Metoda Kligmana - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-02, 10:17   #61
AniaM69
Zadomowienie
 
Avatar AniaM69
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 1 899
Dot.: Metoda Kligmana

Mnie cała skóra zeszła ładnie i praktycznie bezboleśnie. Kurczaka nie było, żadnych ran ani długotrwałych buraków także.
Dziś buzia moze być eksponowana soute "Porażającego" efektu nie widzę. W sumie wyglądam jak wcześniej. Mam fajnie napiętą skórę pod oczami, choć tam łuszczenia nie zaobserwowałam.
Przekonałam się, że 4 krotna aplikacja Atredermu w ciągu doby to moje maksimum. Nie wytrzymałabym kolejnych porcji.
Póki co, powracam do używania Atre raz w tygodniu.
Na dziś planuję peeling salicylowy. Jeśli faktycznie zwęża pory na dlużej - to jest to o co mi chodzi przede wszystkim!


Nikitka, próbowalaś tego peelingu? Ponoć gęba fajnie "bieleje"
AniaM69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-06, 15:23   #62
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Metoda Kligmana

utrapienie... po miesiący twarz odrobinę czystsza, ale nie tego się spodziewałam, moj niedosyt wynika pewnie z tego ze nie mam większych problemów z cerom i nękają mnie tylko zaskórniki, a w tej materi walka jest długa i niestety najczęsciej syzyfowa..

Aniu peelingu salicylowego nie próbowałam i niestety nie spróbuje... wszytskie pereparaty BHA (tzn Effaclar, Paul Choice, samorobne serum) powodowały u mnie podrażnienie i efekt raka ... jedyne co mi nie szkodzi to tonik BHA Cliniqu Mild...coś tam, ten bez alkoholu....

narazie głowie się co robić zeby jednak troszkę jeszvze podczyścić pory.. narazie używam na zmiane acne derm i iso podręcone lysanelem lotionem, ale myślę o wyprowadzeniu do tego czwartkowego złuszczania atredermem/ ( w czwartek zeby łuszczyć się w weekend)
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-04, 08:58   #63
aisha_
Raczkowanie
 
Avatar aisha_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 221
Dot.: Metoda Kligmana

Wykopuje temat, ponieważ mam swoje pierwsze doświadczenia dotyczące metody Kligmana za sobą. W ciągu 6 godzin 4 warstwy Atredermu, na koniec mega grubo Zorac i spać. Duża dawka, ale chciałam dobrych efektów. Burak utrzymywał się przez 3 dni. Twarz piekła tylko pierwszego wieczora. Później łuszczenie, ale do zamaskowania filtrem i emulsją ava. Dzisiaj już skóra jest jedynie zaróżowiona, łuszczy się troszkę, miejscami. Ale efekt zależało mi na złuszczeniu policzków, na których mam niezbyt głębokie blizny potrądzikowe, których wcześniej nie ruszała nawet codzienna aplikacja retinoidu. Moim zdaniem taki zmasowany atak dał więcej niż moje wcześniejsze smarowanie już z 3 lata (albo coś koło tego, nie pamiętam dokładnie). Albo po prostu mam takie wrażenie, bo efekty są bardzo widoczne. I tu pytanie do mądrzejszych ode mnie kiedy mogę najszybciej powtórzyć taką dużą dawkę? Po całkowitym zakończeniu łuszczenia, powrocie do normalnego kolorytu skóry, czy mogę już teraz? Jeżeli teraz to też w takiej dawce, czy zmniejszyć?
aisha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-28, 14:41   #64
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Metoda Kligmana

Czy ktoś jeszcze stosuje metodę Kligmana?
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-28 15:41:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:25.