Wyjście do kina - randka czy nie randka? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-22, 09:36   #1
ewelinaaa26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 56

Wyjście do kina - randka czy nie randka?


Hej
Może mi pomożecie zrozumieć to trochę , jak i zamiary faceta .

Podoba mi się jeden chłopak . W zasadzie znamy się od czerwca, ale coś zaczęliśmy rozmawiać ze sobą od końcówki lipca. Nie są to codzienne rozmowy. W zasadzie to ja głównie zagadywałam na messengerze, raz on się odezwał , ale bardzo mi się podoba, bo jest wydaje mi się fajny i normalny . Poznałam go przez znajomych.

I właściwie zastanawiałam się czy mu się podobam (w sumie to się dalej zastanawiam), czy przez to, ze w sumie poznaliśmy się w gronie koleżeńskim to czy w ogóle jest szansa na to , by on mógł spojrzeć na mnie inaczej czy też. I teraz uwaga. Wiem, że spotkam się tutaj może trochę z krytyką, ale uważam , że nie zrobiłam nic niestosownego.
Z racji tego, że On jest wolny to stwierdziłam, że warto spróbować i napisałam do Niego mówiąc, że leci fajna część jednego filmu i czy nie chciałby się wybrać. Zgodził się, pytając kiedy. I ze teraz ma popołudniowe zmiany i plany na weekend , więc zaproponowałam początek kolejnego tygodnia bądź czwartek. To on powiedział , że ten czwartek może być, ale zapytał też o dzień wcześniej , chyba , że mi nie odpowiada. Powiedział, że na ten film nie zdążymy, ale zaproponował , na który możemy zdążyć, no i się zgodziłam. Wczesniej pytał czy K (nasza wspolna kumpela) nie chciala iść ze mną, że jego zabieram, ale powiedzialam mu, że w sumie o to nie pytałam a on, że spoko.
W kolejnym dniu odezwał się wieczorem przed czy aktualne czy idziemy, przyjechał po mnie. W kinie zajęliśmy normalne miejsca. Płaciliśmy za siebie osobno. W sumie nie wiem czy On chciał za mnie zapłacić czy nie, ale jak bylismy przy kasie, zapytał czy bierzemy cos do picia itd, ja mówie tak, ale ze zaplace za siebie. On, że spoko. Po filmie mnie odwiózł, podziękował za seans i za towarzystwo i w sumie tyle póki co.

Bardzo spoko się zachował, ale zastanawiam się czy On mógł to traktować jako randkę czy też nie? Czy skoro się zgodził to czy to jakiś mały % tego, że chociaż trochę mu się podobam i czy to zczaił , że mi sie w ogole podoba skoro zaprosiła go do kina? I czy Waszym zdaniem mam jakieś szanse i w 0gole co dalej?
ewelinaaa26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 10:36   #2
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

Cytat:
Napisane przez ewelinaaa26 Pokaż wiadomość
Hej
Może mi pomożecie zrozumieć to trochę , jak i zamiary faceta .

Podoba mi się jeden chłopak . W zasadzie znamy się od czerwca, ale coś zaczęliśmy rozmawiać ze sobą od końcówki lipca. Nie są to codzienne rozmowy. W zasadzie to ja głównie zagadywałam na messengerze, raz on się odezwał , ale bardzo mi się podoba, bo jest wydaje mi się fajny i normalny . Poznałam go przez znajomych.

I właściwie zastanawiałam się czy mu się podobam (w sumie to się dalej zastanawiam), czy przez to, ze w sumie poznaliśmy się w gronie koleżeńskim to czy w ogóle jest szansa na to , by on mógł spojrzeć na mnie inaczej czy też. I teraz uwaga. Wiem, że spotkam się tutaj może trochę z krytyką, ale uważam , że nie zrobiłam nic niestosownego.
Z racji tego, że On jest wolny to stwierdziłam, że warto spróbować i napisałam do Niego mówiąc, że leci fajna część jednego filmu i czy nie chciałby się wybrać. Zgodził się, pytając kiedy. I ze teraz ma popołudniowe zmiany i plany na weekend , więc zaproponowałam początek kolejnego tygodnia bądź czwartek. To on powiedział , że ten czwartek może być, ale zapytał też o dzień wcześniej , chyba , że mi nie odpowiada. Powiedział, że na ten film nie zdążymy, ale zaproponował , na który możemy zdążyć, no i się zgodziłam. Wczesniej pytał czy K (nasza wspolna kumpela) nie chciala iść ze mną, że jego zabieram, ale powiedzialam mu, że w sumie o to nie pytałam a on, że spoko.
W kolejnym dniu odezwał się wieczorem przed czy aktualne czy idziemy, przyjechał po mnie. W kinie zajęliśmy normalne miejsca. Płaciliśmy za siebie osobno. W sumie nie wiem czy On chciał za mnie zapłacić czy nie, ale jak bylismy przy kasie, zapytał czy bierzemy cos do picia itd, ja mówie tak, ale ze zaplace za siebie. On, że spoko. Po filmie mnie odwiózł, podziękował za seans i za towarzystwo i w sumie tyle póki co.

Bardzo spoko się zachował, ale zastanawiam się czy On mógł to traktować jako randkę czy też nie? Czy skoro się zgodził to czy to jakiś mały % tego, że chociaż trochę mu się podobam i czy to zczaił , że mi sie w ogole podoba skoro zaprosiła go do kina? I czy Waszym zdaniem mam jakieś szanse i w 0gole co dalej?
Ciężko stwierdzić, ale mimo wszystko przychylałabym się bardziej koleżeńskiemu wyjściu. Po pierwsze - pytał czy kumpela z Tobą nie chciała iść. Jaki facet chcący się umówić z dziewczyną pyta czy nie miała innej opcji? Po drugie nie wspominasz nic o żadnym flircie, inicjowaniu kontaktu itd. Wygląda to raczej - idziemy do kina? - Spoko. - Płacę za siebie. - Spoko. I do widzenia. Może jednak się mylę, ale skoro teraz Ty zapraszałaś to czekaj na jego krok.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 10:40   #3
ewelinaaa26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 56
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

No nie było żadnego flirtu normalna rozmowa, a nie chciałam jakoś przesadzić. Czyli uważasz, ze proponujac to, że sama zaplacę za siebie, ja też moglam dać mu do zrozumienia , że koleżenskie spotkanie?
ewelinaaa26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 10:43   #4
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

Cytat:
Napisane przez ewelinaaa26 Pokaż wiadomość
No nie było żadnego flirtu normalna rozmowa, a nie chciałam jakoś przesadzić. Czyli uważasz, ze proponujac to, że sama zaplacę za siebie, ja też moglam dać mu do zrozumienia , że koleżenskie spotkanie?
Niekoniecznie, bo to wszystko do dogadania. Po prostu nie widzę większego entuzjazmu z jego strony, ale może się mylę. Wydaje mi się, że jakby chciał coś więcej to by zaproponował kolejne spotkanie lub np. po kinie wyjście coś zjeść by pogadać więcej i po prostu spędzić trochę czasu razem. Teraz ruch po jego stronie.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 10:44   #5
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

Po pierwsze dla mnie pierwsze spotkanie/randka w kinie to średni pomysł, bo... no właśnie, obejrzeliście film, pojechaliście do domu i cholera wie co to było. Czy kumpelskie wyjście, czy randka. Nie można porozmawiać, popatrzeć w oczy, poflirtować, poznać się, można obejrzeć film i tyle. Jeszcze OK gdybyście po filmie poszli do parku czy coś, ale nie, od razu do domu.

Po drugie, nikt tego nie i Ci nie powie czy to była randka i jak on to widzi. Tylko on to wie. Ale istnieje prosty sposób by się przekonać. Poczekaj kilka dni na jego zaproszenie, a jak nie to zaproś sama tylko wtedy bez pretekstu w postaci filmu, naprawienia kranu i innych tego typu rzeczy.

Bo właśnie, spotkania pod pretekstem byleby nie wyjść na desperatkę i nie pokazać że facet mi się podoba są strasznie słabe. Później zdziwienie, że chłop nie rozumie że się Tobie podoba, ale przecież tego nie okazujesz! Zaprosiłaś go na film jako kolegę, więc zachował się jak kolega który Ciebie lubi. Nie pokazałaś nigdzie że interesuje Ciebie jako ktoś więcej.

Więc na przyszły raz, nie zapraszaj bo coś tam się dzieje fajnego, to jest dobre jak już się spotykacie regularnie, a nie na pierwszy raz.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 10:51   #6
ewelinaaa26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 56
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

Ok, poczekam kilka dni. Co w takim układzie zrobić żeby mu pokazać, że mi się podoba i jak w takim razie go zaprosić żeby zrozmiał?

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------



---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Niekoniecznie, bo to wszystko do dogadania. Po prostu nie widzę większego entuzjazmu z jego strony, ale może się mylę. Wydaje mi się, że jakby chciał coś więcej to by zaproponował kolejne spotkanie lub np. po kinie wyjście coś zjeść by pogadać więcej i po prostu spędzić trochę czasu razem. Teraz ruch po jego stronie.
Nie wiem może to też dlatego, ze już było późno. Byliśmy na seansie o 21 30 i przed 24 się skończyło

Edytowane przez ewelinaaa26
Czas edycji: 2019-08-22 o 10:50
ewelinaaa26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 11:02   #7
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

Zaproś go gdzieś sam na sam, może być kawa, spacer, piwo, drink co tam lubicie. Po prostu bez pretekstów, umów się na mieście o danej godzinie, nie mów po co. A na spotkaniu flirtuj, skróć dystans, tylko tyle i aż tyle.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-22, 11:05   #8
ewelinaaa26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 56
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87103492]Zaproś go gdzieś sam na sam, może być kawa, spacer, piwo, drink co tam lubicie. Po prostu bez pretekstów, umów się na mieście o danej godzinie, nie mów po co. A na spotkaniu flirtuj, skróć dystans, tylko tyle i aż tyle.[/QUOTE]


Ok masz rację. ale nie wyjdę na nachalną?
ewelinaaa26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 11:17   #9
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

Cytat:
Napisane przez ewelinaaa26 Pokaż wiadomość
Ok masz rację. ale nie wyjdę na nachalną?
Nie. Oczywiście nie rzucaj się na niego, subtelnie
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 11:18   #10
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

Ja bym poczekala na jego ruch
Jesli sam nic nie zaproponuje to raczej nic z tego
Tez nie widze entuzjazmu z jego strony

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 11:18   #11
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

Cytat:
Napisane przez ewelinaaa26 Pokaż wiadomość
Ok masz rację. ale nie wyjdę na nachalną?
A co za różnica, czy wyjdziesz na nachalną? On już zapewne wie, czy chce czy nie chce - ryzykuj. Tylko postanów sobie, że potem poczekasz na jego konkretny ruch, albo dasz sobie siana z tą znajomością (tu się nie ma co bawić w jakieś "kolegowanie się", bo on Ci się podoba i nie byłoby to szczere). Jak na moje to facet nie jest Tobą zbyt zainteresowany w sposób romantyczny (niestety nic, a nic na to nie wskazuje), ale cóż - cuda się zdarzają.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-22, 11:25   #12
ewelinaaa26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 56
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87103520]Nie. Oczywiście nie rzucaj się na niego, subtelnie [/QUOTE]

Nie no oczywiście.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
A co za różnica, czy wyjdziesz na nachalną? On już zapewne wie, czy chce czy nie chce - ryzykuj. Tylko postanów sobie, że potem poczekasz na jego konkretny ruch, albo dasz sobie siana z tą znajomością (tu się nie ma co bawić w jakieś "kolegowanie się", bo on Ci się podoba i nie byłoby to szczere). Jak na moje to facet nie jest Tobą zbyt zainteresowany w sposób romantyczny (niestety nic, a nic na to nie wskazuje), ale cóż - cuda się zdarzają.

wczoraj generalnie szłam trochę z myślą, że skoro się zgodził to może mu sie podobam ale fakt On albo nie chce, albo nie zczaił , że mi się podoba.
ewelinaaa26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 11:30   #13
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Ja bym poczekala na jego ruch
Jesli sam nic nie zaproponuje to raczej nic z tego
Tez nie widze entuzjazmu z jego strony

Sent from my E5823 using Tapatalk
Przecież ona mu nie pokazała że jest zainteresowana nim jako facetem, więc jaki ruch ma niby wykonać? Zwykłe kumpelskie wyjście na film, to nie była oczywista randka.

Niektórzy myślą, że KAŻDE zaproszenie płci przeciwnej oznacza randkę. Nie, nie oznacza. Tym bardziej jak się szuka powodów do tego spotkania i za wszelką cenę ukrywa własne intencje.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 11:31   #14
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

Cytat:
Napisane przez ewelinaaa26 Pokaż wiadomość
Nie no oczywiście.

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------







wczoraj generalnie szłam trochę z myślą, że skoro się zgodził to może mu sie podobam ale fakt On albo nie chce, albo nie zczaił , że mi się podoba.
Nawet jakby nie zaczail, ale Ty bys mu sie podobala to by to okazal

Sent from my E5823 using Tapatalk

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87103576]Przecież ona mu nie pokazała że jest zainteresowana nim jako facetem, więc jaki ruch ma niby wykonać? Zwykłe kumpelskie wyjście na film, to nie była oczywista randka.



Niektórzy myślą, że KAŻDE zaproszenie płci przeciwnej oznacza randkę. Nie, nie oznacza. Tym bardziej jak się szuka powodów do tego spotkania i za wszelką cenę ukrywa własne intencje.[/QUOTE]To co autorka ma proponowac kolejne wyjscie? Wg mnie to bez sensu ale no tomoje zdanie

Sent from my E5823 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 11:34   #15
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Ja bym poczekala na jego ruch
Jesli sam nic nie zaproponuje to raczej nic z tego
Tez nie widze entuzjazmu z jego strony
Nawet nie tyle entuzjazmu, co jakiegokolwiek zainteresowania nią jako dziewczyną.

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinaaa26 Pokaż wiadomość
(...)
wczoraj generalnie szłam trochę z myślą, że skoro się zgodził to może mu sie podobam ale fakt On albo nie chce, albo nie zczaił , że mi się podoba.
Gdybyś mu się podobała (w kontekście o jaki Ci chodzi, bo tak ogólnie to możesz mu się podobać w sensie pewnie nie myśli o Tobie "ale brzydka"), to dałby Ci to bardziej odczuć, kontakt byłby częstszy, zagadywałby, pytał o kolejne spotkanie. No chyba, że typ z gatunku "dziwnych", ale jeżeli tak, to tym bardziej dałabym sobie spokój.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 11:35   #16
ewelinaaa26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 56
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Nawet jakby nie zaczail, ale Ty bys mu sie podobala to by to okazal

Sent from my E5823 using Tapatalk

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

To co autorka ma proponowac kolejne wyjscie? Wg mnie to bez sensu ale no tomoje zdanie

Sent from my E5823 using Tapatalk



Niby nic nie tracę. Sama nie wiem sprobować można. Tylko oczywiście potem odpuścić sobie totalnie.
ewelinaaa26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 11:37   #17
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

Cytat:
Napisane przez ewelinaaa26 Pokaż wiadomość
Niby nic nie tracę. Sama nie wiem sprobować można. Tylko oczywiście potem odpuścić sobie totalnie.
I tego się trzymaj. Nie dawaj jakichś trzecich, czwartych... entych szans. Powiem Ci jedno: zainteresowanie ze strony faceta się na ogół widzi i czuje. Nie trzeba stawać na rzęsach, robić nie wiadomo jakich przebieranek i make upów, aby się właściwemu facetowi podobać. Jeżeli na kolejnym spotkaniu nie poczujesz z jego strony żadnej iskierki i potem sam nie zaproponuje kolejnego, to serio szkoda Twojego czasu i uczuć.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 11:40   #18
ewelinaaa26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 56
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
I tego się trzymaj. Nie dawaj jakichś trzecich, czwartych... entych szans. Powiem Ci jedno: zainteresowanie ze strony faceta się na ogół widzi i czuje. Nie trzeba stawać na rzęsach, robić nie wiadomo jakich przebieranek i make upów, aby się właściwemu facetowi podobać. Jeżeli na kolejnym spotkaniu nie poczujesz z jego strony żadnej iskierki i potem sam nie zaproponuje kolejnego, to serio szkoda Twojego czasu i uczuć.
Nie no to jest oczywiste nie należę do osób, które robią 10 czy 20 szans
ewelinaaa26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 11:41   #19
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
To co autorka ma proponowac kolejne wyjscie? Wg mnie to bez sensu ale no tomoje zdanie

Sent from my E5823 using Tapatalk
Masz rację jak najbardziej, ale mi się wydaje że on od początku myślał że to kumpelskie wyjście. Pytanie o jej koleżankę to potwierdza. Może się mu podoba, ale nie chciał "spalić" koleżeńskiej znajomości.

Ja bym spróbował na jej miejscu jeszcze raz, żeby mieć pewność i nie żałować później. Nawet jak nic nie wyjdzie, to sumienie będzie czyste.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-22, 11:49   #20
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87103623]
(...)
Ja bym spróbował na jej miejscu jeszcze raz, żeby mieć pewność i nie żałować później. Nawet jak nic nie wyjdzie, to sumienie będzie czyste.[/QUOTE]

W tym przypadku widzę to tak samo.

Tylko Autorko, na tym ewentualnym spotkaniu użyj uroku, patrz mu w oczy, na usta, bądź troszkę zalotna, jakieś dotknięcie ręki, muśnięcie ramienia. No to, co się robi aby poderwać faceta. Jeżeli jakimś cudem to mega niedomyślny przypadek, to po tym już serio nie będzie miał wątpliwości kogoś w nim widzisz - kumpla, czy faceta. Wybierz również odpowiednie miejsce, kojarzące się randkowo.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 11:52   #21
ewelinaaa26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 56
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
W tym przypadku widzę to tak samo.

Tylko Autorko, na tym ewentualnym spotkaniu użyj uroku, patrz mu w oczy, na usta, bądź troszkę zalotna, jakieś dotknięcie ręki, muśnięcie ramienia. No to, co się robi aby poderwać faceta. Jeżeli jakimś cudem to mega niedomyślny przypadek, to po tym już serio nie będzie miał wątpliwości kogoś w nim widzisz - kumpla, czy faceta. Wybierz również odpowiednie miejsce, kojarzące się randkowo.
Nie wiem, moze byc po prostu spacer gdzies w parku?
Jeśli chodzi o takie relacje damsko męskie czy flirt czasem slabo mi to idzie, nie jestem aaż ta odeważna

Edytowane przez ewelinaaa26
Czas edycji: 2019-08-22 o 11:54
ewelinaaa26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 11:59   #22
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

Cytat:
Napisane przez ewelinaaa26 Pokaż wiadomość
Nie wiem, moze byc po prostu spacer gdzies w parku?
Jeśli chodzi o takie relacje damsko męskie czy flirt czasem slabo mi to idzie, nie jestem aaż ta odeważna
Nie, żadnych spacerów w parku. Błagam. Nie macie po 15 lat. Chyba, że zamierzasz go spróbować pocałować pod dębem, albo złapać za rękę. Ale spacer możecie sobie urządzić po randce. Czemu polecam jednak miejsce, w którym można posadzić d... na stołku? Bo siedzisz przed nim, możesz mu patrzeć w oczy, nachylać się itp. Na spacerze idziecie ramię w ramię i guzik z kontaktu wzrokowego.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 11:59   #23
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
I tego się trzymaj. Nie dawaj jakichś trzecich, czwartych... entych szans. Powiem Ci jedno: zainteresowanie ze strony faceta się na ogół widzi i czuje. Nie trzeba stawać na rzęsach, robić nie wiadomo jakich przebieranek i make upów, aby się właściwemu facetowi podobać. Jeżeli na kolejnym spotkaniu nie poczujesz z jego strony żadnej iskierki i potem sam nie zaproponuje kolejnego, to serio szkoda Twojego czasu i uczuć.
Zainteresowanie i podobanie się czuć już od pierwszej randki, zgadzam się w 100%. Ba, czasami czuć już od samego przywitania, ale ludzie są różni, chociaż... już zaczyna się tłumaczenie, starczy
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 12:03   #24
ewelinaaa26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 56
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Nie, żadnych spacerów w parku. Błagam. Nie macie po 15 lat. Chyba, że zamierzasz go spróbować pocałować pod dębem, albo złapać za rękę. Ale spacer możecie sobie urządzić po randce. Czemu polecam jednak miejsce, w którym można posadzić d... na stołku? Bo siedzisz przed nim, możesz mu patrzeć w oczy, nachylać się itp. Na spacerze idziecie ramię w ramię i guzik z kontaktu wzrokowego.
Ok, racja . To może jakaś kawiarnia. ale po prostu nie wiem jak mu o tym napisać/ powiedzieć.
ewelinaaa26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 12:06   #25
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

Cytat:
Napisane przez ewelinaaa26 Pokaż wiadomość
Ok, racja . To może jakaś kawiarnia. ale po prostu nie wiem jak mu o tym napisać/ powiedzieć.
"Miło wspominam wypad do kina. Co powiesz na wypad do kawiarni w piątkowe popołudnie?".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 12:11   #26
ewelinaaa26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 56
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
"Miło wspominam wypad do kina. Co powiesz na wypad do kawiarni w piątkowe popołudnie?".


Ok On teraz ma dni zajęte z tego co opowiadał, ale odezwe się do Niego po weekendzie i zapytam
ewelinaaa26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 12:17   #27
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
"Miło wspominam wypad do kina. Co powiesz na wypad do kawiarni w piątkowe popołudnie?".
Gorzej jak on miło nie wspomina i uzna, że dla niej to był coś niesamowitego a była nuda

Nic nie musisz mu tłumaczyć, zapytaj kiedy ma czas, albo czy ma czas w X dzień o Y godzinie i się umówcie na mieście czy coś. Nie musisz pisać że na kawę itp. Krócej = lepiej, jak nie jest głupi to zrozumie że nie chcesz się spotkać już koleżeńsko.

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ewelinaaa26 Pokaż wiadomość
Ok On teraz ma dni zajęte z tego co opowiadał, ale odezwe się do Niego po weekendzie i zapytam
Nie, nie czekaj na po weekendzie. Możesz się umówić teraz na przyszły tydzień.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 12:23   #28
ewelinaaa26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 56
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87103740]Gorzej jak on miło nie wspomina i uzna, że dla niej to był coś niesamowitego a była nuda

Nic nie musisz mu tłumaczyć, zapytaj kiedy ma czas, albo czy ma czas w X dzień o Y godzinie i się umówcie na mieście czy coś. Nie musisz pisać że na kawę itp. Krócej = lepiej, jak nie jest głupi to zrozumie że nie chcesz się spotkać już koleżeńsko.

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------



Nie, nie czekaj na po weekendzie. Możesz się umówić teraz na przyszły tydzień.[/QUOTE]








Najgorzej jest to, że zastanawiam się, a raczej byłam glupia myśląc , że On po zaproszeniu zczai. Ale fakt też nic nie robiłam takiego. I pewnie teraz też jestem gupia , proponując mu coś 2 raz, ale dobra co mi szkodzi. Lepsze to niż zastanawianie się , jak On coś odbiera i w ogóle. Najwyżej teraz się nie zgodzi i już.
ewelinaaa26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 12:28   #29
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

Większość się pewnie domyśli, ale nie można zakładać że u każdego zaproszenie płci przeciwnej = randka.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-22, 12:34   #30
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Wyjście do kina - randka czy nie randka?

Gdyby koniecznie chciał za Ciebie zapłacić to by zapłacił, pomimo, że powiedziałaś, że zapłacisz za siebie sama. Choć to naprawdę nie jest chyba najważniejsze?

No nic, zobacz jak na kolejnym spotkaniu będzie się zachowywał

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-24 23:06:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.