Zmniejszenie piersi cz.2 - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-23, 08:51   #4321
wosebka
Raczkowanie
 
Avatar wosebka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 158
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Super! Zazdroszczę.

Ja mam problem z decyzją. I chciałabym, i boję się....
__________________
wosebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 09:02   #4322
Furia2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 26
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Alerka Pokaż wiadomość
właśnie z tego założenia wychodzę . Musze być zadowolona zwłaszcza, że ja niestety robię komercyjnie. Płacę i to nie mało. u kogo robiłaś swoje piersi?
Ja też prywatnie robiłam u dr Mikołaja Kubasika i bardzo polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Furia2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 13:13   #4323
Alerka
Raczkowanie
 
Avatar Alerka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 78
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Yogurtowa Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja też już po za tydzień zdjęcie szwów i wreszcie można się cieszyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedy miałaś operację? I z jakiego rozmiaru na jaki? I gdzie robiłaś?
Czy dasz rade wysłac zdjęcia przed i po?

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Furia2010 Pokaż wiadomość
Ja też prywatnie robiłam u dr Mikołaja Kubasika i bardzo polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super! Rozumiem, że jesteś zadowolona . Z jakiego rozmiaru na jaki zmniejszałaś? Ja robię u Szczyta, ale nie osobiście przez niego
Alerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 22:38   #4324
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Alerka Pokaż wiadomość
Kiedy miałaś operację? I z jakiego rozmiaru na jaki? I gdzie robiłaś?
Czy dasz rade wysłac zdjęcia przed i po?

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------




Super! Rozumiem, że jesteś zadowolona . Z jakiego rozmiaru na jaki zmniejszałaś? Ja robię u Szczyta, ale nie osobiście przez niego
Operację miałam 14.08, z 70N na coś między C/D jestem mega zadowolona postaram się coś wykombinować z fotkami niedługo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-24, 09:24   #4325
Furia2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 26
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Alerka Pokaż wiadomość
Kiedy miałaś operację? I z jakiego rozmiaru na jaki? I gdzie robiłaś?
Czy dasz rade wysłac zdjęcia przed i po?

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------




Super! Rozumiem, że jesteś zadowolona . Z jakiego rozmiaru na jaki zmniejszałaś? Ja robię u Szczyta, ale nie osobiście przez niego
Miałam 75 G a teraz mam C jestem mega zadowolona. Wreszcie cyc pasuje do reszty sylwetki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Furia2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-25, 10:18   #4326
Alerka
Raczkowanie
 
Avatar Alerka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 78
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Furia2010 Pokaż wiadomość
Miałam 75 G a teraz mam C jestem mega zadowolona. Wreszcie cyc pasuje do reszty sylwetki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hej, fajnie by było zobaczyć efekt . To jest to, na czym mi zależy. Z G na B/C.
Alerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-27, 23:00   #4327
Lilithkr
Raczkowanie
 
Avatar Lilithkr
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 158
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hey dziewczyny, chwilkę mnie tu nie było... Ale wiadomo jak to wakacje, urlopy remonty itp... Ale jestem i muszę się pochwalić że moja godzina zero już za 2 tyg cieszę się jak cholera, choć już wolałabym być po... Jednak co się odwlecze...
Za tydzień mam badania i mam nadzieję że wyjdzie wsyztsko ok i niedługo będęogla się w końcu cieszyć swoim wymarzonym "C" (lub małe "D") a nie h, i czy j 🤦🏻☠♀️
Yogurtowa gratuluję że już jesteś po... to prawie 2 tyg jak się czujesz?
Furia również gratki i witamy po mniejszej str mocy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilithkr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-28, 10:08   #4328
Alerka
Raczkowanie
 
Avatar Alerka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 78
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

hahah, ja tez za dwa tygodnie a konkretnie 10/09. I w sumie najwięcej stresu miałam z tym czy wyniki będą dobre i nie wyjdzie mi jakiś babol, o który nie miałam pojęcia. Ja z kolei chciałabym rozmiar B lub małe C i mam nadzieję, że taki wynegocjuję . A Wy, które są szczęściarami i są po jakie macie doświadczenia w kwestii wyboru rozmiaru?
Alerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 14:46   #4329
Yogurtowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Lilithkr Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny, chwilkę mnie tu nie było... Ale wiadomo jak to wakacje, urlopy remonty itp... Ale jestem i muszę się pochwalić że moja godzina zero już za 2 tyg cieszę się jak cholera, choć już wolałabym być po... Jednak co się odwlecze...
Za tydzień mam badania i mam nadzieję że wyjdzie wsyztsko ok i niedługo będęogla się w końcu cieszyć swoim wymarzonym "C" (lub małe "D") a nie h, i czy j 🤦🏻♀️
Yogurtowa gratuluję że już jesteś po... to prawie 2 tyg jak się czujesz?
Furia również gratki i witamy po mniejszej str mocy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziś mam usunięcie szwów i się stresuję czuję się świetnie, już prawie wszystko mogę robić sama, trochę problem z unoszeniem rąk. Najbardziej dokucza spanie na plecach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yogurtowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 18:45   #4330
knyska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witam, jestem nowa i borykam się z takim problemem jak wy wszystkie..Chce zmniejszyć piersi na NFZ i zastanawiam się gdzie najlepiej to zrobić oraz chciałam zapytać jakie są terminy głównie na dolnym śląsku, ale biorę też pod uwagę Łęczną
knyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-29, 19:33   #4331
Lilithkr
Raczkowanie
 
Avatar Lilithkr
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 158
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Alerka Pokaż wiadomość
hahah, ja tez za dwa tygodnie a konkretnie 10/09. I w sumie najwięcej stresu miałam z tym czy wyniki będą dobre i nie wyjdzie mi jakiś babol, o który nie miałam pojęcia. Ja z kolei chciałabym rozmiar B lub małe C i mam nadzieję, że taki wynegocjuję . A Wy, które są szczęściarami i są po jakie macie doświadczenia w kwestii wyboru rozmiaru?
No to witam w klubie, ja też 10 września w przyszłym tyg idę na badania i też się zastanawiam czy coś nie wyjdzie co mogłoby mnie odsunąć od zabiegu....🤦🏻☠♀️ Mam mieć "C" ale zobaczymy co z tego wyjdzie tak czy siak po tym co teraz jest jak spadnie o 4 rozmiary to i tak będę szczęśliwa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:26 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Yogurtowa Pokaż wiadomość
Dziś mam usunięcie szwów i się stresuję czuję się świetnie, już prawie wszystko mogę robić sama, trochę problem z unoszeniem rąk. Najbardziej dokucza spanie na plecach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No to pięknie teraz już troszkę lżej będzie, ale i też zacznie się "prawdziwe" gojenie i trzeba się oszczędzać, żeby wew szwy się nie rozeszły, ja też już się chyba podświadomie przygotowywuje i staram się spać na plecach ale marnie mi to idzie daj znać jak po dzisiejszej wizycie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------

Cytat:
Napisane przez knyska Pokaż wiadomość
Witam, jestem nowa i borykam się z takim problemem jak wy wszystkie..Chce zmniejszyć piersi na NFZ i zastanawiam się gdzie najlepiej to zrobić oraz chciałam zapytać jakie są terminy głównie na dolnym śląsku, ale biorę też pod uwagę Łęczną
Zależy skąd konkretnie jesteś, i jakie opcje poza Łęczną bierzesz pod uwagę, bo terminy są naprawdę meeeeega zróżnicowane... Police chyba do roku, Kraków połowa przyszłego roku (teraz), a Łęczna to jakoś 3-4 lata więc trochę jakby długo... Nie wiem jak Wrocław bo chyba to Twoje rejony, ale możesz przedzwonić do szpitala na Fieldorfa tam chyba operuje m.in dr Paul, ale też nie sądzę by terminy były jakieś krótkie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lilithkr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-30, 09:30   #4332
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Witajcie dziewczyny
Chciałabym skorzystać z Waszych doświadczeń w kwestii specyfików na blizny mój lekarz zaleca plastry sutricon, ale jakoś nie jestem do nich przekonana co się u was najbardziej sprawdziło? Czy poza typowymi plastrami/maściami na blizny próbowałyście może olejów (olej z dzikiej róży, lawendy, kokosowy itd)?
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-31, 10:32   #4333
Alerka
Raczkowanie
 
Avatar Alerka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 78
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Jestem już po wszystkich badaniach. Wyniki przesłałam lekarzowi na maila i.... nie widzi przeszkód żeby wykonać operację. Wczoraj potwierdziłam ją z asystentką i hasta la vista baby(znaczy my boobs). To przedostatnia sobota z nimi

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
Chciałabym skorzystać z Waszych doświadczeń w kwestii specyfików na blizny mój lekarz zaleca plastry sutricon, ale jakoś nie jestem do nich przekonana co się u was najbardziej sprawdziło? Czy poza typowymi plastrami/maściami na blizny próbowałyście może olejów (olej z dzikiej róży, lawendy, kokosowy itd)?
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
We wcześniejszych postach dziewczyny dużo pisały o pielęgnacji. Teraz już chyba te, które są Po, nie wchodzą na to forum

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Yogurtowa Pokaż wiadomość
Dziś mam usunięcie szwów i się stresuję czuję się świetnie, już prawie wszystko mogę robić sama, trochę problem z unoszeniem rąk. Najbardziej dokucza spanie na plecach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jak po zdjęciu szwów? dasz radę wstawić jakieś zdjęcia przed i po? Bardzo się stresuję tą swoją operacją
Alerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 09:29   #4334
Furia2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 26
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Yogurtowa Pokaż wiadomość
Dziś mam usunięcie szwów i się stresuję czuję się świetnie, już prawie wszystko mogę robić sama, trochę problem z unoszeniem rąk. Najbardziej dokucza spanie na plecach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już w piątej dobie spałam na boku . Miałam szwy rozpuszczalne może to ma jakiś wpływ.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilithkr Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny, chwilkę mnie tu nie było... Ale wiadomo jak to wakacje, urlopy remonty itp... Ale jestem i muszę się pochwalić że moja godzina zero już za 2 tyg cieszę się jak cholera, choć już wolałabym być po... Jednak co się odwlecze...
Za tydzień mam badania i mam nadzieję że wyjdzie wsyztsko ok i niedługo będęogla się w końcu cieszyć swoim wymarzonym "C" (lub małe "D") a nie h, i czy j 🤦🏻♀️
Yogurtowa gratuluję że już jesteś po... to prawie 2 tyg jak się czujesz?
Furia również gratki i witamy po mniejszej str mocy


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Witam nowe lepsze życie jest cudowne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Furia2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 13:03   #4335
stokrotka2727
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka2727
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Swiat
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Alerka Pokaż wiadomość
Hej, fajnie by było zobaczyć efekt . To jest to, na czym mi zależy. Z G na B/C.
Ja też robiłam prywatnie i chciałam jak najmniejsze,schodziłam z G-H ale mi lekarz powiedział ze nowe piersi tez musza pasowac do sylwetki i wyszły takie duże C napewno sa mniejsze ale mogłyby byc jeszcze rozmiar mniejsze, niestety ja też tak myślałam że płace i wymagam ale to lekarz i tak decyduje a i nie zawsze sie da zrobic to co chcemy
stokrotka2727 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 09:37   #4336
Lloydnj7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 25
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cześć,
dziewczyny jestem równy tydzień po operacji zmniejszenia i podniesienia piersi. Wszystko ładnie się goi, praktycznie nic już mnie nie boli.
Jedyne co mnie baardzo martwi to to, że mam czucie na całej skórze piersi, tylko nie w kompleksie brodawka-otoczka. Otoczka była korygowana i unoszona do góry.
też miałyście takie problemy z czuciem? Długo się to utrzymuje?
I czy wgl jest szansa, że czucie wróci...

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Dodam jeszcze, że w opisie zabiegu lekarz stosuje zwroty typu "szypułę nacięto i przeniesiono w ustalone miejsce" itp. Czy to znaczy że jest szansa na zachowanie czucia w brodawkach?
Lloydnj7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 09:53   #4337
Alerka
Raczkowanie
 
Avatar Alerka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 78
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Jeśli miałaś brodawkę przenoszoną na szypule to jest duża szansa, że czucie wróci. Spokojnie, musi się wszystko wygoić

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotka2727 Pokaż wiadomość
Ja też robiłam prywatnie i chciałam jak najmniejsze,schodziłam z G-H ale mi lekarz powiedział ze nowe piersi tez musza pasowac do sylwetki i wyszły takie duże C napewno sa mniejsze ale mogłyby byc jeszcze rozmiar mniejsze, niestety ja też tak myślałam że płace i wymagam ale to lekarz i tak decyduje a i nie zawsze sie da zrobic to co chcemy
To bardzo dziwne. Jakie mogą być przesłanki do tego żeby nie mieć piersi w małym rozmiarze, np. takim jakim się miało 20 lat temu?. Mam to samo ciało. Jakich używają argumentów, że się nie da? Bardzo mnie to ciekawi.
Alerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 10:13   #4338
stokrotka2727
Raczkowanie
 
Avatar stokrotka2727
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Swiat
Wiadomości: 59
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Alerka Pokaż wiadomość
Jeśli miałaś brodawkę przenoszoną na szypule to jest duża szansa, że czucie wróci. Spokojnie, musi się wszystko wygoić

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:51 ----------


To bardzo dziwne. Jakie mogą być przesłanki do tego żeby nie mieć piersi w małym rozmiarze, np. takim jakim się miało 20 lat temu?. Mam to samo ciało. Jakich używają argumentów, że się nie da? Bardzo mnie to ciekawi.
Ja chciałam miec normalne C,tak jak wiekszosc dziewczyn tutaj no i podobno takie mam,u mnie też był problem z jedna piersia bo uciekła w bok,teraz kupuje biustonosze np.z Triumpfa E ale wiadomo że rozmiarowka jest inna u brafiterki.Przewaznie dziewczyny ktore chciały C tez kupuja biustonosze w rozmiarze E-F.Nawet kiedys dziewczyny sie smiały że jest tylko jeden szablon na C.
stokrotka2727 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 15:32   #4339
Furia2010
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 26
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez stokrotka2727 Pokaż wiadomość
Ja chciałam miec normalne C,tak jak wiekszosc dziewczyn tutaj no i podobno takie mam,u mnie też był problem z jedna piersia bo uciekła w bok,teraz kupuje biustonosze np.z Triumpfa E ale wiadomo że rozmiarowka jest inna u brafiterki.Przewaznie dziewczyny ktore chciały C tez kupuja biustonosze w rozmiarze E-F.Nawet kiedys dziewczyny sie smiały że jest tylko jeden szablon na C.
To dziwne bo ja jak w sklepie przykładałam staniki to D jest mi za duże więc na pewno będę kupować C. Narazie noszę jeszcze sportowe staniki bo dopiero 3 tygodnie po zabiegu. Nie mniej mi lekarz powiedział, że zrobi mi taki rozmiar jaki ja chcę ale też mnie namawiał na mniejszy cyc niż większy. Widać wszystko zależy od lekarza i jego poczucia estetyki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Furia2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-08, 20:34   #4340
Yummytummy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 4
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej! Generalnie to moja pierwsza aktywność na wizaz... wiec nawet nie wiem, czy dobrze sobie warszawian posty, z góry wybaczcie. Oczywiście problemu przedstawiać raczej nie muszę. Ten wątek odkryłam dopiero niedawno, bo nawet nie pomyślałam nigdy o takiej operacji. No bo przecież jak to tak, ale jak doszły problemy na tle psychicznym, kompleksy, różne, autodestrukcyjne myśli na tym punkcie, krocie wydawane na rehabilitacje z powodu drętwiejących pleców, w końcu dojrzałam do tego. Wątek ten czytam skrupulatnie, niestety dopiero od wczoraj. Pozwolę zadać Wam pare pytan, ale oczywisice będę szukała odpowiedzi tez w poprzednich dyskusjach.

1. Mam 20 lat... oczywiście Wam tlumaczyc nie muszę, że problem nie jest błahy. Tak, słyszałam o tym, że przed dzieckiem (czego narazie zupełnie nie planuje) nie zaleca się. Jednak chciałabym moc potencjalne potomstwo nosić na rękach bez absurdalnie wielkiego bólu w plecach i innych problemów. Rozumiecie, dla mnie póki co moje zdrowie i komfort psychiczny jest priorytetem.

2. Pisaliście tutaj o Łącznej? Warszawie? A jak jest z Krakowem, szukam, ale nie mogę nigdzie znaleźć, w jakim szpitalu to jest? Gdzie takie coś wykonują?

3. Słyszałam o lekarzach; ortopedzie, neurologia i psychiatrze. Jaki jeszcze lekarz mógłby coś takiego wypisać? I czy przychodząc do potencjalnego lekarza ortopedy, psychiatry wskóra coś zaświadczenie, czy takie potwierdzenie od fizjoterapeuty, który prowadzi moja rehabilitacje? Która notabene spowodowana jest tym okropnym problemem.

4. Na taki wątek tez nie natrafiłam; nie wiem czy powinnam o tym pisać, ale człowiek w akcie desperacji łapie się różnych chwytów-niestety. Na operacje prywatna póki co ze studenckiej kieszeni pozwolić sobie nie mogę; chociaż wiadomo, przez myśl przechodziły różne pożyczki itd... ale czy mając jakiś znajomych lekarzy w szpitalach NFZ (nie wiem czy takich bym miała, ponieważ nie wiem w którym szpitalu taki zabieg się wykonuje) możliwe jest przyspieszenie takiej operacji?

5. Jestem z Krakowa, więc pierwsza myśl to Krakow, ale czy warto zapisywać się na konsultacje do innych miast?

5. I jakby któraś. was była taka nadzwyczaj cierpliwa to mogłaby napisać w skrócie jak wyglada procedura taka? Papierologia, załatwianie itd. Oczywiście czytam cały czas wasze poprzednie wypowiedzi, ale trochę się gubię w tym

. Dziękuje Wam z góry za odpowiedzi
Yummytummy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-08, 23:36   #4341
paulina_maria1999
Raczkowanie
 
Avatar paulina_maria1999
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było Przychodzę do was z małym problemem (o ile w naszym przypadku można to tak nazwać ) i pytaniem. Dnia 28 sierpnia minął równo rok od mojej operacji i ostatnio zauważyłam, że moje piersi są troszeczkę większe niż parę miesięcy temu. Czy to normalne? Czy może tak być dlatego, że piersi w środku się jeszcze goją i dopiero teraz wychodzi ich kształt i rozmiar? Wolałabym żeby już się tak nie robiło. Czy wy też tak miałyście? Chciałam przy okazji napisać wam, że panie doktor z Katowic to są naprawdę super kobiety . Mam problem z bliznami po operacji na bokach, bo strasznie mi przerosły i w październiku jadę na wycięcie i ponowne zszycie boczków, a przy okazji zostaną mi usunięte pieprzyki. Oba zabiegi oczywiście na fundusz i w dodatku zostały mi zaproponowane przez panie doktor Jestem naprawdę mega szczęśliwa Pozdrawiam was kobitki cieplutko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Dodam jeszcze tylko że dzisiaj nawet moja siostra mi powiedziała, że moje piersi są większe niż wcześniej Zaczynam się bać, że znów zaczynają mi rosnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulina_maria1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 06:03   #4342
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez paulina_maria1999 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było Przychodzę do was z małym problemem (o ile w naszym przypadku można to tak nazwać ) i pytaniem. Dnia 28 sierpnia minął równo rok od mojej operacji i ostatnio zauważyłam, że moje piersi są troszeczkę większe niż parę miesięcy temu. Czy to normalne? Czy może tak być dlatego, że piersi w środku się jeszcze goją i dopiero teraz wychodzi ich kształt i rozmiar? Wolałabym żeby już się tak nie robiło. Czy wy też tak miałyście? Chciałam przy okazji napisać wam, że panie doktor z Katowic to są naprawdę super kobiety . Mam problem z bliznami po operacji na bokach, bo strasznie mi przerosły i w październiku jadę na wycięcie i ponowne zszycie boczków, a przy okazji zostaną mi usunięte pieprzyki. Oba zabiegi oczywiście na fundusz i w dodatku zostały mi zaproponowane przez panie doktor Jestem naprawdę mega szczęśliwa Pozdrawiam was kobitki cieplutko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Dodam jeszcze tylko że dzisiaj nawet moja siostra mi powiedziała, że moje piersi są większe niż wcześniej Zaczynam się bać, że znów zaczynają mi rosnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może przytyłaś i automatycznie piersi urosły? Może jesteś w ciąży? xd Ile masz lat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 06:11   #4343
paulina_maria1999
Raczkowanie
 
Avatar paulina_maria1999
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 188
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Może przytyłaś i automatycznie piersi urosły? Może jesteś w ciąży? xd Ile masz lat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie od zeszłego roku waga stoi w miejscu i w ciąży też nie jestem. 20

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
paulina_maria1999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-09, 08:05   #4344
pataya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 71
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Yummytummy Pokaż wiadomość
Hej! Generalnie to moja pierwsza aktywność na wizaz... wiec nawet nie wiem, czy dobrze sobie warszawian posty, z góry wybaczcie. Oczywiście problemu przedstawiać raczej nie muszę. Ten wątek odkryłam dopiero niedawno, bo nawet nie pomyślałam nigdy o takiej operacji. No bo przecież jak to tak, ale jak doszły problemy na tle psychicznym, kompleksy, różne, autodestrukcyjne myśli na tym punkcie, krocie wydawane na rehabilitacje z powodu drętwiejących pleców, w końcu dojrzałam do tego. Wątek ten czytam skrupulatnie, niestety dopiero od wczoraj. Pozwolę zadać Wam pare pytan, ale oczywisice będę szukała odpowiedzi tez w poprzednich dyskusjach.

1. Mam 20 lat... oczywiście Wam tlumaczyc nie muszę, że problem nie jest błahy. Tak, słyszałam o tym, że przed dzieckiem (czego narazie zupełnie nie planuje) nie zaleca się. Jednak chciałabym moc potencjalne potomstwo nosić na rękach bez absurdalnie wielkiego bólu w plecach i innych problemów. Rozumiecie, dla mnie póki co moje zdrowie i komfort psychiczny jest priorytetem.

2. Pisaliście tutaj o Łącznej? Warszawie? A jak jest z Krakowem, szukam, ale nie mogę nigdzie znaleźć, w jakim szpitalu to jest? Gdzie takie coś wykonują?

3. Słyszałam o lekarzach; ortopedzie, neurologia i psychiatrze. Jaki jeszcze lekarz mógłby coś takiego wypisać? I czy przychodząc do potencjalnego lekarza ortopedy, psychiatry wskóra coś zaświadczenie, czy takie potwierdzenie od fizjoterapeuty, który prowadzi moja rehabilitacje? Która notabene spowodowana jest tym okropnym problemem.

4. Na taki wątek tez nie natrafiłam; nie wiem czy powinnam o tym pisać, ale człowiek w akcie desperacji łapie się różnych chwytów-niestety. Na operacje prywatna póki co ze studenckiej kieszeni pozwolić sobie nie mogę; chociaż wiadomo, przez myśl przechodziły różne pożyczki itd... ale czy mając jakiś znajomych lekarzy w szpitalach NFZ (nie wiem czy takich bym miała, ponieważ nie wiem w którym szpitalu taki zabieg się wykonuje) możliwe jest przyspieszenie takiej operacji?

5. Jestem z Krakowa, więc pierwsza myśl to Krakow, ale czy warto zapisywać się na konsultacje do innych miast?

5. I jakby któraś. was była taka nadzwyczaj cierpliwa to mogłaby napisać w skrócie jak wyglada procedura taka? Papierologia, załatwianie itd. Oczywiście czytam cały czas wasze poprzednie wypowiedzi, ale trochę się gubię w tym

. Dziękuje Wam z góry za odpowiedzi

Yummytummy, Dr Michalska operuje w szpitalu wojskowym w Krakowie. Musisz zapisać się do niej na wizytę, nie wiem czy prywatnie czy na fundusz, dowiesz się pewnie jak zadzwonisz. Zabierz ze sobą wszystko co masz na temat bólu kręgosłupa, wyniki RTG z opisem, rezonansu jeśli masz. Na początek wystarczy. Jeśli dr Michalska zakwalifikuje Cię na operację powie Ci co masz dalej robić. Terminy nie są jeszcze odległe, chyba na przyszly rok. Więc działaj. Jest też jakaś grupa na facebooku z tym wątkiem, piszą o niej kilka stron wcześniej. Jeśli zdążysz to weź zaświadczenie od ortopedy lub neurologa, że w twoim przypadku operacja zmniejszy bóle i poprawi stan Twojego zdrowia. Ale możesz to załatwić później.
Z przyśpieszaniem nie próbowałam bo termin był jak dla mnie szybki.
Głowa do góry i działaj, na pewno się uda!!!

---------- Dopisano o 07:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

Cytat:
Napisane przez paulina_maria1999 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny dawno mnie tu nie było Przychodzę do was z małym problemem (o ile w naszym przypadku można to tak nazwać ) i pytaniem. Dnia 28 sierpnia minął równo rok od mojej operacji i ostatnio zauważyłam, że moje piersi są troszeczkę większe niż parę miesięcy temu. Czy to normalne? Czy może tak być dlatego, że piersi w środku się jeszcze goją i dopiero teraz wychodzi ich kształt i rozmiar? Wolałabym żeby już się tak nie robiło. Czy wy też tak miałyście? Chciałam przy okazji napisać wam, że panie doktor z Katowic to są naprawdę super kobiety . Mam problem z bliznami po operacji na bokach, bo strasznie mi przerosły i w październiku jadę na wycięcie i ponowne zszycie boczków, a przy okazji zostaną mi usunięte pieprzyki. Oba zabiegi oczywiście na fundusz i w dodatku zostały mi zaproponowane przez panie doktor Jestem naprawdę mega szczęśliwa Pozdrawiam was kobitki cieplutko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:33 ----------

Dodam jeszcze tylko że dzisiaj nawet moja siostra mi powiedziała, że moje piersi są większe niż wcześniej Zaczynam się bać, że znów zaczynają mi rosnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mnie doktor Michalska powiedziała, że po operacji piersi nie powinny rosnąć. Jeśli tak się dzieje to może być problem z tarczycą lub hormonami i trzeba wtedy w miarę szybko się przebadać i jeśli coś nie tak brać leki. Jeśli nie przytyłaś to ja bym się przebadala na Twoim miejscu. Może podpytaj dr Kasię, na pewno Ci coś doradzi.
pataya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-10, 12:58   #4345
Yummytummy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 4
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez pataya Pokaż wiadomość
Yummytummy, Dr Michalska operuje w szpitalu wojskowym w Krakowie. Musisz zapisać się do niej na wizytę, nie wiem czy prywatnie czy na fundusz, dowiesz się pewnie jak zadzwonisz. Zabierz ze sobą wszystko co masz na temat bólu kręgosłupa, wyniki RTG z opisem, rezonansu jeśli masz. Na początek wystarczy. Jeśli dr Michalska zakwalifikuje Cię na operację powie Ci co masz dalej robić. Terminy nie są jeszcze odległe, chyba na przyszly rok. Więc działaj. Jest też jakaś grupa na facebooku z tym wątkiem, piszą o niej kilka stron wcześniej. Jeśli zdążysz to weź zaświadczenie od ortopedy lub neurologa, że w twoim przypadku operacja zmniejszy bóle i poprawi stan Twojego zdrowia. Ale możesz to załatwić później.
Z przyśpieszaniem nie próbowałam bo termin był jak dla mnie szybki.
Głowa do góry i działaj, na pewno się uda!!!

---------- Dopisano o 07:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------




Mnie doktor Michalska powiedziała, że po operacji piersi nie powinny rosnąć. Jeśli tak się dzieje to może być problem z tarczycą lub hormonami i trzeba wtedy w miarę szybko się przebadać i jeśli coś nie tak brać leki. Jeśli nie przytyłaś to ja bym się przebadala na Twoim miejscu. Może podpytaj dr Kasię, na pewno Ci coś doradzi.
Dziękuję najpiękniej za odpowiedź. A czy taki rezonans jest konieczny? Sto lat zabieram się za to żeby zrobić, natomiast lepiej mieć czy nie jest to takie niezbędne?
Yummytummy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-11, 07:29   #4346
pataya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 71
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Cytat:
Napisane przez Yummytummy Pokaż wiadomość
Dziękuję najpiękniej za odpowiedź. A czy taki rezonans jest konieczny? Sto lat zabieram się za to żeby zrobić, natomiast lepiej mieć czy nie jest to takie niezbędne?

Nie jest to niezbędne. Natomiast niezbędne jest coś, co udokumentuje Twoje problemy zdrowotne. Żeby mieć operację na NFZ, muszą być do tego tzw. wskazania medyczne, dla własnego widzimisię fundusz nie zapłaci. Jeśli masz inne dokumenty, które mówią o problemach z kręgosłupem czy czymś innym to doktor może wystarczy.
Ja rezonanse robiłam dla siebie właśnie z powodu dolegliwości kręgosłupa, więc miałam pod ręką.
Ale tak jak mówię, pewnie może być też zwykły rentgen.
pataya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-11, 15:24   #4347
Dancyk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 15
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Dziewczyny prośba.Potrzebuje jeszcze dostarczyć skierowanie od ortopedy przed operacją .Co ma być na nim napisane ?
Dancyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 12:09   #4348
Agga1977
Przyczajenie
 
Avatar Agga1977
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 5
Zamiana terminu Łęczna

Witam. Mam termin operacji w Łęcznej na 17.12.2019.
Chętnie zamienię ten termin na jakiś po wakacjach 2020 roku.
Czy ktoś chciałby się zamienić ?
Agga1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 20:30   #4349
xagnieszkax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 64
Dot.: Zamiana terminu Łęczna

Cytat:
Napisane przez Agga1977 Pokaż wiadomość
Witam. Mam termin operacji w Łęcznej na 17.12.2019.
Chętnie zamienię ten termin na jakiś po wakacjach 2020 roku.
Czy ktoś chciałby się zamienić ?
Napisałam do Ciebie wiadomość prywatną
xagnieszkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-13, 21:56   #4350
shay87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 16
Dot.: Zmniejszenie piersi cz.2

Ja mam termin w Łęcznej na maj 2020, co prawda to nie po wakacjach, ale jakby Ci czasem pasowało to pisz😁
shay87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-16 21:04:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.