krem bardzo dobrze nawilzajacy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-31, 20:05   #1
Carmella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 13

krem bardzo dobrze nawilzajacy


Poszuje jakiegos kremu, ktory super nawizla. Do twarzy i pod oczy.
Problem moj polega na tym, ze jak chce moja dosyc spragniona skore natluscic
to wyskakuja mi syfki - szczegolnie na brodzie. Wiec raczej musialabym stosowac kremy nawilzajace. A normalne kremy nawilzajze, te ktore mialam do tej pory
nie nawilzaja tak jakbym chciala. Probowalam Thermal s2 z vichy, ale znow mi
sie robily syfki [img]icons/icon9.gif[/img] W sklepach i aptekach jest kupa specyfikow, a ja nie jestem stworzona do szperania i wyszukiwania- dlatego pytam wprost Was co polecacie

znacie moze ten AA z serii hydracostam??? Nadaje sie do skory a'la pergamin??
A jakie sa te kremiki ich nowe pod oczy????

Aaa mam 27 lat
I cena tez nie moze byc powalajaca
Z gory dziekuje!!!
Carmella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 18:32   #2
Carmella
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 13
nikt nic nie wie??

buuuuu
Carmella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 18:42   #3
Entuzjastka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 314
Re: nikt nic nie wie??

Zobacz może eris krem intensywnie nawilżający Duo-C.
Pniżej kopiuje, co jest o nim napisamne na stronie Erisa, poza tym możesz sobie o nim pocztać na KW [img]icons/icon7.gif[/img]

"Krem do cery delikatnej i wrażliwej. Intensywnie działające skladniki m.in. Glucam® stanowią kompleks głęboko nawilżajacy, dzięki czemu skóra jest długotrwale nawilżona, bardziej jędrna i gładka. Unikalny system aplikacji wit. C dostarcza ją w dwóch postaciach. Pierwsza- działa bezpośrednio po użyciu, druga- w mikrokapsułkach działa z opóźnieniem, co gwarantuje przedłużone działanie. Wit. C przyspiesza regenerację, zapobiega degradacji bariery ochronnej skóry, chroni przed działaniem wolnych rodników, spowalniajac procesy starzenia. Uszczelnia naczynka krwionośne, zapobiegając ich rozszerzeniu. Stosować rano i wieczorem."
Entuzjastka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 19:00   #4
aguniaw
Raczkowanie
 
Avatar aguniaw
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 154
Re: krem bardzo dobrze nawilzajacy

Bardzo dobrze nawilżający,o przedłużonym działaniu nawilżającym jest Hydraphase XL La roche-posay.Dodatkowym atutem są bardzo dobre filtry.Na wiosnę jak znalazł.Używam go od kilku dni i jestem zakochana w tym kremiku.Wchłania się niesamowicie,nie pozostawia lepkiej warstewki,super.
aguniaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-01, 19:01   #5
Szpilka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 275
Re: krem bardzo dobrze nawilzajacy

Nowa seria Oceanica Eye Perfect jest jak dla mnie całkiem ok. Mam obecnie krem kojaco- nawilżający pod oczy na dzień z tej serii i maseczkę. Próbowałam natomiast wszystkich. I tak: kremik kojaco -nawilżający jest ok., ale bez zbytnich rewelacji, bo np. działanie przeciwzmarszzkowe ma zerowe, ale nie podrażnia spojówek i nawilża całkiem przyzwoicie, opakowanie duuuże jak na krem pod oczy-aż 30 ml., co jak za cenę trzydziestukilku złotych wydaje mi się dobrą ofertą. Dalej- kremik przeciwzmarszczkowy na noc- mam 25 lat i dla mnie jakby za duszący, choć skórę mam suchą, ale nie zdecydowałam się na zakup. Aha- jak używałam tej próbki, to rano prawie nie miałam worów pod oczami- więc może warto.Cena ok.38zł.
Płyn do demakijażu oczu z tej serii-delikatny, z wyciągiem z rózy stulistnej, łagodzi zmęczenie oczu, nie podrażnia, ale makijaż zmywa jak dla mnie trochę za tępo(tj. tusz, bo reszta zchodzi bez zarzutu), butla 200ml., więc duża, ale cena 28 zł. I najlepsze na koniec- maseczka pod oczy, tylko 15 ml., ale cena też niższa-ok. 27 zł.Bardzo lekka, ale ładnie nawilżająca, napinająca skórę pod oczami i prostująca zmarszczki-używam w sytuacjach awaryjnych lub żeby rano poczuć się lepiej [img]icons/icon7.gif[/img] Z próbki miałam też żel pod oczy-słabiutki, a koleżanka, która go nabyła i używała stwierdziła po jakimś czasie, że skóra pod oczami jeszcze bardziej jej się wysuszyła!!!
W próbkach miałam też serię Aqua Zen Oceanica- zdecydowanie za droga jak na taką przeciętną jakość- nie polecam.
Hydracośtam to pewnie seria Oceanica Hydraoxygen- miałam maseczkę żelowa z tej serii- poza tym że uczuliła, efekty w postaci odświeżonej, czy dotlenionej skóry były żadne!
Możesz poczytać trochę na KW na temat Oceanica, to będziesz miała bardziej kompletna wiedze na temat produktów tej firmy, wiem, że wizażanki trochę się nią już zajmowały [img]icons/icon7.gif[/img]
Pozdrówka!
Ps. Co do kremu nawilżającego, nie doradzę, mam bardzo wrażliwą i suchą cerę, więc używam kremów o troszkę innej konsystencji niż, jak sądzę, potrzebujesz.
Szpilka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.