Znudzona sobą... chce coś zmienić... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-12, 16:17   #1
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4

Znudzona sobą... chce coś zmienić...


Witam was dziewczyny Jako że widze co tutaj wyprawiacie z innymi wizażankami chce i ja sie przyłączy do grona zmienionych przez Wizaż
A zrobie to tak: w tym poście wkleje fotki do analizy kolorystycznej, te fotki od razu podkreślam są NIEAKTUALNE. Fotki do których chę zabyście się odnosiły ze zmnianą wyglądu umieszczę w drugim poście, żeby wam się nie myliło

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Opalam się na początku dość trudno. Kiedy zaczynam się opalać po zimie, to bierze mnie na początku na różowo, ale jak już to zbrązowieje to opalam się nawet szybko i od razu na taki złotawo-pomarańczowy kolor, jaki widać na ostatniej fotce.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Mam oczy jasnobrązowe, w zależności od oświetlenia przy słońcu bywają nawet piwno-zielone. Posiadają ciemniejszą obwódkę, która z niewiadomego mi powodu wpada w granat
Oprawa oczu jest taka średnia, brwi są w kolorze włosów czyli ciemny blond, a rzęsy trochę ciemniejsze, jasnobrązowe, ale są u nasady niestety jasne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Oo tak, piegów mam dużo, zwłaszcza na nosie i policzkach, są koloru złotego.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Mam bardzo jasną karnację. Odcień skóry jest raczej ciepły, ciężko mi określić jaki bo jak już wspomniałam mam jasną skórę. Chyba jest złotawy, albo lekko brzoskwiniowy.
Rumienię się na różowo.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Mój naturalny kolor włosów to taki ciemny, złoty blond, moge nawet powiedzieć, że taki blond lekko wpadający w rudy.
Kiedy byłam młodsza miałam jasny blond, ale taki złoty odcień miałam cały czas.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Dość ciemny, przygaszony róż, wpada trochę w koral.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Zdecydowanie wolę kolory: brązowy, khaki, indygo,czarny, rudy,złoty, biały, w czerwonymn też nie wyglądam źle.
Nie lubię siebie za to w pastelowych różach, błękitach. Źle wyglądam w żółtym i fioletowym.
A już kompletną klapą dla mnie jest turkus.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (83,9 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (60,6 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (23,8 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (40,7 KB, 145 załadowań)
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 16:18   #2
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Znudzona sobą... chce COŚ ZMIENIĆ...

Tutaj są fotki, do których macie się odnosić jeśli chodzi o zmianę Jestem juz troche znudzona swoim wizerunkiem. Jak widać przemalowałam włoski na brąz.
Aha i prosze was jeszcze jeśli chodzi o fryzurke to możecie mi doradzać jakieś konkretne uczesania, upięcia itd. bo włosów nie zetnę, zapuszczam A może zmienić kolorek? Tak myśle, żeby jakoś powrócić do naturalnego...
Za jakość fotek przepraszam, są robione komórką, kolor skóry mógł wyjść nieco nienaturalny i nie widać wiele szczegółów twarzy, np. piegów
No to do dzieła dziewczyny, licze na was
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 061012_163211.jpg (17,1 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 061012_163330.jpg (15,1 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 061012_163623.jpg (21,6 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 061012_170632.jpg (33,6 KB, 59 załadowań)
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 21:28   #3
Anecioreczek
Raczkowanie
 
Avatar Anecioreczek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 104
Send a message via Skype™ to Anecioreczek
Dot.: Znudzona sobą... chce COŚ ZMIENIĆ...

bardzo ładnie Ci było bez grzytwki...
ale Grzyweczka dodaje Ci latek i równiez ślicznie wyglądasz..

zdecydowanie ,grzywka. i ten teraźniejszy kolorek,czyli ciemny...

jesli jednak chcesz coś naprawde zmienić,polecam zrobić sobie jasny brąz i rude pasemka :P:P:P bedzie to ładnie wyglądac..koleżanka moja jest bardzo podobna do Ciebie nie mal ze identiko zrobiła tak sobie i slicznie wyglada ;D
__________________
Anecioreczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 16:51   #4
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Znudzona sobą... chce coś zmienić...

Dziekuje Tez sie zastanawiam czy nie zrobić sobie pasemek jasny brąz albo ciemny blond ale nie wiem czy sie tak da na farbowanych włoskach..
A nikt nie ma naprawde nic wiecej do powiedzenia?
Nie wiecie jakim jestem typem urody?
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 17:09   #5
Czar_Wodnika
Raczkowanie
 
Avatar Czar_Wodnika
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tu i ówdzie
Wiadomości: 109
Dot.: Znudzona sobą... chce coś zmienić...

Czesc!
Pierwsze co przyszlo mi na mysl, jak zobaczylam fotki, ze ja bym fryzurke skrocila i ozywila kolor jasniejszymi pasemkami...No ale nie chcesz obcinac wlosow wiec znalazlam kilka fryzurek, w ktorych, wedlug mnie oczywiscie, byloby Ci ladnie...ale nieststy wszystkie wymagaja lekkiego ciecia.... a mianowicie cieniowania ...Nie bede duzo pisac...wkleje fotki i ocen sama....razem z Wizazankami oczywiscie....bo byc moze sie myle
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury_83.jpg (5,1 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury_101.jpg (5,3 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury_111.jpg (6,6 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury_118.jpg (5,8 KB, 9 załadowań)
__________________
There's a fire between us
So where is your God
There's a fire between us
I can't get off the caruosel
I can't fall off this world
Czar_Wodnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 17:10   #6
Czar_Wodnika
Raczkowanie
 
Avatar Czar_Wodnika
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tu i ówdzie
Wiadomości: 109
Dot.: Znudzona sobą... chce coś zmienić...

...i jeszcze kilka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzury_146.jpg (6,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzury_162.jpg (5,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hairstyles_8.jpg (9,5 KB, 68 załadowań)
__________________
There's a fire between us
So where is your God
There's a fire between us
I can't get off the caruosel
I can't fall off this world
Czar_Wodnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 17:28   #7
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Cytat:
Napisane przez Czar_Wodnika Pokaż wiadomość
Czesc!
Pierwsze co przyszlo mi na mysl, jak zobaczylam fotki, ze ja bym fryzurke skrocila i ozywila kolor jasniejszymi pasemkami...No ale nie chcesz obcinac wlosow wiec znalazlam kilka fryzurek, w ktorych, wedlug mnie oczywiscie, byloby Ci ladnie...ale nieststy wszystkie wymagaja lekkiego ciecia.... a mianowicie cieniowania ...Nie bede duzo pisac...wkleje fotki i ocen sama....razem z Wizazankami oczywiscie....bo byc moze sie myle
Pierwsza fryzurka bardzo mi się podoba ale niestety do niej też muszę jeszcze trochę zapuścić włosy.

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Pierwsza fryzurka bardzo mi się podoba ale niestety do niej też muszę jeszcze trochę zapuścić włosy.
A jakie pasemka proponujecie?? Chciałabym znowu powrócić do ciemnego złotego blondu Ale niewiem czy tak sie da, raczej nie..
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2006-10-14 o 10:54
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-13, 17:38   #8
Czar_Wodnika
Raczkowanie
 
Avatar Czar_Wodnika
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tu i ówdzie
Wiadomości: 109
Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
A jakie pasemka proponujecie?? Chciałabym znowu powrócić do ciemnego złotego blondu Ale niewiem czy tak sie da, raczej nie..
Wiesz....fryzjerka nie jestem i niestty nie wiem czy da sie powrocic....ale wydaje mi sie, ze w dobrym salonie fryzjerskim na sto pro to zrobia moze jakas dekoloryzacja...czy jakos tak to chyba bylo Co do pasemek to proponowalabym jakies odcienie rudosci moze....Wiesz, jak ja farbowalam wlosy na ciemne kolory, zawsze jak mi sie znudzil kolor poprostu rozjasnialam pasemka Kolory wychodzily roznie w zaleznosci od "mocy" rozjasniacza i tego jak dlugo trzymany byl na wlosach Czasem, dla urozmaicenia kolorku, zmywalam rozjasniacz w roznych odstepach czasowych, dzieki czemu mialy minimalnie rozne odcienie No ale nie wiem czy chcesz tak eksperymentowac

Aaaa...zapomnialam wkleic linka do fajnego katalogu fryzur....moze sama cos wypatrzysz Powodzenia i jak juz cos znajdziesz i zmienisz to czekam na fotki
http://ikf.com.pl/
__________________
There's a fire between us
So where is your God
There's a fire between us
I can't get off the caruosel
I can't fall off this world

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2006-10-14 o 10:54
Czar_Wodnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-13, 21:52   #9
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Cytat:
Napisane przez Czar_Wodnika Pokaż wiadomość
Wiesz....fryzjerka nie jestem i niestty nie wiem czy da sie powrocic....ale wydaje mi sie, ze w dobrym salonie fryzjerskim na sto pro to zrobia moze jakas dekoloryzacja...czy jakos tak to chyba bylo Co do pasemek to proponowalabym jakies odcienie rudosci moze....Wiesz, jak ja farbowalam wlosy na ciemne kolory, zawsze jak mi sie znudzil kolor poprostu rozjasnialam pasemka Kolory wychodzily roznie w zaleznosci od "mocy" rozjasniacza i tego jak dlugo trzymany byl na wlosach Czasem, dla urozmaicenia kolorku, zmywalam rozjasniacz w roznych odstepach czasowych, dzieki czemu mialy minimalnie rozne odcienie No ale nie wiem czy chcesz tak eksperymentowac
Dzieki Popytam swojego fryzjera, może da sie coś zrobić, bo nie chce dekoloryzacji Mam już jedną za sobą i niezbyt miło wspominam swoje włosy po niej

A nikt nie wie jakim jestem typem urody ?
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2006-10-14 o 10:55
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:04.