Avene czy La Roche Possay? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-02-11, 14:38   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Avene czy La Roche Possay?


Co lepsze? Mam młodą, wrażliwą, błyszczącą w strefie T, ale odwiodnioną cerę (klimatyzacja). Słyszałam, że kosmetyki tych firm są dużo lepsze od Vichy, i chyba trochę tańsze.
Dziewczyny, co polecacie?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-11, 14:38   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Avene czy La Roche Possay?

Co lepsze? Mam młodą, wrażliwą, błyszczącą w strefie T, ale odwiodnioną cerę (klimatyzacja). Słyszałam, że kosmetyki tych firm są dużo lepsze od Vichy, i chyba trochę tańsze.
Dziewczyny, co polecacie?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-11, 22:06   #3
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Avene czy La Roche Possay?

Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Musisz sama wypróbować i ocenić jak kosmetyki działają na Twoją cerę. Obie firmy mają dobrą renomę.Obie sprzedają swoje kosmetyki w aptekach i słyną z tego ,że produkują kosmetyki specjalnie dla cer bardzo wrażliwych , a nawet alergicznych. Nie mogę jednoznacznie ocenić , ale również uważam ,że to ciekawsze kosmetyki niż Vichy.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-11, 22:06   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Avene czy La Roche Possay?

Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Musisz sama wypróbować i ocenić jak kosmetyki działają na Twoją cerę. Obie firmy mają dobrą renomę.Obie sprzedają swoje kosmetyki w aptekach i słyną z tego ,że produkują kosmetyki specjalnie dla cer bardzo wrażliwych , a nawet alergicznych. Nie mogę jednoznacznie ocenić , ale również uważam ,że to ciekawsze kosmetyki niż Vichy.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-13, 15:28   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Avene czy La Roche Possay?

Droga Anju! Ja stosuje kosmetyki firmy Avene i są naprawde rewelacyjne. Mimo to radze Ci wziąsc próbki obu firm i po prostu wypróbowac ich na własnej skórze.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-13, 15:28   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Avene czy La Roche Possay?

Droga Anju! Ja stosuje kosmetyki firmy Avene i są naprawde rewelacyjne. Mimo to radze Ci wziąsc próbki obu firm i po prostu wypróbowac ich na własnej skórze.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-25, 09:31   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Avene czy La Roche Possay?

Używam Avene.Rewelacja! Krem do cery z problemami i bliznami CLEANANCE K zawiera kwasy (jeden z nich to AHA),które złuszczają naskórek i wygładzają blizny.Widzę poprawę już po 1 miesiącu stosowania.Żel do mycia twarzy również wspomaga kurację i oczyszcza bardzo dokładnie.Na waciku po przeczyszczeniu tonikiem nie widać już śladów makijażu. Skóra mniej się potem błyszczy.Próbowałam też krem do cery nadwrażliwej,który łagodzi podrażnienia.Po oczyszczaniu u kosmetyczki zniwelował wszelkie zaczerwienienia.Polecam.Z gadzam się jednak z tym,że powinnaś wybróbować obydwie firmy bo może Posay będzie dla Ciebie lepszy,kto to wie...Pozdrawiam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-02-25, 09:31   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Avene czy La Roche Possay?

Używam Avene.Rewelacja! Krem do cery z problemami i bliznami CLEANANCE K zawiera kwasy (jeden z nich to AHA),które złuszczają naskórek i wygładzają blizny.Widzę poprawę już po 1 miesiącu stosowania.Żel do mycia twarzy również wspomaga kurację i oczyszcza bardzo dokładnie.Na waciku po przeczyszczeniu tonikiem nie widać już śladów makijażu. Skóra mniej się potem błyszczy.Próbowałam też krem do cery nadwrażliwej,który łagodzi podrażnienia.Po oczyszczaniu u kosmetyczki zniwelował wszelkie zaczerwienienia.Polecam.Z gadzam się jednak z tym,że powinnaś wybróbować obydwie firmy bo może Posay będzie dla Ciebie lepszy,kto to wie...Pozdrawiam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:27.