Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2 - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-11, 12:26   #631
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Ale napięcie Może jutro do was dołączę, o ile zdążę U mnie bez zmian, czyli nic.

dzolls jak się czujesz po pionizacji? Dajesz radę ogarniać synka?
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 21:54   #632
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cześć Wam, pewnie mnie nie pamiętacie. W pierwszej części troszkę pisałam o swojej historii.. mam niepełnosprawna córeczkę, jestem po terminacji w zeszłym roku i teraz udało się zdrowy synek. Jesteśmy nosicielami mutacji gdzie ryzyko to 1:4. To tak w dużym skrócie...

widze, ze powoli coś zaczyna sie dziać 😄 Ja mam termin na 15.09/20.09. Narazie mega boli mnie krocze i miednica. Skurcze przepowiadające są już od dłuższego czasu. Czekam niecierpliwie na tego naszego malucha. Czas szybko leci i na szczęście nie dłuży mi się to czekanie, bo zajmuje się córka.



Trzymam kciuki za każda w dwupaku, by poszło sprawnie. A dla tych, które są ju po wielkie gratulacje i dużo siły!
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 22:08   #633
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Ale napięcie Może jutro do was dołączę, o ile zdążę U mnie bez zmian, czyli nic.

dzolls jak się czujesz po pionizacji? Dajesz radę ogarniać synka?
Czyli to samo co u mnie, cisza i spokój ale przepowiadacze często, ledwo już człapie i w końcu brzuch opadł, potwierdzone przez 2 niezależne osoby Mała ewidentnie coraz mniej aktywna, a ja mam wrażenie, że każdy kolejny dzień znoszę coraz gorzej, już nawet nie próbuje kucnąć, bo nie wstanę
Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Cześć Wam, pewnie mnie nie pamiętacie. W pierwszej części troszkę pisałam o swojej historii.. mam niepełnosprawna córeczkę, jestem po terminacji w zeszłym roku i teraz udało się zdrowy synek. Jesteśmy nosicielami mutacji gdzie ryzyko to 1:4. To tak w dużym skrócie...

widze, ze powoli coś zaczyna sie dziać Ja mam termin na 15.09/20.09. Narazie mega boli mnie krocze i miednica. Skurcze przepowiadające są już od dłuższego czasu. Czekam niecierpliwie na tego naszego malucha. Czas szybko leci i na szczęście nie dłuży mi się to czekanie, bo zajmuje się córka.



Trzymam kciuki za każda w dwupaku, by poszło sprawnie. A dla tych, które są ju po wielkie gratulacje i dużo siły!
Witaj, pamiętam Cię właśnie czas bardzo szybko leci, jeszcze niedawno czekałyśmy na wizytę serduszkową lub badania prenatalne, a tu już większość rozpakowana.
Powodzenia Tobie również i dużo sił!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Tż już odlicza dni do wywoływania i tak już trochę mało mu zostało czas najwyższy w sumie

Kamila, jak tam u Ciebie?
Travis, jak maluszek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 22:16   #634
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Czyli to samo co u mnie, cisza i spokój ale przepowiadacze często, ledwo już człapie i w końcu brzuch opadł, potwierdzone przez 2 niezależne osoby Mała ewidentnie coraz mniej aktywna, a ja mam wrażenie, że każdy kolejny dzień znoszę coraz gorzej, już nawet nie próbuje kucnąć, bo nie wstanę Witaj, pamiętam Cię właśnie czas bardzo szybko leci, jeszcze niedawno czekałyśmy na wizytę serduszkową lub badania prenatalne, a tu już większość rozpakowana.
Powodzenia Tobie również i dużo sił!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Tż już odlicza dni do wywoływania i tak już trochę mało mu zostało czas najwyższy w sumie

Kamila, jak tam u Ciebie?
Travis, jak maluszek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Maluszek bezproblemowy poki co

Spi, je jak smok tylko dzis matka cos niegramotba i cos zle z piekucha robie bo co siku to ma mokre plecy, a piekucha sucha. Nie ogarniam co jest Nie tak. Do dzis wszystko bylo ok

Ostatnia nic elegancka. Jedzonko 8 wieczirem, polnoc, i 4 rano.
W nocy zmiana pieluchy, cyc + butka i szedl soac dalej wiec obylo sie bez placzu
Pewnie dzis da za to koncercik nocny

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-11, 22:40   #635
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Czyli to samo co u mnie, cisza i spokój ale przepowiadacze często, ledwo już człapie i w końcu brzuch opadł, potwierdzone przez 2 niezależne osoby Mała ewidentnie coraz mniej aktywna, a ja mam wrażenie, że każdy kolejny dzień znoszę coraz gorzej, już nawet nie próbuje kucnąć, bo nie wstanę Witaj, pamiętam Cię właśnie czas bardzo szybko leci, jeszcze niedawno czekałyśmy na wizytę serduszkową lub badania prenatalne, a tu już większość rozpakowana.
Powodzenia Tobie również i dużo sił!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Tż już odlicza dni do wywoływania i tak już trochę mało mu zostało czas najwyższy w sumie

Kamila, jak tam u Ciebie?
Travis, jak maluszek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja dziś na czworakach szafki w kuchni myłam Ech no dobrze mi w tej ciąży, ale bez przesady, już czas najwyższy to zakończyć.

Nie wiem czy mi brzuch opadł. Nie wiem czego jutro się spodziewać. Momentami łapie mnie panika, ale co ma być to będzie. Byle ze szczęśliwym finałem.

NagiAkt pamiętam Cię Cieszę się, że bezproblemowo dotarłaś do końca. Odzywaj się jak będziesz mogła

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 01:57   #636
agugag
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 339
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Hej, ja dalej walczę już 24h od odplyniecia pierwszych wód. Od godz 1 jestem na oksytocynie skurcze już dość mocne, zaraz idę na pilke i staramy się o regularna akcje. Dziecko błagam Cię wychodz już!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agugag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 02:38   #637
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Ja cały czas mam skurcze.. Skręca mnie z bólu już od doby dostałam jeszcze wieczorem kolejny zastrzyk na rozluźnienie szyjki i wyciszajacy skurcze więc od razu poszłam spać. Niestety po 3h mocne skurcze znów wróciły tak więc ciągle się męczę niedawno odszedł czop który już od kilku dni powoli odchodził. Więc może dziś skończą się te męki
Położne bardzo miłe w większości ale ciągle gadają, że spokojnie trzeba to przetrwać i czekać itp.. I to pierwszy poród i że trzeba czekać na większe skurcze, takie porodowe.. Kiedy ja już tak długo tu cierpię i jak to.. To będzie jeszcze gorzej bolało??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-12, 03:53   #638
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Ja cały czas mam skurcze.. Skręca mnie z bólu już od doby dostałam jeszcze wieczorem kolejny zastrzyk na rozluźnienie szyjki i wyciszajacy skurcze więc od razu poszłam spać. Niestety po 3h mocne skurcze znów wróciły tak więc ciągle się męczę niedawno odszedł czop który już od kilku dni powoli odchodził. Więc może dziś skończą się te męki
Położne bardzo miłe w większości ale ciągle gadają, że spokojnie trzeba to przetrwać i czekać itp.. I to pierwszy poród i że trzeba czekać na większe skurcze, takie porodowe.. Kiedy ja już tak długo tu cierpię i jak to.. To będzie jeszcze gorzej bolało??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak czesto masz skurcze? Te porodowe sa tak mocne ze w czasie skurczu nie masz sily mowic czy myslec za bardzo. I tylko czekasz na koniec kazdego dzasz rade, Jak boli to mysl ze to juz o jeden skurcz blizej do przytulenia maluszka

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 05:46   #639
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Jak czesto masz skurcze? Te porodowe sa tak mocne ze w czasie skurczu nie masz sily mowic czy myslec za bardzo. I tylko czekasz na koniec kazdego dzasz rade, Jak boli to mysl ze to juz o jeden skurcz blizej do przytulenia maluszka

Sent from my E5823 using Tapatalk
Wczoraj miałam tak co 5 minut. Później co 7 ale bardziej bolesne. I właśnie miałam takie odczucia jak piszesz o porodowych.. Ból był paraliżujący. Słowa nie mogłam powiedzieć ani się ruszyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 06:14   #640
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Jeju, biedne, że się tyle meczycie. Dużo siły życzę, przesyłam energię drogą wirtualną.

NagiAkt, ja również Cię pamiętam. Kciuki za szybki akcje porodowa!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 10:07   #641
el amor
Zakorzenienie
 
Avatar el amor
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22 278
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Znalazłam info o zamknięciu 30.08.-09.09. z 20 lipca. Idealne w mój termin, cóż... A Ty gdzie planujesz rodzić?[COLOR="Silver"]
Urodziłam w Oleśnicy i tam planowałam Sorki, że dopiero teraz, ale wracam do normalności. A więc... 30.08 w nocy odeszły mi wody, lało się jak z kranu, mąż pojechał do pracy i musiał się wracać. Pojechaliśmy do szpitala no i po 23h urodziłam dopiero... Szyjka na moment odejścia wód była kompletnie nie gotowa, rozwarcie na 1cm i tak cały dzień się rozwierała, skurcze tylko krzyżowe miałam. O 19 rozpoczęła się prawdziwa akcja, skurcze parte od 23, o 1 w nocy zaniknęły, zaczęły się wydłużać, rozwarcie już było na 10 cm, więc praktycznie koniec, a nagle matka natura zabrała skurcze no i trzeba było robić CC. 31.08.2019 o 1:21 urodził się nasz synek Borys, z wagą 3470, 53 cm i 10 punktów dostał. Połóg w szpitalu bardzo ciężki, dopiero teraz naprawdę mogę powiedzieć, że dochodzę do siebie.
A napsizę Wam, że tego 30.08 nie czułam nic, mi nawet brzuch nie opadł, po prostu odpłynęły wody w nocy i nic więcej
el amor jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-12, 10:20   #642
dzolls
Zakorzenienie
 
Avatar dzolls
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Bad Königsdorff
Wiadomości: 5 676
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Ale napięcie Może jutro do was dołączę, o ile zdążę U mnie bez zmian, czyli nic.

dzolls jak się czujesz po pionizacji? Dajesz radę ogarniać synka?
a dziękuję, czuję się bardzo dobrze, właśnie czekamy na wypis i do domciu 🤩🤩🤩 pionizacja poszła sprawnie, oprócz tego, że mocno podpieram się przy wstawaniu, nie mam większych problemów z ruchem, nawet nie boli tak bardzo, także mega pozytywnie. większy problem z karmieniem, bo o ile młody ssie, to trochę wczoraj było kłopotów ze złapaniem, więc posiłkuję się mm ale ciągle próbujemy cyca, bo co któryś raz się udaje jest lepiej, niż myślałam 🤩 a młody jest cudowny, taki gładki i miękki i kochany i słodki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny


curl it, baby!
dzolls jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 12:01   #643
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Jestem w szpitalu, wody lecą, skurcze co 3min, chociaż powinnam je nazwać skurczyki, bo delikatne.
Ogólnie jak na razie wszystko spoko, tylko zabraniają majtek nosić, ech. Obiadek jedzie, a ja jeszcze nic dziś nie jadłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------

Jestem w szpitalu, wody lecą, skurcze co 3min, chociaż powinnam je nazwać skurczyki, bo delikatne.
Ogólnie jak na razie wszystko spoko, tylko zabraniają majtek nosić, ech. Obiadek jedzie, a ja jeszcze nic dziś nie jadłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 13:06   #644
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

I ja w szpitalu na patologii już po badaniach, tutaj waga wyszła 4200 g, więc cc nie jest takie oczywiste. Na razie konkretnej decyzji co dalej nie ma.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

El amor to Cię maluch wymęczył. Jakbym rodziła w tamtym tygodniu to też bym Oleśnicę na poważnie brała pod uwagę, już dojazd i plan szpitala sprawdzałam, bo wolałam jechać tam na spokojnie niż tułać się po Wrocławiu od szpitala do szpitala za wolnym łóżkiem.
Kurcze, tyle godzin akcji i jednak cc. No ale dobrze, że już jesteście w domu

Kami dziwne z tymi majtkami. U mnie w każdej chwili teoretycznie może się zacząć i co, po nogach będzie lecieć, a jak akurat poza salą będę no to ciekawie. Ale ale, wygląda na to, że u Ciebie się rozkręca, więc powodzenia, już bliżej niż dalej

Dzolls miło czytać, że tak dobrze się czujesz Kciuki za kp, bo to jednak wygodniejsza opcja. Dopracujecie to, dopiero początek

Ja po obiedzie i myślę co tu robić...

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 13:38   #645
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
I ja w szpitalu na patologii już po badaniach, tutaj waga wyszła 4200 g, więc cc nie jest takie oczywiste. Na razie konkretnej decyzji co dalej nie ma.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

El amor to Cię maluch wymęczył. Jakbym rodziła w tamtym tygodniu to też bym Oleśnicę na poważnie brała pod uwagę, już dojazd i plan szpitala sprawdzałam, bo wolałam jechać tam na spokojnie niż tułać się po Wrocławiu od szpitala do szpitala za wolnym łóżkiem.
Kurcze, tyle godzin akcji i jednak cc. No ale dobrze, że już jesteście w domu

Kami dziwne z tymi majtkami. U mnie w każdej chwili teoretycznie może się zacząć i co, po nogach będzie lecieć, a jak akurat poza salą będę no to ciekawie. Ale ale, wygląda na to, że u Ciebie się rozkręca, więc powodzenia, już bliżej niż dalej

Dzolls miło czytać, że tak dobrze się czujesz Kciuki za kp, bo to jednak wygodniejsza opcja. Dopracujecie to, dopiero początek

Ja po obiedzie i myślę co tu robić...

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Tutaj ponoć jakiś ordynator jest anty majtki i potem położne ciśnie. Po obchodzie mogę już założyć.
I generalnie chodzisz z podpaska luźno między nogami
Skurcze coraz bardziej bolesne, ale coraz rzadsze. O 15 oksytocyna. No, sama stąd już nie wyjdę
Szykuje się długi dzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 14:22   #646
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Tutaj ponoć jakiś ordynator jest anty majtki i potem położne ciśnie. Po obchodzie mogę już założyć.
I generalnie chodzisz z podpaska luźno między nogami
Skurcze coraz bardziej bolesne, ale coraz rzadsze. O 15 oksytocyna. No, sama stąd już nie wyjdę
Szykuje się długi dzień

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jej jak to z podpaska bez majtek?
Zreszta co komu majtki przeszkadzaja?! Nawrt ze wzgledu higieny, lezysz na lozku czy siadasz na krzesle.... Bez sensu

A co jakbys zalozyla? Ordynator sciagnie Ci sila?

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-12, 15:16   #647
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Już gdzieś czytałam o tych akcjach z majtkami, dziwne to jest. Przecież te siateczkowe są całkiem spoko i już mogliby nie wymyślać.

Dzieje się na wątku, widzę. Niedługo będziemy wszystkie w komplecie i nowe problemy się pojawią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 01:05   #648
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Jej jak to z podpaska bez majtek?
Zreszta co komu majtki przeszkadzaja?! Nawrt ze wzgledu higieny, lezysz na lozku czy siadasz na krzesle.... Bez sensu

A co jakbys zalozyla? Ordynator sciagnie Ci sila?

Sent from my E5823 using Tapatalk
Nie mam pojęcia. W sensie że trzeba wietrzyć, dużo wietrzyć. Więc modlę się o szybki wypis i w domu nikt mi nie będzie patrzył czy mam majtki czy nie.
Tutaj leżysz na podkładzie, podpaska między nogi i heja.
Cytat:
Napisane przez Juncia Pokaż wiadomość
Już gdzieś czytałam o tych akcjach z majtkami, dziwne to jest. Przecież te siateczkowe są całkiem spoko i już mogliby nie wymyślać.

Dzieje się na wątku, widzę. Niedługo będziemy wszystkie w komplecie i nowe problemy się pojawią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może właśnie ode mnie, bo już wspomniałam o tych majtkach?

O 18.55 urodziła się Oleńka, jest już naszym malutkim szczęściem, totalnie się zakochaliśmy O 8 odeszły wody, o 15 oksytocyna. O 16 zaczęły się skurcze i nagle cyk cyk i jest. Niesamowite Lekarze mówili, że poszło super ekspresowo i się nie spodziewali nawet Tylko totalnie nie umiem się zajmować nią. Ledwo zmarszczy nosek, a ja już panika i nie wiem co robić.. ale mam nadzieję, że to wszystko kwestia wprawy..
Zdjęcie spróbuje wrzucić z laptopa w domu, z telefonu się nie da.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 05:10   #649
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Kami, na pewno kwestia wprawy. Początki są trudne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-13, 05:30   #650
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Gratulacje, czekałam na taką wiadomość

A u mnie nic. Zobaczymy co lekarze wymyślą.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 07:20   #651
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia. W sensie że trzeba wietrzyć, dużo wietrzyć. Więc modlę się o szybki wypis i w domu nikt mi nie będzie patrzył czy mam majtki czy nie.
Tutaj leżysz na podkładzie, podpaska między nogi i heja. Może właśnie ode mnie, bo już wspomniałam o tych majtkach?

O 18.55 urodziła się Oleńka, jest już naszym malutkim szczęściem, totalnie się zakochaliśmy O 8 odeszły wody, o 15 oksytocyna. O 16 zaczęły się skurcze i nagle cyk cyk i jest. Niesamowite Lekarze mówili, że poszło super ekspresowo i się nie spodziewali nawet Tylko totalnie nie umiem się zajmować nią. Ledwo zmarszczy nosek, a ja już panika i nie wiem co robić.. ale mam nadzieję, że to wszystko kwestia wprawy..
Zdjęcie spróbuje wrzucić z laptopa w domu, z telefonu się nie da.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zrob printscreen zdjecia i wtedy da sie to zalaczyc. Ja tez mam oroblem ze zdjeciami

Sent from my E5823 using Tapatalk

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia. W sensie że trzeba wietrzyć, dużo wietrzyć. Więc modlę się o szybki wypis i w domu nikt mi nie będzie patrzył czy mam majtki czy nie.
Tutaj leżysz na podkładzie, podpaska między nogi i heja. Może właśnie ode mnie, bo już wspomniałam o tych majtkach?

O 18.55 urodziła się Oleńka, jest już naszym malutkim szczęściem, totalnie się zakochaliśmy O 8 odeszły wody, o 15 oksytocyna. O 16 zaczęły się skurcze i nagle cyk cyk i jest. Niesamowite Lekarze mówili, że poszło super ekspresowo i się nie spodziewali nawet Tylko totalnie nie umiem się zajmować nią. Ledwo zmarszczy nosek, a ja już panika i nie wiem co robić.. ale mam nadzieję, że to wszystko kwestia wprawy..
Zdjęcie spróbuje wrzucić z laptopa w domu, z telefonu się nie da.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystko przyjdzie z czasem, nauczysz sie gratulacje

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 08:38   #652
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

No i chyba dziś nie dostanę niczego na wywołanie, czekają na naturalną akcję... Jak dziś nic nie będzie, to w weekend nie mam chyba co liczyć na inicjatywę lekarzy?

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 15:43   #653
kamila1011
Wtajemniczenie
 
Avatar kamila1011
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 064
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Mój Kubuś w końcu dziś po tych mękach przyszedł na świat o 2 odeszly wody i do 11.30 na porodówce ale maluch nie chciał wyjść bo był ułożony ciemieniowo jak dobrze pamiętam. Na propozycję CC się bardzo ucieszyłam bo byłam już totalnie wyczerpana.. Licząc skurcze i czas na porodówce to poród trwał 78h jak dobrze liczę ale najważniejsze że już po i maluszek zdrowy waży 3730 i ma 57 cm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamila1011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 16:14   #654
Kasia2204
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 509
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

U nas dziś kryzys dzidziuś cały dzień marudzi złości się jest niespokojny co zje to ulewa dopiero teraz porządnie zasnął matka na wyczerpaniu baterii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kasia2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 16:29   #655
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez kamila1011 Pokaż wiadomość
Mój Kubuś w końcu dziś po tych mękach przyszedł na świat o 2 odeszly wody i do 11.30 na porodówce ale maluch nie chciał wyjść bo był ułożony ciemieniowo jak dobrze pamiętam. Na propozycję CC się bardzo ucieszyłam bo byłam już totalnie wyczerpana.. Licząc skurcze i czas na porodówce to poród trwał 78h jak dobrze liczę ale najważniejsze że już po i maluszek zdrowy waży 3730 i ma 57 cm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratulacje i strasznie współczuję tego wysiłku... Maluszek też nie najmniejszy, ważne że nie odczuł negatywnie takiego długiego porodu

Czy tylko ja zostałam? I nie mam nic nowego do napisania?

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 22:08   #656
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Zrob printscreen zdjecia i wtedy da sie to zalaczyc. Ja tez mam oroblem ze zdjeciami

Sent from my E5823 using Tapatalk

---------- Dopisano o 07:20 ---------- Poprzedni post napisano o 07:19 ----------

Wszystko przyjdzie z czasem, nauczysz sie gratulacje

Sent from my E5823 using Tapatalk
Screen też nie idzie :/
Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
No i chyba dziś nie dostanę niczego na wywołanie, czekają na naturalną akcję... Jak dziś nic nie będzie, to w weekend nie mam chyba co liczyć na inicjatywę lekarzy?

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Ale czemu tyle czekają?
W weekend myślę, że nic nie zaczną robić.. Domyślam się jak bardzo już masz dość. Naprawdę, domyślam się. Ale pociesze Cię, podczas skurczów narzekałam, że ja nie chce, że ja już wolę być w ciąży do końca świata. Chociaż to chyba w sumie nie było pocieszenie

U nas pomalutku do przodu, lepiej lub gorzej Mam cichą nadzieję, że w niedzielę nas wypuszczą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Moi rodzice dziś byli, mama opowiadała, że w czwartek rano (zanim zadzwoniłam, że się zaczęło) ktoś ją w pracy spytał o mnie. I powiedziała, że wczoraj taka zmęczona byłam. I usłyszała, że w takim razie dziś (czwartek) urodzę i go szczerze wyśmiała, że nic się nie dzieje. No i chwilę później zadzwoniłam, że się zaczęło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 17:30   #657
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Ale czemu tyle czekają?
Bo wszystko u mnie i małego super, ułożony jest dobrze, wody płodowe czyściutkie, rozwarcie 2,5 cm i szyjka miękka, wszystko zmierza do naturalnego rozpoczęcia akcji. A że zmierza powoli, no to cóż, zagrożenia póki co żadnego nie ma, można czekać, 9 dni po terminie to jeszcze nie 14. Na dodatek dziś na ktg zapisały się skurcze (jednego troszkę poczułam), więc nie ma powodu do medycznej ingerencji...

A ja się tak świetnie tu bawię, wymarzone miejsce i sposób na weekend

Jeszcze rodzice dzwonią i słyszę: "bo my się tu niecierpliwimy" - no serio?!

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 18:12   #658
kami932
Zadomowienie
 
Avatar kami932
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 599
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Bo wszystko u mnie i małego super, ułożony jest dobrze, wody płodowe czyściutkie, rozwarcie 2,5 cm i szyjka miękka, wszystko zmierza do naturalnego rozpoczęcia akcji. A że zmierza powoli, no to cóż, zagrożenia póki co żadnego nie ma, można czekać, 9 dni po terminie to jeszcze nie 14. Na dodatek dziś na ktg zapisały się skurcze (jednego troszkę poczułam), więc nie ma powodu do medycznej ingerencji...

A ja się tak świetnie tu bawię, wymarzone miejsce i sposób na weekend

Jeszcze rodzice dzwonią i słyszę: "bo my się tu niecierpliwimy" - no serio?!

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
Wiem co przeżywasz. Ale zobacz, nawet u mnie zaczęło się samo I ja nie miałam rozwarcia! I ty się doczekasz )

Jutro mała ma badania na sepse i czy moje antybiotyki sprzed 3 tygodni nie zrobiły krzywdy. Jeśli będzie ok to wychodzimy

Czy to normalne, że teraz tak mi wszystko w brzuchu jeździ? Wnioskuję, że pomalutku wszystko wraca na swoje miejsce. Szczególnie jelita..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kami932 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 18:36   #659
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Cytat:
Napisane przez kami932 Pokaż wiadomość
Wiem co przeżywasz. Ale zobacz, nawet u mnie zaczęło się samo I ja nie miałam rozwarcia! I ty się doczekasz )

Jutro mała ma badania na sepse i czy moje antybiotyki sprzed 3 tygodni nie zrobiły krzywdy. Jeśli będzie ok to wychodzimy

Czy to normalne, że teraz tak mi wszystko w brzuchu jeździ? Wnioskuję, że pomalutku wszystko wraca na swoje miejsce. Szczególnie jelita..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O jak fajnie, wyjście na niedzielę
U mnie nie ma wypisów w weekend, mam nadzieję, że następnego tu nie spędzę

W brzuchu pewnie teraz więcej miejsca niż potrzeba, stąd luzy. Wróci szybko do normy

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-14, 19:34   #660
Juncia
Zakorzenienie
 
Avatar Juncia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 136
Dot.: Mamy wrześniowe 2019 ❤ cz. 2

Viva, tekst rodziców świetny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Juncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-07 21:44:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.