Szalona Irka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Moja mama jest NAJ

Notka

Moja mama jest NAJ Maj to miesiąc miłości, budzącego się życia i miesiąc naszych kochanych mam. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was razem z marką Rossmann kolejne zadanie konkursowe, w którym prosimy Was o wątki poświęcone Waszym Drogim Mamom.

 
 
Narzędzia
Stary 2011-05-05, 14:39   #1
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Smile

Szalona Irka


Czołem Wizażanki! Były już wątki o facetach, scrapbookingu, urodzie, modzie, nawet o pierdzeniu! A o mojej Mamie jeszcze nie było? Skandal!

Czas to nadrobić, a kto się sprzeciwi... no dobra, bez gróźb i szantażów Przejdźmy do konkretów: tytułowa Irka - jak łatwo się domyślić - to moja mama Szalona jak diabli, zresztą do dziś myślę, że była inspiracją wokalisty z zespołu Boys.

Myślę, że za większość zdjęć i filmów, które chciałabym upublicznić by się obraziła, więc poprzestanę na tych bardziej... odpowiednich (oczywiście wszystke za jej zgodą - cieszy się, że będzie popularna ) Na początek - Irka spikerka. Pamiętam, jak pracowała w Call Center i na co dzień, w godzinach wolnych od pracy słyszałam coś w stylu:
- Mamo, co na obiad?
- Dzień dobry! Dziś mamy do zaoferowania Panu najnowszą zmywarkę marki Zelm... a nie, marki Bosch przepraszam najmocniej! Za jedyne pięćset... co mówiłaś? Ziemniaki, nie przeszkadzaj!

Chociaż najmilej wspominam jej pracę w biurze - kradłam długopisy i kolorowe karteczki Ale to jak byłam małym bachorkiem, jak byłam już trochę większym (i bardziej nieznośnym ) to uczyłam się obsługi Excela: mama pokazywała mi jak w dwóch komórkach wykonać dodawanie. Szpan, nie?

No, ale ścieżkę zawodową mojej mamci może na razie sobie darujmy. Idę obrać ziemniaki, bo grozi mi, że zajmie wanne wieczorem. Ech, jaka matka...

PS. Właśnie coś spostrzegłam: nie myślcie sobie, że my ciągle jemy ziemniaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC120039.jpg (25,2 KB, 260 załadowań)

Edytowane przez hula_hula
Czas edycji: 2011-05-05 o 14:42
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 15:13   #2
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Szalona Irka

Zapowiada się wesoło i zabawnie, będę wpadać
(5) na zachętę
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 15:44   #3
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Szalona Irka

Ciekawie opisałaś swoją mamę.
Ja tam lubię ziemniaki.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 17:51   #4
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Szalona Irka

daje piateczke fanko ziemniakow (taki maly zarcik zeby nie bylo)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 18:26   #5
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Szalona Irka

heh się uśmiałam
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 21:38   #6
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Szalona Irka

Dzięki dziewczyny Jak Wam mija wieczór? Moja mama niedawno poinformowała mnie, że mam "tu" nie kłamać, bo jeśli będę, to "wyślę to takie pewu do administratora i da Ci bana!" Mówiłam już, że mnie szantażuje... ? Cwana, bo też czasem wizażuje, mamuśka XXI wieku normalnie! Jakby Cię tu przywiało - pozdrawiam! Napisz fajny komentarz i daj piątke, to polecimy do Rossmanna na zakupy

Żarty żartami, północ się zbliża... czy Wasze mamy też mają w sobie coś z wiedźmy?
Moja zawsze interesowała się parapsychologią, runami, tarotem i innymi dziwnymi - dla mnie - rzeczami. Chociaż krztę swoich upodobań we mnie zaszczepiła, lubię sobie czasem poczytać o tajnych spiskach UFO z Bushem i takie tam No, wracając - pamiętam, że jak ledwo co od ziemi odrosłam i chciałam być taaaka dorosła, to uwielbiałam oglądać "Gęsią skórkę" albo "Czy boisz się ciemności?" Ach ten dreszczyk emocji, godzina 22.30 i krzyk dziesięcioletniego brzdąca "mamoooo, ale pozwól mi, tylko jeden odcinek! " ... i tak co wieczór, 5 dni w tygodniu - od dziecka miałam ten dar przekonywania!

Kiedyś, po którymś z kolei seansie, mama chyba się na mnie wkurzyła, albo chciała żebym szybko poszła spać z nosem w poduszce (zebrało się na igraszki z tatą? ). Opowiedziała mi, jak to za panienki wywołała ducha swojego dziadka Myślała, że mnie nastraszy opowieścią o latających firankach i trzaskających drzwiach. Rozczarowała się kiedy zapytałam: to iść po stolik i świeczki?
Chociaż coś tam w niej może drzemie, skoro na machnięcie jej ręki przewraca się stojący na środku stołu kufel z piwem i nienaruszony ląduje na ziemi. Albo jest dobra z fizy

Zawsze poprawiała mi też humor swoimi "powróżę Ci z dłoni". Mówiła: widzisz? to Twoja linia ży... ojej, jaka krótka, hmm spójrz lepiej na tą: linia kariery! No, chociaż tu Ci się powiedzie A teraz spójrzcie dziewczęta na wasze dłonie od wewnątrz. Widzicie to M ułożone z linii papilarnych, prawda? Mama mówiła: każdy ma to M, a na pewno każdy facet. M jak Monika. Wszyscy faceci będą Twoi! Szkoda, że u mojego to całe M wygląda jak K. Mam go podejrzewać o romans z sekretarką? Klaudią


Zrobiłam mamie kawał na wieczór
- Mamo, założysz się, że nie potrafisz wytrwać z zamkniętymi oczami przez choćby 10 sekund?
- 10 sekund? Dziecko, z czym do ludzi... - odłożyła książke. - Włączasz stoper czy liczysz na głos?
- Ekchem... na głos. Zamykaj.
-- zamknęła --
- Jeden, dwa... ale nie TAK!
-A jak?! -- otworzyła, chwilowa konsternacja -- ... pfff

Dobranoc dziewczyny, dajcie swoim mamom całusa na dobranoc





Edytowane przez hula_hula
Czas edycji: 2011-05-05 o 22:16
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 21:48   #7
zupa_grochowa
Rozeznanie
 
Avatar zupa_grochowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 906
Dot.: Szalona Irka

hrhr agentka z Twojej mamy
__________________
zupa_grochowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 15:06   #8
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Szalona Irka

Hej, jak Wam mija dzień? U nas dziś piękna, słoneczna pogoda - wreszcie, ten majowy śnieg trochę mnie zaskoczył

Rano zrobiłam szybki porządek w papierach. Zwykle na sprzątanie przeznaczam sobotę, ale dziś o 8 wyrwała mnie ze snu koleżanka () i trochę się nudziłam, więc spożytkowałam wolny czas. Wiecie co znalazłam? Ładnych parę lat temu 26go maja napisałam mamie na kwiecistej papeterii życzenia:

Cytat:
Kochana Mateńko,
dziękuję Ci za Twoją miłość, dobroć i cierpliwość. Jesteś najbardziej wyrozumiałą mamą na świecie. Kiedy napsocę, potrafisz wybaczyć. Lubię, gdy się śmiejesz i jesteś ze mną. Kocham Cię, mamusiu, i życzę Ci dużo zdrowia i szczęścia.
Zastanawiam się czy 25go przypadkiem nie zbiłam jej ulubionego wazonu, coś mi to psocenie i wybaczanie nie pasuje
Tak czy siak, uśmiechnęłam się na widok tej starej kartki. Jak byłam dzieckiem to często zaskakiwałam mamę drobnymi laurkami i wierszykami, teraz - nawet w Dzień Matki - zwykle z braku czasu rzucam przelotem "wszystkiego najlepszego" i daję całusa wraz z jakąś ładną, herbacianą różą. Chyba czas powrócić do czasów dzieciństwa i nieco bardziej się wysilić, przynajmniej jeśli chodzi o życzenia
A wy jak traktujecie szanowne mamy dnia, który już za... <liczy> niecałe 20 dni?

Edytowane przez hula_hula
Czas edycji: 2011-05-06 o 15:10
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 15:29   #9
milena22x
Raczkowanie
 
Avatar milena22x
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 281
Smile Dot.: Szalona Irka

Ciekawie i dowcipnie opisujesz podoba i się (5)
__________________
Zapraszam do mojego konkursowego wątku o wakacyjnych przygodach


Witaj górska przygodo!


milena22x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 19:20   #10
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: Szalona Irka

Na wesoło super wątek
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 19:21   #11
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Szalona Irka

świetnie piszesz o swojej mamie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 20:30   #12
Anitka11
Zakorzenienie
 
Avatar Anitka11
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 9 203
GG do Anitka11
Dot.: Szalona Irka

wesoło tu u Ciebie
__________________
Wymiana:
Zestaw kosmetyków
Anitka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 21:12   #13
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Szalona Irka

Cytat:
Napisane przez milena22x Pokaż wiadomość
Ciekawie i dowcipnie opisujesz podoba i się (5)
Dziękuję, cieszę się, że się podoba

Cytat:
Napisane przez Visez Pokaż wiadomość
Na wesoło super wątek
Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
świetnie piszesz o swojej mamie
Cytat:
Napisane przez Anitka11 Pokaż wiadomość
wesoło tu u Ciebie
Dzięki dziewczyny Moja mama jest wieczną optymistką (czasem jej tego zazdroszczę), toteż wątek postanowiłam utrzymać w lekkim, humorystycznym tonie - żeby pasował do jej wizerunku, w końcu ona myśli, że ją tu reklamuję

Teraz zareklamuję siebie: oto piernik który upiekłam na jej imieniny - prawda, że wygląda pysznie? Biorąc pod uwagę mój ubogi talent kulinarny - jestem z siebie dumna A mama jak zwykle ze mnie drwi twierdząc, że powinnam otworzyć cukiernię - nie chce się przyznać jak bardzo jej smakuje, ech Ciężki los córki... ale i tak ją kocham


A oto moje dzieło, tadam: (wiem że trochę dziurawy, ale wygląd się nie liczy! liczy się wnętrze )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC230052.jpg (45,6 KB, 88 załadowań)

Edytowane przez hula_hula
Czas edycji: 2011-05-06 o 21:15
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 20:49   #14
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Szalona Irka

Widzę, że nie spodobał Wam się mój piernik, ale to nic Człowiek całe życie się uczy, a jeszcze pod batutą mojej maminej cud-malina kuchareczki to w ogóle czapki z głów

W ogóle to takie fajne, że nasze mamy są dla nas nauczycielami życia, prawda? Nie tylko uczą nas gotować (choć moja ma chyba mało pojętną uczennicę ), ale też szyć, płakać, marudzić, narzekać, pocieszać, używać gazu pieprzowego, szybko biegać (mama jest trochę przewrażliwiona i uważa że każdy facet w klubie jest podejrzany, stąd ten gaz i bieganie ), sprzątać, taktownie zbywać sąsiadów, używać szminki, chodzić na szpilkach (ach te domowe rewie mody za młodu!), uczą nas stawiać na swoim i bronić swego zdania, uczą jak egzystować wśród ludzi i nie zabłądzić w tym złym świecie, i tak dalej i tak dalej... uczą nas jak żyć

Dlatego mamciu mam dla Ciebie uroczy obrazek, wiem, że uwielbiasz kociaki dlatego się ucieszysz




Edytowane przez hula_hula
Czas edycji: 2011-05-08 o 20:51
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-12, 20:50   #15
spititout
Raczkowanie
 
Avatar spititout
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 244
Dot.: Szalona Irka

Wesoło masz ze swoją mamą, świetnie ją opisujesz
__________________
The only thing you can rely on
Is that you can't rely on anything
Don't go and sell your soul for self-esteem
Don't be plasticine

spititout jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-14, 21:04   #16
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Szalona Irka

Trochę się tu zakurzyło, ale mamcia odganiała mnie od kompa: dziecko, słońce świeci, poszłabyś na spacer, a nie przy tym czasopożeraczu siedzisz
A tak poważnie to zaczął się sezon działkowy u nas, ostatnio trochę grillowałam ze znajomymi i przyniosłam mamie piękne, bajecznie pachnące bzy. Chociaż chyba wolałaby kiełbache

No, a co do bzów, to obie z mamą je uwielbiamy, ja chyba jeszcze bardziej bo wiążę z nimi wiele pięknych wspomnień z maja tamtego roku
A że mama podziela mój zachwyt, toteż ją również obdarowałam tym cudem natury. Przy jego zapachu wspominałyśmy dziś moje dzieciństwo, fajnie, że mama pamięta, jak rozbrykana podbiegałam co 2minuty do bramy i z niezwykłą kulturą mówiłam każdemu przechodniowi "dzień dobry", po czym wracałam do domu by za chwilę znów kogoś powitać A jakie morze łez było, gdy pewien niesłyszący (tak, mama mnie tak pocieszała, kochana ) Pan mi nie odpowiedział! Normalnie jak powódź w 97, ech ja to byłam wrażliwym dzieckiem

Była ze mnie taka dumna! Szkoda, że nie pamięta, jak bezradna wobec mojej nauki jazdy na rowerze, niemal rzuciła tym kijem (błagam powiedzcie, że też miałyście drewniany patyk z tyłu i Wasze mamy za jego pomocą wami kierowały ) i rozpłaszczyła mi twarz na betonie. Mało brakowało, mamcia, miałabyś mnie na sumieniu do dziś

Edytowane przez hula_hula
Czas edycji: 2011-05-14 o 21:10
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-15, 13:58   #17
baku_s
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 137
GG do baku_s
Dot.: Szalona Irka

Wątek na wesoło Ja tam podziwiam Twoje zdolności kucharskie, moje próby zrobienia ciasta jeszcze nigdy się nie powiodły
baku_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 10:27   #18
natasia20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Daaaleko:-)
Wiadomości: 11 081
Dot.: Szalona Irka

Super tutaj pozdrawiam Ciebie i mamę (5)
natasia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-18, 14:27   #19
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Szalona Irka

Uf, uf
Czy i u was taki ruch?
Tracę oddech, puls mi skacze
A ta Irka tylko kracze
Dziecko, obiad masz podany
No tak, pewnie! Marcepany!
Czy brokuły czy sałata
Jesz czy nie zjesz - Twoja strata!
Ty me dziecko makdonaldów
Nie doceniasz takich skarbów
Jak pietruszka, seler czy sałata
Pewnie! Lepiej zjeść bigmaka!
Lecz na starość swej mamusi podziękujesz
Że tak dbała, chuchała i dmuchała
(choć nic z tego nie miała)
O swej córci układ trawienny
O uśmiech płynący z witamin promienny
O zdrowe zęby, o wzrok ostry
O włosy które chwaliły siostry (chyba zakonne, mam tylko brata )
O to byś pięknem wszystkich omamiała
A mi? Uśmiech podarowała, i nie narzekała
Tylko słuchała rad swej mamy
Bo ona dla Ciebie odda świat cały

No, tak mniej więcej brzmi codzienne przesłanie mojej Mamy, tyle tylko, że ona całą powyższą prawdę zawiera w poniższym zdaniu:

Cytat:
Jedz mała, bo będziesz miała na sumieniu wszystkie rzodkiewieczki i ziemniaczki, które zmarnowałaś. A one tyle czasu dla Ciebie dojrzewały...



Zainspirował mnie obiad, Mama jak zwykle przecenia moje mozliwości. Chce się pozbyć zięcia, czy co?

Edytowane przez hula_hula
Czas edycji: 2011-05-18 o 14:32
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-19, 16:34   #20
isiaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar isiaczekk
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: gdzieś tam........
Wiadomości: 3 604
Dot.: Szalona Irka

Bezapelacyjnie najlepszy watek! daje 5 i zapraszam do siebie
__________________
isiaczekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-20, 16:24   #21
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Szalona Irka

Jaka piękna pogoda! U Was też tak słonko grzeje? Chyba zabiorę Mamę na lody, bo dzisiaj coś jej od tego słońca. Cytuję:

Cytat:
A wiesz jakby brzmiało moje imię po angielsku? Ajrin... prawda, że dostojnie?
To chyba te jej niespełnione ambicje o byciu poliglotką Jeszcze trochę i będzie do mnie mówiła Monyka

Edytowane przez hula_hula
Czas edycji: 2011-05-20 o 16:26
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-21, 17:04   #22
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Szalona Irka

Dziś jadę na koncert Dżemu. Mam nadzieję, że zagrają "List do M." - piękną, choć niesamowicie smutną piosenkę. Obie z Mamą bardzo ją lubimy, chwyta za serce, prawda?




PS Serdecznie dziękuję wszystkim za głosy Pozdrawiamy!
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-27, 21:46   #23
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Szalona Irka

No i 26 za nami. Z wazonu uśmiecha się (serio!) do mnie piękna herbaciana róża, a z maminego żołądka macha mi kolorowa muffinka W czeluściach przewodu pokarmowego mojej Mamy zniknęła ona zanim zdążyłam nalać wody dla róży Ach ta Mamuśka, Głodomamorra jakaś, o tak wygląda jak widzi słodycze:


Edytowane przez hula_hula
Czas edycji: 2011-05-30 o 15:41
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 15:44   #24
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Szalona Irka

<APSIK> UWAGA, zarazki!

Rozchorowałam się kurcze. Kto to widział, żeby w maju przeziębienie łapać? No ale taaaaak to ja sobie mogę chorować - Mamcia mi pyszne malinowe herbatki przynosi i nawet do apteki po Gripex się ruszyła Aż chciałoby się zaśpiewać tak mi doooobrze tak radoooośnie bo mam Cieeeeeebie, obawiam się tylko że gdybym wydobyła z siebie jakiekolwiek dźwięki to Mama szybko by uciekła. Kot też
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-30, 17:54   #25
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: Szalona Irka

Dałam Wam 5* Fajnie się to czyta.
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Moja mama jest NAJ


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:29.