Orbitrek cz. II - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-31, 14:54   #61
k_asiaczek
Zadomowienie
 
Avatar k_asiaczek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 338
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez amber79 Pokaż wiadomość

Jak się folią owijałam, to słoninka cudnie się topiła Nie wiem czy spodenki neoprenowe to dobry pomysł. Ktoś ma pozytywne doświadczenia z pianką?
ja mam spodenki i pas, po 40 min na orbim mogę z nich wyciskać pot
__________________




k_asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 15:04   #62
marrgosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 170
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez k_asiaczek Pokaż wiadomość
ja mam spodenki i pas, po 40 min na orbim mogę z nich wyciskać pot
W takim razie może warto zainwestować w takie spodenki, pod nie balsam antycell i jedziemy

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Cytat:
Napisane przez amber79 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, ze folia podwaja efekt, ale bardziej ekologiczne są spodenki neoprenowe

Ja dziś zaliczyłam skalpel i 30 min orbitowania Nie wiem dlaczego, ale podczas jazdy strasznie piekły mnie stopy. Czy też tak macie?
Mnie strasznie palce bolą jak ćwiczę, czasem ból jest nie do zniesienia. W najbliższym czasie zmienię buty i zobaczymy. Czasem też potrafią mi drętwieć całe stopy.
marrgosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 15:11   #63
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez katemimosa Pokaż wiadomość
Czytałam, że wiele z Was robi brzuszki... Kiedyś w TV wypowiadał się trener osobisty, który stwierdził, że brzuch w 70% robi się w kuchni, a tylko w 30% przez ćwiczenia. I nie chodzi tu o typowe "BRZUSZKI". Wiem sama po sobie, że mm brzucha mam silne, ale zakopane pod tłuszczem są prawie niewidoczne. Dlatego najpierw należy przykładać większą wagę do ćwiczeń typu Cardio, żeby spalić tą osłonkę/oponkę ... Potem można bawić się w rzeźbę.

Zawsze kiedy ćwiczę na orbim jestem owinięta folią. To podwaja efekt. Moje boczki i dolna partia brzucha zmniejszyły się w znacznym stopniu.

Ale mnie chodzi o celulit i ...
Ja mam nieco odmienne zdanie, więc pozwolę sobie je wypowiedzieć.

Brzuszki. Owszem, pod tłuszczem mięśni nie będzie widać, więc machanie kilkunastu brzuszków nic nie da. Ale np. trening siłowy wbrew pozorom jest wyciskający poty Zrobiłam sobie ostatnio dwa treningi dla początkujących, które trwały 20 min. i po tych 20 minutach miałam tętno na poziomie 70 proc., czyli do spalania tłuszczu. Tłuszcz spala się po 20 minutach, więc weszłam jeszcze na orbiego na 40 min. Czyli generalnie przy brzuszkach np. też podnosisz tętno, a poza tym ćwiczysz mięśnie. Sam tłuszcz nie spali się z brzucha tylko przy machaniu brzuszków, ale one też coś dają.

A do folii i spodenek mam takie info., że tak naprawdę to nie jest tłuszcz, tylko woda która wyparowała z organizmu, więc wcale nie daje lepszych efektów. To tylko woda dająca złudne wrażenie, że to tłuszcz. Człowiek składa się głównie z wody, więc to normalne, że jak nie ma skóra czym oddychać, to wydala wodę... Nie wiem czy jasno wytłumaczyłam. Kiedyś właśnie chciałam taki pas, ale przeczytałam wcześniej fachowe info. o tym...
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 15:17   #64
astraja96
Raczkowanie
 
Avatar astraja96
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez k_asiaczek Pokaż wiadomość
ja mam spodenki i pas, po 40 min na orbim mogę z nich wyciskać pot
Ja nie mam i też wyciskam pot z ubrań. To dopiero

Cytat:
Napisane przez marrgosia Pokaż wiadomość
Mnie strasznie palce bolą jak ćwiczę, czasem ból jest nie do zniesienia. W najbliższym czasie zmienię buty i zobaczymy. Czasem też potrafią mi drętwieć całe stopy.
Ja mam od jakiegoś czasu to samo, ale nie wiem, jaka może być przyczyna. Dodatkowo mam jeszcze straszne kurcze łydek przy wyprostowywaniu kolan, i też jeszcze nie odkryłam przyczyny. Myślałam, że to może brak magnezu, ale teraz biorę tabletki już jakiś czas i nie pomagają.


Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Ja mam nieco odmienne zdanie, więc pozwolę sobie je wypowiedzieć.

Brzuszki. Owszem, pod tłuszczem mięśni nie będzie widać, więc machanie kilkunastu brzuszków nic nie da. Ale np. trening siłowy wbrew pozorom jest wyciskający poty Zrobiłam sobie ostatnio dwa treningi dla początkujących, które trwały 20 min. i po tych 20 minutach miałam tętno na poziomie 70 proc., czyli do spalania tłuszczu. Tłuszcz spala się po 20 minutach, więc weszłam jeszcze na orbiego na 40 min. Czyli generalnie przy brzuszkach np. też podnosisz tętno, a poza tym ćwiczysz mięśnie. Sam tłuszcz nie spali się z brzucha tylko przy machaniu brzuszków, ale one też coś dają.

A do folii i spodenek mam takie info., że tak naprawdę to nie jest tłuszcz, tylko woda która wyparowała z organizmu, więc wcale nie daje lepszych efektów. To tylko woda dająca złudne wrażenie, że to tłuszcz. Człowiek składa się głównie z wody, więc to normalne, że jak nie ma skóra czym oddychać, to wydala wodę... Nie wiem czy jasno wytłumaczyłam. Kiedyś właśnie chciałam taki pas, ale przeczytałam wcześniej fachowe info. o tym...
Zgadzam się, szczególnie z tym owijaniem folią, które jest dla mnie jakimś koszmarnym pomysłem w ogóle... Będzie prowadziło chyba do większego pocenia się = większą ilość wody wydalicie, ale przez to będziecie musiały większą przyjąć, czyli się wyrówna, więc dla mnie bez sensu.
__________________
Love generation
ENJOY LIFE
astraja96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 15:24   #65
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Orbitrek cz. II

Może te skurcze od słabego rozciągania? Ja po ostatnim siłowym przyznam, że za mało się rozciągałam i na drugi dzień dziwne miałam nogi. Jakby właśnie skurcze, ale w udach.
Mi magnez bardzo pomógł, tylko ja miałam takie drgania powieki i totalnie przeszło. A skurcz w łydce, to tylko trzy razy w życiu miałam dokładnie mam policzone, bo tak niewiele tego było.
Na mnie magnez działa jak magnes. Przyciąga lepsze samopoczucie
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 15:32   #66
marrgosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 170
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:

Zgadzam się, szczególnie z tym owijaniem folią, które jest dla mnie jakimś koszmarnym pomysłem w ogóle... Będzie prowadziło chyba do większego pocenia się = większą ilość wody wydalicie, ale przez to będziecie musiały większą przyjąć, czyli się wyrówna, więc dla mnie bez sensu.
Ale z tego co się orientuję, poprzez pocenie się wydalane są toksyny, czyli to chyba dobrze jeśli bardziej się pocimy podczas treningu, ponieważ oczyszcza się nasz organizm Czy źle to rozumiem?
marrgosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 16:44   #67
astraja96
Raczkowanie
 
Avatar astraja96
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Może te skurcze od słabego rozciągania? Ja po ostatnim siłowym przyznam, że za mało się rozciągałam i na drugi dzień dziwne miałam nogi. Jakby właśnie skurcze, ale w udach.
Mi magnez bardzo pomógł, tylko ja miałam takie drgania powieki i totalnie przeszło. A skurcz w łydce, to tylko trzy razy w życiu miałam dokładnie mam policzone, bo tak niewiele tego było.
Na mnie magnez działa jak magnes. Przyciąga lepsze samopoczucie
Też sobie o tym ostatnio pomysłałam. A magnez, to swoją drogą

Cytat:
Napisane przez marrgosia Pokaż wiadomość
Ale z tego co się orientuję, poprzez pocenie się wydalane są toksyny, czyli to chyba dobrze jeśli bardziej się pocimy podczas treningu, ponieważ oczyszcza się nasz organizm Czy źle to rozumiem?
Z dwojga złego: odzież neoprenowa.
Poczytaj sobie różne opinie, ale osobiście bym się nie zdecydowała na takie urozmaicenie . Podejrzewam, że przy takim mega wysiłku, jaki funduję mojemu organizmowi (bo go nie oszczędzam ), jakbym dodatkowo była owinięta folią (która swoją drogą musi być mega niewygodna), mogłoby się to źle skończyć.
Najlepszy sposób na zmniejszenie wymiarów to chyba jednak solidny, systematyczny trening

http://jak-biegac.pl/bieganie-w-folii
http://www.sfd.pl/Folia_na_odchudzanie.-t507444.html
__________________
Love generation
ENJOY LIFE
astraja96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-31, 18:53   #68
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Orbitrek cz. II

Jak się pije dużo wody, to i tak toksyny są wypłukiwane
Poza tym im więcej pijesz, tym więcej się pocisz. Nie trzeba się wspomagać foliami.

Ja dzisiaj 50 min
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-31, 22:00   #69
Madzia915
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Polska, Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: Orbitrek cz. II

Hej!
jestem tu nowa, czytam Was od dluzszego czasu... ale orbitrek byl schowany w szafie i nie mialam zamiaru go ruszac ;p ale w koncu dzis go wyciagnelam, skrecilam i jest!

i zrobilam tylko 10min ;( a padam strasznie ;/ i nogi mnie mega bola... masakra ;/ na najmniejszym obciazeniu ;p

mam nadzieje ze pod koniec lutego bede miala czym sie pochwalic witacjcie zatem
__________________
Niebieskimi oczkami patrze na swiat.!


Moje zycie: http://lena-lenka.blogspot.com/
Madzia915 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 06:30   #70
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez astraja96 Pokaż wiadomość


Ja mam od jakiegoś czasu to samo, ale nie wiem, jaka może być przyczyna. Dodatkowo mam jeszcze straszne kurcze łydek przy wyprostowywaniu kolan, i też jeszcze nie odkryłam przyczyny. Myślałam, że to może brak magnezu, ale teraz biorę tabletki już jakiś czas i nie pomagają.




Zgadzam się, szczególnie z tym owijaniem folią, które jest dla mnie jakimś koszmarnym pomysłem w ogóle... Będzie prowadziło chyba do większego pocenia się = większą ilość wody wydalicie, ale przez to będziecie musiały większą przyjąć, czyli się wyrówna, więc dla mnie bez sensu.
Może za mało się rozciągasz ? Na streching powinno się przeznaczyć 15 min.
Ja kiedyś miałam pas neoprenowy i naprawdę dawał super efekty. Wiadomo, że sama folia/pas czy spodenki nie sprawią że będziemy chudnąć czy spalać kcal, ale są fajnym wspomagaczem Folią nie mam zamiaru się obwiązywać, ale spodenki dzisiaj kupię, bo mój pas już nie nadaje się do użytku.
Nawet jak ludzie trenują wyczynowo wspomagają się suplementami.
Cytat:
Napisane przez Madzia915 Pokaż wiadomość
Hej!
jestem tu nowa, czytam Was od dluzszego czasu... ale orbitrek byl schowany w szafie i nie mialam zamiaru go ruszac ;p ale w koncu dzis go wyciagnelam, skrecilam i jest!

i zrobilam tylko 10min ;( a padam strasznie ;/ i nogi mnie mega bola... masakra ;/ na najmniejszym obciazeniu ;p

mam nadzieje ze pod koniec lutego bede miala czym sie pochwalic witacjcie zatem
Witaj
na początek dobre i 10 min - trzeba od czegoś zacząć. Głowa do góry !

Ja cel na styczeń - osiągnęłam.
W lutym jedynie wydłużam orbiego o 30 min, bo luty krótszy o 3 dni
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 08:12   #71
astraja96
Raczkowanie
 
Avatar astraja96
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Madzia915 Pokaż wiadomość
Hej!
jestem tu nowa, czytam Was od dluzszego czasu... ale orbitrek byl schowany w szafie i nie mialam zamiaru go ruszac ;p ale w koncu dzis go wyciagnelam, skrecilam i jest!

i zrobilam tylko 10min ;( a padam strasznie ;/ i nogi mnie mega bola... masakra ;/ na najmniejszym obciazeniu ;p

mam nadzieje ze pod koniec lutego bede miala czym sie pochwalic witacjcie zatem
Witamy
Ja zaczynałam od 25 minut na najmniejszym i nie mogłam nawet tego skończyć . Nie od razu Rzym zbudowano.

Cytat:
Napisane przez Kadin_ Pokaż wiadomość
Może za mało się rozciągasz ? Na streching powinno się przeznaczyć 15 min.
Rzeczywiście chyba za mało, bo ok. 10 minut. Ale jeszcze tylko ten tydzień i zaczynam shreda, a tam to jest przewidziane w komplecie.
__________________
Love generation
ENJOY LIFE
astraja96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 10:01   #72
amber79
Raczkowanie
 
Avatar amber79
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 46
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Kadin_ Pokaż wiadomość
Ja kiedyś miałam pas neoprenowy i naprawdę dawał super efekty. Wiadomo, że sama folia/pas czy spodenki nie sprawią że będziemy chudnąć czy spalać kcal, ale są fajnym wspomagaczem Folią nie mam zamiaru się obwiązywać, ale spodenki dzisiaj kupię, bo mój pas już nie nadaje się do użytku.
Nawet jak ludzie trenują wyczynowo wspomagają się suplementami.
Ja kupiłam takie wysokie aż pod biust - spodenki i pas w jednym
amber79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 10:26   #73
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez amber79 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam takie wysokie aż pod biust - spodenki i pas w jednym
Też takie zamówiłam
Od kolan aż po cycki
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 10:31   #74
cocobee
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 195
Dot.: Orbitrek cz. II

Jak macie wykończone swoje pasy? Ja przestałam używać, bo mnie obcierał tak twardo był wykończony :/
cocobee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 10:43   #75
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Orbitrek cz. II

Nie boicie się, że przegrzejecie sobie jajniki?
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 11:29   #76
katemimosa
Raczkowanie
 
Avatar katemimosa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 37
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez marrgosia Pokaż wiadomość
No ja będę się owijać folią jak mojego narzeczonego nie będzie w domu Bo gdyby to zobaczył to by powiedział, że całkiem mi odbiło
Mój chłopak wie o tym, że się owijam. Nie widział mnie co prawda w wersji ściśniętego salcesonu, ale chyba nie miałabym problemów żeby tak się mu pokazać... ;-)

BTW Uwielbiam szybkie efekty, jestem osobą niecierpliwą, a może bardziej ze "słomianym zapałem"... Folia je zapewnia.
Spodenki pewnie, że bardziej eko... I pewnie zadziałałyby super na celulit i rozstępy na pupie, ale nie wyobrażam sobie, robić w nich przysiadów...
__________________
Każdy ruch zastąpi lek, żaden lek nie zastąpi ruchu.
katemimosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 11:58   #77
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Nie boicie się, że przegrzejecie sobie jajniki?
Serio mówisz ?
Przecież nie chodzisz w tym parenaście godzin tylko ćwiczysz 60 min. Na saunie też masz wysoką temp. Zresztą jeśli moje jajniki nie przegrzały się podczas 2 tygodniowego upału w granicach 40-50stopni to nic im nie zaszkodzi

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Teraz próbowałam znaleźć coś na temat przegrzania jajników - google nic nie podpowiedziało. Może zarzucisz linkiem ?
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 12:45   #78
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Kadin_ Pokaż wiadomość
Serio mówisz ?
Przecież nie chodzisz w tym parenaście godzin tylko ćwiczysz 60 min. Na saunie też masz wysoką temp. Zresztą jeśli moje jajniki nie przegrzały się podczas 2 tygodniowego upału w granicach 40-50stopni to nic im nie zaszkodzi

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Teraz próbowałam znaleźć coś na temat przegrzania jajników - google nic nie podpowiedziało. Może zarzucisz linkiem ?
Nie mam linka, tak mi przyszło do głowy po prostu spoko, jeśli nic nie piszą to dobrze
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 12:50   #79
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Orbitrek cz. II

Na necie pisali o przegrzaniu narzadow wewnetrznych.
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 14:09   #80
_Ulcia_
Raczkowanie
 
Avatar _Ulcia_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 132
Dot.: Orbitrek cz. II

Hej!!!
Chorera już wiem od czego dostałam cysty na jajniku . Chodziłam w nich w spodenkach neocoś tam .Już wiem od czego wyrosła mi ta cysta .BP Nie rozstawałam się z tymi z spodenkami. Piszę szczerze pod żadnąpostać nie kupujcie ale jak kto tam woli
__________________
...całe to nasze dbanie o SIEBIE pójdzie na marne jak nie przestaniemy podjadać i jeść słodycze!
_Ulcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 15:52   #81
Kadin_
Zadomowienie
 
Avatar Kadin_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 510
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez _Ulcia_ Pokaż wiadomość
Hej!!!
Chorera już wiem od czego dostałam cysty na jajniku . Chodziłam w nich w spodenkach neocoś tam .Już wiem od czego wyrosła mi ta cysta .BP Nie rozstawałam się z tymi z spodenkami. Piszę szczerze pod żadnąpostać nie kupujcie ale jak kto tam woli
Ale mnie rozbawiłaś

Proponuję zapytać lekarza jakie są przyczyny torbieli lub skąd się one biorą, a dopiero później "zabłyszczeć" na forum.
__________________
Kadin_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 17:39   #82
amber79
Raczkowanie
 
Avatar amber79
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 46
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez _Ulcia_ Pokaż wiadomość
Hej!!!
Chorera już wiem od czego dostałam cysty na jajniku . Chodziłam w nich w spodenkach neocoś tam .Już wiem od czego wyrosła mi ta cysta .BP Nie rozstawałam się z tymi z spodenkami. Piszę szczerze pod żadnąpostać nie kupujcie ale jak kto tam woli
Co znaczy, że się z nimi nie rozstawałaś? Ile godzin nosiłaś? Ja mam je na sobie max 40 min. Nie wiem czy po takim czasie coś mi grozi, nie sądzę...
amber79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 10:28   #83
astraja96
Raczkowanie
 
Avatar astraja96
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Dot.: Orbitrek cz. II

Hej
I jak tam u Was? Ja wczoraj zrobiłam sobie przerwę od orbiego, żeby mi się nie znudził , a za to poćwiczyłam jogę z Denise Austin, i ćwiczonka z piłką

Upiekłam przedwczoraj pyszne, zdrowe ciasteczka z gorzką czekoladą
__________________
Love generation
ENJOY LIFE
astraja96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 16:13   #84
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Ja mam nieco odmienne zdanie, więc pozwolę sobie je wypowiedzieć.

Brzuszki. Owszem, pod tłuszczem mięśni nie będzie widać, więc machanie kilkunastu brzuszków nic nie da. Ale np. trening siłowy wbrew pozorom jest wyciskający poty Zrobiłam sobie ostatnio dwa treningi dla początkujących, które trwały 20 min. i po tych 20 minutach miałam tętno na poziomie 70 proc., czyli do spalania tłuszczu. Tłuszcz spala się po 20 minutach, więc weszłam jeszcze na orbiego na 40 min. Czyli generalnie przy brzuszkach np. też podnosisz tętno, a poza tym ćwiczysz mięśnie. Sam tłuszcz nie spali się z brzucha tylko przy machaniu brzuszków, ale one też coś dają.

A do folii i spodenek mam takie info., że tak naprawdę to nie jest tłuszcz, tylko woda która wyparowała z organizmu, więc wcale nie daje lepszych efektów. To tylko woda dająca złudne wrażenie, że to tłuszcz. Człowiek składa się głównie z wody, więc to normalne, że jak nie ma skóra czym oddychać, to wydala wodę... Nie wiem czy jasno wytłumaczyłam. Kiedyś właśnie chciałam taki pas, ale przeczytałam wcześniej fachowe info. o tym...
Podobnie zostałam oświecona przez takie info, spodenki leza i juz do nich nie wracam...

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez _Ulcia_ Pokaż wiadomość
Hej!!!
Chorera już wiem od czego dostałam cysty na jajniku . Chodziłam w nich w spodenkach neocoś tam .Już wiem od czego wyrosła mi ta cysta .BP Nie rozstawałam się z tymi z spodenkami. Piszę szczerze pod żadnąpostać nie kupujcie ale jak kto tam woli
Cysta od spodenek neoprenowych? Pierwsze słyszę...
Mogłam się zapytać swojego gin bo byłam w czwartek w "odwiedzinach" ale w przeciągu miesiąca bede tam ponownie z wynikami więc się pofatyguję i zapytam czy od takich spodenek mozna dostac cysty...
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 17:08   #85
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez astraja96 Pokaż wiadomość
Hej
I jak tam u Was? Ja wczoraj zrobiłam sobie przerwę od orbiego, żeby mi się nie znudził , a za to poćwiczyłam jogę z Denise Austin, i ćwiczonka z piłką

Upiekłam przedwczoraj pyszne, zdrowe ciasteczka z gorzką czekoladą
Muszę polubić pieczenie i znaleźć więcej czasu na nie
Jest tyle zdrowych przepisów na łakocie, ale nie mam czasu i chęci...
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 17:24   #86
kaska1980
Rozeznanie
 
Avatar kaska1980
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 615
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez astraja96 Pokaż wiadomość
Hej
I jak tam u Was? Ja wczoraj zrobiłam sobie przerwę od orbiego, żeby mi się nie znudził , a za to poćwiczyłam jogę z Denise Austin, i ćwiczonka z piłką
Ja wczoraj miałam lenia i odpuściłam sobie orbiego. Dziś mam w planach 30 minut na nim pobyć.

Ja jestem lewa w pieczeniu ciast, więc tego typu szaleństwa w kuchni sobie odpuszczam.
__________________
Nasze ząbki

http://s2.pierwszezabki.pl/042/0424849b0.png?7651


Therm Line Forte - moje recenzje
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=681428
kaska1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 18:16   #87
Ela87
Zakorzenienie
 
Avatar Ela87
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Lędziny
Wiadomości: 4 642
Dot.: Orbitrek cz. II

Ja w ogóle nie lubię gotować.

Ja dzisiaj robię sobie wolne zrobię sobie może 30 min rozciągania. Nie mam siły na nic więcej...
__________________
Wszelkie piękno rodzi się w bólu.

Ela87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 18:23   #88
astraja96
Raczkowanie
 
Avatar astraja96
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 428
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Muszę polubić pieczenie i znaleźć więcej czasu na nie
Jest tyle zdrowych przepisów na łakocie, ale nie mam czasu i chęci...
Cytat:
Napisane przez kaska1980 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj miałam lenia i odpuściłam sobie orbiego. Dziś mam w planach 30 minut na nim pobyć.

Ja jestem lewa w pieczeniu ciast, więc tego typu szaleństwa w kuchni sobie odpuszczam.
Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
[COLOR="rgb(153, 50, 204)"]Ja w ogóle nie lubię gotować.[/COLOR]

Ja dzisiaj robię sobie wolne zrobię sobie może 30 min rozciągania. Nie mam siły na nic więcej...
Ja też kiedyś nie lubiłam (właściwie byłam z kuchnią w stanie otwartej wojny ), ale jak popatrzyłam sobie na zdjęcia tych wypieków, to coś mnie tchnęło, zrobiłam, smakowało, więc tak już zostało

Ja też mam opad chęci, przeziębienie, katarzysko, ale zrobiłam 40 minut i jestem z siebie dumna!
A jakie mam dzisiaj zakwasy po tych wczorajszych jogach, piłkach i innych... aż miło!
__________________
Love generation
ENJOY LIFE
astraja96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 07:42   #89
_Ulcia_
Raczkowanie
 
Avatar _Ulcia_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 132
Dot.: Orbitrek cz. II

Hej!
Fajnie ,fajnie są inne obszary w których błyszczę ale forum sobie daruję
Chodziłam w spodenkach neopronowych od rana do wiczora i wiem co piszę. I postanowiłam ich jednak nie kupować , ponieważ skóra musi odychać Zbieram się na odchudzanie bo wiosna idziebądz co bądz małymi kroczkami ale idzie
Moje 57,5 kg mnie przeraża czas się brać za siebie
__________________
...całe to nasze dbanie o SIEBIE pójdzie na marne jak nie przestaniemy podjadać i jeść słodycze!
_Ulcia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 09:25   #90
stalovka
Rozeznanie
 
Avatar stalovka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 734
GG do stalovka Send a message via Skype™ to stalovka
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez astraja96 Pokaż wiadomość
Hej
I jak tam u Was? Ja wczoraj zrobiłam sobie przerwę od orbiego, żeby mi się nie znudził , a za to poćwiczyłam jogę z Denise Austin, i ćwiczonka z piłką

Upiekłam przedwczoraj pyszne, zdrowe ciasteczka z gorzką czekoladą
Ja tez uwielbiam gotować!!! Moj TŻ bardzo sie z tego cieszy (jego brat mieszkał kiedys ze swoją byłą już dziewczyną i ona nic nie potrafiła w kuchni zorbić, on sam musiał ziemniaki gotować bo ona nauczyła się gotować tylko makaron )

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez _Ulcia_ Pokaż wiadomość
Hej!
Fajnie ,fajnie są inne obszary w których błyszczę ale forum sobie daruję
Chodziłam w spodenkach neopronowych od rana do wiczora i wiem co piszę. I postanowiłam ich jednak nie kupować , ponieważ skóra musi odychać Zbieram się na odchudzanie bo wiosna idziebądz co bądz małymi kroczkami ale idzie
Moje 57,5 kg mnie przeraża czas się brać za siebie
Ja od dzisiaj przez 7 dni chcę wypróbować jeden z treningów Ewy Chodakowskiej. Sama chcę się przekonać...
__________________
I am speedway fan! KS SG !
stalovka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-20 21:15:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:03.