Pomóżcie mi dobrać kolor włosów. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-27, 11:53   #1
Lumia
Raczkowanie
 
Avatar Lumia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 203
GG do Lumia

Pomóżcie mi dobrać kolor włosów.


Tak jak w temacie. Chcę coś zmienić w swoim wyglądzie jeśli idzie o włosy, ściąć za bardzo nie mogę, jeśli już to baaardzo minimalnie. Dlatego stwierdziłam, że zmiana koloru będzie najlepszym rozwiązaniem. Od kilku miesięcy farbuje się na czarno, ale ogólnie to raczej nie jest dobry pomysł, biorąc pod uwagę, że mam strasznie bladą cerę, do tego różowawą, albo mi się wydaje. Mój naturalny kolor, to niby bardzo ciemny brąz, ale mi się wydaje jakiś taki mysi. Na załączonym zdjęciu może trochę go widać, bo mam już spore odrosty, ale, że kolor jest dość ciemny zlewa się z czarnym.
Dziewczyny, jaki kolor byłby dla mnie dobry? Zastanawiam się nad jakimś ciepłym brązem, ale czy ciepły brąz przy mojej skórze to dobry pomysł?
Poza tym, czy brązowa farba pokryje czarną? Włosy ostatnio farbowałam jakieś 2 miesiące temu, może jeszcze wcześniej, i kolor jest już dość sprany, a pod światło są one bardziej bure niż czarne (coś jak czarny kot w słońcu).
Wierzę, że mi dobrze doradzicie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3263.jpg (78,6 KB, 382 załadowań)
__________________
Turn off the moon ; because the angels are watching
As I pierce my love deeply into your neck
Deeply..like this

_________

babawdomu.blogspot.com
Lumia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 18:07   #2
catreena
Raczkowanie
 
Avatar catreena
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 49
Dot.: Pomóżcie mi dobrać kolor włosów.

Myśle, ze powinnas zrobic balejaz, od ciemnego bladu do brazu. A czarnego pozbadz sie jak najszybciej, masz bladzutka cere i ta czern jedynie uwydatnia te bladosc.
__________________

catreena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 18:12   #3
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Pomóżcie mi dobrać kolor włosów.

Czy to Miyavi tam w tle?
Ja mam też czarny sprany z odrostami i planuję go zaszamponetkować na jakiś odcień brązu. Mam bardzo podobne wlosy do Twoich (kolor). Niestety nie znam się na dobieraniu kolorów A czarnego najtrudniej się pozbyć. Pozdrawiam
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 18:16   #4
catreena
Raczkowanie
 
Avatar catreena
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 49
Dot.: Pomóżcie mi dobrać kolor włosów.

a moze sprobuj z ta fryzurka jednak tutaj bedzie konieczna dekoloryzacja , mysle ze warto zaryzykowac popros fryzjerke o dekoloryzacje a potem niech Ci nalozy taki brazik jak na zdieciu no i pare pasemek. Ja idac do fryzjera lubie miec przy sobie zdjecie fryzurki ktora mi sie podopoba. Polecam Ci tą: http://www.pless.pl/branze/megamorfo...morfoza2_1.jpg
__________________

catreena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 18:49   #5
Lumia
Raczkowanie
 
Avatar Lumia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 203
GG do Lumia
Dot.: Pomóżcie mi dobrać kolor włosów.

Dzięki dziewczyny za rady .....ale poczekam na jeszcze trochę ^^

Cytat:
Napisane przez catreena Pokaż wiadomość
Myśle, ze powinnas zrobic balejaz, od ciemnego bladu do brazu. A czarnego pozbadz sie jak najszybciej, masz bladzutka cere i ta czern jedynie uwydatnia te bladosc.
Myślisz, że blond to dobry pomysł, nawet ciemny? Bo ja nigdy w sumie jasnych włosów nie miałam, no może pomijając etap dzieciństwa i to bardzo wczesnego, więc to się w zasadzie nie liczy. Tak jakoś mam wrażenie, że z blondem wyglądałabym dziwnie i tak samo się czuła. Zresztą, nie zrobię TŻ-towi blond nawet częściowej niespodzianki. Chociaż może i nie byłoby tragicznie, no ale jakoś nie mogę się przekonać. Ani do balejażu, bo zawsze miałam jeden kolor, maks dwa....i tak jakoś dziwnie.
A, że przez czarny wyglądam bardzo blado to wiem, i głównie dlatego chcę się go pozbyć. Bo mam wrażenie, że tak to ja mogę ludzi straszyć.


Cytat:
Napisane przez Astarte__
Czy to Miyavi tam w tle?
Ja mam też czarny sprany z odrostami i planuję go zaszamponetkować na jakiś odcień brązu. Mam bardzo podobne wlosy do Twoich (kolor). Niestety nie znam się na dobieraniu kolorów A czarnego najtrudniej się pozbyć. Pozdrawiam
Miyavi nie inaczej
Heh, gdybym ja się znała na dobieraniu kolorów to by mnie tu nie było

Cytat:
Napisane przez catreena
a moze sprobuj z ta fryzurka jednak tutaj bedzie konieczna dekoloryzacja , mysle ze warto zaryzykowac popros fryzjerke o dekoloryzacje a potem niech Ci nalozy taki brazik jak na zdieciu no i pare pasemek. Ja idac do fryzjera lubie miec przy sobie zdjecie fryzurki ktora mi sie podopoba. Polecam Ci tą: http://www.pless.pl/branze/megamorfo...morfoza2_1.jpg
Zdjęcie u fryzjera to podstawa. Chociaż niektórzy chyba są niewidomi i realizują swoją wizję, ale to drobny nieistotny szczegół. Na zdjęciu kolorek jest fajny, ale fryzurka już mi się za bardzo nie podoba. Zresztą do takiej to bym musiała połowy włosów się pozbyć...wiem, że na zdjęciu nie wygląda bo jakieś takie klapnięte, od gumki się trzymają do tyłu, ale mam ich naprawdę dużo.
A dekoloryzacja ile może kosztować?
No i czy nie dałoby się bez niej? Jakieś dwa lata temu też miałam czarne włosy, i udało mi się je zafarbować na ładny ciemny brąz, choć jednak teraz gdy tego próbowałam, z farbą niestety już nie pamiętam jaką, chociaż na pewno jakaś z teoretycznie lepszych, i pokryła mi tylko odrosty na hm, kasztanowy brąz, może trochę z rudym. Ale może nie chwyciła tego czarnego, bo a) farba była słaba b) czarny był za świeży?
__________________
Turn off the moon ; because the angels are watching
As I pierce my love deeply into your neck
Deeply..like this

_________

babawdomu.blogspot.com
Lumia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 19:42   #6
catreena
Raczkowanie
 
Avatar catreena
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 49
Dot.: Pomóżcie mi dobrać kolor włosów.

Mysle ze powinnas sie zdecydowac na dekoloryzacje chcac sie pozbyc czarnego kolorku, w przciwnym wypadku bedziesz musiala rozjasniac pasemkami.Radze zmienic ksztalt fryzury by nadac jej obietosci. Ja proponuje dekoloryzacje, nalozenie cieplego brazu i kilka jasniejszych pasemek. Nie bój sie zmian. Jasniejsze kolory sprawia, ze twoja cera bedzie promienna.
__________________

catreena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 19:47   #7
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Pomóżcie mi dobrać kolor włosów.

Z tym czarnym kolorem to widzę, że miałyśmy podobne przeżycia U mnie w domu leży jeszcze jedna czarna farba i czasem mnie korci, żeby znów... Ale tak na serio to już mi sie znudził ten czarny, poza tym gusta też mi się zmieniły
Ha! Wiedziałam, że to Meev^^
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 19:38   #8
Lumia
Raczkowanie
 
Avatar Lumia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 203
GG do Lumia
Dot.: Pomóżcie mi dobrać kolor włosów.

Astarte__, no kobieto, wyobraź sobie, że ja też trzymam zabunkrowaną czarną farbę, i czasem to nawet korci mnie, żeby jej użyć...no ale jakoś się powstrzymuję


A może ktoś jeszcze ma jakieś pomysły?
__________________
Turn off the moon ; because the angels are watching
As I pierce my love deeply into your neck
Deeply..like this

_________

babawdomu.blogspot.com
Lumia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 19:51   #9
samarah
Wtajemniczenie
 
Avatar samarah
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 2 539
Dot.: Pomóżcie mi dobrać kolor włosów.

a mnie się ta czerń na Tobie podoba... tylko zakryłabym odrosty tą "zabunkrowaną" farbą
__________________
Moje portfolio:
Bo życie jest piękne...
samarah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 20:32   #10
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Pomóżcie mi dobrać kolor włosów.

Cytat:
Napisane przez Lumia Pokaż wiadomość
Astarte__, no kobieto, wyobraź sobie, że ja też trzymam zabunkrowaną czarną farbę, i czasem to nawet korci mnie, żeby jej użyć...no ale jakoś się powstrzymuję


A może ktoś jeszcze ma jakieś pomysły?
Haha, a to dobre. A ja dziś zaszamponetkowałam się na ciemną czekoladę i.... wyszedł czarny masakra... nawet na jaśniejszych odrostach jest czerń
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 18:30   #11
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Pomóżcie mi dobrać kolor włosów.

Taki urok farb do włosów...kolor zawsze wychodzi inny niz miał byc w rzeczywistosci, wielokrotnie to przerabiałam, a to że zamiast ciemnej czekolady wyszedl czarny...tez nieraz mi się zdarzylo Ja równiez mam teraz czarne wlosy (naturalne brązowe) i tez chcialabym juz zejsc z tego koloru na jakis jesniejszy brazik, ale boje sie poddac dekoloryzacji bo to strasznie wlosy nieszczy(tak slyszalam...)a moje i tak są juz slabe i boje sie ze w koncu wszystkie strace ehh Wydaje mi się, że Tobie Lumio faktycznie byloby w odcieniach jakiegos cieplego brazu, a najlepiej gdyby byl to balejaż...myslę że rózne odcienie moglyby dodac Twojej fryzurce objetosci pozdrawiam
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-01, 11:20   #12
catreena
Raczkowanie
 
Avatar catreena
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 49
Dot.: Pomóżcie mi dobrać kolor włosów.

pandulek zgadzam sie z Toba Fakt dekoloryzacja strasznie niszczy wlosy, ale jesli chce sie miec jednolity jasniejszy od czarnego to pozostaje tylko ta opcja... Lumio powinnas zaryzykowac z tym balejazem w przeciwnym wypadku czeka Cie intensywna pieleknacja wlosow zniszczona przez dekoloryzator. A ta Twoja czern... no coz... bede szczera... nie podoba mi sie
__________________

catreena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 11:35   #13
Rubi981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 20
Dot.: Pomóżcie mi dobrać kolor włosów.

Dziewczyno one źle ci radzą włosy masz spoko i nie ścinaj ani nie maluj na jakieś tam blądy,spoko ci w czarnym.A co powinnaś zmienić w swoim wyglądzie to usta i nos ,usta masz okropnie cienki,używaj jasnych błycszczyków a swój brzydki nos zmniejszyć powinnaś optycznie bo masz okropnie duży,na boki nosa opowinnaś nakładać ciemniejszy fluid to go zmniejszy.
Rubi981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-01, 11:36   #14
Rubi981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 20
Dot.: Pomóżcie mi dobrać kolor włosów.

fajnie ci w czarnym bo masz poważny wyraz twarzy...
Rubi981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 14:46   #15
Lumia
Raczkowanie
 
Avatar Lumia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 203
GG do Lumia
Dot.: Pomóżcie mi dobrać kolor włosów.

Cytat:
Napisane przez Rubi981 Pokaż wiadomość
Dziewczyno one źle ci radzą włosy masz spoko i nie ścinaj ani nie maluj na jakieś tam blądy,spoko ci w czarnym.A co powinnaś zmienić w swoim wyglądzie to usta i nos ,usta masz okropnie cienki,używaj jasnych błycszczyków a swój brzydki nos zmniejszyć powinnaś optycznie bo masz okropnie duży,na boki nosa opowinnaś nakładać ciemniejszy fluid to go zmniejszy.

Nie ma to jak podbudowujący komentarz.....może ja w ogóle wstrętna i okropna jestem i czemu ludziom swoją paszczękę pokazuję, tak?
Dobrze wiem, że mam cienkie usta i nie najciekawszy nos, ale no sorry, po co ta przesadna bezpośredniość. Poza tym co jak co, ale żeby posiedzieć przez weekend w domu nie będę się tapetować, bo to jakieś takie własnie około weekendowe zdjęcie jest.
__________________
Turn off the moon ; because the angels are watching
As I pierce my love deeply into your neck
Deeply..like this

_________

babawdomu.blogspot.com
Lumia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 15:30   #16
Astarte__
Rozeznanie
 
Avatar Astarte__
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: czesciej z Poznania
Wiadomości: 993
GG do Astarte__
Dot.: Pomóżcie mi dobrać kolor włosów.

Cytat:
Napisane przez Rubi981 Pokaż wiadomość
Dziewczyno one źle ci radzą włosy masz spoko i nie ścinaj ani nie maluj na jakieś tam blądy,spoko ci w czarnym.A co powinnaś zmienić w swoim wyglądzie to usta i nos ,usta masz okropnie cienki,używaj jasnych błycszczyków a swój brzydki nos zmniejszyć powinnaś optycznie bo masz okropnie duży,na boki nosa opowinnaś nakładać ciemniejszy fluid to go zmniejszy.
Takie uwagi mozna robić o wiele bardziej z wyczuciem :/ A może jej sie podobają jej usta i jej nos? Ręce mi opadają..
Astarte__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 15:40   #17
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Pomóżcie mi dobrać kolor włosów.

Cytat:
Napisane przez Rubi981 Pokaż wiadomość
Dziewczyno one źle ci radzą włosy masz spoko i nie ścinaj ani nie maluj na jakieś tam blądy,spoko ci w czarnym.A co powinnaś zmienić w swoim wyglądzie to usta i nos ,usta masz okropnie cienki,używaj jasnych błycszczyków a swój brzydki nos zmniejszyć powinnaś optycznie bo masz okropnie duży,na boki nosa opowinnaś nakładać ciemniejszy fluid to go zmniejszy.
Ten komentarz byl co najmniej chamskiKażdy kto zaklada tutaj watek powinien liczyc się z tym ze moze byc skrytykowany, ale ta krytyka powinna byc konstruktywna a nie dolujaca! Ktoś kto jest anonimowy jest odwazny i pisze sobie co mu slina na jezyk przyniesie nie myslac o osobie ktora poddaje ocenie dlatego radze sie najpierw 3 razy zastanowic. Nie kazdy jest tak odwazny jak Lumia zeby wstawic tutaj swoja fotkę , Lumio nie przejmuj sie przeciez widać że to fotka zrobiona 'na surowo" a zadna z nas nie wyglada olsniewajaco bez makijazu, moim zdaniem masz ladne rysy wystarczy ze podkreslisz delikatnie oczy a usta pociągniesz blyszczykiem co je optycznie powiekszy....

" fajnie ci w czarnym bo masz poważny wyraz twarzy..."kolejne inteligentne spostrzezenie, a jak zmieni wyraz twarzy np się uśmiechnie to juz nie bedzie jej ladnie? Fajnie, ze wedlug Ciebie Rubi981 musi pasowac do miny, a nie do ogólu...
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 15:42   #18
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: Pomóżcie mi dobrać kolor włosów.

Cytat:
Napisane przez Rubi981 Pokaż wiadomość
Dziewczyno one źle ci radzą włosy masz spoko i nie ścinaj ani nie maluj na jakieś tam blądy,spoko ci w czarnym.A co powinnaś zmienić w swoim wyglądzie to usta i nos ,usta masz okropnie cienki,używaj jasnych błycszczyków a swój brzydki nos zmniejszyć powinnaś optycznie bo masz okropnie duży,na boki nosa opowinnaś nakładać ciemniejszy fluid to go zmniejszy.
Ten komentarz byl co najmniej chamskiKażdy kto zaklada tutaj watek powinien liczyc się z tym ze moze byc skrytykowany, ale ta krytyka powinna byc konstruktywna a nie dolujaca! Ktoś kto jest anonimowy jest odwazny i pisze sobie co mu slina na jezyk przyniesie nie myslac o osobie ktora poddaje ocenie dlatego radze sie najpierw 3 razy zastanowic. Nie kazdy jest tak odwazny jak Lumia zeby wstawic tutaj swoja fotkę , Lumio nie przejmuj sie przeciez widać że to fotka zrobiona 'na surowo" a zadna z nas nie wyglada olsniewajaco bez makijazu, moim zdaniem masz ladne rysy wystarczy ze podkreslisz delikatnie oczy a usta pociągniesz blyszczykiem co je optycznie powiekszy....

" fajnie ci w czarnym bo masz poważny wyraz twarzy..."kolejne inteligentne spostrzezenie, a jak zmieni wyraz twarzy np się uśmiechnie to juz nie bedzie jej ladnie? Fajnie, ze wedlug Ciebie Rubi981 kolor wlosow musi pasowac do miny, a nie do ogólu...
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 16:32   #19
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Talking Dot.: Pomóżcie mi dobrać kolor włosów.

a mnie sie w tej czerni podobasz ja dodałabym właśnie jakiś "poblask" fiolet czy czekolada podmalowałabym troszkę mocniej oko, bo jest sie czym chwalić
zrobiłabym cos za to z fryzurką do tego koloru zawsze pasowały mi zdecydowane cięcia może jakaś drobna asymetria ... tak an szybko i wybacz słabość narzędzia dziecko mam na kolanach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3263.jpg (68,2 KB, 109 załadowań)
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-04, 17:40   #20
tarzka28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7
Dot.: Pomóżcie mi dobrać kolor włosów.

Witaj. Myślę,że nie jest ci najgorzej w tych włosach. Jeśli malujesz się na co dzień, może pozostać czarny kolor. Ale jeśli ci sie znudził, spróbuj odcieni na poziomie 4 bądź 5, czyli w odcieniach brązu. Może być to brąz w tonacji złotej np. 4.3.
Będziesz wyglądać odrobinę łagodniej i bardziej dziewczęco, zresztą modne są w tym sezonie właśnie brązy. Do tego podcięłabym włosy z tyłu do linii karku i lekko je wystopniowała. Ponieważ masz niebieskie oczy, ładnie będzie ci w odcieniach brązu, fioletu śliwkowego, chłodnego oranżu, grafitu. Na usta zdecydowanie błyszczyk w tonacji chłodnego różu, beżu. Masz ładne oczy, duże - warto je akcentować! Usta może nie są duże, ale kształtne, ale aby ich nie zmniejszać lepiej nie stosować na nie ciemnych odcieni tylko bardziej naturalne.
Odradzałabym ci balejaże od jasnych po ciemne - zresztą takie są już niemodne.
Jeśli włosy są bardzo ciemne i trudno przykryć je jakimś jaśniejszym odcieniem spróbuj zdekoloryzować kilka pasemek i na całość położyć odcień w tonacji ciepłego brązu, a potem stopniowo przechodzić do tego koloru przez kolejne farbowanie odrostów. Pozdrawiam!
tarzka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 23:01   #21
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Pomóżcie mi dobrać kolor włosów.

jakbyśmy wszystkie miały małe noski i duże usta to by było nudno. Ładna jesteś i tego się trzymajmy Podkreśliłabym oczy bo masz piękne i ogromne, a jeśli chodzi o włosy to rzucić w diabły tę czerń i zrobić jakiś brąz ciemny, a jak przywiązana jesteś do czerni to chociaż zafarbować odrosty < a one i tak odrosną jasne i widoczne i szybko, więc może lepiej jednak brązik na którym odrosty mniej widać? >
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 23:25   #22
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Pomóżcie mi dobrać kolor włosów.

i zmieniłabym kształt okularów, na prostokątne, nie takie jak na zdjęciu, bardziej płaskie i z wyraźną czarną oprawką.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3263.jpg (64,8 KB, 102 załadowań)
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 10:31   #23
rudagabi
Raczkowanie
 
Avatar rudagabi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 30
Dot.: Pomóżcie mi dobrać kolor włosów.

Ja bym proponowała zdecydowanie ich skrócenie z tyłu a pozostawienie ich troszkę dłuższych z przodu. Wiem jak ciężko jest zdecydować się na nowy kolor włosów ale na początek polecam kilka pasemek z kolorze fioletowym lub pomaranczowym. Odświeżą trochę fryzurkę...
rudagabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 19:04   #24
Lumia
Raczkowanie
 
Avatar Lumia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 203
GG do Lumia
Dot.: Pomóżcie mi dobrać kolor włosów.

Dzięki bardzo dziewczyny za miłe słowa i rady
Kupiłam dzisiaj farbę średni brąz z Palette, chociaż na opakowaniu wygląda na taki dosyć ciemny. Swoją drogą, ciężko wybrać brązową farbę, tyle przyjemnych dla oka odcieni. Ten wydaje mi się naturalny, cóż na opakowaniu jest "permanent natural colors" dziwne żeby wyglądał inaczej . Dzisiaj zabieram się za farbowanie. Co wyjdzie to wyjdzie, jak nie spróbuję to w ogóle się nie przekonam czy farba chwyci czy też nie. Rezultat sfotografuję i się pochwalę, choć nie wiem czy będzie czym

Cytat:
Napisane przez rudagabi
Wiem jak ciężko jest zdecydować się na nowy kolor włosów ale na początek polecam kilka pasemek z kolorze fioletowym lub pomaranczowym. Odświeżą trochę fryzurkę...
Pomarańczowy to dla mnie trochę hardcore, który zresztą swego czasu miałam na głowie, choć w zamierzeniu miał być czerwony. A nad fioletowym to się nawet zastanawiałam dość intensywnie po zobaczeniu zdjęć jednej z Wizażanek w połączeniu czerń-fiolet. Prześlicznie wyglądała.
__________________
Turn off the moon ; because the angels are watching
As I pierce my love deeply into your neck
Deeply..like this

_________

babawdomu.blogspot.com
Lumia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 21:16   #25
rudagabi
Raczkowanie
 
Avatar rudagabi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 30
Dot.: Pomóżcie mi dobrać kolor włosów.

Ja posiadałam najpierw czerwone pasemka i w połaczeniu z czekoladowym brązem wyglądały świetnia. Potem był fiolet i też świetnie się komponował. Tak więc wybór należy do Ciebie. Jeśli moge coś Ci doradzić - nie farbuj włosów sama. Czasami warto wydać 50 zł więcej i mieć pewnośc że efekt będzie oszałamiający. Kiedyś sama farbowałam włosy ale tylko je zniszczyłam - na szczęscie w tej chwili sa już o niebo lepsze, ale to zasługa fryzjerów, specjalnie dobranych szamponów, odżywek i masek. Powodzenia
rudagabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 20:47   #26
catreena
Raczkowanie
 
Avatar catreena
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 49
Dot.: Pomóżcie mi dobrać kolor włosów.

Cytat:
Napisane przez Rubi981 Pokaż wiadomość
Dziewczyno one źle ci radzą włosy masz spoko i nie ścinaj ani nie maluj na jakieś tam blądy,spoko ci w czarnym.A co powinnaś zmienić w swoim wyglądzie to usta i nos ,usta masz okropnie cienki,używaj jasnych błycszczyków a swój brzydki nos zmniejszyć powinnaś optycznie bo masz okropnie duży,na boki nosa opowinnaś nakładać ciemniejszy fluid to go zmniejszy.



Załosne co pisze Rubi981 ... Masz bardzo ładne duze oczyęta ktore warto podkreslac. Jesli chodzi o usta to mało ktora ma tak obfite jak Angelina Jolie... jedyne co wypadałoby poprawic to kolor, oraz kształt włosow... bo to głownie o kolor w tym watku chodzi prawda? Wiec po co jakies zbedne komentarze... Mysle, ze brazik to super pomysl, tylko nie jestem pewna czy wyjdzie bez koloryzacji:/ W kazdym badz razie czekam na fotke
__________________

catreena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-06, 20:49   #27
catreena
Raczkowanie
 
Avatar catreena
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 49
Dot.: Pomóżcie mi dobrać kolor włosów.

oj poprawiam ... bez dekoloryzacji:P
__________________

catreena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 20:36   #28
Honia80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6
Dot.: Pomóżcie mi dobrać kolor włosów.

Faktycznie lepiej byłoby Ci w brązie, a nawet jaśniejszych włosach!!!
Jesli chodzi o sciagnięcie czarnego koloru, proponuje dekoloryzator (nie rozjasniacz, bo niszczy włosy). Po dekoloryzatorze mozesz farbować włosy od razu na wybrany kolor, oczywiscie wybrac kilka tonów jasniejszy od pożądanego koloru.
Masz ładne oczy.

Ineczka 7 - ładny image stworzyłas

Co to za programik i skad można go sciągnać??

pozdrawiam

Honia
Honia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:29.