Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-06, 08:23   #61
makeupola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 286
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Dziewczyny! Chciałam rozreklamować mojego bloga fachowymi poradami w związku z tym dodałam na dole podpis z jego adresem. Okazało się jednak, że po nie całych 3 tygodniahc dostałam ostrzeżenie od administratora, że to jest nieopłacona reklama i że muszę go usunąć. Z tego co widzę tutaj większość z Was ma w podpisie bloga.... kompletnie tego nie rozumiem. Może coś poradzicie? Drażni mnie to, że chciałam wypromować się fachowymi radami na określony temat... Reklama tutaj kosztuje 70zł miesięcznie... którego początkowego blogera na to stać? Bo mnie na pewno nie! Co poradzicie?

Naprawdę dużo osób stąd wchodziło... mój blog istnieje dopiero nie cały miesiąc a dziennie miał około 300-400 odtworzeń, teraz to spadło do około 200 :/ Trochę mnie to zdołowało
makeupola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 08:40   #62
pedagogpisze
Raczkowanie
 
Avatar pedagogpisze
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 140
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez makeupola Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Chciałam rozreklamować mojego bloga fachowymi poradami w związku z tym dodałam na dole podpis z jego adresem. Okazało się jednak, że po nie całych 3 tygodniahc dostałam ostrzeżenie od administratora, że to jest nieopłacona reklama i że muszę go usunąć. Z tego co widzę tutaj większość z Was ma w podpisie bloga.... kompletnie tego nie rozumiem. Może coś poradzicie? Drażni mnie to, że chciałam wypromować się fachowymi radami na określony temat... Reklama tutaj kosztuje 70zł miesięcznie... którego początkowego blogera na to stać? Bo mnie na pewno nie! Co poradzicie?

Naprawdę dużo osób stąd wchodziło... mój blog istnieje dopiero nie cały miesiąc a dziennie miał około 300-400 odtworzeń, teraz to spadło do około 200 :/ Trochę mnie to zdołowało
Najlepiej skontaktuj się z administratorem i wyjaśnij sytuację, bo jak widzisz sama mam linki (podobnie jak wiele innych osób) i nikt mi ostrzeżeń nie daje.
__________________
Studia pedagogiczne, wolontariat, praca nauczyciela, przemyślenia, pomysły na atrakcyjne zajęcia dla dzieci, to właśnie o tym przeczytasz na moim blogu www.pedagogpisze.pl

Facebook
Instagram
pedagogpisze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 09:50   #63
makeupola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 286
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

dowiedziałam się już, że chodzi o to, że mam na moim blogu reklamy google - dlatego nie moge miec reklamy tutaj. Troche mnie to denerwuje :/ bo wszyscy którzy mają bloga wiedzą, że na tych reklamach zarabia się kilka groszy dziennie :/ No nic, nie pozostaje mi nic innego jak ewentualne zaproszenie Was do mnie - wpadłam też do Was i zostawiłam kilak komentarzy tam gdzie mi się spodobało :p

http://realcosmetics4u.blogspot.com/
makeupola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 11:14   #64
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Ja tez dostalam wiadomosc i link musialam usunac. Wlasnie o tym pisalam w ostatniej notce. Ja w marcu az 3 euro zarobilam
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 11:27   #65
pedagogpisze
Raczkowanie
 
Avatar pedagogpisze
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 140
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Śmieszmy mnie takie podejście, a co jeśli ktoś napisze wpis w ramach współpracy i również na nim zarobi, doda link np. do strony firmy. Też będą kazali usuwać, bo za reklamę na wizazu się płaci?
__________________
Studia pedagogiczne, wolontariat, praca nauczyciela, przemyślenia, pomysły na atrakcyjne zajęcia dla dzieci, to właśnie o tym przeczytasz na moim blogu www.pedagogpisze.pl

Facebook
Instagram
pedagogpisze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 12:04   #66
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Taki jest regulamin.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 12:24   #67
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Dokladnie, taki regulamin i trzeba sie dostosowac jak ktos chce dalej miec konto na wizazu.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-06, 12:52   #68
pedagogpisze
Raczkowanie
 
Avatar pedagogpisze
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 140
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Taki jest regulamin.
Jest.

Pytanie czy dobrze sformułowany?
Zarabiać na blogu i reklamować inne strony na swoim blogu można w różny sposób, więc tu mamy paradoks.

Reklamy google powodują, że nie można mieć w podpisie odnośnika do strony a np. post, który znalazł się na blogu i jest postem reklamującym x firmę, jest reklamą tej firmy i też ktoś na tym zarobił nie jest przeszkodą. Przy czym właśnie na tych wpisach można więcej zarobić niż np. na reklamie google.

Cytując regulamin:
12. Reklama jest u nas płatna! Dotyczy to również wątków z prośbami o głosy w konkursach lub wszelkich innych, w których autor ma wyraźne korzyści materialne z ewentualnego spełnienia prośby. Za reklamę uznajemy między innymi linki do stron aukcji, sklepów lub serwisów prezentujących produkty i namiary na producenta (w tym również "blogi" ze zdjęciami produktów!).
Reklama to wszelkie działania prowadzące do uzyskania korzyści materialnych i do darmowej reklamy stron zbieżnych z tematyką serwisu wizaz.pl (prywatne strony, blogi, galerie itp...) Użytkownicy o długim stażu mogą liczyć na złagodzenie kary w postaci samego upomnienia, ale przy recydywie, kara punktowa będzie podwojona.

Widocznie wizaz jest niekonsekwenty, bo widziałam blogi umieszczone w podpisach, które miały wpisy z 'lokowaniem prodktu'.

Skoro jest regulamin to powinien dotyczyć każdego...
__________________
Studia pedagogiczne, wolontariat, praca nauczyciela, przemyślenia, pomysły na atrakcyjne zajęcia dla dzieci, to właśnie o tym przeczytasz na moim blogu www.pedagogpisze.pl

Facebook
Instagram
pedagogpisze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 13:34   #69
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

pedagogpisze masz racje. Wydaje mi sie ze jest nas tyle na wizazu z blogami w podpisie ze zajeloby im to lata przepatrzec kazda osobe. Coz, kokosow z reklam na google napewno kokosow nie zarobi nikt. Mysle ze najpierw na podglad do moderatorow poszedl ten watek i kazdy kto na tym watku posiada reklamy.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 14:28   #70
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez pedagogpisze Pokaż wiadomość
Jest.

Pytanie czy dobrze sformułowany?
Zarabiać na blogu i reklamować inne strony na swoim blogu można w różny sposób, więc tu mamy paradoks.
Dziewczyny, jeśli się nie zgadzacie z jakimś ostrzeżeniem, to piszcie do Administracji, najlepiej do aniolka-tasmanskiego, ona oceni i w razie czego ostrzeżenie cofnie Macie takie prawo i korzystajcie z niego, jeśli coś Wam nie gra

Z regulaminem w tej kwestii jest o tyle problem, że został napisany jeszcze kiedy blogosfera nie była tak bujnie rozwinięta, kiedy przekazywanie sobie informacji za pomocą linków różnego rodzaju nie było aż tak popularne, kiedy większość linków to były po prostu nachalne reklamy i marketing szeptany (zresztą wciąż bardzo popularny ). Trwają prace nad doprecyzowaniem paru kwestii, ale to niestety potrwa.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 15:05   #71
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Ja dostałam wiadomość żeby skasować link. Link skasowałam i ostrzeżenia nie dostałam
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-06, 15:47   #72
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Informacja o podpisach jest na podforum Technicznym, w tym wątku. Jak widzicie, data jest jaka jest, trzeba to jeszcze doprecyzować, ale na chwilę obecną staramy się bazować na tym.

Temat został zgłoszony wyżej, z racji Świąt trzeba trochę cierpliwości, ale na pewno Góra się tym zajmie.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 17:23   #73
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez pedagogpisze Pokaż wiadomość
Widocznie wizaz jest niekonsekwenty, bo widziałam blogi umieszczone w podpisach, które miały wpisy z 'lokowaniem prodktu'.
Ale też to że ktoś ulokuje jakiś produkt nie oznacza, że ma z tego kasę i współpracuje, czasem po prostu pasuje do notki, niektóre produkty stały się częścią kulturowości (np. Mcdonald, coca-cola itp.) itd. Generalnie jak ja zaczynałem to dowiedziałem się, że nie można reklamować bloga-wpisów, na których się zarabia i tyle. Ale zgodzę się, że regulamin warto byłoby doprecyzować.

Edytowane przez 201605090949
Czas edycji: 2015-04-06 o 17:25
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 18:03   #74
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez pedagogpisze Pokaż wiadomość
Śmieszmy mnie takie podejście, a co jeśli ktoś napisze wpis w ramach współpracy i również na nim zarobi, doda link np. do strony firmy. Też będą kazali usuwać, bo za reklamę na wizazu się płaci?
w sumie rozumiem polityke. Osoby zarabiajace na blogu promuja sie na wizazu. jasne ze wizaz nie chce wspierac.
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 18:27   #75
InesInes
Raczkowanie
 
Avatar InesInes
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 86
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez makeupola Pokaż wiadomość
Naprawdę dużo osób stąd wchodziło... mój blog istnieje dopiero nie cały miesiąc a dziennie miał około 300-400 odtworzeń, teraz to spadło do około 200 :/ Trochę mnie to zdołowało
Jak na początek to niezły wynik, ja nie mam nawet tyle . Robisz coś poza pisaniem postów?

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
Ładnie, podoba mi sie. Pieczęć logo tez fajna. Tez ostatnio nad tym myślałam, aby wymyślić sobie logo. Na razie ńie mam pomysłu, słabo znam sie na programach graficznych ale logo to dobra sprawa.
Też chciałabym logo, mam już nawet pomysł co to może być , tylko jeszcze muszę wyprosić kogoś, żeby mi zrobił :P

---------- Dopisano o 18:27 ---------- Poprzedni post napisano o 18:24 ----------

Cytat:
Napisane przez asiaaa3 Pokaż wiadomość
Kurczę, jak Wy ładnie macie na tych blogach... Ja tego swojego wordpressa ni w ząb nie mogę ogarnąć.
Wydaje mi się (z tego, co czytałam), że blogger jest prostszy.
__________________
Bilingual Blog for English Learners
InesInes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 19:19   #76
makeupola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 286
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Wstawiam posty, udzielam się też tutaj na forum w temacie na którym się znam, czasem chodzę po blogach kosmetycznych innych osób i piszę im komentarze (oczywiście merytoryczne) i dodaje informacje o nowych postach na grupy blogowe np "blogerzy" na facebooku. Teraz zorganizowałam mały konkurs Nawet dużo osób się zgłosiło już a jeszcze jest tydzień czasu na zgłoszenia - no nie wiem, w sumie tak jakoś wyszło. Może powód jest taki, że piszę nie tylko o kosmetykach ale też o izotretynoinie, a to jest temat niszowy trochę bo najczęściej ludzie piszą o samych efektach leczenia ale nie ma tam nic "twórczego" typu jakieś rzetelne opracowanie skutków ubocznych lub spojrzenie na obiektywne badania dotyczące wpływu tej substancji na organizm. Ja z racji tego, że studiuje medycyne staram sie do tego podejść bardziej od strony biochemicznej i rzetelnej a nie na zasadzie "co pani zaslyszala u fryzjera"
makeupola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 19:54   #77
pedagogpisze
Raczkowanie
 
Avatar pedagogpisze
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 140
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Ale też to że ktoś ulokuje jakiś produkt nie oznacza, że ma z tego kasę i współpracuje, czasem po prostu pasuje do notki, niektóre produkty stały się częścią kulturowości (np. Mcdonald, coca-cola itp.) itd. Generalnie jak ja zaczynałem to dowiedziałem się, że nie można reklamować bloga-wpisów, na których się zarabia i tyle. Ale zgodzę się, że regulamin warto byłoby doprecyzować.
Oczywiście, że zdjęcie x produktu nie oznacza reklamy. To niestety na chwilę obecną regulamin jest jaki jest "Za reklamę uznajemy między innymi linki do stron aukcji, sklepów lub serwisów prezentujących produkty i namiary na producenta (w tym również "blogi" ze zdjęciami produktów!).", w efekcie czego nawet jeśli ktoś nie zarabia na danym poście to może być potraktowany jako reklama.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
w sumie rozumiem polityke. Osoby zarabiajace na blogu promuja sie na wizazu. jasne ze wizaz nie chce wspierac.
Ja to doskonale rozumiem i rozumiem fakt, że za powierzchnię reklamową się płaci, również tu na forum. Tylko chodzi o fakt, że wizaz ma źle sformułowany regulamin, w efekcie czego ktoś traci tak jak np. tu dziewczyny, bo mają reklamy google, dlatego podałam przykład:

1. masz reklamy google-musisz płacić za reklamę na wizazu
2. w ramach współpracy piszesz wpis, umieszczasz zdjęcia na blogu, odnośnik do firmy x (bardzo często nie jest napisane, że to post w ramach współpracy, masz z tego zysk)- i możesz mieć link na wizazu, bo teoretycznie nie zarabiasz.
__________________
Studia pedagogiczne, wolontariat, praca nauczyciela, przemyślenia, pomysły na atrakcyjne zajęcia dla dzieci, to właśnie o tym przeczytasz na moim blogu www.pedagogpisze.pl

Facebook
Instagram
pedagogpisze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 22:07   #78
makeupola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 286
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Dobrze by było gdyby po prostu zasady były jasno określone
__________________
Blog poświęcony leczeniu Izotretynoiną oraz kosmetykom!

Nowe wpisy

Jak zwalczyć trądzik po 20 roku życia?

Wypadanie włosów - przyczyny i co robić?

Wymiana kosmetyki
makeupola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-06, 22:30   #79
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Musimy tez z drugiej strony zrozumiec ze forum tez musi z czegos zyc,utrzymac serwery,informatykow,reda ktorow itp

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 10:51   #80
InesInes
Raczkowanie
 
Avatar InesInes
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 86
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez makeupola Pokaż wiadomość
Wstawiam posty, udzielam się też tutaj na forum w temacie na którym się znam, czasem chodzę po blogach kosmetycznych innych osób i piszę im komentarze (oczywiście merytoryczne) i dodaje informacje o nowych postach na grupy blogowe np "blogerzy" na facebooku. Teraz zorganizowałam mały konkurs Nawet dużo osób się zgłosiło już a jeszcze jest tydzień czasu na zgłoszenia - no nie wiem, w sumie tak jakoś wyszło.
W sumie ja robię podobnie, mam nadzieję, że czytelnicy przyjdą z czasem .
A konkurs organizujesz sama czy jakaś firma Ci "pomaga"? Gdzieś czytałam, że przy konkursach na blogach trzeba bardzo uważać, żeby wszystko odbyło się legalnie.
__________________
Bilingual Blog for English Learners
InesInes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 07:50   #81
ladylukier
Wtajemniczenie
 
Avatar ladylukier
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 004
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Ze stron katalogopodobnych polecam jeszcze flapi Dobry wpis potrafi zrobić dość spory ruch.
__________________
http://www.prawieogarniam.pl/

05.05. Golden Oreo
26.03. Moja przygoda z bieganiem
22.02. Neoguri - zupka chińska na wypasie
ladylukier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 09:19   #82
pedagogpisze
Raczkowanie
 
Avatar pedagogpisze
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 140
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez ladylukier Pokaż wiadomość
Ze stron katalogopodobnych polecam jeszcze flapi Dobry wpis potrafi zrobić dość spory ruch.
Wygląda na pierwszy rzut oka bardzo fajnie! Zarejstrowałam się. Wielkie dzięki.
__________________
Studia pedagogiczne, wolontariat, praca nauczyciela, przemyślenia, pomysły na atrakcyjne zajęcia dla dzieci, to właśnie o tym przeczytasz na moim blogu www.pedagogpisze.pl

Facebook
Instagram
pedagogpisze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 13:03   #83
InesInes
Raczkowanie
 
Avatar InesInes
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 86
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez pedagogpisze Pokaż wiadomość
Wygląda na pierwszy rzut oka bardzo fajnie! Zarejstrowałam się. Wielkie dzięki.
To coś jak wykop?
__________________
Bilingual Blog for English Learners
InesInes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 14:55   #84
pedagogpisze
Raczkowanie
 
Avatar pedagogpisze
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 140
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez InesInes Pokaż wiadomość
To coś jak wykop?
Powiedziałabym połączenie zblogowanych i odrobiny wykopu. Niby można różne linki wrzucać, ale dominują blogowe wpisy a wizualnie zdecydowanie lepiej niż wykop.
__________________
Studia pedagogiczne, wolontariat, praca nauczyciela, przemyślenia, pomysły na atrakcyjne zajęcia dla dzieci, to właśnie o tym przeczytasz na moim blogu www.pedagogpisze.pl

Facebook
Instagram
pedagogpisze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 18:28   #85
uwielbienie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 77
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Hej.
Od niedawna prowadzę bloga na blogspocie i mam pewien problem z obserwującymi. Mam ustawiony gadżet, że ludzie mogą obserwowac mojego bloga, natomiast nie wiem dlaczego nie wszyscy mogą.
Przykładowo moja siostra i chłopak mają konta na gmailu i normalnie udało im się zaobserwować bloga, a pisały do mnie dwie koleżanki, które też mają pocztę gmail i nie mogą zaobserwować bloga, bo po kliknięciu w tą opcję obserwowania pojawia im się komunikat "Nie masz dostępu do tej usługi. Skontaktuj się z administratorem domeny, aby uzyskać dostęp."
Czy to wina mojego konta czy ich? Szukałam na swoim i niczego nie znalazłam, ale też nie do końca jeszcze ogarniam to wszystko. Koleżanki też szukały u siebie i też nic nie znalazły co by miało stać na przeszkodzie.

Czy ktoś, kto się w tym orientuje mógłby mi pomóc?
uwielbienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 19:30   #86
InesInes
Raczkowanie
 
Avatar InesInes
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 86
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez pedagogpisze Pokaż wiadomość
Powiedziałabym połączenie zblogowanych i odrobiny wykopu. Niby można różne linki wrzucać, ale dominują blogowe wpisy a wizualnie zdecydowanie lepiej niż wykop.
Wrzucałaś już coś? Są efekty?
Ja zarejestrowałam się na wykopie i w ramach eksperymentu wrzuciłam 1 link (http://www.wykop.pl/link/2486883/9-t...ish-for-lunch/), tyle mi to dało, że ktoś mnie tam posądził o spam... Chyba nie odważę się tam nic więcej wrzucać .
__________________
Bilingual Blog for English Learners
InesInes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 19:31   #87
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Wykop jest kijowaty.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 19:42   #88
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Na forum blogerów wyczytałam, że taki jednorazowy zryw na wykopie tylko psuje statystyki.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-08, 19:53   #89
pedagogpisze
Raczkowanie
 
Avatar pedagogpisze
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 140
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Cytat:
Napisane przez InesInes Pokaż wiadomość
Wrzucałaś już coś? Są efekty?
Ja zarejestrowałam się na wykopie i w ramach eksperymentu wrzuciłam 1 link (http://www.wykop.pl/link/2486883/9-t...ish-for-lunch/), tyle mi to dało, że ktoś mnie tam posądził o spam... Chyba nie odważę się tam nic więcej wrzucać .
Zarejstrowałam, ale efekt marny.
Wrzuciłam przed chwilą nowy wpis, więc zobaczę. Dużo będzie zależało od tematu, opisu, zdjęcia.
__________________
Studia pedagogiczne, wolontariat, praca nauczyciela, przemyślenia, pomysły na atrakcyjne zajęcia dla dzieci, to właśnie o tym przeczytasz na moim blogu www.pedagogpisze.pl

Facebook
Instagram
pedagogpisze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-09, 09:40   #90
Kle_oo
Zadomowienie
 
Avatar Kle_oo
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 250
Dot.: Wątek o nieirytującej reklamie bloga i technicznej pomocy blogowej cz.2

Możecie polecić jakiś fajny program do robienia plakatów?
Kle_oo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-20 11:05:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:10.