Uniwersytet Szczeciński - WĄTEK ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-28, 01:00   #1
amandaa1394
Raczkowanie
 
Avatar amandaa1394
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Pzn*
Wiadomości: 48
Wink

Uniwersytet Szczeciński - WĄTEK ZBIORCZY


Hej wiecie może czy znajdę gdzieś progi punktowe do tej uczelni? Interesuje mnie logistyka na wydziale zarządzania i ekonomi usług może przy okazji ktoś podzieli się opinią o danej uczelni bądź własnie tym kierunku?
__________________
Pani Informatyk...loading....
amandaa1394 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 07:08   #2
piotrek1994
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 506
Dot.: Uniwersytet Szczeciński

haha, spokojnie, na US wszystkich przyjmuja
piotrek1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 08:17   #3
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Uniwersytet Szczeciński

przyjmują większość ale po pierwszym semestrze robią duży przesiew, więc zostają ci którym naprawdę zależy na studiach (robię dwa kierunki dziennie na US na różnych wydziałach, ale nie jednocześnie więc coś mogę powiedzieć o ich systemie)
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 09:28   #4
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Uniwersytet Szczeciński

Ee to jest Cukrowa? Widzialam kilka ofert pracy 'przyjme absolwenta ekonomii ale nie po Cukrowej i Rolniczej". Daruj sobie, jesli chcesz sie czegos nauczyc. Na Mickiewicza jest drugi wydzial, na ktorym piłują dość mocno z niektorych przedmiotow, trzeba cos umiec.

Logistyka jest tez na Morskiej, z tego co wiem to wszyscy zdaja i tak, ale costam sie po tym umie, poziom nie jest zły.

Edytowane przez 201604250941
Czas edycji: 2013-07-28 o 09:30
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 12:42   #5
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Uniwersytet Szczeciński

potwierdzam, na Mickiewicza może nie ma megawysokiego poziomu ale jest lepiej niż na Cukrowej (piszę to w kontekście różnych kierunków)
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 13:09   #6
ggosikk
Przyczajenie
 
Avatar ggosikk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 18
GG do ggosikk
Dot.: Uniwersytet Szczeciński

Który wydział jest lepszy jeśli chodzi o Fir WNEiZ czy WZiEU ?
__________________
15.03.2013 Kierowca

Cel 65 kg
ggosikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-28, 13:33   #7
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Uniwersytet Szczeciński

Cytat:
Napisane przez ggosikk Pokaż wiadomość
Który wydział jest lepszy jeśli chodzi o Fir WNEiZ czy WZiEU ?
Mickiewicza jest chyba lepszy we wszystkim, o Cukrowej kraza legendy i kazdy wie co to jest. Ma juz tak zla opinie, ze bardziej sie nie da.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-28, 13:34   #8
ggosikk
Przyczajenie
 
Avatar ggosikk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 18
GG do ggosikk
Dot.: Uniwersytet Szczeciński

ok Dzięki
__________________
15.03.2013 Kierowca

Cel 65 kg
ggosikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 14:44   #9
maciejko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 18
Uniwersytet Szczeciński - kognitywistyka czy fil. romańska pomocy!

Cześć, piszę tu z prośbą o pomoc przy wyborze kierunku. Składałem na skandynawistyke (nie dostał się, lecz będzie prawdopodobnie wyrażał gotowość do studiowania w razie czyjejś rezygnacji), kognitywistyke i filologie romańską z dodatkowym językiem.

Wybrałem kognitywistyke, bo interesuję się filozofią, a przede wszystkim psychologią (nie chciałem na psychologie iść bo nie ma pracy etc., poza tym 5 lat trwają, a to za długo jak na mój gust). Jest to jednak kierunek bardzo interdyscyplinarny i nie wiem jak będzie po tym właśnie z pracą i czy się czegoś nauczę, w szczególności, że to szczecin i kompletnie nigdzie absolwenci nie piszą o swoich doświadczeniach z tego typu studiami.

Romanistyką się nie interesuję w ogóle, wybrałem ją tylko dlatego, że chciałbym poznać języki, a tu mi się proponuje je w ilości dwóch.

Mam prośbę o porade co wybrać, może jakieś opinie od studentek nt. obu ww? Także jak któraś składała na US proszę powiedzieć ile miała pkt. bo nigdzie nie ma żadnej listy, a strasznie mi zależy na skandynawistyce. Pozdrawiam cieplutko

Edytowane przez maciejko
Czas edycji: 2014-10-30 o 20:06
maciejko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 15:51   #10
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Uniwersytet Szczeciński - kognitywistyka czy fil. romańska pomocy!

jestem studentką filologii romańskiej na US (teraz zaczynam II stopień). Nauki trochę jest ale dla osób lubiących uczyć się języków i interesujących francuskim to nie jest bardzo męczące, jeżeli jesteś sumienny i zorganizowany dasz radę. Kierunek jest ciekawy, gdybym miała jeszcze raz wybierać się na filologię to żadna inna tylko romańska z językiem włoskim, przez te trzy lata nigdy nie żałowałam swojego wyboru (chociaż bywało ciężko bo robię dwa kierunki dziennie i ostatnio miałam chwile załamania, jednak odpocznę przez wakacje i z pewnością mi przejdzie. Już podjęłam decyzję że jeden kierunek ukończę w trybie niestacjonarnym więc będzie mi dużo łatwiej wszystko pogodzić).
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 16:13   #11
maciejko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 18
Dot.: Uniwersytet Szczeciński - kognitywistyka czy fil. romańska pomocy!

Też bardzo bym chciał włoski ( lub hiszpański) i wybiera się go dopiero na drugim roku?

A poziom jest ok? Bo nasłuchałem się wszystkich złych rzeczy o poziomie US i się martwie okropnie

Zajęcia odbywają się po francusku?
maciejko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-05, 07:37   #12
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Uniwersytet Szczeciński - kognitywistyka czy fil. romańska pomocy!

Ja miałam włoski od drugiego roku, o poziom nie musisz się obawiać ponieważ nauki jest sporo nawet dla bardzo dobrych studentów (porównywaliśmy materiały z US z innymi uniwersytetami na których uczą się nasi znajomi i mają tyle samo pracy co u nas lub mniej, jako że studiują filologie jednojęzyczne, US prowadzi dwujęzyczną). Wykłady są po francusku od drugiego roku, na pierwszym może któryś być ale nie sądzę. Studenci bardzo szybko uczą się znajomości języka, osoby które startowały w grupie początkującej na koniec pierwszego roku spokojnie zdawały egzaminy po francusku, np. ustny z historii Francji przed nativem (m.in. ja, nie chwaląc się ocena 4,5 a ten profesor zwraca uwagę na każdy szczegół Wykładowcy tutaj są super, wymagający i zarazem przyjaźnie nastawieni do studenta, szczerze muszę przyznać że po tych trzech latach nie mam najmniejszych powodów do narzekania na nich a miałam z nimi bardzo dużo kontaktu, ponieważ byłam starostą roku przez cały okres studiów (bardzo mi to pomogło wyrobić się przed pierwszą poważną pracą
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 19:35   #13
maciejko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 18
Dot.: Uniwersytet Szczeciński - kognitywistyka czy fil. romańska pomocy!

Wow, nie spodziewałem się aż takich komplementów o US-ie Jestem pozytywnie zaskoczony i chyba mnie przekonałaś.

Jeszcze ostatnie pytanko, są jakieś erasmusy? No i co zamierzasz robić po tym kierunku :P
maciejko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 20:52   #14
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Uniwersytet Szczeciński - kognitywistyka czy fil. romańska pomocy!

Erasmusy sa i to nie jakies ale do pieknych miast jak Paryz, Bordeaux, Nantes itd. czy wloskie Piza, Siena plus ostatnio dla romanistow do wyboru sa belgijskie np. Louvain. nie pamietam niestety calej listy, wiem ze mamy do wyboru ponad 20 miejscowosci (jak zadna inna filologia wiec nie ma problemu, zeby sie dostac-kwestia zlozenia papierow w terminie). Ja studiuje jeszcze turystyke na Wydziale Nauk o Ziemi US i najbardziej chcialabym polaczyc w pracy oba kierunki, pilotaz, rezydentura, animacja na wyjazdach do Francji i Wloch-zwlaszcza ze moj wykladowca z WNoZ jest wysoko postawiona i bardzo doswiadczona osoba w branzy turystycznej i mowi ze brakuje ludzi z francuskim, nie wspominajac o wloskim Konczac filologie pilot ma na stale wpisane w licencje znajomosc danego jezyka na poziomie zaawansowanym, konczac kurs jezykowy musi co dwa lata zdawac egzamin potwierdzajacy znajomosc jezyka na konkretnym poziomie a do Francji pilot np. tylko z angielskim nie nadaje sie za bardzo, tak samo z niemieckim.
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-05, 21:21   #15
maciejko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 18
Dot.: Uniwersytet Szczeciński - kognitywistyka czy fil. romańska pomocy!

To specjalność na romanistyce 'e-turystyka' by Ci nie wystarczyła do spełnienia się w roli pilota wycieczek?
Ja bym chyba bardziej w jakąś dyplomacje chciał iść, więc będę myślał w przyszłości nad dodatkowym kierunkiem, może już we Francji xD
maciejko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 14:54   #16
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Uniwersytet Szczeciński - kognitywistyka czy fil. romańska pomocy!

specjalność nigdy nie dałaby mi tyle co studiowanie danego kierunku, na turystyce mamy dużo zajęć praktycznych, ćwiczenia terenowe, wyjazdy pilotażowe dlatego wykładowcy mają szansę dobrze nas poznać pod kątem podejścia do przyszłego zawodu i wybrane osoby przyjmują na praktyki do siebie (mój kolega w ten sposób zdobył świetną pracę w Norwegii na Lofotach na obserwacji orek i wielorybów z turystami, załatwił mu to ten sam pan co mi praktyki i o którym pisałam wcześniej, starszy dziadek ale ma genialne pomysły z których my studenci korzystamy Ogólnie uważam że kadra na US jest świetna, nie wiem-może nie mam porównania z innymi uniwersytetami ale na moich obu Wydziałach pracują bardzo mądrzy ludzie z ambicjami i pasją, cieszę się że miałam okazję poznać takie osoby.
PS Teraz sobie przypomniałam że na filologii praktyki też załatwiła mi pani która jest moim wykładowcą, uczyłam księdza z Kamerunu polskiego (nie przyznałam się jej, że moimi ulubionymi materiałami dawanymi mu do tłumaczenia były gazety kryminalne typu Śledztwo i ksiądz dociekał czy ja mówię prawdę że tu jest napisane uciąć rękę-chyba mlle bajki opowiada, nie może być można się było dowiedzieć wielu ciekawostek, np. co to jest decollement. gdyby zadawali nam takie teksty do tłumaczenia w domu mogłabym robić kilka stron dziennie
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 17:04   #17
maciejko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 18
Dot.: Uniwersytet Szczeciński - kognitywistyka czy fil. romańska pomocy!

Dzięki wielkie za opowiedzenie wszystkiego! Pozdrawiam cieplutko

jutro zawiozę papiery do wydziału filologicznego, jak nawet z listy rezerwowej nie załapie się na skandynawistyke, to czuję, że spodoba mi się romanistyka :3

Edytowane przez maciejko
Czas edycji: 2014-07-06 o 17:06
maciejko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 17:38   #18
nina219
Wtajemniczenie
 
Avatar nina219
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 492
Dot.: Uniwersytet Szczeciński - kognitywistyka czy fil. romańska pomocy!

Studiuję (jeszcze przez 4 dni:P) filologię polską na US, jest super, naprawdę chwalę sobie wydział i wykładowców, mimo wszystko odradzam kognitywistykę. Wiem, ile zamieszania jest z tym kierunkiem, miał ruszyć rok temu, nie wyszło. Będzie, jak z każdym innym nowym kierunkiem (czy specjalizacją) - kadra sama nie będzie wiedziała czego uczyć, w rezultacie niewiele wyniesiesz z tych studiów. Myślę, że za kilka lat będzie z tego coś fajnego, póki co - odradzam.
__________________
Człowiek na tyle istnieje,
na ile pamiętają o nim inni.


Żeby kogoś rozpalić, trzeba samemu płonąć.


nina219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 18:07   #19
maciejko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 18
Dot.: Uniwersytet Szczeciński - kognitywistyka czy fil. romańska pomocy!

Ale jak to, przecież ten kierunek ruszył już rok temu
maciejko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-07, 07:21   #20
nina219
Wtajemniczenie
 
Avatar nina219
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 492
Dot.: Uniwersytet Szczeciński - kognitywistyka czy fil. romańska pomocy!

Mój błąd! Nie zmienia to faktu, że jest to świeżutki kierunek.
__________________
Człowiek na tyle istnieje,
na ile pamiętają o nim inni.


Żeby kogoś rozpalić, trzeba samemu płonąć.


nina219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-14, 21:12   #21
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Uniwersytet Szczeciński - kognitywistyka czy fil. romańska pomocy!

Maćku, wysłałeś do mnie privy ale nie mogę Ci teraz przez nie odpowiedzieć (faktycznie szwankuje wysyłanie jak Tobie) więc napiszę tutaj. Jak rozumiem jesteś moim kolegą z pierwszego roku fil rom (miło mi, pewnie wkrótce się poznamy, udało mi się Ciebie namówić na przyjście na te studia.
Pytałeś o włoski-ze swojej strony bardzo polecam Ci ten język, chociaż o hiszpańskim po prostu nic nie wiem. Włoski i francuski są dość mocno powiązane i łatwiej uczyć się ich obu razem. Nasi italianiści czyli pan S., panie Z., B., i N. są bardzo dobrymi lektorami, z pewnością szybko zobaczysz postępy w znajomości języka. Włoski jest bardziej zrozumiały w wymowie niż francuski, gramatyka jest trochę dziwna ale spokojnie dasz radę.
Du courage

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

na początek polecam Ci wykład z profesorem Balduccim, w pon rano jest po włosku LInferno di Dante e lo smascheramento del male i to samo jest jako wykład ogólnouczelniany po angielsku dziś o 16. Prowadzący ma charyzmę, opowiada z takim zaangażowaniem, prowadzimy dyskusje że chyba każdemu studentowi podobają się zajęcia. Rok temu mieliśmy literaturę włoską z drem Rellą, Was ominie ta przyjemność. Tzn. było dużo wiedzy ale doktor ma swoje włoskie humorki
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-16, 19:13   #22
maciejko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 18
Dot.: Uniwersytet Szczeciński - kognitywistyka czy fil. romańska pomocy!

Po długim zastanowieniu wybrałem język hiszpański. Przekonało mnie zdanie, że Włochy to kraj z wielką przeszłością, ale małą przyszłością :c
Na żadnym wykładzie nie byłem, na razie w nic się nie angażuję. Wiesz może czy jest jakieś koło teatralne? Nawet wf-u nie mamy, co jest dziwne xd
maciejko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-17, 19:06   #23
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Uniwersytet Szczeciński - kognitywistyka czy fil. romańska pomocy!

oj Maciek, jak to tak omijać wykłady? Nieładnie...
Teatr-21.10 godzina 19 masz szansę dostać się do Teatru Akademickiego US, przygotuj fragment poezji, prozy lub dramatu i przedstaw. Przesłuchania są w budynku Berlin na Malczewskiego.
Sztuki i piosenki francuskie w naszej Katedrze są uczone przez aktorkę romanistkę Ewę Kabsę, też myślałam o występowaniu bo mnie ta pani prawie namówiła, ale ciągle nie mam czasu. nigdy nie bierz studiów stacjo i niestacjonarnych razem bo będziesz miał cały tyd zawalony i nic nie zaplanujesz. Nie da rady
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 08:55   #24
maciejko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 18
Dot.: Uniwersytet Szczeciński - kognitywistyka czy fil. romańska pomocy!

Jestem chyba zbyt leniwy na przygotowywanie czegokolwiek. Powinni zobaczyć mój talent na samym wejściu i od razu przyjąć w swoje szeregi, które do momentu mojego przyjścia były pozbawione żadnego konkretnego talentu xd
maciejko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 18:53   #25
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Uniwersytet Szczeciński - kognitywistyka czy fil. romańska pomocy!

Pierwszaczki wybierają się na otrzęsiny w przyszłym tygodniu? Ja kiedyś chodziłam, nawet fajnie było. Teraz nie mam czasu (ani siły, ani chęci) na żadne spotkania i imprezy, bo kończąc codziennie wieczorem zajęcia jedyne o czym marzę to pójście spać. A tu jeszcze obowiązki domowe i nauka czekają, nie wiem jak ja mam być wypoczęta i odstresowana
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-18, 21:56   #26
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Uniwersytet Szczeciński - kognitywistyka czy fil. romańska pomocy!

pamiętam swoje otrzęsiny na pierwszym roku (królowała ciągle Disturbia, Low Floridy i Morandi Angels), pierwsza impreza na studiach której za dużo wypiłam namawiaj pierwszaków żeby skorzystali z okazji w czwartek, będzie dużo atrakcji dla Was.
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 11:15   #27
maciejko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 18
Dot.: Uniwersytet Szczeciński - kognitywistyka czy fil. romańska pomocy!

Ja nie chodzę do klubów, a Florida to było chyba moje gimnazjum, więc 5 lat temu gdzieś myślę xd Ludzie z roku pewnie pójdą, raczej nie trzeba nikogo namawiać ^^
maciejko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-19, 20:37   #28
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Uniwersytet Szczeciński - kognitywistyka czy fil. romańska pomocy!

Co do hiszpańskiego-nie wybrałabym tego języka, bo za bardzo kojarzy mi się z telenowelami a to mnie mocno zniechęca włoski zaś to dla mnie język oper gdybym miała wybierać następny do nauki, z pewnością byłby to rosyjski ze względu na to, że Włochów i Rosjan mam w rodzinie. Skąd takie połączenie nie wiem, jednak miło by było móc się z nimi na luzie porozumieć.
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 11:13   #29
maciejko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 18
Dot.: Uniwersytet Szczeciński - kognitywistyka czy fil. romańska pomocy!

Teraz jak wspomniałaś o tych operach to mi się trochę słabo zrobiło z lęku przed niewłaściwym wyborem. Teraz patrzę, że w Hiszpanii mają odmianę Zarzuelę, więc nie wszystko stracone dla mnie xd Chciałem iść na rosyjską filologię, ale anty rosyjskie ostatnio nastroje przesądziły, że jednak nie. Rzeczywiście byś miała ciekawe połączenie.
maciejko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-22, 19:22   #30
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Uniwersytet Szczeciński - kognitywistyka czy fil. romańska pomocy!

Pomyślę jeszcze o rosyjskim.
PS Byłeś może dzisiaj przed 11 w Bibliotece Głównej US?
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-17 17:31:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.