Kosmetyki w Wielkiej Brytanii - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-15, 15:14   #3841
Ania9651
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Witam wszystkie emigrantki Mam pytanie, może trochę z innej beczki, ale dot. kosmetyków. Lecę jutro do Londynu, a na tym wątku czytałam, że w perfumerii można poprosić o darmowe próbki kosmetyków. Jak i kogo zapytać się o takie coś? Jak, w sensie angielskim. Czy jako próbka można użyć słowa trial?
Proszę o odpowiedź.
Ania9651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 15:52   #3842
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

probka to sample.
mozesz sie zapytac "do you have any samples avalaible?"
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 16:33   #3843
Ania9651
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Dziękuję bardzo Spróbuję to wykorzystać w praktyce.
Ania9651 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 20:28   #3844
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

ja polecam najpierw krotkie porozmawianie na temat tego, czego potrzebujesz np. kremu do skory mieszanej. Wtedy pani moze Ci kilka zaproponowac, a wtedy Ty proszac o probki nie bedziesz sie dziwnie czuc. Jawole taka metode niz podejscie do stoiska i od razu prozba o probki, chyba ze wiem dokladnie jaki krem chce. Zauwazylam tez ze sprzedawczynie sa wtedy o wiele bardziej chetne i czesto proponuja sprobowanie calej serii/pielegnacji, a nie tylko jednego z produktow.
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 11:21   #3845
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

tak mysle i ja nigdy nie dostalam zadnych probek. tzn o zadne nie prosilam. oh, musze to nadrobic w takim razie
ale beekeeper ma racje
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 11:24   #3846
kingusia1991
Raczkowanie
 
Avatar kingusia1991
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: London UK
Wiadomości: 196
Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

hello dziewczyny,
znacie moze jakis krem dobry w Wielkiej Brytanii na rozstepy??

tak, wiem, wiem, ze kremy w wiekszosci nie pomagaja, ale chociaz zeby troszke zbielaly te rozstepy (mam po ciazy)

wstydze sie swojego brzucha... chyba musze sie zamaskowac i chodzic w gorsecie


pozdrawiam!
__________________
4275g i 57cm

Kornelia Diana
http://kornelcia.aguagu.pl/
11.03.2010

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeq41e9c02x.png
kingusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 19:44   #3847
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

nie jestem dokladnie w temacie, ale najpopularniejszym produktem na rozstepy jest w UK chyba Bio-Oil, dostepny w wiekszosci drogerii.
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-16, 19:55   #3848
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

albo tanszy plamers. ten bio oil starsznie drogi, ale moze i w tym tkwi jego sekret?
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 21:17   #3849
kingusia1991
Raczkowanie
 
Avatar kingusia1991
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: London UK
Wiadomości: 196
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

dzieki

bede patrzec za tymi nazwami co napisalyscie... kurcze, bieleja mi troszke te rozstepy, ale i tak zawsze je bedzie widac, nawet po kosmetykach, ktorych bede uzywac pewnie i tez...
__________________
4275g i 57cm

Kornelia Diana
http://kornelcia.aguagu.pl/
11.03.2010

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeq41e9c02x.png
kingusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 09:22   #3850
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez kingusia1991 Pokaż wiadomość
dzieki

bede patrzec za tymi nazwami co napisalyscie... kurcze, bieleja mi troszke te rozstepy, ale i tak zawsze je bedzie widac, nawet po kosmetykach, ktorych bede uzywac pewnie i tez...
Mi w Polsce mowili, ze roztepow nie da sie calkowicie usunac. Da sie rozjasnic te czerwone ale jak juz sa biale to nie. Racja czy nie? Bo jak nie to i ja musze jakis specyfik zakupic
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 10:23   #3851
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Re: Dot.: Re: Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Mi w Polsce mowili, ze roztepow nie da sie calkowicie usunac. Da sie rozjasnic te czerwone ale jak juz sa biale to nie. Racja czy nie? Bo jak nie to i ja musze jakis specyfik zakupic
jedynie dieta i odpowiednie cwiczenia sa w stanie zmniejszyc ich wyglad - to sa komorki tluszczowe ktore jedynie mozna usunac za pomoca inwazyjnych operacji, ale mozna je zmniejszyc
wszystkie srodki kosmetyczne bez diety i cwiczen sa o kant y pobic
bez roznicy czy dior czy sisley czy palmers, czy bio oil (ale wazne zeby cos uzywac - wazne zeby skora byla dobrze nawiilzona)
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 20:48   #3852
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Bateryika
komorki tluszczowe zgrubiale to celulit
a rozstepy to pekniecia skory
ja wiem ze mozna rozstepy tylko zmniejszyc i rozjasnic ( rozjasniaja sie i bez kremow z czasem) ale za to kremy pozwalaja im sie wygoic i je zmniejszaja przez co blade sa mniejsze niz swieze czerwono fioletowe
__________________
I'm looking for a husband...

Zyje tym co czuje, z zycia biore to co mi smakuje,
szukam i znajduje, nie doluje kiedy mi brakuje

dzinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 21:37   #3853
Bakteryika
Wtajemniczenie
 
Avatar Bakteryika
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 281
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez dzinek Pokaż wiadomość
Bateryika
komorki tluszczowe zgrubiale to celulit
a rozstepy to pekniecia skory
ja wiem ze mozna rozstepy tylko zmniejszyc i rozjasnic ( rozjasniaja sie i bez kremow z czasem) ale za to kremy pozwalaja im sie wygoic i je zmniejszaja przez co blade sa mniejsze niz swieze czerwono fioletowe
masz racje
ja pisze jedno mysle drugie
zwracam honor
Bakteryika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 22:37   #3854
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez Bakteryika Pokaż wiadomość
ja pisze jedno mysle drugie

Typowa Bakteria
Dzieki za odpowiedz nie mniej jednak, dam se spokoj. Po ciazy sie tym zajme
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 20:54   #3855
xgoshax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cześć wszystkim,
nie wiem, czy ktoś już o tym wcześniej wspominał, ale ja ostatnio zakochałam się w serii Simple, można dostać w większości drogerii w UK, przystępna cena i bardzo sympatyczne kosmetyki, szczególnie dla skóry wrażliwej lub skłonnej do alergii. Przeważnie bezzapachowe i z jak najmniejszą ilością pierdół, które firmy normalnie wrzucają w kosmetyki. Ostatnio przytrafiło mi się uczulenie na farbę do włosów i taki bezzapachowy delikatny szampon był jak zbawienie. Polecam serdecznie. to jest ich stronka w necie: http://www.simple.co.uk
xgoshax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 21:35   #3856
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Typowa Bakteria
Dzieki za odpowiedz nie mniej jednak, dam se spokoj. Po ciazy sie tym zajme
Nie dawaj sobie spokoju zakup coś na rozstępy dla kobiet w ciąży i wogóle jakąś serię pielęgnacyjną dla kobiet w ciąży: balsam do ciała, coś do piersi i brzucha, żel kojący do stóp. Ja nie mam ani jednego rozstępu, bo zaczęłam pielęgnację ciała w czasie kiedy zaczęłam starania o dzidziusia. Jeśli ci się nie chce zakup chociaż oliwkę i dobrze nawilżaj ciało, wtedy skóra jest elastyczna i jak się rozciąga nie powstają rozstępy, jeśli teraz to zostawisz po ciąży będzie trudniej zwalczyć rozstępy.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 22:36   #3857
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Nie dawaj sobie spokoju zakup coś na rozstępy dla kobiet w ciąży i wogóle jakąś serię pielęgnacyjną dla kobiet w ciąży: balsam do ciała, coś do piersi i brzucha, żel kojący do stóp. Ja nie mam ani jednego rozstępu, bo zaczęłam pielęgnację ciała w czasie kiedy zaczęłam starania o dzidziusia. Jeśli ci się nie chce zakup chociaż oliwkę i dobrze nawilżaj ciało, wtedy skóra jest elastyczna i jak się rozciąga nie powstają rozstępy, jeśli teraz to zostawisz po ciąży będzie trudniej zwalczyć rozstępy.
Ale ja w ciazy nie jestem
Mam rozstepy na piersiach juz kilkuletnie i moje stwierdzenie mialo bardziej byc w tym sensie, ze w ciazy i tak pewnie sie nabede nowych wiec wtedy zajme sie walka (i zapobieganiem nowych!) tychze paskudztw.
Namotalam ale mam nadzieje ze cos wyjasnilam
Zwyklego balsamu uzywam (prawie) codzien, ale wielkich efektow to to nie daje
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-21, 23:13   #3858
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość
Nie dawaj sobie spokoju zakup coś na rozstępy dla kobiet w ciąży i wogóle jakąś serię pielęgnacyjną dla kobiet w ciąży: balsam do ciała, coś do piersi i brzucha, żel kojący do stóp. Ja nie mam ani jednego rozstępu, bo zaczęłam pielęgnację ciała w czasie kiedy zaczęłam starania o dzidziusia. Jeśli ci się nie chce zakup chociaż oliwkę i dobrze nawilżaj ciało, wtedy skóra jest elastyczna i jak się rozciąga nie powstają rozstępy, jeśli teraz to zostawisz po ciąży będzie trudniej zwalczyć rozstępy.
Ja cala ciaze uzywalam gl Pharmaceris dla kobiet w ciazy, a w osmym miesiacu mi sie i tak pregi pojawily
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 07:50   #3859
anialobo
Raczkowanie
 
Avatar anialobo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 107
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Nie chciałabym zabrzmieć zarozumiale, ale najwieksza głupota dla mnie i bezmyślność to stosowanie kremów na rozstepy jak i innych kosmetyków dopiero w ciązy!!! Dziewczyny skóre mamy tylko jedną, szczęście wielkie to nie dostać rozstepów w ciąży jeśli smarujemy się balsamiami, oliwkami itp dopiero w ciąży. To tak jak ze zmarszczkami - lepiej zapobiegac niz leczyć. Mam 28 lat, stosuję balsamy od powiedzmy 16go roku życia - codziennie, nie zasne jeśli czegoś nie wsmaruje. Obecnie jestem w 9 miesiącu ciązy i jak na razie odpukać,ale jest idealnie, skóra mięciutka, nie swędzi( mam na mysli brzuch, bo tu chyba najwięcej rozstępów sie pojawia). Podobnie moje znajome, ktore od lat nawilżają skóre. Nie oczekujcie cudów jesli o nia nie dbacie. Ja polecam po kąpieli wtarcie - codziennie! w jeszcze wilgotną skóre brzucha oliwki( nieważne jaka, może być śmiało oliwa z oliwek). Potem balsam juz na wytarte ciało i do wyrka. Te wszystkie kremy na rozstepy to bajka, najważniejsze jest nawilżanie skóry i tyle, robiąc to systematycznie rozstepy powinny byc dla nas tylko wyobraźnia i czymś nieznanym. Polecam szczerze masło kakaowe - Queen Elizabeth, najlepsze masło kakaowe jakie miałam, zapobiega rozstepom i rozjasnia te powstałe, ale najważniejsze, że super nawilża.
anialobo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-23, 08:47   #3860
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Zgodzę się z anialobo, cudu nie będzie jak się za póżno zacznie - wiem po sobie

Mozecie polecic jakis filtr UV taki ktory sie nadaje na buzię, pod makijaż?
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 16:57   #3861
SoNeRa
Zakorzenienie
 
Avatar SoNeRa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 3 797
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

soltan 50- dostępny w bootsie
__________________
Nawet w najskrytszych marzeniach nie śniliśmy, że będziecie tacy cudowni ...
Bliźniaki - Tymuś i Szymuś są już z nami od 17 marca 2009
SoNeRa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 09:34   #3862
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

dziękuję Ci bardzo
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 10:16   #3863
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Ale ja w ciazy nie jestem
Mam rozstepy na piersiach juz kilkuletnie i moje stwierdzenie mialo bardziej byc w tym sensie, ze w ciazy i tak pewnie sie nabede nowych wiec wtedy zajme sie walka (i zapobieganiem nowych!) tychze paskudztw.
Namotalam ale mam nadzieje ze cos wyjasnilam
Zwyklego balsamu uzywam (prawie) codzien, ale wielkich efektow to to nie daje
Aha to przepraszam coś mi się pomyliło, nie mniej nie dawaj sobie spokoju i nawilżaj skórę.

Chaos no to bardzo mi przykro, ja zaczęłam się smarować jeszcze przed ciążą i nie mam ani jednego rozstępu, trzeba o skórę zadbać odpowiednio wcześnie, żeby uniknąć problemu.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 22:37   #3864
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez anialobo Pokaż wiadomość
Nie chciałabym zabrzmieć zarozumiale, ale najwieksza głupota dla mnie i bezmyślność to stosowanie kremów na rozstepy jak i innych kosmetyków dopiero w ciązy!!! Dziewczyny skóre mamy tylko jedną, szczęście wielkie to nie dostać rozstepów w ciąży jeśli smarujemy się balsamiami, oliwkami itp dopiero w ciąży. To tak jak ze zmarszczkami - lepiej zapobiegac niz leczyć. Mam 28 lat, stosuję balsamy od powiedzmy 16go roku życia - codziennie, nie zasne jeśli czegoś nie wsmaruje. Obecnie jestem w 9 miesiącu ciązy i jak na razie odpukać,ale jest idealnie, skóra mięciutka, nie swędzi( mam na mysli brzuch, bo tu chyba najwięcej rozstępów sie pojawia). Podobnie moje znajome, ktore od lat nawilżają skóre. Nie oczekujcie cudów jesli o nia nie dbacie. Ja polecam po kąpieli wtarcie - codziennie! w jeszcze wilgotną skóre brzucha oliwki( nieważne jaka, może być śmiało oliwa z oliwek). Potem balsam juz na wytarte ciało i do wyrka. Te wszystkie kremy na rozstepy to bajka, najważniejsze jest nawilżanie skóry i tyle, robiąc to systematycznie rozstepy powinny byc dla nas tylko wyobraźnia i czymś nieznanym. Polecam szczerze masło kakaowe - Queen Elizabeth, najlepsze masło kakaowe jakie miałam, zapobiega rozstepom i rozjasnia te powstałe, ale najważniejsze, że super nawilża.
Moja droga, mi chodzilo o to, ze kosmetyki specjlanie dla kobiet w ciazy, zapobiegajace powstawaniu rozstepow stosowalam wlasnie w cizazy. Balsam do ciala, czy oliwka byly u mnie zawsze w uzyciu, bo mam sucha skore i bez tego ani rusz. Ja bedac w Twoim wieku urodzilam dziecko, a wszelkie balsamy i oliwki stosowalam na wiele lat przed. Tak, ze te rady to o kant pupki mozna rozbic. Rozstepy mialam juz wczesniej, chyba za szybko uroslam, ale tym ciazowym nie maja co sie rownac- te to jedna wielka masakra. Juz z nimi troche lepiej gdzieniegdzie-i wystraczy zwykly balsam. Oby tylko regularnie jakiegos uzywac.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 11:41   #3865
BajaderkowaBaba
Zakorzenienie
 
Avatar BajaderkowaBaba
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: z łodzi na samo dno
Wiadomości: 4 888
GG do BajaderkowaBaba
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Nic nie zmienia fakt stosowania kremów, nawet 5 razy dziennie, regularnie. Rozstępy są efektem działania pewnych enzymów powstających podczas ciąży, działających na mięsień macicy, jednocześnie negatywnie wpływający u niektórych kobiet na tkankę łączną. I nie wiem jak bardzo niektóre z nas będą się starały uniknąć tego przekleństwa, kremy nie pomogą... smutna prawda.
Jak masz skłonności, to nie pozbędziesz się ich w żaden sposób. Szczególnie te z nas, które mają rozstępy przed ciążą są w trudnej sytuacji. Najważniejsze jest utrzymywanie stałej wagi ciała... ale w ciąży, to trudne
BajaderkowaBaba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 08:16   #3866
anialobo
Raczkowanie
 
Avatar anialobo
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: londyn
Wiadomości: 107
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Można godzinami debatowac na temat rozstępów. Jeśli o mnie chodzi to wszystkie moje znajome, które przed ciążą jak i w trakcie stosowały kremy, oliwki itp naprawde nie maja rozstepów, a te , które o tym zapominały nawet i bez ciąży są pokryte pręgami. To akurat z mojego doświadczenia, ale wiadomo, że wiele z nas ma inne zdanie. Owszem geny, dieta równiez maja wpływ, ale i tak myśle,że nie ma sensu myśleć - jak juz mam rozstępy to nie ma sensu dalej smarowąc itp. Otóż bzdura. Dbać o siebie trzeba całe życie i nie ma sensu psuć sobie nastroju przez coś takiego. W dalszym ciągu polecam masło kakaowe Queen Elisabeth, dostepne w wielu ' afrykańskich' sklepach. Rezultatów nie ma z dnia na dzień, ale powstałe już rozstepy na pewno po jakimś czasie może nie znikną, ale będą jaśniejsze.

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:00 ----------

Jako, że jest to forum o kosmetykach w Wielkiej Brytanii dodam pare ofert , które znalazłam.
- w sieci sklepów Wilkinson jest promocja na niektóre produkty Johnson & Johnson - min mokre chusteczki, oliwka, balsam i płyn do kąpieli za 99 pensów.
Dla mam i nie tylko, jako że sama dla siebie używam Johnson & Johnson w supermarkecie Asda cała walizeczka Johnsona z produktami : mydelko, chusteczki, oliwka, szampon, plyn do kapieli itd jest za 10 funtow, w innych sklepach cena jest podwojna, wiec jest to super oferta:
http://direct.asda.com/Johnson%27s-B...efault,pd.html
Również zauwazylam, ze balsam na rozstepy firmy Palmers jest w sklepie Wilkinson najtanszy, bo kosztuje niecale 3 funciaki, w innych kolo 4, a nawet i wiecej.
anialobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 23:07   #3867
Chaos_Girl
Zadomowienie
 
Avatar Chaos_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 150
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

To byloby zbyt piekne, gdyby od samego stosowania balsamow rozstepy sie nie pojawialy. Prawda jest za to, ze uzywanie balsamow powoduje, ze mniej sa widoczne i ogolnie skora wyglada lepiej.

A te kosmetyki Johnsona jak dla mnie-badziew. Nie pasuja ani mnie, ani mojemu bobasowi. Ostatnio kapie go w takim specyfiku z Bootsa i juz zaden balsam nie jest potzrebny http://www.boots.com/en/Little-Me-Or...-150ml_121274/ To jest zdaje sie z tej serii. Dobry jest tez krem Avent, Magic bodajze. Sama go uzywalam zima.
Ostatnio zaopatrzylam sie w zel do mycia twarzy Avene. Taki niebieski do skory tlustej. Moja jest bardziej mieszana, bardzo wysuszona, a do tego meczy mnie tradzik ostatnio, chociaz trzydziestka za pasem Ten zel nie wysusza i powoli cera mi sie poprawia. Teraz mam zamiar jeszcze zakupic jakis krem z tej firmy. Jak tylko skoncze Pharmaceris.
Wczesniej uzywalam sporo kosmetykow Simple, ale jakos strasznie podrozaly, a do tego nafaszerowane sa jednak chemia. Kupowalam np krem do demakijazu oczu. Wczesniej nawet za funta mozna bylo go kupic w Tesco, a ostatnio juz kosztowal prawie 5. Wolalam kupic Garniera za 2.59-dwa razy wieksze opakowanie.
A co do Wilkinsona, to wiele kosmetykow jest tam tanszych. Ostatio zaopatzrylams sie w chusteczki dla malucha. Obok pudru johnsona to jedyne kosmetyki, ktore lubie z tej firmy.
Warto, jesli macie w swoich miastach, odwiedzic sklep Savers. Tez maja sporo kosmetykow w nizszych cenach, niz Boots, czy Superdrug.
Chaos_Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 17:37   #3868
zanka86
Raczkowanie
 
Avatar zanka86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wielkopolska/ Hertfordshire
Wiadomości: 126
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Witam wizazanki Pomocy, potrzebuje dobrego podkadu kryjacego, ale bez efektu maski, jaki polecacie?
zanka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 18:06   #3869
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

Cytat:
Napisane przez zanka86 Pokaż wiadomość
Witam wizazanki Pomocy, potrzebuje dobrego podkadu kryjacego, ale bez efektu maski, jaki polecacie?
Zalezy jaki masz typ cery oraz w jaka range cenowa celujesz
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-27, 18:58   #3870
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki w Wielkiej Brytanii

hej dziewczyny, mam pytanie.
w jakich kwotach da sie wynając jakieś zwykłe mieszkanko najlepiej w Londynie,Birmingham lub Bournemouth?
i czy nie wiecie o jakimś tanim?

Edytowane przez miss90
Czas edycji: 2010-08-27 o 19:11
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.