczyć, bo "on się tylko pogubił". Nie, on się nie pogubił, on jest psychopata, jemu sprawia przyjemność fakt, że ktoś się go boi.
Ja tluke ciotce do głowy - wysłać go do ośrodka póki nie ma 18 lat, bo potem będzie jeszcze gorzej, ale ona nie. Jest wywierana na mnie presja, że mam siedzieć z tym psycholem i z nim rozmawiać..
Dziewczyny, co mam zrobić?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-10, 08:53   #2
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi

Olać. Nie chcą twojej pomocy, to niech ich zatłucze we śnie i tyle.

Powiedz, że znasz się na temacie, próbujesz pomóc, ale oni twoje rady mają gdzieś, więc się wypisujesz z tego interesu.

I, jeśli nie zmienią zdania - rzeczywiście się wypisać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-10, 08:56   #3
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi

Po następnym takim teście zadzwonić na policję i powiedz, że chłopak Ci grozi, a Ty się boisz. Dodatkowo, jeśli ma zioło, jest duża szansa, że odsiedzi swoje. Nie widzę innego wyjścia, bo w końcu dojdzie do tragedii.
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-10, 09:13   #4
ythas
grumpythas
 
Avatar ythas
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 727
Dot.: Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi

Cytat:
Napisane przez mellitus Pokaż wiadomość
Po następnym takim teście zadzwonić na policję i powiedz, że chłopak Ci grozi, a Ty się boisz. Dodatkowo, jeśli ma zioło, jest duża szansa, że odsiedzi swoje. Nie widzę innego wyjścia, bo w końcu dojdzie do tragedii.

Bez przesady, ryzykować czyjeś życie albo czyjąś krzywdę przez niebezpiecznego oszołoma. W tym momencie nie ma żadnego znaczenia, że to rodzina.
ythas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-10, 10:30   #5
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Nie będę zakładała nowego konta.
W dość bliskiej rodzinie mam dzieciaka, aktualnie lat 17.
Zaczął ćpać (różne rzeczy) w wieku ok 13 lat. Ostatnio na naszego kuzyna rzucił się z nożem (i to tak na poważnie, nie dla jaj, żeby go postraszyc). Innym razem szedł do pokoju pracownika (maja duże pole i na żniwa wynajmują pracownikom pokoj) i powiedział "jakbym coś zrobil to mnie kryj". Jest agresywny, rzuca się na ludzi którzy akurat obok przechodzą. Do mnie powiedział, że "mnie rozpier***Li i wsadzi mi mordę w ziemię". Takie teksty lecą też do rodziców. Potrafi wyjść w piątek i wrócić w poniedziałek. Szkołę kończy tylko dlatego, że jego ojciec uczy w tejże.
Wszyscy się z nim obchodzą jak z jajkiem, żeby go nie zdenerwowac bo się wtedy robi agresywny. I to nie" agresywny" w sensie, że pokrzyczy. Grozi, bije, dla niego np. Uderzenie kobiety to nie jest żaden problem. Tak jak pisałam, bierze nóż i grozi.
Rodzice doskonale wiedzą, że ćpa, jednak nic z tym nie robią. Ba, on nawet ma posadzona marihuanę w domu, a kiedyś sam produkował cpanie.
Zaproponowalam, żeby go wysłać do ośrodka leczenia uzależnień albo ośrodka wychowawczego, ale mamusia się nie zgadza. Bo to jedynak, bo to jej synek, bo jak ona może własnego syna tak potraktować. Policji też nie wezwa, bo się go po prostu boją, i jak policja pojedzie, to może im coś zrobić.
No i na pewno z ośrodka wróci jeszcze gorszy, "bo tam to same oszołomy siedzą". Co robić? Ja jestem za tym, żeby sobie tę rodzinkę odpuścić, bo tak jak mówiłam, dzieciak jest niebezpieczny nie tylko dla siebie, ale też dla Innych. Ale moja rodzina twierdzi, że trzeba im za wszelką cenę pomoc, bo oni tacy biedni, a poza tym skoro ja studiuję resocjalizację, to powinnam wiedzieć co robić, a najlepiej to z tym bachorem rozmawiać, tłumaczyć, bo "on się tylko pogubił". Nie, on się nie pogubił, on jest psychopata, jemu sprawia przyjemność fakt, że ktoś się go boi.
Ja tluke ciotce do głowy - wysłać go do ośrodka póki nie ma 18 lat, bo potem będzie jeszcze gorzej, ale ona nie. Jest wywierana na mnie presja, że mam siedzieć z tym psycholem i z nim rozmawiać..
Dziewczyny, co mam zrobić?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
zgłoś na policję, że np. hoduje zielsko, że posiada inne narkotyki etc. jak będzie miał ich stosunkowo dużo to będzie oskarżony pewnie o handel. nie patrz na to, że rodzina, bo koleś jest niebezpieczny.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-10, 11:07   #6
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi

jest agresywny, grozi innym - wzywasz karetkę i policję, kaftan i szpital psychiatryczny
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-10, 11:07   #7
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi

W takiej sytuacji nie miałabym żadnych skrupułów przed zakablowaniem kolesia za zielsko. Ewentualnie postraszyłabym jego rodziców, że wydam ich na podstawie zielska jeśli sami nie zareagują. Może to ich przekona, bo tatusiowi raczej nie będzie łatwo pracować w szkole, jak w jego domu znajdzie się zielsko.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-10, 11:59   #8
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi

Problem w tym, że dla Ciebie to jest "dzieciak", a tak naprawdę to już jest prawie dorosły mężczyzna i ja bym się z nim nie cackała.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-10, 12:16   #9
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi

Nie bawić się z kolesiem, tylko zgłosić na policję. To nie jest nieszkodliwy typek, który czasem popali sobie ziele, tylko psychol, którego równie głupia rodzinka wyhodowała na przestępcę.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-10, 12:20   #10
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi

Myślałam, żeby zgłosić to na policję, ale anonimowo. Ja się boję zarówno o siebie, jak i jego rodziców. Chciałabym napisać list na policję, ale anonimowo i nie wiem, na policję w jego mieście, czy w moim?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-10, 12:35   #11
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi

W jego, ale mam wątpliwości czy list to dobry pomysł. Pojedź tam, upewnij się, że gadasz z kimś rozsądnym i powiedz wprost jak jest - że chcesz zachować anonimowość, bo się o siebie boisz, ale informacje masz pewne i sprawa wygląda tak i tak.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-10, 12:41   #12
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi

Zadzwoń na policje (w jego mieście)powiedz ze chcesz zachować anonimowość. Koleś dopóki jest niepełnoletni to można go wysłać do ośrodka, ale zgoda rodzicow jest potrzebna, pózniej moze byc za późno, bo jak bedzie miał powyżej 18 rz to musi wyrazić zgodę na leczenie. Jeżeli rodzice nie zrozumieją ze którejś nocy moze ich zabić to nie wiem co do nich przemówi, a leczenie temu młodemu jest konieczne. Poza tym po tych dopalaczach nie wiadomo co mu moze odstrzelić i moze byc kolejna tragedia ze wejdzie do centrum handlowego i zacznie zabijać ludzi, a jak otrzeźwienie to nie bedzie nic pamiętał.


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-10, 12:46   #13
Jace
Wtajemniczenie
 
Avatar Jace
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 016
Dot.: Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi

Ech, mam identycznego typa w rodzinie, tylko że już jest dawno dorosły. Nadal wszyscy się z nim cackają i szukają usprawiedliwienia, bo się "pogubił". Ma już wyroki sądowe za kradzieże i pobicia, nadal mieszka w domu rodzinnym, aresztowany nie został, rodzina spłaciła długi. Już nie raz były akcje z grożeniem, biciem i ćpaniem.

Też próbowałam pomóc, ale po prostu nie da się pomóc komuś, kto tej pomocy nie chce. Jeśli w stosunku do mnie jest agresywny, ja się nie cackam już i od razu telefon na policję. Mi już nie grozi ani się w mojej obecności źle nie zachowuje, bo wie jak to się skończy. Szantaże emocjonalne to też norma. Groził samobójstwem i udawał, że idzie się wieszać, więc policja i zabrali go do ośrodka. Nic to nie dało kompletnie.

Ja bym zgłosiła na policji w jego mieście, że posiada narkotyki. Trzeba działać, zanim zrobi coś gorszego, a uwierz, że nie tak łatwo takiego psychola zamknąć. Wszelkie przejawy agresji też zgłaszać, żeby miał to w aktach i tyle.
__________________
Nie bierz życia na poważnie, bo i tak nie wyjdziesz z niego żywy.
Jace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-10, 14:56   #14
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Myślałam, żeby zgłosić to na policję, ale anonimowo. Ja się boję zarówno o siebie, jak i jego rodziców. Chciałabym napisać list na policję, ale anonimowo i nie wiem, na policję w jego mieście, czy w moim?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Nie uznaję anonimowego załatwiania takich spraw, poza tym anonimowy list może po prostu skończyć w koszu na śmieci. Wg mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby załatwienie tego od razu jak powtórzy się taka sytuacja. W mojej ocenie chłopak jak najbardziej wypełnia znamiona gróźb karalnych, ma skończone 17 lat, więc nie ma żadnych ograniczeń, żeby odpowiadać przed sądem.
Jeśli jednak nie chcesz, żeby rodzina się dowiedziała, że to Ty stoisz za poinformowaniem policji, umów się na spotkanie z jego dzielnicowym. Na zwykłą rozmowę, bez zawiadamiania o przestępstwie. Opowiedz mu jaka jest sytuacja. Jeśli jest konkretny, może coś zdziałać.
Nie daj się wmanewrować w żadne rozmowy. Jak rozumiem wymagają tego od Ciebie z racji studiów? To nie jest sprawa dla studentki Trzeba mieć większą wiedzę i sporo doświadczenia, żeby się angażować w takie sprawy. Prędzej zaszkodzisz niż pomożesz. Rodzinie powiedz, że to sprawa dla specjalisty zajmującego się na co dzień takimi osobami, a poza tym nie pracuje się z członkami rodziny, bo nie zachowuje się obiektywizmu i odpowiedniego dystansu. To nieetyczne.
__________________

Edytowane przez mellitus
Czas edycji: 2017-11-10 o 15:03
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-10, 15:47   #15
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi

Nie widzę innej możliwości niż rozmowa na policji. Facet brzmi jak tykająca bomba.

Wydaje się że problem jest większy niż marihuana, która generalnie nie powoduje tak agresywnych zachowań, więc nie wiem czy ośrodek leczenia uzależnień jest najlepszym miejscem dla takiej osoby. Gość chyba jest psycholem który oprócz zaburzeń osobowości jeszcze pali zielsko.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-10, 15:55   #16
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi

Anonimowo do mopsu (muszą przyjąć zgłoszenie i sprawdzić), poza tym obstawiam, że szkoła wie, co się dzieje? Zadzwonić do kuratorium z informacją, że jest tak i tak i nie są podejmowane działania - szybko okaże się, że jednak da się młodego ruszyć i skierowac sprawę do sądu rodzinnego. Zapewne dyrekcja wybierze chronienie własnego tyłka, a nie dzieciaka.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-10, 19:15   #17
3la
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 160
Dot.: Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co mam zrobić?
Z ich podejściem to chyba obczaić im dobre polisy ubezpieczeniowe w razie śmierci lub kalectwa jednego z małżonków i ich ukochanego syna - bo jak mądrość ludowa mówi, na każdego kozaka znajdzie się większy kozak. Taki też argument możesz użyć w ew. rozmowie z jego rodzicami, czy nie boją się, że kiedyś kogoś zaatakuje a ten ktoś w napadzie szału zrobi z niego kalekę lub go po prostu zabije?
3la jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-10, 22:42   #18
WŁADCZYNI
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 221
Dot.: Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;78703546]Anonimowo do mopsu (muszą przyjąć zgłoszenie i sprawdzić), poza tym obstawiam, że szkoła wie, co się dzieje? Zadzwonić do kuratorium z informacją, że jest tak i tak i nie są podejmowane działania - szybko okaże się, że jednak da się młodego ruszyć i skierowac sprawę do sądu rodzinnego. Zapewne dyrekcja wybierze chronienie własnego tyłka, a nie dzieciaka.[/QUOTE]

Jak ojciec uczy w tej samej szkole, to stawiam dolary przeciwko orzechom, że wszystki wybryki synka są tuszowane.

Opieka społeczna. Policja (ale raczej posiadanie narkotyków, niż groźby). Im szybciej, tym bezpieczniej dla wszystkich.
WŁADCZYNI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-10, 22:45   #19
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi

Cytat:
Napisane przez WŁADCZYNI Pokaż wiadomość
Jak ojciec uczy w tej samej szkole, to stawiam dolary przeciwko orzechom, że wszystki wybryki synka są tuszowane.

Opieka społeczna. Policja (ale raczej posiadanie narkotyków, niż groźby). Im szybciej, tym bezpieczniej dla wszystkich.
Owszem, wybryki z pewnością są tuszowane, dopóki sprawa nie wyjdzie na zewnątrz. Jak zajmie się nią policja, kuratorium i mops wtedy nikt nie będzie nadstawiał głowy dla durnego syna kolegi z pracy. Sami go wystawią, żeby mieć czyste ręce.
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-11, 00:19   #20
Sheev
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 269
Dot.: Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi

Zgłosiłem sprawę na policję. Namierzą Cię po IP, będziesz musiała odpowiedzieć na kilka pytań, dlatego informuję uprzejmie, żebyś się przygotowała. Jako że jest to dość bliska rodzina, być może ominie Cię odpowiedzialnośc za niezgłoszenie gróźb karalnych i dystrybucji ziółek niedozwolonych. Choć akurat to ostatnie to z jego strony przejaw zaradności i przedsiębiorczości, ale jako pretekst się nada.
Sheev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 00:55   #21
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi

Cytat:
Napisane przez Sheev Pokaż wiadomość
Zgłosiłem sprawę na policję. Namierzą Cię po IP, będziesz musiała odpowiedzieć na kilka pytań, dlatego informuję uprzejmie, żebyś się przygotowała. Jako że jest to dość bliska rodzina, być może ominie Cię odpowiedzialnośc za niezgłoszenie gróźb karalnych i dystrybucji ziółek niedozwolonych. Choć akurat to ostatnie to z jego strony przejaw zaradności i przedsiębiorczości, ale jako pretekst się nada.
Yyy.. a potem ludzie sie dziwia, ze ktos boi sie poradzic na forum, bo znajdzie sie taka osoba jak ty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 00:58   #22
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi

Cytat:
Napisane przez Sheev Pokaż wiadomość
Zgłosiłem sprawę na policję. Namierzą Cię po IP, będziesz musiała odpowiedzieć na kilka pytań, dlatego informuję uprzejmie, żebyś się przygotowała. Jako że jest to dość bliska rodzina, być może ominie Cię odpowiedzialnośc za niezgłoszenie gróźb karalnych i dystrybucji ziółek niedozwolonych. Choć akurat to ostatnie to z jego strony przejaw zaradności i przedsiębiorczości, ale jako pretekst się nada.


Jeśli mówisz prawdę, to brak mi słów.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 01:45   #23
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość


Jeśli mówisz prawdę, to brak mi słów.
Ktos powinien zbanowac tego pana za reklame i szkodzenie uzytkownikom. Ciemna strona mocy nim zawladnela.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 09:11   #24
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi

Cytat:
Napisane przez Sheev Pokaż wiadomość
Zgłosiłem sprawę na policję. Namierzą Cię po IP, będziesz musiała odpowiedzieć na kilka pytań, dlatego informuję uprzejmie, żebyś się przygotowała. Jako że jest to dość bliska rodzina, być może ominie Cię odpowiedzialnośc za niezgłoszenie gróźb karalnych i dystrybucji ziółek niedozwolonych. Choć akurat to ostatnie to z jego strony przejaw zaradności i przedsiębiorczości, ale jako pretekst się nada.
XDDDDDDDDDD
Nawet jeśli
To jak myślisz mało inteligentny czlowieczku, czemu pytam, czy da się to zgłosić anonimowo?
Hmm, może dlatego, ŻE SIĘ BOJĘ?
Nie wiem, czy ten gowniarz nie wpadnie z nożem i nie powycina mi rodziny. Wie gdzie mieszkam, wie gdzie mieszka moja rodzina.
A może zadzwoni, że chce wpaść nie wiem, na korepetycje, i w tym czasie zabije mi matkę, żeby się zemścić?
On jest zdolny do wszystkiego. Może zrobić wszystko. Dlatego chciałam to zgłosić ANONIMOWO, żeby później się dziwić "a kto to zgłosił? Ja o tym myślałam, ale żeby zgłaszać to nie, rodziny nie wsypię" i dzięki temu moja rodzina byłaby bezpieczna.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 201803111829
Czas edycji: 2017-11-11 o 09:17
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 09:22   #25
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi

Cytat:
Napisane przez Sheev Pokaż wiadomość
Zgłosiłem sprawę na policję. Namierzą Cię po IP, będziesz musiała odpowiedzieć na kilka pytań, dlatego informuję uprzejmie, żebyś się przygotowała. Jako że jest to dość bliska rodzina, być może ominie Cię odpowiedzialnośc za niezgłoszenie gróźb karalnych i dystrybucji ziółek niedozwolonych. Choć akurat to ostatnie to z jego strony przejaw zaradności i przedsiębiorczości, ale jako pretekst się nada.
O ciekawe... Może napiszesz coś więcej o tej odpowiedzialności za niezgłoszenie przestępstwa?
__________________
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 09:42   #26
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi

Cytat:
Napisane przez mellitus Pokaż wiadomość
O ciekawe... Może napiszesz coś więcej o tej odpowiedzialności za niezgłoszenie przestępstwa?
To samo chciałam napisać za nie zgłoszenie przestępstwa nic nie grozi (pomijając niektóre zawody takie jak np. policjant), także Tinker jak by ktoś przyszedł (w co osobiście wątpię) to nadal możesz powiedzieć że chcesz zachować anonimowość
Cytat:
Napisane przez mellitus Pokaż wiadomość
Owszem, wybryki z pewnością są tuszowane, dopóki sprawa nie wyjdzie na zewnątrz. Jak zajmie się nią policja, kuratorium i mops wtedy nikt nie będzie nadstawiał głowy dla durnego syna kolegi z pracy. Sami go wystawią, żeby mieć czyste ręce.
Tez tak uważam, myślę nawet że zgłoszenie tej marihuany spowoduje że przestana go kryć, plus tatuś może trochę otrzeźwieje jak będzie miał problemy w pracy z tego tytułu
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 09:44   #27
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi

Teraz to już na pewno nic nie zgłoszę dziękuję za odpowiedzi
Wątek do zamknięcia

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 201803111829
Czas edycji: 2017-11-11 o 10:20
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 10:56   #28
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi

Najlepiej nic nie zrobić.

Może komuś innemu zabije matkę, siostrę.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-11, 11:46   #29
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Dzieciak, który zagraża bezpieczeństwu ludzi

Sheev, ciekawe kiedy i czy w ogóle do Ciebie dotrze jaki zrobiłeś idiotyzm tym postem.

Zamykam na prośbę autorki.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-11 11:46:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.