Ja też chcę być ładna! -> Pomocy! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-24, 17:31   #31
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

Dziewczyno! Jesteś naprawdę ładna

Co do makijażu to ja bym postawiła jedynie na tusz do rzęs i jakiś jasny błyszczyk. Żadne pudry nie są ci narazie potrzebne bo masz ładną cere.
Zmień fryzurke i będzie bardzo, bardzo ładnie
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 17:49   #32
suonce18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 57
Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

aaa ,jak przeczytałam ten temat to spodziewałam się ujrzec kogoś zupełnie innego...
jesteś bardzo ładna , wierz mi

i zgodze się z Sam, błyszczyk wystarczy .. jeśli chodzi o usta, a ponieważ masz ciemne oczka , to z cieni jakiś brązik albo nawet czarny może.

no a jeśli chodzi o fryzurke to fajna byłaby grzywka na bok

o coś takiego mi chodzi jak na zdjeciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg met.JPG (27,0 KB, 131 załadowań)
suonce18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 21:13   #33
freedka
Zakorzenienie
 
Avatar freedka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 290
Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

No tak, tego typu grzywka, wycieniować włoski żeby nabrały lekkości i będzie super
__________________
Pamiętaj, że nieotrzymanie tego, czego pragniesz jest czasami cudownym zrządzeniem losu
freedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 21:43   #34
-Finezja-
Rozeznanie
 
Avatar -Finezja-
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 931
Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

Zgadzam się z suonce18
-Finezja- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 22:00   #35
su$ka
Zakorzenienie
 
Avatar su$ka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 027
Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

Cytat:
Napisane przez -Finezja-
Zgadzam się z suonce18
ja też !!
__________________

su$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 10:03   #36
dzazga
Raczkowanie
 
Avatar dzazga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 117
Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

Jejq ty jestes ladna jak dla mnie makijaz jest nie potrzebny wystarczy blyszczyk i lekko pomalowane rzesy bez szalenstw Powaznie ja bym nic nie zmieniala
dzazga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 12:04   #37
_fraise_
Raczkowanie
 
Avatar _fraise_
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 374
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

A co do grzywki- to ty na zdjeciu masz wyprostowane wlosy? bo ja mam falowane i geste i od niedawna scieta grzywke na bok i brzydko sie uklada i chyba zaczne prostowac.
_fraise_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-25, 13:34   #38
agisek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

Też mam 15 lat i uważam, że jesteś ładna.Też kiedyś narzekałam, zę nie mam chłopaka, jestem brzydka itp. Gdy tylko przestałam tak myśleć i zmieniłam podejście do samej siebie ludzie zaczeli też inaczej na mnie patrzeć... A co do chłopaków .... Stweierdzam, ze chłopacy w naszym wieku to jeszcze dzieciaki i nie ma co sie nimi przejmować...i wogóle....
"Każda potwora znajdzie swojego amatora"

Pozdro
agisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 13:50   #39
agisek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Dot.: Ja też chcę być ładna! -> Pomocy!

Cytat:
Napisane przez Agnieszka1985
Aga jesli chcialabys komputerowe dobieranie fryzury wejdz na stronke www.ivillage.com tam musisz sie zalogowac i znaleźć MAKE ME OVER NOW . Strona angielska ale łatwo sie w niej połapac. MIlej metamorfozy buziaki


heh no nie tak łatwo :/ Gdzie się dokładnie znajduje to MAKE ME OVER NOW?? NA STRONIE STARTOWEJ??
agisek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 18:32   #40
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Człowieku! Masz 14 lat i zamiast zajmować się po prostu życiem piszesz na forum, żeby zapytać, jak się malować nie NADUŻYWAJĄĆ kredki?!
Nie chcę pisać banałów w stylu: jeśli teraz zacęłaś nakładać tapetę, to co zrobisz w wieku lat 30, 40, 50?
Pewnie to samo ;]
Z Twoją urodą wszystko jest ok. Jeśli twierdzisz, że to ona jest powodem niepowodzeń towarzyskich - idziesz na łatwiznę.
Jestem starym piernikiem (przynajmniej w porównaniu z Tobą) i z pełną odpowiedzialnością mogę Ci powiedzieć jedno: o ile zdarza się, że chłopak (mężczyzna) wiąże się z dziewczyną (kobietą) dla jej urody, to nie zdarza się, że porzucił ją z powodu tego, że jest nieładna. Uwierz mi, zauważyłby to przed wejściem w jakąkolwiek bliższą relację.
Rzecz ma się ciut inaczej w przypadku długoletnich związków, w których ludzie zaniedbują się, ale to chyba jeszcze nie Twój problem.
Ładna jesteś - z tego, co piszesz wnioskuję, że chłopcy chcą zawierać z Tobą bliższe znajomości. Dlaczego więc odchodzą?
Może zamiest przyjaciela, bratniej duszy, towarzysza na imprezach i wypadach znajdują w tym ślicznym opakowaniu osóbkę, która koncentruje się wyłącznie na swoim wyglądzie? Może za wiele uzależniasz od ich akceptacji?

Moja wypowiedź nie pasuje do tego forum. Ja też chyba nie pasuję...
Żal mi tylko, że ludzie tak młodzi, jak Ty zajmują się bzdetami zamiest zająć się czymś wielkim: ŻYCIEM.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-16, 18:58   #41
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Chcę się zmienić.Pomocy

Skoro już pozrzędziłam (sorry) to parę porad praktycznych (choć tu akurat będę redundantna w stosunku do tego, co pisały poprzedniczki).
Nie widzę problemów ze skórą, więc sadzę, że dla podkreślenia świeżości cery wystarczy jakiś transparentny puder, jeśli trzeba skórkę zmatowić, to matujący.
Możesz podkreslić kości policzkowe delikatnym różem, coć ja uważam, że taki mlodzieńczy owal policzków jest prześliczny.
Oczka: mascara. Naturalna, w kolorze black/brown. Fajnie jest rozświetlić spojrzenie odrobiną jasnego cienia pod łukiem brwiowym (w odcieniu srebrnym,jeśli masz chłodną karnację, złotym, jeśli ciepłą). Na imprezę polecam różne świecidełka dostosowane do Twojego własnego gustu (pudry, drobne brokaciki, żele) - najpiękniej błyszczy się młode, gładkie ciało.
Usta: na co dzień jakaś umiarkowanie błyszcząca bezbarwna pomadka typu Nivea. Możesz wybrać odcień różowy albo wiśniowy, jeśli wolisz dodać usteczkom koloru. Mocno lśniące błyszczyki używane na co dzień wyglądają IMHO dość tandetnie. Imprezowo pozwól sobie na podkreślenie kształtu ust - ładny jest
I jeszcze fryzurka. Masz dość pociągłą twarzyczkę, więc grzywka jak najbardziej. Na bok lub lekko postrzępiona. Równo przycięta nada Ci wygląd grzecznej pensjonarki.
Pozdrawiam i radzę szczerze: Jeżeli wygląd jest twoim najwiekszym zmartwieniem - to Ty akurat nie masz zmartwień. Baw się dobrze
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.