Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety > Gry komputerowe

Notka

Gry komputerowe Forum dla graczy komputerowych. Nie wiesz w co grać? Co kupić? Która gra jest fajna? Dołącz i podziel się wiedzą i pomysłami.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-16, 20:09   #151
furbo
Raczkowanie
 
Avatar furbo
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 102
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Także radzę grać w F.E.A.R.A po ciemku Na rozgrzewkę polecam Slendera - w dzień jest komiczny, ale w nocy, w pojedynkę, ze słuchawkami na uszach potrafi napędzić ogromnego stracha.

Dziś doszła do mnie paczka z Merlina - Dishonored na X360. Może jeszcze dzisiaj zagram. Jestem w trakcie Fallouta New Vegas, ale twórcy postawili mnie przed zbyt trudnym wyborem i bujam się ze swoją paczką po Mojave
furbo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 20:10   #152
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Ja podskakiwalam na walkin deadzie jak oparzona grajac w dzien a moj chlopak tylko mowil, ze chcialby, zeby tak na niego horrory dzialaly xd
Ale będzie trzeba sprobowac. Mam drugą częsc (project origin czy cos takiego).
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 20:28   #153
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

A mój chłop zakochał się w graniu we dwójkę w Diablo III, więc zamówił i mamy razem naparzać :P (najpierw grał z kumplem na jego x-boxie; my mamy ps3).
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 20:40   #154
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;44187689]A mój chłop zakochał się w graniu we dwójkę w Diablo III, więc zamówił i mamy razem naparzać :P (najpierw grał z kumplem na jego x-boxie; my mamy ps3).[/QUOTE]
Ja też będę przechodzila diablo z TZem, ale od pierwszej częsci (bo ja nigdy nie gralam, wstyd się przyznac ). I tylko mnie wkurzyl tym, ze powiedzial mi, ze tam się idzie do piekla i z diablem walczy. Ja sie oburzylam a on się tylko smial, ze to przeciez oczywiste
No dla mnie nie bylo xd
Serio xd
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 20:59   #155
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Pierwszej i drugiej części też nie przechodziłam Jestem bardzo zacofana, jeśli chodzi o gry - drogie, więc miałam słaby dostęp, a w piraty grali chłopacy, którzy bali się dziewczyn (ach, gimnazjum!). Wśród dziewcząt wymieniało się tylko Simsami
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 21:22   #156
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez furbo Pokaż wiadomość
Dziś doszła do mnie paczka z Merlina - Dishonored na X360. Może jeszcze dzisiaj zagram. Jestem w trakcie Fallouta New Vegas, ale twórcy postawili mnie przed zbyt trudnym wyborem i bujam się ze swoją paczką po Mojave
Kuuurcze zazdroszczę! Też się na nią czaiłam, ale w końcu zrezygnowałam, bo uznałam, że w grudniu mam tyle wydatków prezentowo świątecznych, że nie mogę sobie kupić żadnej gry I okazja przeszła koło nosa.
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 21:22   #157
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Mam starszego kuzyna, ktory gdy bylam mala zawsze pokazywal mi jakies gry. Moje najstarsze wspomnienia sięgają commadore (jesli tak to się pisze) u nas w salonie i poszukiwania jakis malych srubokrętow by to ustrojstwo włączyc . W ogole to kiedys byly czasy, gdzie ludzie kupowali piraty na gieldach i nawet nie byli swiadomi, ze to nielegalne. I myslę, ze wiekszosc ludzi ma cos pirackiego na kompach ale chyba cos się zaczyna zmieniac w tym zakresie. Ostatnio na lowcach gier czytalam komentarze ludzi, ktorzy mowili, ze dzieki tej stronie przestali piracic i kupują wszystkie ulubione tytuly. Fajna sprawa.
Moj chlopak ma kolekcję gier na playstation co mnie zadziwilo. Pamietam jak moj ex mowil, ze kupowanie gier jest bezsensu na moje stwierdzenie, ze się czaję na kupno heroes 6.

Ach, simsy. Kolezanka z podstawowki miala dwójkę i sobie budowalysmy razem jakies domki. Fajnie bylo.

Edytowane przez ThinkOrange
Czas edycji: 2013-12-16 o 21:25
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-16, 21:43   #158
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Ja miałam tak starego kompa, że jak wyszły pierwsze simy, to ledwo się grało :P Szło w miarę płynnie na najniższych detalach jak tylko jeden sim był w domu :P 2 simy to już tłok Mam małą rodzinę, nie miałam nikogo kto mógłby otworzyć przede mną świat gier Za to namiętnie grałam w demówki załączane do cd-action i czytałam chipa :P 2 lata temu przeszłam Sanitarium - suuuperowy klimat, długo jej szukałam, a przeszłam demo w wieku ok. 10 lat i nie mogłam o niej zapomnieć (niestety tytułu nie pamiętałam oczywiście)!
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 17:37   #159
ThinkOrange
Zadomowienie
 
Avatar ThinkOrange
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Przed komputerem
Wiadomości: 1 358
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;44189439]Ja miałam tak starego kompa, że jak wyszły pierwsze simy, to ledwo się grało :P Szło w miarę płynnie na najniższych detalach jak tylko jeden sim był w domu :P 2 simy to już tłok Mam małą rodzinę, nie miałam nikogo kto mógłby otworzyć przede mną świat gier Za to namiętnie grałam w demówki załączane do cd-action i czytałam chipa :P 2 lata temu przeszłam Sanitarium - suuuperowy klimat, długo jej szukałam, a przeszłam demo w wieku ok. 10 lat i nie mogłam o niej zapomnieć (niestety tytułu nie pamiętałam oczywiście)![/QUOTE]
Stare gry mają swój klimat. Tylko szkoda, że nie można ich już nigdzie dostać. Ja bardzo bym chciała sobie kupić wszystkie ,,budowanki" z sierry (city building series): faraona, cezara, zeusa itp. Na GOGu mozna dostac ale po angielsku a na allegro odsprzedają tylko dodatki z gazet. Zglaszalam te gry w propozycjach na cdp.pl, moze kiedys będą do kupienia...
ThinkOrange jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 08:51   #160
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 16 867
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Oo, Faraon, jedna z gier mojego dzieciństwa, do dzisiaj mam do niej sentyment
Ja z ostatnich zdobyczy mogę polecić Beyond: Two Souls (studio Quantic Dream), jeżeli ktoś zna i podobał mu się klimat i sposób rozgrywki w Heavy Rain, to jak najbardziej polecam - świetna fabuła, bohaterowie, muzyka.
daf502bc9430c04b8cbdbd94f51a8624bed02f84_61e0bd2ac4d4e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 13:02   #161
Jello
Zadomowienie
 
Avatar Jello
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: gdzieś na południu
Wiadomości: 1 086
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Gram i polecam: Dota2, StarCraft2
__________________
"On kopnie cię w rzyć, a ty wówczas przelecisz
nad dachami tego grodu, tak pięknie, że nieliczni o tej porze przechodnie wezmą cię
za pegaza."

Jello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-03, 15:23   #162
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Przeczytałam cały wątek i jestem w szoku, że tylko raz został wspomniany Warcraft! I to w ogólności, ponieważ dla mnie klasykiem klasyki jest III część. Można powiedzieć, gimbazą byłam, gdy po raz pierwszy zagrałam dzięki szwagrowi Nie chcę nawet wiedzieć, ile spędziłam godzin przy tej grze. No i ostatnio mi się przypomniało i przeszłam gierkę ponownie, nic nie straciła ze swojego uroku.

Rzecz jasna, jak większość z Was, mam też zaliczonego Wiedźmina, jedynkę i dwójkę, nie mogłam sobie darować jako fanka sagi od pierwszego przeczytania Każda z części ma swoje zalety, ale jednak ze względu na dynamikę walki i większy nacisk na taktykę milej grało mi się w dwójkę. No i koniec z tym bezsensownym oddzielnym ładowaniem się każdej lokacji, nawet 'zrujnowanej chaty'

Dla mnie, jeśli GTA, to tylko Vice City - dreszczyk emocji i stres przy misji ze sterowanym helikopterkiem pozostanie na zawsze Trójka jak i SA były fajne, ale jednak nie przebiły VC klimatem. Czwórki i piątki nie doświadczyłam, bo nie mam na czym, a za dwie pierwsze części się nie biorę, bo nie kumam czaczy w grach z rzutem poziomym

Bardzo polecam też dość nową (chyba 2011 albo 2011) gierkę L.A. Noire - pierwszy raz spotkałam się z grą tego typu i byłam zachwycona, fabuła, kombinowanie z psychologią postaci, a do tego świetnie odtworzony klimat lat 30-40. Brak polskiej wersji, co bardzo mnie dziwi i smuci, ponieważ mimo naprawdę porządnego poziomu mojego angielskiego, gra posługuje się dość wyrafinowanym słownictwem, więc często ciupałam ze słownikiem Przyjemne z pożytecznym, w sumie.

Poza tym przewinęło się więcej tytułów, m. in.
- simsy, a jakże!
- Sim City, ale to takie najpierwsiejsze
- Neverwinter Nights 1 i 2
- Risen
- Tropico 4
- Bloodrayne (coś mi chodzi ostatnio po głowie, żeby odkopać płytkę)
- Rayman 1 (prze-przyjemna zręcznościówka!)
- Zeus Pan Olimpu

TŻ ogarnia ostatnio wszelkiej maści klasyczne strzelanki - był Half Life i Serious Sam, jest Far Cry
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 03:15   #163
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek i jestem w szoku, że tylko raz został wspomniany Warcraft! I to w ogólności, ponieważ dla mnie klasykiem klasyki jest III część. Można powiedzieć, gimbazą byłam, gdy po raz pierwszy zagrałam dzięki szwagrowi Nie chcę nawet wiedzieć, ile spędziłam godzin przy tej grze. No i ostatnio mi się przypomniało i przeszłam gierkę ponownie, nic nie straciła ze swojego uroku.

Rzecz jasna, jak większość z Was, mam też zaliczonego Wiedźmina, jedynkę i dwójkę, nie mogłam sobie darować jako fanka sagi od pierwszego przeczytania Każda z części ma swoje zalety, ale jednak ze względu na dynamikę walki i większy nacisk na taktykę milej grało mi się w dwójkę. No i koniec z tym bezsensownym oddzielnym ładowaniem się każdej lokacji, nawet 'zrujnowanej chaty'

Dla mnie, jeśli GTA, to tylko Vice City - dreszczyk emocji i stres przy misji ze sterowanym helikopterkiem pozostanie na zawsze Trójka jak i SA były fajne, ale jednak nie przebiły VC klimatem. Czwórki i piątki nie doświadczyłam, bo nie mam na czym, a za dwie pierwsze części się nie biorę, bo nie kumam czaczy w grach z rzutem poziomym

Bardzo polecam też dość nową (chyba 2011 albo 2011) gierkę L.A. Noire - pierwszy raz spotkałam się z grą tego typu i byłam zachwycona, fabuła, kombinowanie z psychologią postaci, a do tego świetnie odtworzony klimat lat 30-40. Brak polskiej wersji, co bardzo mnie dziwi i smuci, ponieważ mimo naprawdę porządnego poziomu mojego angielskiego, gra posługuje się dość wyrafinowanym słownictwem, więc często ciupałam ze słownikiem Przyjemne z pożytecznym, w sumie.

Poza tym przewinęło się więcej tytułów, m. in.
- simsy, a jakże!
- Sim City, ale to takie najpierwsiejsze
- Neverwinter Nights 1 i 2
- Risen
- Tropico 4
- Bloodrayne (coś mi chodzi ostatnio po głowie, żeby odkopać płytkę)
- Rayman 1 (prze-przyjemna zręcznościówka!)
- Zeus Pan Olimpu

TŻ ogarnia ostatnio wszelkiej maści klasyczne strzelanki - był Half Life i Serious Sam, jest Far Cry
L.A. noire jest spoko...tak na raz. Bez szału, ale solidnie.

Aktualnie bawię się sim city, przez co robi mi się kolejka :-P

Far Cry fajne, ale strzelanką bym tego nie nazwała.

Aktualnie mam tę bardzo złą i silną pokusę, aby jeszcze raz zacząć Skyrim i czekam na mądry argument przeciw. Może tyle, że czeka na mnie Dishonored i cała seria Asasynów.

A. Głupio się przyznać, ale kocham ostatnio przeglądarkową Transformice..T_T boskie szczury!!!
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 09:32   #164
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

nosferatku, możliwe, że FarCry to nie strzelanka, w sumie TŻ więcej się w tej grze czai niż wylatuje z m4 na hurra na wroga Ale ja tam się nie znam, bo w sumie w ogóle mnie takie gry nie interesują, miałam jedynie w dalekiej przeszłości epizod z Quake 3

Mnie się w ogóle Skyrim nie spodobał, pomimo że lubię takie klimaty. Gdzieś... za dużo tego wszystkiego Samo tworzenie postaci mi z pół godziny zajęło i skończyłam jako chodzący na dwóch łapach kot czy co to tam było Może spróbuję jeszcze jedno podejście, kiedyś.

Assassin's Creed jest dobre już od pierwszej części, chociaż ona jest względem dalszych bardzo nieskomplikowana. Obecnie dysponujemy z TŻ tylko laptopem, bo nie mieliśmy skąd porwać jakiegoś pc, więc czekam na okazję zagrania w części 2-4, TŻ się zwłaszcza na Black Flag napala.
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 19:18   #165
Gosia X
Rozeznanie
 
Avatar Gosia X
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 593
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Ja jestem wielką fanką BioWare i ich RPG. Oczywiście wszystkie klasyki przerobiłam od Baldura przez Torment itd moją ulubioną z obacnych była seria Mass Effect ale to co zrobili z zakończeniem to poprostu nie da się opisać, nie wiem czy zagram w dalszą część bo po tej ryczałam jak głupia.
Czekam na Dragon Age 3 bo Wiedzmina 3 chyba nie dam rady, o ile 1 była świetna o tyle 2 nie przeszłam, nie mogłam znieść Merigold i brakowało mi Shani.
__________________
“I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.” J.R.R. Tolkien
Gosia X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 21:51   #166
naroa
Rozeznanie
 
Avatar naroa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 738
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez Gosia X Pokaż wiadomość
Ja jestem wielką fanką BioWare i ich RPG. Oczywiście wszystkie klasyki przerobiłam od Baldura przez Torment itd moją ulubioną z obacnych była seria Mass Effect ale to co zrobili z zakończeniem to poprostu nie da się opisać, nie wiem czy zagram w dalszą część bo po tej ryczałam jak głupia.
Czekam na Dragon Age 3 bo Wiedzmina 3 chyba nie dam rady, o ile 1 była świetna o tyle 2 nie przeszłam, nie mogłam znieść Merigold i brakowało mi Shani.
A ja wręcz przeciwnie, Shani była bardzo irytująca i średnio urodziwa I też czekam na DA 3, mam nadzieję że będzie lepsza od dwójki. Nie wiem tylko czy mój leciwy komp podoła tym wszystkim nowym grom

W FarCry od skradania się bardziej podobało mi się zrywanie roślinek oraz skórowanie zwierzaków i przerabianie ich na torby, portfele i inne części ekwipunku zabawa była pyszna do czasu gdy stałam się smacznym kąskiem dla tygrysów w tym roku ma wyjść czwarta część, jeszcze nie wiem czy będę grać.
Teraz gram w Civ V, czasem po lanie, ale zwykle scenariusze w single player. Nawet jeśli mi się znudzi to i tak po jakimś czasie wracam do tego tytułu.
naroa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 09:41   #167
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Ja jak juz gram to glownie rpg.
Obecnie gram w Risen II oraz z TZ wladca pierscieci Lego - bardzo przyjemnie sie gra, dodali tam dosc smieszne elementy

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosia X Pokaż wiadomość
Ja jestem wielką fanką BioWare i ich RPG. Oczywiście wszystkie klasyki przerobiłam od Baldura przez Torment itd.

ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 10:46   #168
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Aktualnie pogrywam w Sims 3 Rajska wyspa, które kupiłam mamie na święta (jest wielbicielką Simsów), a sama też się zaczynam wkręcać Ciągnie mnie jednak do jakiejś dobrej przygodówki, ale nic nowego ciekawego raczej nie wyszło w ostatnim czasie, a te starsze już chyba wszystkie mam za sobą
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 11:52   #169
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez Gosia X Pokaż wiadomość
Ja jestem wielką fanką BioWare i ich RPG. Oczywiście wszystkie klasyki przerobiłam od Baldura przez Torment itd moją ulubioną z obacnych była seria Mass Effect ale to co zrobili z zakończeniem to poprostu nie da się opisać, nie wiem czy zagram w dalszą część bo po tej ryczałam jak głupia.
Czekam na Dragon Age 3 bo Wiedzmina 3 chyba nie dam rady, o ile 1 była świetna o tyle 2 nie przeszłam, nie mogłam znieść Merigold i brakowało mi Shani.
Bo wiedźmin jedynka był cudowny, jedna z najlepszych gier...i taki słowiański, piękny. Dwójkę zrobili bez wyrazu, postaci są, moim zdaniem, po prostu brzydkie, kolory dają po oczach, a fabuła kończy się, zanim się zacznie na dobre. Ten słowiański klimat jedynki był unikalny, wyróżniał tę grę na tle innych...w dwójce z niego zrezygnowali, robiąc po prostu dość dobrego rpga w półotwartym świecie.


Mass effect czeka na półce.

Teraz wzięłam się za dishonored wreszcie (akcja ),ale jeszcze mnie nie porwał. steampunk, groza i postapokaliptyczne obrazy...hmmm
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-05, 13:37   #170
Gosia X
Rozeznanie
 
Avatar Gosia X
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 593
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez nosferatku Pokaż wiadomość
Bo wiedźmin jedynka był cudowny, jedna z najlepszych gier...i taki słowiański, piękny. Dwójkę zrobili bez wyrazu, postaci są, moim zdaniem, po prostu brzydkie, kolory dają po oczach, a fabuła kończy się, zanim się zacznie na dobre. Ten słowiański klimat jedynki był unikalny, wyróżniał tę grę na tle innych...w dwójce z niego zrezygnowali, robiąc po prostu dość dobrego rpga w półotwartym świecie.


Mass effect czeka na półce.

Teraz wzięłam się za dishonored wreszcie (akcja ),ale jeszcze mnie nie porwał. steampunk, groza i postapokaliptyczne obrazy...hmmm
Jeśli chodzi o Wiedźmina zgadzam się w 100%, jedynka była właśnie pięknie słowiańska, tam był Sapkowski i Jego klimat, a dwójka eh.

Tak się zastanawiałam czy nie pogiercić w Assassin's Creed, nie grałam jeszcze w żadną część. Choć nie lubię gier gdzie nie mogę być kobietą, ot takie zboczenie. Ale podobno gierka fajna. Nudzi mnie już SWTOR, ja jednak do MMO i expienia się nie nadaję.
Aby do DA 3. No chyba, że zrobią nowszy remake Planescape-Torment, to była dopiero gra. Takiej fabuły nie widziałam nigdzie i mój kochany Morte
__________________
“I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.” J.R.R. Tolkien
Gosia X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 13:43   #171
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

oo, zapomnialam o Wiedzminie
Teraz czekamna kolejna czesc. Ja sie nie potrafie zniechecic, nawet jesli cos bylo nie tak w grze, bo to Wiedzmin

Dragon Age - wszystkie czesci za mna. Mnie przypadl do gustu, TZ nie bardzo. Przerwal druga czesc.




Cytat:
Napisane przez Gosia X Pokaż wiadomość
Planescape-Torment, to była dopiero gra. Takiej fabuły nie widziałam nigdzie i mój kochany Morte
To byla moja pierwsza gra! Od niej zaczela sie milosc do rpg.
O taaa - Morte najlepszy


Ide grac w Risen
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 15:33   #172
Gosia X
Rozeznanie
 
Avatar Gosia X
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 593
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
oo, zapomnialam o Wiedzminie
Teraz czekamna kolejna czesc. Ja sie nie potrafie zniechecic, nawet jesli cos bylo nie tak w grze, bo to Wiedzmin

Dragon Age - wszystkie czesci za mna. Mnie przypadl do gustu, TZ nie bardzo. Przerwal druga czesc.






To byla moja pierwsza gra! Od niej zaczela sie milosc do rpg.
O taaa - Morte najlepszy


Ide grac w Risen
W DA jedynka i tak była najlepsza

SPOILERY

Alistair był taki słodki i Oghren . W dwójce fabuła się trochę kupy nie trzymała ale Fenris.... nawet jeśli był emo, ciągle tylko 'jestem samotny, nikt mnie nie kocha' nawet gdybym kichnęła to i tak by powiedział, że to przez to jest samotny ale jak on wyglądał .
__________________
“I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.” J.R.R. Tolkien
Gosia X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 18:24   #173
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez Gosia X Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o Wiedźmina zgadzam się w 100%, jedynka była właśnie pięknie słowiańska, tam był Sapkowski i Jego klimat, a dwójka eh.

Tak się zastanawiałam czy nie pogiercić w Assassin's Creed, nie grałam jeszcze w żadną część. Choć nie lubię gier gdzie nie mogę być kobietą, ot takie zboczenie. Ale podobno gierka fajna. Nudzi mnie już SWTOR, ja jednak do MMO i expienia się nie nadaję.
Aby do DA 3. No chyba, że zrobią nowszy remake Planescape-Torment, to była dopiero gra. Takiej fabuły nie widziałam nigdzie i mój kochany Morte
Eee...dobra, nie komentuję zboczeń xD, ale w asasyna naprawdę warto.


Padło tu coś o civilisation v...mam ponad 1000 h przegrane ^~^

Edytowane przez nosferatku
Czas edycji: 2014-01-05 o 18:27
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 18:33   #174
Gosia X
Rozeznanie
 
Avatar Gosia X
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 593
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

1000 h nieźle
__________________
“I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.” J.R.R. Tolkien
Gosia X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 18:38   #175
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez Gosia X Pokaż wiadomość
1000 h nieźle
Noooo...taki no life.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 20:53   #176
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Ja się znudziłam po 177 h grania w Civa 5 ;P nie wiem, czy w jakiejkolwiek grze dobiłam do 1000 h, a zawsze wydawało mi się, że gram sporo [ no ale w sumie dopiero Steam zaczał mi liczyc :P ]
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 11:24   #177
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

No, ja się cieszę, że nie było żadnego licznika, sprawdzającego, ile też grałam w HoMM III...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 16:21   #178
konraddor
Przyczajenie
 
Avatar konraddor
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

To która chętna na partyjkę w Civilization V?
konraddor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 17:15   #179
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez konraddor Pokaż wiadomość
To która chętna na partyjkę w Civilization V?
Ja nie, ja mam chwilowo dość xD

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 17:51   #180
Gosia X
Rozeznanie
 
Avatar Gosia X
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 593
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez konraddor Pokaż wiadomość
To która chętna na partyjkę w Civilization V?
Ja chętnie na partyjkę kościanego pokera
__________________
“I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve.” J.R.R. Tolkien
Gosia X jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Gry komputerowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-12 09:07:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.