Test Therm Line - dyskusja ogólna - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 42 Recenzentek testuje preparat Therm Line Forte. Zapraszamy do zapoznania się z ich mini-blogami oraz do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-04-17, 08:45   #61
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez mimi05 Pokaż wiadomość
Rok temu brałam therm line, efekt był i to duży ale niestety jak przestałam brać pojawił się efekt jo-jo i przybrałam dodatkowe 10kg które probuje rzucić ale niestety nie jest to takie łatwe
A po odstawieniu tabletek dbałaś o dietę tak samo jak przy ich zażywaniu?
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 08:34   #62
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Drogie Recenzentki !

8-tygodniowy okres testowania Therm Line powoli dobiega końca.

W poniedziałek, 23 kwietnia Wizazanki, które aktywnie wzięły udział w teście, otrzymają ankiety wynikowe m.in. z prośbą o podanie swojej aktualnej wagi. W ankiecie znajdzie się również kilka innych pytań oraz prośba o krótkie podsumowanie testu.

W ciągu tygodnia od zebrania ankiet ogłosimy listę 10 Recenzentek, które zostaną nagrodzone - zgodnie z Regulaminem testu.

Rozpoczniemy też działania zmierzające do realizacji sesji zdjęciowej z dwiema Recenzentkami, które zadeklarują taką chęć. Zdjecia z sesji opublikowane zostaną na Wizaz.pl

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Zapraszamy też do nowej zabawy z Therm Line. Do wygrania 65 atrakcyjnych nagród.

Szczegóły tutaj !
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 10:28   #63
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Ja w zabawie już biorę udział

Mam pytanie odnośnie ankiety:

Czy mogę ją wypełnić dopiero 29.04? w tydzień waga może się jeszcze nieco zmienić
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 10:35   #64
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

frezyjka85, ankieta musi być wypełniona w ciągu 7 dni od daty otrzymania. Ale z drugiej strony prosimy o podanie wagi na dzień 23 kwietnia..
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 10:40   #65
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez Olimp Labs Pokaż wiadomość
frezyjka85, ankieta musi być wypełniona w ciągu 7 dni od daty otrzymania. Ale z drugiej strony prosimy o podanie wagi na dzień 23 kwietnia..
aha! czyli ankietę wypełniam kiedy chcę, a wagę i tak musze podać taką ostatecznie jaką będę mieć 24,04?

ok! no to biorę sie do roboty i lecę dziś na bieżnię
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-18, 12:45   #66
ChmielOwaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 32
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

[thermline]857843[/thermline]
ChmielOwaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 10:13   #67
kuleczka18
Zadomowienie
 
Avatar kuleczka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 479
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Witajcie. Dziś m oj pierwszy dzień z Therm Line Forte Na razie zakupiłam 60 kapsułek, wzięłam 2 pół godziny rano przed śniadaniem. Nie czuję się jakoś specjalnie inaczej .Zobaczymy jak będzie przed spaniem i w ogóle
__________________
Hula hop-2/40
Ćwiczenia na jędrny biust-1/40
Skakanka-0/40
Rowerek-1/40
kuleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-21, 16:48   #68
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez kuleczka18 Pokaż wiadomość
Witajcie. Dziś m oj pierwszy dzień z Therm Line Forte Na razie zakupiłam 60 kapsułek, wzięłam 2 pół godziny rano przed śniadaniem. Nie czuję się jakoś specjalnie inaczej .Zobaczymy jak będzie przed spaniem i w ogóle
powodzenia

ja jestem zachwycona Therm Line i mam nadzieję, że i u Ciebie będą super efekty
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 17:07   #69
kuleczka18
Zadomowienie
 
Avatar kuleczka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 479
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez frezyjka85 Pokaż wiadomość
powodzenia

ja jestem zachwycona Therm Line i mam nadzieję, że i u Ciebie będą super efekty

ja też) u Ciebie jak efekty? Trzymasz dietę?
__________________
Hula hop-2/40
Ćwiczenia na jędrny biust-1/40
Skakanka-0/40
Rowerek-1/40
kuleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 17:19   #70
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez kuleczka18 Pokaż wiadomość
ja też) u Ciebie jak efekty? Trzymasz dietę?
zajrzyj do mnie na wątek jestem jedną z recenzentek

ale ogólnie to staram się jeść to co lubię, bo nie ma sensu ograniczać się diet skoro wiadomo, że na całe życie nie zmienię z nawyków jedzenia tego co lubię... a potem szkoda, żeby był efekt jojo

więc jem normalnie natomiast dużo ćwiczę i therm line biorę ostatnio głównie przed ćwiczeniami - no i oczywiście mocno na tych ćwiczeniach wypacam
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-21, 18:09   #71
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Powiedzcie mi czy powinno się brać po 2 tabletki dwa razy dziennie, czy dwa razy dziennie po jednej przed posiłkiem?
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-21, 19:15   #72
agusia0584
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 495
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Dziewczyny a jak sie czułyście po tych tabletkach???? jakieś efekty uboczne?????
__________________
agusia0584 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 11:59   #73
kuleczka18
Zadomowienie
 
Avatar kuleczka18
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 479
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Witajcie. Drugi dzień biorę TL Forte-nic takiego specjalnego nie czuję,tylko lekkie pobudzenie z zaśnięciem nie mam problemu-mam nadzieje, że podziała.
__________________
Hula hop-2/40
Ćwiczenia na jędrny biust-1/40
Skakanka-0/40
Rowerek-1/40
kuleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 15:03   #74
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez Ani_qa Pokaż wiadomość
Powiedzcie mi czy powinno się brać po 2 tabletki dwa razy dziennie, czy dwa razy dziennie po jednej przed posiłkiem?
po dwie tabletki dwa razy dziennie = czyli 4 tabletki dziennie

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kuleczka18 Pokaż wiadomość
Witajcie. Drugi dzień biorę TL Forte-nic takiego specjalnego nie czuję,tylko lekkie pobudzenie z zaśnięciem nie mam problemu-mam nadzieje, że podziała.
pomalutku poczekaj na efekty

i absolutnie niczym się nie zniechęcaj... na początku możesz nie zauważyć wielkiego spadku wagi (tak jak u mnie), ale potem zaczyna lecieć
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 23:10   #75
agusia0584
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 495
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

4 tabletki dziennie?????
__________________
agusia0584 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-22, 23:19   #76
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez agusia0584 Pokaż wiadomość
4 tabletki dziennie?????
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-29, 11:45   #77
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

zły wątek

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2012-04-29 o 11:59
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 14:40   #78
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Drogie Recenzentki !

8-tygodniowy test Therm Line dobiegł końca. W imieniu całej firmy Olimp Labs chcemy serdecznie podziękować wszystkim Recenzentkom za duże zaangażowanie i entuzjazm w testowaniu Therm Line Forte.

Niezwykle cieszy nas atmosfera jaka miała miejsce na tym forum i wzajemne wsparcie jakie sobie udzielałyscie. Mamy nadzieję, że doskonałe wyniki jakie uzyskałyście pozwoliły każdej z Was na poprawienie sylwetki i wyrzeźbienie tych partii ciała na których Wam najbardziej zależy.

Listę osób nagrodzonych w naszej zabawie ogłosimy niebawem.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy

Zespół Olimp Labs
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-30, 15:27   #79
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

ja ze swojej strony również bardzo dziękuję




i gratuluje wszystkim recenzentkom wyników

kochane! jeśli nawet nie udało się osiągnąć zamierzonych celów, to jednak nie przestawajcie się starać! Każdy ruch i zdrowe odżywianie jeśli nawet nie odzwierciedla się w kilogramach, to jednak jest dobre dla organizmu i zdrowia

pozdrawiam i dziękuję za Wasze wsparcie!

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez katarzynka00 Pokaż wiadomość
bardzo jestem ciekawa jakie sukcesy odnoszą inne recenzentki.Niestety nie mogę sobie pozwolić na śledzenie wszystkich blogów.
Może założymy oddzielny wątek,gdzie każda będzie edytować swojego posta dodając kolejne spadki kilogramów i ubytki ćwiczeń hm? ot czyste,suche dane.Co myślicie?
dobry pomysł

u mnie podsumowanie:

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=266



może reszta dziewczyn też wrzuci tu link do swojego podsumowania?
Będzie dobrze wszystko znaleźć

Edytowane przez frezyjka85
Czas edycji: 2012-04-30 o 15:24
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-30, 23:52   #80
siekierrra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 286
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

A ja mam pytanie do Experta czy kogoś z góry... przewidujecie kolejną "edycję" z TL? Albo jakąś kontynuację tej? Są osoby, które nadal mają duży nadbagaż :P
__________________
Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu.
Czas i tak upłynie.
siekierrra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-08, 14:59   #81
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez siekierrra Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do Experta czy kogoś z góry... przewidujecie kolejną "edycję" z TL? Albo jakąś kontynuację tej? Są osoby, które nadal mają duży nadbagaż :P
siekierrra, w tym roku już raczej nie. Ale w przyszłym roku, kto wie

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Wszystkie Wizazanki zapraszamy do zapoznania sie z artykułem podsumowującym akcję testowania Therm Line.

Artykuł można przeczytać obecnie na stronie głównej serwisu lub pod tym linkiem.
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 09:48   #82
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

czytalam znalazlam nawet swoj wynik ))

BARDZO DZIEKUJE za mozliwosc
zmienila sie nie tylko moja figura ale tez podejscie do zdrowego odzywania, umiejetnosc odmawiania sobie slodkosci ale tez racjonalne niekatowanie sie i wzgledne sieganie po czekolade kiedy mam mega ochote czegolnie przy @

)
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 11:24   #83
Karoloo
<3 <3 <3
 
Avatar Karoloo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 8 332
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Dziekuję bardzo, że mogłam brac udział w teście Dzięki niemu udało mi się pozbyć 10 kg Nauczyłam się jeść o stałych godzinach, gdy miałam ochotę sięgałam po słodycze (przeważnie przed okresem :P ) Ważny jest też ruch Trochę wysiłku i kg same lecą w dół

Karoloo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 12:26   #84
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

(...) A ja się tak zastanawiam. Czytam wątki założone przez dziewczyny, które brały TL w okresie tych 8 tyg. No i na razie widzę, że większość z nich zmieniła swoje nawyki żywieniowe. Praktycznie każda przeszła na jakąś dietę lub (patrząc na przykładowe menu) jadły w sposób zdrowszy i niewielkie porcję. Większość też w mniejszym lub większym stopniu zaczęła uprawiać sport. .... No i teraz jak uwierzyć w ta magiczną moc TL? Średnia utrata wagi to 4,7kg. w 8 tyg. ... jak na to że oprócz samego TL dziewczyny generalnie "wzięły się za siebie", to są jednak mizerne efekty. Podejrzewam, że większość z nich na samej tej diecie co stosowały i ćwiczeniach schudłaby dokładnie tyle samo.

Chętnie usłyszę, że się mylę w tej kwestii, ponieważ rozważałam zakup TL forte, a teraz... to już sama nie wiem ...
fatass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 08:46   #85
Ewelai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 25
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Skąd się biorą tacy malkontenci.. Prawie 5 kg w niecałe dwa miesiące to mało?

Ja ze swojej strony chciałam podziękować za możliwość udziału w teście. Bynajmniej nie ćwiczyłam dużo, a z racji swojej pracy również nie stosowałam żadnej specjalnej diety. Schudłam 4 kg i jestem z tego powodu bardzo zadowolona.

Stosowałam już wcześniej dwa inne popularne preparaty na odchudzanie. Po pierwszym z nich przytyłam, a po drugim schudłam niecały kilogram. Jak dla mnie Therm Line to jedne z nielicznych tabletek, które rzeczywiscie działają.
Ewelai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 14:10   #86
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Zaraz malkontenci. Obserwuje, rozważam i wyciągam wnioski.
Dzieki za opinię od Ciebie, tym bardziej, że piszesz że Ty nie stosowałaś diety i nie ćwiczyłaś (wiele ). O takie opinie mi chodzi właśnie.

Bez obrazy, ale na stronie TL zrobili sobie reklamę kosztem tego forum. Znaleźli chętnych na "testowanie". Korzyści z reklamy dzięki tym "niesamowitym" wynikom jakie dziewczyny osiągnęły są niewymiernie większe od tego jaki musieli koszt ponieść żeby dać dziewczynom produkt do testowania. Poza tym, dziwi mnie jeszcze że to w zasadzie był "konkurs z nagrodami" - testujcie nasz produkt, ale ta która schudnie najwięcej wygra nagrody!. Zero uczciwości tak naprawdę, co widać po blogach. Tak dziewczyny schudły, I WIELKIE GRATULACJE DLA NICH ZA TO! , ale patrząc jak niektóre z nich stosując TL się przy okazji męczyły dietą i ćwiczeniami, to dochodzę do wniosku, że TL nie miał nic z tym nic wspólnego. Zawdzięczają to swojej silnej woli ....
fatass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 15:05   #87
Ewelai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 25
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Każdy ma prawo do swojego zdania, ale moim zdaniem obrażasz dziewczyny które brały udział w tym teście. Sugerowanie że nie byłyśmy uczciwe podczas pisania blogów to już prawdziwe świństwo.

Można albo siedzieć na kanapie i narzekać na swoją figurę, albo coś zrobić żeby to zmienić. Ty głównie narzekasz.
Ewelai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-11, 20:28   #88
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez fatass Pokaż wiadomość
Zaraz malkontenci. Obserwuje, rozważam i wyciągam wnioski.
Dzieki za opinię od Ciebie, tym bardziej, że piszesz że Ty nie stosowałaś diety i nie ćwiczyłaś (wiele ). O takie opinie mi chodzi właśnie.

Bez obrazy, ale na stronie TL zrobili sobie reklamę kosztem tego forum. Znaleźli chętnych na "testowanie". Korzyści z reklamy dzięki tym "niesamowitym" wynikom jakie dziewczyny osiągnęły są niewymiernie większe od tego jaki musieli koszt ponieść żeby dać dziewczynom produkt do testowania. Poza tym, dziwi mnie jeszcze że to w zasadzie był "konkurs z nagrodami" - testujcie nasz produkt, ale ta która schudnie najwięcej wygra nagrody!. Zero uczciwości tak naprawdę, co widać po blogach. Tak dziewczyny schudły, I WIELKIE GRATULACJE DLA NICH ZA TO! , ale patrząc jak niektóre z nich stosując TL się przy okazji męczyły dietą i ćwiczeniami, to dochodzę do wniosku, że TL nie miał nic z tym nic wspólnego. Zawdzięczają to swojej silnej woli ....


po pierwsze reklamę można przeprowadzić kosztem albo fajnego plakatu i napisania "uwierzcie na słowo, że warto" albo zorganizować tego typu akcję i pokazać faktyczne działanie preparatu.

po drugie być może źle było określeniem, że sesja zdjęciowa będzie "nagrodą".... tu raczej chodzi o to, żeby pokazać właśnie efekty... i w tym przypadku organizator również jest fair, ponieważ nie bierze pierwszej lepszej z brzegu modelki z ładnym ciałem i nie podpisuje "ona schudła z Therm line forte"... tylko bierze faktyczne uczestniczki testu i pokazuje ich efekty....

po trzecie i najważniejsze!

Ulotka (warto czasem poczytać i wyciągnąć wnioski nim się kogoś oskarży o nieuczciwość)

"
Przenaczenie: preparat polecany osobom dorosłym z nadwagą, aktywnym fizycznie, jako suplement diety wspomagający odchudzanie, aktywując lipolizę (proces rozpadu tłuszczu), ułatwiający kontrolę wagi ciała, szczególnie polecany dla osób dążących do redukcji podskórnej tkanki tłuszczowej"

ponadto w dawkowaniu jest także zaznaczone, ze dwie tabletki przed obiadem lub przed treningiem

więc do powyższego nie było za bardzo podstaw do pisania o nieuczciwości - wręcz pokuszę się o stwierdzenie o pomówieniu...

jednakże jak zauważyłaś/eś niektóre recenzentki nie ćwiczyły, a jednak też schudły...

a moim skromnym zdaniem od siedzenia, narzekania i nic nie robienia to tylko tyłek rośnie niestety....

i chcę zauważyć, że osobiście też poczułam się obrażona, bo ja akurat ćwiczyłam dużo (bo lubię aktywność fizyczną) i z Twojego postu wynika, że jestem oszustką... ale jak widzisz z samej ulotki wynika, że nikt tu Cię nie oszukuje....
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:10   #89
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Cytat:
Napisane przez Ewelai Pokaż wiadomość
Każdy ma prawo do swojego zdania, ale moim zdaniem obrażasz dziewczyny które brały udział w tym teście. Sugerowanie że nie byłyśmy uczciwe podczas pisania blogów to już prawdziwe świństwo.

Można albo siedzieć na kanapie i narzekać na swoją figurę, albo coś zrobić żeby to zmienić. Ty głównie narzekasz.
Narazie to TY MNIE obrażasz. Gdzie niby was obrażam? WRĘCZ PRZECIWNIE! Przeczytaj wcześniejszy wpis w którym wam gratuluję i podkreślam, że moim zadaniem to dzięki wam samym schudłyście, a nie dzięki TL. Jeżeli więc pisanie komuś "gratuluję, osiągnęłaś to swoją ciężką pracą" jest obraźliwe, to ok. specjalnie dla Ciebie, "gratuluje Ci, że ci się udało załapać na tabletki, które zrobiły wszystko za ciebie". Lepiej? Nie wydaje mi się.
Poza tym. Prawda w oczy kole. Miały być testowane tabletki, a tak jak pisałam wcześniej do tabletek dołączyłyście (większość z was) diety i ćwiczenia. Takie testowanie nie jest wiarygodne. Niestety. Dlatego też poprosiłam o wypowiedź dziewczyny, które się nie skupiały na dietach i ćwiczeniach, tylko na samym produkcie. PONAD to, sugerowanie, że ja nic nie robię, nie wiedząc jak jest naprawdę (a wystarczyło odwiedzić mój wątek) to jest dopiero prawdziwe świństwo.
Miłego dnia.
fatass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-12, 15:21   #90
enviee
Rozeznanie
 
Avatar enviee
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 606
Dot.: Test Therm Line - dyskusja ogólna

Czy ktoś może mi powiedzieć jakie nicki mają recenzentka 13 i 27? Byłabym wdzięczna
__________________

enviee jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.