samoopalacz zero efektu, i co dalej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-05-31, 21:30   #1
didżej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 88

samoopalacz zero efektu, i co dalej?


ja juz sama nie wiem, uzywałam jakis czas samoopalacza, efekt był super ale potem pzerstałam bo efektu ni ebyło, wszysyc mi to mowili, wygaldałam tak samo jak przed nałozeniem i wogole. Myslałam ze to moe efekt ze ejst zima i na lato bedzie bardziej widac opalenizne, no ale nie. Teraz po pzrerwie moze z pol roku nałozyłam soebi znowu i nikt ni ezauwazył efektu. Jedynie na ciele jest ok, ale na twarzy i szyi wogole nie ma efektu. Zadnej roznicy, wszysyc mi mowia ze jest tak samo, ja sama to widze. czemu tak jest?
didżej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-31, 21:42   #2
didżej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 88
Re: samoopalacz zero efektu, i co dalej?

i jeszcze jedno... co bardziej mi zaszkodzi, samoopalacz na twarzy czy podkład ?
didżej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-01, 09:39   #3
anastasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 384
Re: samoopalacz zero efektu, i co dalej?

Ja miałam podobnie jak ty,ale wystarczyło że na twarz nakładałam podwójna ilość samoopalacza [img]icons/icon7.gif[/img] Zobacz może ci to pomoże!!
__________________
anastasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-01, 19:21   #4
Minerwa
Raczkowanie
 
Avatar Minerwa
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 492
Re: samoopalacz zero efektu, i co dalej?

Kiedy maialm nowy samoopalacz efekty byly rewelacyjne, ale kiedy sie juz konczyl nie bylo zadnego. Moze jakies tam skladniki odpowiedzialne za "opalony" kolor z czasem traca swoje wlasciwosci... Sprobuj kupic nowe opakowanie, u mnie to sie sprawdzalo. A jak radzicie sobie ze "smrodkiem" samoopalacza, bo mnie to juz wykancza. Samoopalacz ok. godz 15, wieczorem godzinna kapiel, rano prysznic, balsam o intensywnym zapachu, dezodorant do ciala i wciaz czuje ten smrodek, brrr... I to kazdy jeden samoopalacz tak smierdzi... Macie jakie sposoby na to? Dzieki,pa
Minerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-01, 19:27   #5
Minerwa
Raczkowanie
 
Avatar Minerwa
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 492
Re: samoopalacz zero efektu, i co dalej?

A co do szkodliwosci to zalezy jaki podklad czy samoopalacz uzywasz. Generalnie samoopalacze nie szkodza wcale, z podkladami to roznie bywa... Samoopalacz czasem zatyka pory, ale np. avene ma w swojej ofercie taki bardzo lekki nie zatykajacy porow ok 50zl za 75ml, bardzo dobry, ten na 100% Ci nie zaszkodz, a wrecz ladnie nawilzy buzie. A na lato lepsze sa podklady bardzo leciutkie, te mniej kryjace, podobne do kremow koloryzujacych. One tez raczej nie szkodza, zazwyczaj maja filtry (samoopalacze nie !!!) i mnostwo skladnikow nawilzajacych, a dzieki lekkiej, czesto beztluszczowej konsystencji nie zatykaja porow itd.
Minerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-01, 20:13   #6
didżej
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 88
Re: samoopalacz zero efektu, i co dalej?

hm... co do zapachu to mi on wclae nie pzreszkadza, nie czuje go znaczy nie rzuca mi sie tak "w oczy". wiec spoko [img]icons/icon7.gif[/img]
A co sadzicie o "emulsji samoopalającej MIrasol" firmy " MIRACULUM" ?? ona zatyka pory?
didżej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-01, 23:12   #7
Minerwa
Raczkowanie
 
Avatar Minerwa
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 492
Re: samoopalacz zero efektu, i co dalej?

Jezeli to jest emulsja to oznacza, ze ma delikatna nie tlusta konsystencje, wiec powinna byc ok. Tylko do twarzy lepiej uzywac tych specjalnych, a nie tych do calego ciala, wiec sprawdz na opakowania do czego jest to ktore zamierzasz kupic. Jak posmaruje tylko twarz, to zapach tez mi szczegolnie nie przeszkadza, lecz jesli cala sie tym wymaziam to o rany. Moze ja taka przeczulona jestem ale do szalu mnie ten smrodek doprowadza.
Minerwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-06-02, 09:44   #8
marta1162
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 25
Re: samoopalacz zero efektu, i co dalej?

nie każdy samoopalacz śmierdzi! ja używam samoopalaczy Vichy i jestem nimi zachwycona, a szczególnie tym do twarzy po godzinie jestem opalona i do tego jak pieknie pachnie mmmhh...., samoopalaczem do ciala pryskam sie rano przed praca i caly dzien w nim "chodze" i nic nie smierdzi a efekt jest!
marta1162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.