NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2. - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie niezwiązany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-09-01, 15:37   #2761
invisible_01
Zakorzeniona

Dot.: NIENAWIDZĘ upałów: pomarudźmy razem. cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Też nie wiedziałam, że jest to możliwe, a jednak. O rany, mam niezdrową satysfakcję z mediów ubolewających nad "końcem pięknego lata". Oj tak, teraz nastał nasz czas
Tak, teraz ludzie będą biadolić, jak to lato się skończyło i teraz jest TYLKO 22 stopnie, a potem o zimie stulecia +5 stopni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 15:45   #2762
Donatella_Rosa
Zadomowienie

Dziś zasłabłam od tego upału. A na dworze spędziłam moze z 20-30 minut.
Masakra.
Tyle dobrze, że prognozy sie trochę zmieniły i ochłodzenie ma być juz od jutra.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary 2019-09-01, 15:49   #2763
halinken
Raczkowanie

Cytat:
Też nie wiedziałam, że jest to możliwe, a jednak. O rany, mam niezdrową satysfakcję z mediów ubolewających nad "końcem pięknego lata". Oj tak, teraz nastał nasz czas

Niech spadają Razem z tym pięknym latem, słoneczkiem i ciepełkiem.

Te nowoczesne kościoły mi się nie podobają, nie mają klimatu. Tylko stare, najlepiej gotyk <3
halinken jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 15:50   #2764
Higurashi
Czarna owca

Posiedziałam dziś chwilę w -12 stopniach. Jejku, jak mi było dobrze.

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 15:56   #2765
halinken
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Posiedziałam dziś chwilę w -12 stopniach. Jejku, jak mi było dobrze.

Gdzie -12 dają, podziel się! Aktualnie mam w domu (w cieplejszej części) prawie 34...
Stary 2019-09-01, 16:01   #2766
Higurashi
Czarna owca

Cytat:
Napisane przez halinken Pokaż wiadomość
Gdzie -12 dają, podziel się! Aktualnie mam w domu (w cieplejszej części) prawie 34...
Na basenie, w jakiejś śnieżnej grocie

Stary 2019-09-01, 16:22   #2767
halinken
Raczkowanie

Cytat:
Na basenie, w jakiejś śnieżnej grocie

Brzmi obłędnie
Stary 2019-09-01, 16:27   #2768
Higurashi
Czarna owca

Cytat:
Brzmi obłędnie
Zmarzłam, także było super

Stary 2019-09-01, 16:29   #2769
halinken
Raczkowanie

Cytat:
Zmarzłam, także było super

Wierzę Ja już nie pamiętam jak to jest
Stary 2019-09-01, 16:30   #2770
effcia82
Zakorzenienie

Ja mam ten problem, że zimno też kiepsko znoszę więc jakieś 2/3 roku są dla mnie nie dożycia.

effcia82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 16:33   #2771
Higurashi
Czarna owca

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Ja mam ten problem, że zimno też kiepsko znoszę więc jakieś 2/3 roku są dla mnie nie dożycia.

Ja lubię umiarkowane temperatury, ale zimą mogę się ubrać

Stary 2019-09-01, 16:35   #2772
nie_powiem
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Wczoraj nawet do sklepu nie wyszłam, w pełni świadoma, że dziś niedziela niehandlowa. Więc w mojej lodówce obecnie znajduje się jeden pomidor, jakaś pasta warzywna i światło. Ale co z tego, skoro jest tak gorąco, że nawet ciężko jest coś w siebie wcisnąć, nie mówiąc już o tym, że zwyczajnie stanie nad garem w kuchni jest niemal niewykonalne ze względu na te temperatury. Więc jestem w sumie głodna, ale jednocześnie nie chce mi się nic jeść i z tego głodu i temperatury mi słabo. Oby jutro już było do przeżycia.
Stary 2019-09-01, 16:55   #2773
Donatella_Rosa
Zadomowienie

Widzę też zmianę nastawienia w narodzie. Na fb mignął mi post z TVN meteo o ochłodzeniu, a w komentarzach prawie wszyscy piszą, że nareszcie i nie mogą się juz doczekać.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Stary 2019-09-01, 17:20   #2774
effcia82
Zakorzenienie

Ostatnio poszliśmy uzupełnić zakupy zakupy spożywcze dopiero jak lodówce zostały jedynie wiśnie w zalewie i sałatka w occie.

effcia82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 17:31   #2775
invisible_01
Zakorzeniona

Jedynym optymistycznym akcentem upału na przełomie sierpnia i września jest to, że ok godz. 18 robi się już nawet znośnie. Dzień jest nie do wytrzymania, ale w okolicach 18 wieje już wietrzyk, słońce już zaszło, a po 19 już się robi ciemno. U mnie już naprawdę jest ok, siedzę przy otwartym na oścież oknie i wieje miły wietrzyk, przynajmniej mam czym oddychać.

invisible_01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 18:01   #2776
halinken
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez nie_powiem Pokaż wiadomość
Wczoraj nawet do sklepu nie wyszłam, w pełni świadoma, że dziś niedziela niehandlowa. Więc w mojej lodówce obecnie znajduje się jeden pomidor, jakaś pasta warzywna i światło. Ale co z tego, skoro jest tak gorąco, że nawet ciężko jest coś w siebie wcisnąć, nie mówiąc już o tym, że zwyczajnie stanie nad garem w kuchni jest niemal niewykonalne ze względu na te temperatury. Więc jestem w sumie głodna, ale jednocześnie nie chce mi się nic jeść i z tego głodu i temperatury mi słabo. Oby jutro już było do przeżycia.
O, mam identycznie Tylko u mnie jest to majonez i ogórek Reszta się zgadza, łącznie z tym, że słabo mi, mdli mnie z głodu a nie jestem w stanie nic zjeść - no może jakby mi ktoś postawił coś pod sam nos...
Stary 2019-09-01, 19:04   #2777
kasia2209
Zakorzenienie

Cytat:
Jak nie chodzę do kościoła, tak teraz z rozmarzeniem pomyślałam o chłodnych murach
My trochę zwiedzaliśmy dzisiaj opuszczony poniemiecki bunkier kolejowy i tam było tak chłodno (wręcz zimno), że nie da się tego opisać

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Błagam, niech to będzie ostatni dzień upału, bo nie wytrzymamByliśmy w kościele na 8 i już było duszno! Ja nie wiem, jak to możliwe. Według prognoz jutro 20 stopni i deszcz. Oby się sprawdziło.
Ja mam kostki napuchnięte z tego gorąca, a bardzo rzadko mi się to zdarza

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
O, mam identycznie Tylko u mnie jest to majonez i ogórek Reszta się zgadza, łącznie z tym, że słabo mi, mdli mnie z głodu a nie jestem w stanie nic zjeść - no może jakby mi ktoś postawił coś pod sam nos...
E, to u nas pełna lodówka jak zawsze - wracam z tych zakupów upocona jak świnia, ale żreć mi się chce tak samo jak w zimę, więc do sklepu trzeba chodzić
kasia2209 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 19:27   #2778
dziewczyna
Zakorzenienie

W nocy było nareszcie chłodniej i można normalnie spać Dzisiaj nadal królowała duchota, ale już nie tak mocna jak ostatnio. Mam nadzieję, że faktycznie ostatnie tag gorące dni w tym roku. Przy 22* to przeżyję, prawie optymalna temperatura dla mnie.
Mam nadzieję, że deszcze, które weszły do nas z Niemiec to nie wypadają się po drodze i dotrą na wschód.
dziewczyna jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-01, 20:08   #2779
halinken
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
My trochę zwiedzaliśmy dzisiaj opuszczony poniemiecki bunkier kolejowy i tam było tak chłodno (wręcz zimno), że nie da się tego opisać

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Ja mam kostki napuchnięte z tego gorąca, a bardzo rzadko mi się to zdarza

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

E, to u nas pełna lodówka jak zawsze - wracam z tych zakupów upocona jak świnia, ale żreć mi się chce tak samo jak w zimę, więc do sklepu trzeba chodzić
Właśnie ja się sama o siebie zaczynam martwić, bo normalnie to upał czy mróz, żreć mi się zawsze chce tak samo A od wczoraj właśnie popadłam w taką apatię, apetyt mi nawet spadł, tzn. że jest źle.

Zaczynam się też martwić o burzę, bo coś nie widzę żeby nadchodziła jak zapowiadali
Stary 2019-09-01, 20:55   #2780
Higurashi
Czarna owca

Dziś jest chyba gorzej niż wczoraj. Na zewnątrz nadal gorąco, powietrze stoi i nie ma mowy o wywietrzeniu mieszkania

Stary 2019-09-01, 21:22   #2781
kasia2209
Zakorzenienie

U mnie też jest tragedia, nie ma czym oddychać.
Stary 2019-09-01, 21:43   #2782
halinken
Raczkowanie

Przez chwilę popadało, ale marnie, burzy nie ma, zaczynam się bać o jutro
Stary 2019-09-02, 07:27   #2783
quantum_of_solace
Zadomowienie

Hejo, jak żyjecie ?

Ja w końcu ŻYJĘ. Była burza w nocy, teraz chłodnawo, przyjemnie. Siedzę przy otwartym na oścież balkonie
Wczoraj to autentycznie myślałam, że zejdę śmiertelnie. Niewiele pamiętam z tego dnia, to był jakiś amok i leżenie pod wentylatorem (który na szczęście udało się naprawić po awarii - powiedziałam mężowi, że ja nie wiem co wysiadło, a jak go nie naprawi, to mu urwę jaja Poskutkowało ).

Także tego

Z innych cudownych wieści, to właśnie mi dzisiaj sąsiadka powiedziała, że od jutra do 12 września nie będzie u nas ciepłej wody

Edytowane przez quantum_of_solace
Czas edycji: 2019-09-03 o 10:42
quantum_of_solace jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 07:52   #2784
kasia2209
Zakorzenienie

U mnie 18 stopni, chmury i deszcz Ale w mieszkaniu jeszcze duchota, bo nie ma w ogóle wiatru i nie chce to fajne powietrze wchodzić do budynku.
Stary 2019-09-02, 08:30   #2785
Mimiko
Zadomowienie

Cytat:

Haha, mam tak samo. W upały nie schudnę, a nawet wręcz przeciwnie, bo żreć mogę, a aktywność życiową ograniczam do minimum U nas też zawsze lodówka musi być wypchana.

Cytat:
Napisane przez quantum_of_solace Pokaż wiadomość
Hajo, jak żyjecie ?

Ja w końcu ŻYJĘ. Była burza w nocy, teraz chłodnawo, przyjemnie. Siedzę przy otwartym na oścież balkonie
Wczoraj to autentycznie myślałam, że zejdę śmiertelnie. Niewiele pamiętam z tego dnia, to był jakiś amok i leżenie pod wentylatorem (który na szczęście udało się naprawić po awarii - powiedziałam mężowi, że ja nie wiem co wysiadło, a on jak go nie naprawi, to mu urwę jaja Poskutkowało ).
Także tego

Z innych cudownych wieści, to właśnie mi dzisiaj sąsiadka powiedziała, że od jutra do 13 września nie będzie u nas ciepłej wody

U mnie jest cudnie pochmurno, ale niestety nie pada. W ciągu tego tygodnia upałów prawie codziennie zapowiadali "niebezpieczne burze z gradem" i nie spadła ani kropla deszczu. Ani u mnie, ani u rodziców pod miastem, więc te pogody to jakaś kicha totalna. Bardzo sucho jest i to mnie naprawdę martwi. Pod blokiem już liści coraz więcej, ale oczywiście to efekt suszy.

Groźba w kierunku męża bezbłędna

Natomiast co do braku ciepłej wody to masakra, już tutaj pisałam, że ja bym nie wyrobiła, bo mam mikroskopijną łazienkę z malutkim prysznicem i umywalkę pod którą ledwo ręce można zmieścić, więc nie wiem jak miałabym myć głowę. To w ogóle zgodne z prawem, żeby na dwa tygodnie wyłączać wodę? Jaki jest tego powód?

Cytat:
U mnie 18 stopni, chmury i deszcz Ale w mieszkaniu jeszcze duchota, bo nie ma w ogóle wiatru i nie chce to fajne powietrze wchodzić do budynku.

Mam ten sam problem. Na dworze 20 stopni, w mieszkaniu 27 i wcale nie maleje Mam otwarty balkon i nic! A wiatr na dworze jest tylko ten blok jest jakoś tak ustawiony, że ja w mieszkaniu nie zrobię przeciągu choćbym spuchła. Nie wiem z czego to wynika, bo okna mam wschód i zachód (chyba).
Mimiko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 08:53   #2786
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie

Hej
U mnie dzisiaj 18 stopni i mży
Wczoraj myślałam ze padne , jakas kumulacja tego kure***o upału była, chociaż przez cvaly tydzień czułam się fatalnie , duszno mi było, ciężko oddychało i brak sił do czegokolwiek
Oby już było tylko lepiej czytaj chłodniej

Dzisiaj widziałąm już laski w kurtkach zimowych takich pikowanych+ botki za kostke

Think happy - be happy

M

aguniaaaaa041986 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 09:11   #2787
Mimiko
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Hej
U mnie dzisiaj 18 stopni i mży
Wczoraj myślałam ze padne , jakas kumulacja tego kure***o upału była, chociaż przez cvaly tydzień czułam się fatalnie , duszno mi było, ciężko oddychało i brak sił do czegokolwiek
Oby już było tylko lepiej czytaj chłodniej

Dzisiaj widziałąm już laski w kurtkach zimowych takich pikowanych+ botki za kostke

Wystarczy poczytać "wielbicielki upału" jak płaczą, że już zimno (21-24 stopnie u kogoś tam) i że teraz to już grube swetry, długie spodnie i pełne buty
Stary 2019-09-02, 09:17   #2788
quantum_of_solace
Zadomowienie

Cytat:

U mnie jest cudnie pochmurno, ale niestety nie pada. W ciągu tego tygodnia upałów prawie codziennie zapowiadali "niebezpieczne burze z gradem" i nie spadła ani kropla deszczu. Ani u mnie, ani u rodziców pod miastem, więc te pogody to jakaś kicha totalna. Bardzo sucho jest i to mnie naprawdę martwi. Pod blokiem już liści coraz więcej, ale oczywiście to efekt suszy.

To jest fakt. I u mnie rzadko kiedy sprawdzają się prognozy co do opadów. Tym razem się udało.

Susza jest potworna. Z drzew już spadają suche liście i kruche jak pergamin. Kiedy zdejmuję je z samochodu, to w palcach zostaje mi z nich popiół/proszek.

Cytat:

Groźba w kierunku męża bezbłędna

W upały jestem bardzo agresywna

Cytat:
Natomiast co do braku ciepłej wody to masakra, już tutaj pisałam, że ja bym nie wyrobiła, bo mam mikroskopijną łazienkę z malutkim prysznicem i umywalkę pod którą ledwo ręce można zmieścić, więc nie wiem jak miałabym myć głowę. To w ogóle zgodne z prawem, żeby na dwa tygodnie wyłączać wodę? Jaki jest tego powód?

Mówią, że trwa remont/przegląd sieci wod-kan w okolicy. Też sobie tego nie wyobrażam, tym bardziej, że mam małe dziecko

Planowaliśmy pod koniec miesiąca wyprowadzkę do naszego domu pod miastem (po rocznym remoncie ), ale chyba trzeba będzie przyspieszyć akcję, bo tam już wszystko gotowe właściwie.

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość

Haha
quantum_of_solace jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-02, 09:27   #2789
Mimiko
Zadomowienie

Cytat:
To jest fakt. I u mnie rzadko kiedy sprawdzają się prognozy co do opadów. Tym razem się udało.

Susza jest potworna. Z drzew już spadają suche liście i kruche jak pergamin. Kiedy zdejmuję je z samochodu, to w palcach zostaje mi z nich popiół/proszek.

W upały jestem bardzo agresywna

Mówią, że trwa remont/przegląd sieci wod-kan w okolicy. Też sobie tego nie wyobrażam, tym bardziej, że mam małe dziecko

Planowaliśmy pod koniec miesiąca wyprowadzkę do naszego domu pod miastem (po rocznym remoncie ), ale chyba trzeba będzie przyspieszyć akcję, bo tam już wszystko gotowe właściwie.

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Haha

Na mapach to prawie codziennie pokazują opady, ale w rzeczywistości ich nie ma. W Łodzi będzie padać jak już absolutnie cała Polska zaciągnie się chmurami, inaczej nie ma szans. Też mi przykro jak patrzę na suche liście. Dobrze, że masz alternatywę w postaci domu! Ja chyba też przeniosłabym się na ten czas do rodziców, bo jak żyję nie pamiętam, żeby u nich kiedyś nie było wody. Chociaż oczywiście ciepłą trzeba sobie zapewnić we własnym zakresie.
Stary 2019-09-02, 09:42   #2790
nie_powiem
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Hajo, jak żyjecie ?

Z innych cudownych wieści, to właśnie mi dzisiaj sąsiadka powiedziała, że od jutra do 13 września nie będzie u nas ciepłej wody

Ej! U mnie też. Może mieszkamy w tym samym mieście i w tym samym bloku

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości