Płyn do płukania Neutral. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Profesjonalna pielęgnacja wrażliwej skóry.

Notka

Profesjonalna pielęgnacja wrażliwej skóry. 200 Wizażanek sprawdza na własnej skórze, jak działa kompleksowa ochrona przed reakcjami alergicznymi Neutral. Sprawdź ich opinie!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-10-13, 12:51   #1
Angel1090
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel1090
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 414

Płyn do płukania Neutral.


Ten produkt podbił moje serce!
Tak właśnie wyobrażałam sobie całą linię Neutral Płyn nie tylko zmiękcza tkaninę, ale ma subtelny zapach, który nadaje praniu świeżości. Nie jest on zbyt intensywny, ale jednak daje pożądany przeze mnie efekt.
Jest wydajny, stanowi świetne uzupełnienie środka piorącego Neutral.

Zajął honorowe miejsce w mojej łazience... to zdecydowanie najlepszy produkt tej firmy!
__________________
W moim innym świecie jest inna prawda.
Tu Ciebie nie ma, to tylko wyobraźnia...
I może dobrze, że los nie postawił na nas,
W tym czego szukam nie ma nic prócz rozczarowania
Angel1090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-14, 08:53   #2
agga99
Przyczajenie
 
Avatar agga99
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6
Dot.: Płyn do płukania Neutral.

Zakochałam się w płynie do płukania Neutral .Jest bardzo wydajny(ale proszę producentów o większą rodzinną wersje),zapach jak koleżanka wyżej napisała jest delikatny subtelny ładny,ale co najważniejsze ubrania są po praniu niezwykle mięciutkie i delikatne,uczulenia na skórze brak-czyli sukces
agga99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 10:53   #3
Ajiv
Przyczajenie
 
Avatar Ajiv
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 10
Dot.: Płyn do płukania Neutral.

Proszki do prania z serii Neutral oraz płyn do plukania to chyba najbardziej udane produkty w mojej opinii.
Posiadaja minimalny sklad wolny do alergenów.
Cala seria charakteryzuje sie brakiem zapachu, czyli kompozycji zapachowej (Inci:Parfum), jedynie wyczuwalny jest zapach naturalny skladników lub zapach który odbieram i opisałabym jako sterylny.

Taki sklad sprawia ze sa idealne nie tylko dla alergików, astmatyków ale i malych dzieci: noworodków i niemowląt.
Plyn doskonale uzupelnia serię - zmiekcza, tkaniny, jest bezzapachowy. Calosc sprawia ze stanowią must-have na wyprawkę. Produkt jest wydajny.
Nie podraznia, nie uczula, nie pogarsza stanu skory juz dotkniętej zmianami atopowymi , alergicznej oraz nie pobudza do ataków astmatycznych.

Sprawdza sie w nie tylko dla dorosłych ale i dzieci oraz niemowląt.
Bardzo dobry produkt do ktorego wroce z pewnoscią.
Swietna seria.
Bardzo polecam!
Ajiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 11:22   #4
trynika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 14
Dot.: Płyn do płukania Neutral.

Płyn, jako, że jest dla alergików nie jest perfumowany, tzn. że posiada lekko chemiczny zapach, taki jak posiadają dane składniki płynu. Wszystko po to, żeby nie narażać dodatkowo na czynniki podrażniające.
Przyzwyczaiłam się, że pranie wyjmowane z pralki pięknie pachnie ale szczerze mówiąc najważniejsze jest, żeby pranie nie podrażniało i nie wywoływało reakcji alergicznych. Jestem zadowolona z całej serii kosmetyków, które są obojętne dla skóry moich domowników czyli sprawdziły się w 100%
trynika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 11:28   #5
AnkieterkaVip
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 13
Dot.: Płyn do płukania Neutral.

Wystarczą dwa słowa: skuteczność i brak podrażnień skóry. Cieszę się, że mogłam testować i tym samym odkryć ten produkt, ponieważ zaskoczył mnie pozytywnie. Ubranie jest wyjątkowo miękkie i nie powoduje uczulenia.
AnkieterkaVip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 11:29   #6
majusia0
Przyczajenie
 
Avatar majusia0
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 8
Dot.: Płyn do płukania Neutral.

Jak dla mnie ten płyn do płukania jest wspaniały, ubrania są mięciutkie i milutkie. Nie powoduje alergii ani żadnych podrażnień na skórze. Produkt bardzo wydajny, godny polecenia.
majusia0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 11:46   #7
madzia1232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Tłuszcz
Wiadomości: 9
Dot.: Płyn do płukania Neutral.

Płyn do płukania również tak jak i proszki do prania z tej serii jest bardzo udanym produktem dla skóry alergicznej.
Płyn do płukania zawiera delikatny ale mało wyczuwalny zapach. Nie uczula tak jak i inne produkty z tej serii.
Produkt godny polecenia
madzia1232 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-15, 12:01   #8
zuzia6969
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6
Dot.: Płyn do płukania Neutral.

Bardzo wydajny , ubrania są mięciutkie i delikatne
zuzia6969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 12:31   #9
Aciaz1000
Raczkowanie
 
Avatar Aciaz1000
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 289
Dot.: Płyn do płukania Neutral.

Płyn do płukania spełnia swe zadanie. Pranie jest mięciutkie, łatwe do wyprasowania. Płyn jest wydajny. Jedyne do czego się mogę przyczepić to zapach. Lubię gdy po płukaniu tkaniny jeszcze pachną tutaj tego nie ma a można by było jak w płynach np. Lovely?
Aciaz1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 12:37   #10
izka200289
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 9
Dot.: Płyn do płukania Neutral.

Płyn ten zasługuje na nie podrażnia skóry, a ubrania są bardzo miękkie i delikatne.. Piorę ciuszki mojego małego szkraba w żelu do prania neutral i płuczę właśnie płynem do płukania neutral i nie występują u niego żadne zmiany na skórze przez co jestem bardzo zadowolona. Jego ciuszki są mega delikatne, miękkie, puszyste.. Super
izka200289 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 13:01   #11
aisak78
Raczkowanie
 
Avatar aisak78
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 34
Dot.: Płyn do płukania Neutral.

Płyn podoba mi się z tego względu, że jego zapach, nie jest tak drażniący i wyczuwalny jak w przypadku żelu.Płyn bardzo dobrze zmiękcza, powoduje,że ubrania nie gniotą się aż tak bardzo, a co za tym idzie - prasowanie przebiega o wiele szybciej.
aisak78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-15, 13:13   #12
Aga456
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Przysucha
Wiadomości: 9
GG do Aga456
Dot.: Płyn do płukania Neutral.

Ten płyn do płukania jest fantastyczny, nie miałam nigdy tak świetnego środka zmiękczającego pranie. Uwielbiam go, ubrania po jego użyciu są fantastycznie miękkie, aż miło je zakładać. Niby nie posiada zapachu, ale i tak pachnie świeżością. Jestem absolutną fanką tego płynu.
Aga456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 13:36   #13
_pati_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 10
Dot.: Płyn do płukania Neutral.

Odkąd pamiętam borykałam się z problemem alergii skórnej, najpierw u siebie, a później u córki, która ma AZS. Produkty Neutral spełniły moje najśmielsze oczekiwania i będę do nich wracała. Nic nas nie uczuliło, są delikatne, wydajne. W większości produktów dla alergików spotykałam się z totalnym brakiem zapachu, brak pienienia się, wszystko było takie "twarde", po płynach do płukania ciuchy były szorstkie i takie nieprzyjemne, natomiast Neutral pachnie bardzo delikatnie i łagodnie, nie drażni nosa jak szare mydło, pieni się odpowiednio, a ciuchy po wyjęciu z prania są mięciutkie i przyjemne w dotyku. Kupiliście mnie i zostaję z Wami
_pati_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 14:16   #14
INES777
Przyczajenie
 
Avatar INES777
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 2
Dot.: Płyn do płukania Neutral.

Tradycyjne płyny i proszki do prania wywołują u mnie często uczulenia, podrażniają skórę, doprowadzają do swędzenia.

Po zastosowaniu produktów Neutral w/w problem nie istnieje.
Płyn do płukania dobrze zmiękcza, pranie nie posiada żadnego, wyraźnego zapachu.
INES777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 14:25   #15
Annexat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 5
Dot.: Płyn do płukania Neutral.

Płyn do płukania, zarówno jak i płyn do prania z serii Neutral podbił moje serce, najważniejsze, iż jest to produkt przyjazny dla skóry alergicznej, co w przypadku moim i mojego dziecka było jak najbardziej pożądane.
klask i: Produkt jak najbardziej godny polecenia klask i:
Annexat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 14:33   #16
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Dot.: Płyn do płukania Neutral.

Płyn do płukania Neutral jak cała seria (oprócz antyperspirantu roll on) to naprawdę dobre, godne polecenia produkty dla wrażliwców i alergików.
Już niewielka ilość płynu sprawia, że ubrania po praniu stają się przyjemniejsze w dotyku i łatwiej się prasują. Brakuje mi lekkiego zapachu jak w Silan Sensitive no ale cóż...każdy dodatkowy składnik sprawia, że nasza skóra bardziej na tym cierpi dlatego czasem lepiej nie rozpieszczać zmysłów tylko cieszyć się zdrową skórą.
ebena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 14:51   #17
martynica92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: Płyn do płukania Neutral.

Jak dla mnie to strzał w dziesiątkę. Fakt faktem, że nie ma zapachu, jednak moja skóra nie cierpi dzięki niemu! To jeden z naprawdę niewielu płynów, który mnie nie uczula Zapewne będę kontynuować jego uzytkowanie
martynica92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 15:08   #18
EwelinaKW
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Wink Dot.: Płyn do płukania Neutral.

W końcu coś dla mnie,płyn jest super. Delikatnie zmiękcza tkaniny i na bardzo fajny subtelny zapach. Na pewno go kupię
EwelinaKW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 15:42   #19
Miszki89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7
Dot.: Płyn do płukania Neutral.

Płyn naprawde jest świetnym produktem, super wydajny, nie uczula i nie powoduje podrażnień ani wysypki. Idealny do płukania bielizny. Natomiast jeśli chodzi o ubrania to po praniu tak dziwnie chemicznie pachną, troche mi to jednak przeszkadza.
Miszki89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-15, 17:55   #20
olakwia280
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
Dot.: Płyn do płukania Neutral.

bardzo wydajny, nie podrażnia. Ubrania pachną świeżością i są miłe w dotyku. Jestem na TAK;-)
olakwia280 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-15, 22:02   #21
alicyjek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7
Dot.: Płyn do płukania Neutral.

Płyn jest świetny! Nie ma zapachu, co dla mnie jest na plus. Zmiękcza tkaniny, powoduje, że są przyjemne dla skóry i delikatne. No i oczywiście - nie uczula.
alicyjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 08:11   #22
natalia86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 7
Dot.: Płyn do płukania Neutral.

Rewelacyjny płyn,subtelny delikatny zapach i mięciutkie ubrania. Ogromny plus. Mógłby byż tylko w większej butelce,choć jest bardzo wydajny. Wygodna w użyciu butelka z rączką. Idealny do skóry wrażliwej i delikatnej skóry milusińskich.
natalia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 08:47   #23
anula2501
Rozeznanie
 
Avatar anula2501
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: żary
Wiadomości: 912
Dot.: Płyn do płukania Neutral.

Jestem zachwycona tym produktem. Przede wszystkim ma delikatny, nie drażniący zapach. Rzeczy w nim wypłukane są bardzo miękkie, delikatne, nie podrażniają skóry. Używałam go głównie do płukania rzeczy mojej córki, która ma skórę atopową i...........nie wystąpiło żadne podrażnienie - jestem miło zaskoczona .
anula2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-16, 17:47   #24
medrosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 16
Dot.: Płyn do płukania Neutral.

Fajny płyn do płukania Nie uczula, idealne dopełnienie płynów do prania z serii. Spełnia swoje funkcje. Ja dodaję parę kropel olejku eterycznego, jak chcę mieć delikatnie pachnące pranie. Brak zapachu płynu jest idealny przy stosowaniu perfum- nic się nie gryzie
medrosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 08:44   #25
NikitaSzafir
Przyczajenie
 
Avatar NikitaSzafir
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 3
Dot.: Płyn do płukania Neutral.

Dla mnie brak zapachu w tym płynie jest niefajny. Wolałabym, aby choć trochę pachniał. Poza tym wszystko OK.
NikitaSzafir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 11:46   #26
platserka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 7
Smile Dot.: Płyn do płukania Neutral.

Płyn do płukania jest skoncentrowany, wystarczy 20 ml na pranie. Pozostawia ubrania miękkie. Stworzony dla osób ze skórą wrażliwą. Godny polecenia.
platserka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 13:18   #27
Ewelka203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20
Dot.: Płyn do płukania Neutral.

Płyn zadowolił mnie bardzo. Spełnił swoje zadanie rewelacyjnie. Brak podrażnień, swędzenia, krostek to ogromna ulga. Pranie jest świeże i miękkie, pachnie delikatnie. Skład krótki, bez zbędnej chemii, wydajny. Dziękuję za taki cudowny produkt i oczywiście polecam szczerze.

Edytowane przez Ewelka203
Czas edycji: 2014-10-17 o 13:19
Ewelka203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-17, 13:51   #28
binx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 124
Dot.: Płyn do płukania Neutral.

Od bardzo dawna nie używałam płynów do płukania (zalecenie lekarza: syn ma AZS). Już nawet zapomniałam , jaki efekt dają. Ostrożnie wypróbowałam płyn na ubraniach dzieci i podwójne zaskoczenie: brak podrażnień a ubrania są supermiękkie i delikatne. Zostanę przy nim.
binx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-18, 16:53   #29
Allegra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11
Dot.: Płyn do płukania Neutral.

Płyn do płukania jest dla mnie bardzo trudny do ocenienia, ale nie mam też żadnych zastrzeżeń. Jedynym mankamentem jest chyba jednak brak zapachu. Wolałabym aby płyn miał chociaż jakiś delikatny, świeży zapach.
Allegra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-20, 12:23   #30
piskotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9
Dot.: Płyn do płukania Neutral.

Dla córci doskonały. Zmiękcza tkaniny nie ma intensywnego zapachu. Wybrałam go i pozostanę przy nim na dłużej. Stworzony specjalnie dla wrażliwej skóry idealny dla całej mojej rodziny.
piskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Profesjonalna pielęgnacja wrażliwej skóry.


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-24 21:11:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:40.