Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-23, 19:12   #361
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez megie Pokaż wiadomość
Zegarek ? skąd ja to znam? mój TŻ ma na ich punkcie fioła i przy każdym sklepie z zegarkami musimy stanąć i je oglądać, a potem tekst: ale bym się ucieszył z takiego zegarka
no to masz po problemie: kupujesz zegarek i wszyscy są zadowoleni
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 08:53   #362
_Lena_
Raczkowanie
 
Avatar _Lena_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 302
Prezent dla kolegi

Szukam prezentu dla kolegi z pracy. Znamy się od niecałego roku dopiero.. Lubi grać na gitarze, lubi góry i z tego co wiem interesuje się kosmosem.. Mam pewien pomysł, żeby kupić książkę - album np. o górach. Czy to dobry pomysł? Nie wiem o nim zbyt wiele, więc kompletnie nie mam pomysłu co wypada mu kupić. Chodzi o prezent na 30 urodziny
_Lena_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 10:39   #363
zapalniczka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 377
Dot.: Prezent dla kolegi

Podejrzewam, że w swoim aparacie (a w głowie na pewno) pewnie ma więcej cudownych widoków gór niż w jakimkolwiek albumie. Wiem po sobie. Może dowiedz się czy ma wszystkie potrzebne mapy (laminowane są za 20zł) albo czy jakaś mu się przypadkiem nie rozlatuje (no i sprawdź czy ma preferencje co do określonego wydawnictwa- niektórzy mają. Mnie to obojętne).
__________________
Wymiana:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post42596287


PROSZĘ, ODPISZ U MNIE
zapalniczka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 11:33   #364
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Pestka88 Pokaż wiadomość
no to masz po problemie: kupujesz zegarek i wszyscy są zadowoleni
tak, tylko wychodzę z założenia, że zegarek to ma być już dobrej firmy, a takie które podobają się mojemu TŻ to od 800 wzwyż. A jako, że jesteśmy studentami i mój budżet jest ograniczony, mogę przeznaczyć maks.300zł
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 12:20   #365
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Dziewczyny, a czy któraś z Was korzystała może z prezentów-kuponów na przejazd np. Ferrari/Lambo gdzieś w okolicach Warszawy?
Zastanawiam się nad tym i może któraś z Was korzystała i jest w stanie mi coś polecić/odradzić
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 12:41   #366
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez megie Pokaż wiadomość
tak, tylko wychodzę z założenia, że zegarek to ma być już dobrej firmy, a takie które podobają się mojemu TŻ to od 800 wzwyż. A jako, że jesteśmy studentami i mój budżet jest ograniczony, mogę przeznaczyć maks.300zł
Burżuj z tego Twojego faceta Kiedy mnie będzie stać, żeby kupić prezent za 800zł...
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 12:58   #367
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Pestka88 Pokaż wiadomość
Burżuj z tego Twojego faceta Kiedy mnie będzie stać, żeby kupić prezent za 800zł...
W sensie, że on nie mówi, że taki chce i mam mu kupic, tylko takie mu się bardzo podobają .
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-24, 14:04   #368
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez megie Pokaż wiadomość
W sensie, że on nie mówi, że taki chce i mam mu kupic, tylko takie mu się bardzo podobają .
Spokojnie, zrozumiałam Sama bym chętnie sprawiła zegarek swojemu facetowi, ale nosi już na ręce skórzaną bransoletkę ode mnie, więc odpada. Jakoś lubię jak ją ma
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 17:41   #369
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Pestka88 Pokaż wiadomość
Spokojnie, zrozumiałam Sama bym chętnie sprawiła zegarek swojemu facetowi, ale nosi już na ręce skórzaną bransoletkę ode mnie, więc odpada. Jakoś lubię jak ją ma
A ja właśnie zastanawiam się czy szukac jakiegoś tańszego zegarka casio, do 300 zł czy postawic na zupełnie coś innego..
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 17:48   #370
Pestka88
Zadomowienie
 
Avatar Pestka88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 390
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez megie Pokaż wiadomość
A ja właśnie zastanawiam się czy szukac jakiegoś tańszego zegarka casio, do 300 zł czy postawic na zupełnie coś innego..
Hmmm... trudna decyzja, bo chyba nie masz przez niego zarekomendowanego tańszego modelu z tego przedziału cenowego. Chyba, że poszukasz podobnego do tych modeli, które Ci pokazał, ale jednak 500 stów różnicy może sprawić, że z takiego zegarka najzwyczajniej w świecie nie będzie zadowolony. Ja bym chyba szukała innego pomysłu.
__________________
"i może nie wiem czego chcę, ale czego nie chcę wiem!"



2014:

książki: 12
filmy: 70
"Fizyka rzeczy niemożliwych" Michio Kaku
"Epidemia" Robin Cook





miesiąc z hula hop: 2/30
Pestka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 21:00   #371
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Pestka88 Pokaż wiadomość
Hmmm... trudna decyzja, bo chyba nie masz przez niego zarekomendowanego tańszego modelu z tego przedziału cenowego. Chyba, że poszukasz podobnego do tych modeli, które Ci pokazał, ale jednak 500 stów różnicy może sprawić, że z takiego zegarka najzwyczajniej w świecie nie będzie zadowolony. Ja bym chyba szukała innego pomysłu.
tylko TŻ właśnie mówi, że z każdego zegarka by się ucieszył i dzisiaj nawet zaczął szukac takich do 300 zł i mi pokazywac
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-24, 23:50   #372
nieopisany pierwiastek
Raczkowanie
 
Avatar nieopisany pierwiastek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 487
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez megie Pokaż wiadomość
tylko TŻ właśnie mówi, że z każdego zegarka by się ucieszył i dzisiaj nawet zaczął szukac takich do 300 zł i mi pokazywac
No to może jest szansa, że uda Ci się upolować coś w rozsądniejszej cenie! Ja chyba jednak kupię tablet graficzny
nieopisany pierwiastek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 09:19   #373
libraria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 30
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Ja mojemu kupiłam na święta zegarek CASIO, bo mu się bardzo podobał. I zapłaciłam niecałe 200 zł (była promocja akurat - 15% zniżki) :P Ale zegarek jest świetny, elegancki, 3 lata gwarancji
__________________
---
<ciach_reklama>
libraria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 20:37   #374
nieopisany pierwiastek
Raczkowanie
 
Avatar nieopisany pierwiastek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 487
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Myślę, że najlepiej przejść się po salonach z zegarkami i pooglądać, czasem można ustrzelić naprawdę fajne perełki w niskich cenach Szczególnie w okresie świąt
nieopisany pierwiastek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 22:09   #375
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Dziękuję za rady Dziewczyny, na pewno się rozejrzę, a może w międzyczasie wpadnę na jeszcze lepszy pomysł na prezent
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 08:12   #376
haniahan
Przyczajenie
 
Avatar haniahan
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 12
Dot.: prezent dla sportmaniaka

Cytat:
Napisane przez Polcia84 Pokaż wiadomość
święta idą.. chłopak sport maniak.. w tym problem, że trudno go czymś zachwycić. jeździ na desce więc myślałam o jakimś drobnym, ale dobrym sprzęcie - plecak? rękawice? przeglądałam snowshopa, ale może jesteście w stanie polecić jakieś inne sklepy, gdzie znalazłabym coś tego typu?
moim zdaniem rzeczy związane z hobby najlepiej kupować sobie samemu - to moja opinia. no ale skoro taki masz pomysł to kup coś czego nie trzeba przymierzać. może banalnie ale ja dostałam kiedyś skarpety narciarskie - bardzo się cieszyłam bo samej szkoda mi było wydać ponad 50 zł za skarpety. z adrenalina sklepu już kiedyś zamawiałam, a widzę że w tym snowshopie mają dość spore zniżki pomimo zbliżającego się sezonu.
haniahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 13:07   #377
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez megie Pokaż wiadomość
tak, tylko wychodzę z założenia, że zegarek to ma być już dobrej firmy, a takie które podobają się mojemu TŻ to od 800 wzwyż. A jako, że jesteśmy studentami i mój budżet jest ograniczony, mogę przeznaczyć maks.300zł
Zawsze mnie to zastanawia, w czym zegarek za 800zł jest lepszy od tego za 30zł, skoro oba pokazują ten sam czas.
Takie drogie dodatki jak zegarek za 800zł mają pokazywać społeczny status osoby, która go nosi, jeżeli już się bawimy w takie konwenanse, zatem zegarek za 100zł będzie najodpowiedniejszy dla studenta. Jak twój chłopak będzie zarabiał 25tys. na miesiąc, to kupi sobie już sam ten zegarek za 800zł.

Edytowane przez d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Czas edycji: 2013-11-26 o 13:09
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 14:42   #378
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Kupiłam dla TŻ kuferek wędkarski do tego mały drobiazg czyli wyhaczacz do haczyków. Kuferek jest dość mały (jest wysoki ale wąski) więc prezent wydaje się skromny (a TŻ zawsze dowala wielkością i pomysłowością). Dokupowałybyście coś jeszcze?
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 15:04   #379
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Kupiłam dla TŻ kuferek wędkarski do tego mały drobiazg czyli wyhaczacz do haczyków. Kuferek jest dość mały (jest wysoki ale wąski) więc prezent wydaje się skromny (a TŻ zawsze dowala wielkością i pomysłowością). Dokupowałybyście coś jeszcze?
Wielkośc prezentu nie ma znaczenia . Zależy ile masz funduszy, może zrób coś własnoręcznie? Upiecz coś ?
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-26, 15:27   #380
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez megie Pokaż wiadomość
Wielkośc prezentu nie ma znaczenia . Zależy ile masz funduszy, może zrób coś własnoręcznie? Upiecz coś ?
Wiem, że nie ma. Tylko właśnie po mimo malutkich funduszy chcę mu podarować coś wow.
O to świetny pomysł. Np takie ciasteczka w pudełku jak z dzieciństwa. Dziękuje.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 15:47   #381
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Wiem, że nie ma. Tylko właśnie po mimo malutkich funduszy chcę mu podarować coś wow.
O to świetny pomysł. Np takie ciasteczka w pudełku jak z dzieciństwa. Dziękuje.
Ja uwielbiam piec różności i tak kilka lat temu wpadłam na pomysł sprezentowania najpierw pierniczków w pięknym pudełku, potem własnoręcznych pralinek czy muffinek I wiem z doświadczenia, że takie prezenty baardzo cieszą... i smakują
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 17:39   #382
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

W zeszłym roku przed świętami cierpiałam na deficyt gotówki i pomysłów, a było kilka osób, którym koniecznie chciałam coś podarować i to tak z serca. Więc napiekłam czekoladowych ciasteczek i ładnie zapakowałam. I zrobiły furorę

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 18:40   #383
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
W zeszłym roku przed świętami cierpiałam na deficyt gotówki i pomysłów, a było kilka osób, którym koniecznie chciałam coś podarować i to tak z serca. Więc napiekłam czekoladowych ciasteczek i ładnie zapakowałam. I zrobiły furorę

Tapnięte z mojego HTC ONE V
Znam to zawsze staram się dołączyc coś upieczonego własnoręcznie a poniżej kilka inspiracji, może ktoś skorzysta.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ciastka_Smakowite_ktore_5901149.jpg (16,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4d6b685fe4848cdd86db9383fb740899,641,0,0,0.jpg (69,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6-kopia-800x600.jpg (50,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b_11_30124.jpg (39,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0334.jpg (46,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images (1).jpg (12,5 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images (5).jpg (10,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z7424674Q.jpg (51,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pobrane (3).jpg (11,7 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pobrane (1).jpg (9,0 KB, 16 załadowań)
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 19:45   #384
akantowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 288
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez megie Pokaż wiadomość
Znam to zawsze staram się dołączyc coś upieczonego własnoręcznie a poniżej kilka inspiracji, może ktoś skorzysta.
Ślicznie poozdabiane i zapakowane te ciacha ja ostatnio męczę piekarnik i też stwierdziłam,że upiekę jakieś pierniczki dla rodziców chłopaka na święta. Pewnie skorzystam z któregoś z pomysłów na to, żeby ładnie wyglądały
akantowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 20:02   #385
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez akantowa Pokaż wiadomość
Ślicznie poozdabiane i zapakowane te ciacha ja ostatnio męczę piekarnik i też stwierdziłam,że upiekę jakieś pierniczki dla rodziców chłopaka na święta. Pewnie skorzystam z któregoś z pomysłów na to, żeby ładnie wyglądały
Zadowolenie rodziców chłopaka gwarantowane
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 22:50   #386
nieopisany pierwiastek
Raczkowanie
 
Avatar nieopisany pierwiastek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 487
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III



---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Wiem, że nie ma. Tylko właśnie po mimo malutkich funduszy chcę mu podarować coś wow.
O to świetny pomysł. Np takie ciasteczka w pudełku jak z dzieciństwa. Dziękuje.
Hmmm... może kruche ciasteczka cynamonowe? Ten smak na święta będzie jak znalazł! Do gorącej herbatki... mniami!
nieopisany pierwiastek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 23:12   #387
BittersweetCocaine
Zakorzenienie
 
Avatar BittersweetCocaine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z kociej polany
Wiadomości: 3 783
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Dziewczyny mam problem z prezentem dla TŻ Może mi coś doradzicie? Na Mikołajki dajemy sobie jakieś drobiazgi, raczej coś symbolicznego, więc myślałam o zestawie różnych herbat w ładnym opakowaniu (bo TŻ bardzo lubi różne herbaty) albo może jakieś słodycze Na Gwiazdkę nie dajemy sobie prezentów :P
Ale na początku stycznia TŻ ma 27 urodziny. Nie mam za bardzo pomysłu co mu kupić, ale nie chcę też kupować niczego na ostatnią chwilę... Mój budżet w tym roku też jest nieco ograniczony (myślę, że mogę wydać max. 100- 150 zł).
TŻ interesuje się elektroniką, ale nie kupię mu raczej nic z tych rzeczy, bo po pierwsze wiem, że się na tym kompletnie nie znam, a po drugie za porządny sprzęt musiałabym zapłacić więcej niż te 150 zł. A po co kupować coś na odczepnego i coś, na czym się nie znam? Pen-drive'ów ma dużo (jeszcze ostatnio dostał w pracy), żadnych akcesorii związanych z komputerem czy telefonem mu nie kupię (bo jak już wspomniałam nie znam się na tym i nie chcę gafy popełnić :P). Oprócz tego interesuje się fotografią (ma firmę fotograficzną), lubi też czytać książki (związane z wojskiem albo z policją ), ale też ma ich już trochę... Jesteśmy ze sobą nieco ponad 2 lata.
Dostał już ode mnie na urodziny swoją karykaturę robioną na zamówienie, a za drugim razem perfumy i słodycze. Poza tym dostał też ode mnie przez te 2 lata płytę ulubionego zespołu, bokserki, kubek, breloczek, książkę, beczkę ulubionego piwa , kupony miłości i cukierki z powodami za które go kocham...

Zastanawiałam się nad koszulką z nadrukiem krokodyla i króciutkim fragmentem z piosenki (ten motyw odnosi się do piosenki Cezika, którą TŻ bardzo lubi i w ogóle lubi Cezika :P ). Znalazłam takie koszulki na allegro, nie trzeba ich projektować, już są gotowe wzory. Nie wiem tylko, czy TŻowi się spodoba Tylko, że już kiedyś dałam mu koszulkę z nadrukiem Kapitana Tsubasy, bo sam chciał taką dostać Co prawda było to 2 lata temu, ale nie wiem, czy wypada mu dać ponownie koszulkę? Jak myślicie? Do tego dodałabym albo alkohol, który bardzo lubi (wódka Danzka) i może jeszcze zrobiłabym własnoręcznie śliwki w czekoladzie i ładnie zapakowała, bo też TŻ je bardzo lubi
Może ktoś coś podpowie, bo brak mi inspiracji...
BittersweetCocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 08:17   #388
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem z prezentem dla TŻ Może mi coś doradzicie? Na Mikołajki dajemy sobie jakieś drobiazgi, raczej coś symbolicznego, więc myślałam o zestawie różnych herbat w ładnym opakowaniu (bo TŻ bardzo lubi różne herbaty) albo może jakieś słodycze Na Gwiazdkę nie dajemy sobie prezentów :P
Ale na początku stycznia TŻ ma 27 urodziny. Nie mam za bardzo pomysłu co mu kupić, ale nie chcę też kupować niczego na ostatnią chwilę... Mój budżet w tym roku też jest nieco ograniczony (myślę, że mogę wydać max. 100- 150 zł).
TŻ interesuje się elektroniką, ale nie kupię mu raczej nic z tych rzeczy, bo po pierwsze wiem, że się na tym kompletnie nie znam, a po drugie za porządny sprzęt musiałabym zapłacić więcej niż te 150 zł. A po co kupować coś na odczepnego i coś, na czym się nie znam? Pen-drive'ów ma dużo (jeszcze ostatnio dostał w pracy), żadnych akcesorii związanych z komputerem czy telefonem mu nie kupię (bo jak już wspomniałam nie znam się na tym i nie chcę gafy popełnić :P). Oprócz tego interesuje się fotografią (ma firmę fotograficzną), lubi też czytać książki (związane z wojskiem albo z policją ), ale też ma ich już trochę... Jesteśmy ze sobą nieco ponad 2 lata.
Dostał już ode mnie na urodziny swoją karykaturę robioną na zamówienie, a za drugim razem perfumy i słodycze. Poza tym dostał też ode mnie przez te 2 lata płytę ulubionego zespołu, bokserki, kubek, breloczek, książkę, beczkę ulubionego piwa , kupony miłości i cukierki z powodami za które go kocham...

Zastanawiałam się nad koszulką z nadrukiem krokodyla i króciutkim fragmentem z piosenki (ten motyw odnosi się do piosenki Cezika, którą TŻ bardzo lubi i w ogóle lubi Cezika :P ). Znalazłam takie koszulki na allegro, nie trzeba ich projektować, już są gotowe wzory. Nie wiem tylko, czy TŻowi się spodoba Tylko, że już kiedyś dałam mu koszulkę z nadrukiem Kapitana Tsubasy, bo sam chciał taką dostać Co prawda było to 2 lata temu, ale nie wiem, czy wypada mu dać ponownie koszulkę? Jak myślicie? Do tego dodałabym albo alkohol, który bardzo lubi (wódka Danzka) i może jeszcze zrobiłabym własnoręcznie śliwki w czekoladzie i ładnie zapakowała, bo też TŻ je bardzo lubi
Może ktoś coś podpowie, bo brak mi inspiracji...
To, że twój chłopak ma kilka książek o tematyce, którą się interesuje, to nie znaczy, że nie przeczytałby kolejnej. Jeżeli kogoś coś pociąga, to chce czerpać coraz to nowe informacje tej dziedziny.

Może kupisz mu jakiś film na DVD, związany z tematyką wojskową? Albo jakiś militarny gadżet?

A o czym twój chłopak marzy?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 09:37   #389
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Ja na Mikołajki postanowiłam obdarować TŻta podobnym kuferkiem, ale z innym motywem na wieczku: http://deqper.wordpress.com/2012/02/...-master-truck/. Jest ono robione techniką decoupage, w które stawiam pierwsze niepewne kroki, więc jeśli się uda (trzymajcie kciuki!) to TŻ będzie miło zaskoczony W środku umieszczę kartę survivalową oraz jakiegoś czekoladowego mikołaja pewnie.

Co do Świąt to tutaj mam większy problem. Lubię sama przygotowywać prezenty, więc na pewno dostanie kalendarz biurkowy ze zdjęciami naszymi i jego przyjaciół ( (przy okazji może, któraś zna jakiś dobry program do przygotowywania kalendarzy?) + ciasteczka renifery, ale chciałabym jeszcze coś dokupić. TŻ interesuje się przede wszystkim motoryzacją, także trochę sportem, lubi wojskowe klimaty, gry komputerowe (ale ja nie lubię jak ciągle gra więc to raczej odpada ). Może coś doradzicie?

Edytowane przez balletoevs
Czas edycji: 2013-11-27 o 09:56
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 10:20   #390
pawel_max
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 7
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Jeżeli jest rzeczywiście kolekcjonerem krawatów to polecam dwustronny krawat jęzor. Prezent wg gustu a do tego zabawny gadgets.pl/krawat-dwustronny.html

Edytowane przez pawel_max
Czas edycji: 2013-11-27 o 10:33
pawel_max jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 20:34:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.