wybór materaca - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-25, 08:50   #391
Majeczka28a
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 94
Dot.: wybór materaca

O też przechodziłam przez ten problem z wyborem materaca i też padło na termoelastyczny. Dopiero czekam na dostawę więc jak będzie się na nim spało to dopiero zobaczę. podobno najpierw trzeba się przyzwyczaić i dopiero po tygodniu śpi się wygodnie
Majeczka28a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 08:52   #392
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: wybór materaca

Cytat:
Napisane przez misssqa Pokaż wiadomość
Wybór jest ogromny, ja przesperałam chyba pół internetu i wybadałam wśród znajomych i na początku byłam pewna, że po prostu kupię coś lepszego w Ikei, bo to w sumie najłatwiejsze wyjście dla mnie, bo mam rzut beretem. Ale w końcu zdecydowałałam się na firmę Dormeo, bo skusiła mnie głównie gwarancja na 15 lat, łatwość prania pokrowca i antybakteryjność materaca. Na razie całość spisuje się bardzo dobrze i czasami po ciężkim dniu nie mogę się doczekać aż położę się już w moim łóżku.
myślę,że gwarancja nie ma znaczenia, że względów higienicznych na pewno zmienisz go po 5-6latach
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 12:55   #393
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: wybór materaca

Cytat:
Napisane przez misssqa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że wymiana materaca jest konieczna? Oczywiście zakładam, że jeżeli będzie taka konieczność to to zrobię, ale dlatego że mam właśnie gwarancję to czuję się pewniej. Dormeo ma fajną opcję na utrzyamanie materacy w czystości, bo jest opcja zdjęcia pokrowca z materaca i wrzucenia go do pralki, więc naprawdę prosta opcja. Zobaczymy co czas przyniesie, ale ja jednak liczę, że utrzymam swój materac przez dłuższy czas
https://blog.materace-dla-ciebie.pl/...yscic-materac/

zapraszam do lektury
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 08:38   #394
ElzbietaKorcz89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 8
Dot.: wybór materaca

Ja jestem zdania, że warto zainwestować w dobry materac. Śpiąc spędzamy większość naszego życia, dlatego warto mieć wygodny materac. Materac powinniśmy wybrać według naszych upodobań. Niektórzy lubią miękkie łóżka, a niektórzy twarde. Ja osobiście należę do zwolenników drugiej grupy. Bardzo fajne materace można znaleźć xxx. Kupując materac należy pamiętać, żeby dbać o niego, jeśli chcemy go mieć przez wiele lat.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-10-07 o 18:53 Powód: Link.
ElzbietaKorcz89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 09:18   #395
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: wybór materaca

Cytat:
Napisane przez OnaZakupoholik Pokaż wiadomość
myślę,że gwarancja nie ma znaczenia, że względów higienicznych na pewno zmienisz go po 5-6latach
No co Ty nie wiesz, że są materace z jonami srebra i innymi cudami, antybakteryjne, których pewnie nawet prać nie trzeba, a co dopiero wymieniać

Śpię na poduszce Tempur, ale nie wierzę, że ona będzie mi służyła 20lat
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 09:23   #396
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: wybór materaca

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
No co Ty nie wiesz, że są materace z jonami srebra i innymi cudami, antybakteryjne, których pewnie nawet prać nie trzeba, a co dopiero wymieniać

Śpię na poduszce Tempur, ale nie wierzę, że ona będzie mi służyła 20lat
nie wierzę ale można zawsze się wietrzyć a nie myć

jesteś zadowolona z poduszki Tempur? Masz od nich materac czy samą poduszkę ostatnio odradzono mi zakup samej poduszki jak nie mam materaca
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 19:44   #397
kejsiii
Rozeznanie
 
Avatar kejsiii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 675
Dot.: wybór materaca

A ja nie polecam Tempura . Moim zdaniem ceny mają z kosmosu a mozna znaleźć ich odpowiednik za dużo mniej. Tu płacimy typowo za firmę . Mamy z mężem od kilku lat materac właśnie z takich samych pianek jak robi tempur a cena o wieleeee niższa. Niedawno rodzice też szukali materaca i też kupili z tej samej firmy . Co się okazało w salonie porównali z Tempurem i pianka jest o tych samych parametrach . Tak więc polecam pianki termoplastyczne bo to materace na lata My mamy od nich https://materace-viscotherapy.pl/
__________________
15.12.2010 nowa ja

kejsiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-24, 12:53   #398
ZuziaFruzia1995
Raczkowanie
 
Avatar ZuziaFruzia1995
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: wybór materaca

A jaki materac najlepiej wybrać dla pary? Mieliśmy jakiś zwykły sprężynowy, ale po kilku latach się mocno wyleżał po stronie męża no i całą noc czuję jak on się przewraca z boku na bok. Normalnie trzęsienie ziemi Najlepiej w cenie nie większej niż 1000zł...
ZuziaFruzia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-26, 20:50   #399
Sloneczko40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 11
Dot.: wybór materaca

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
No co Ty nie wiesz, że są materace z jonami srebra i innymi cudami, antybakteryjne, których pewnie nawet prać nie trzeba, a co dopiero wymieniać

Śpię na poduszce Tempur, ale nie wierzę, że ona będzie mi służyła 20lat
również polecam poduszki Tempur tylko muszą być dobrze dobrane, z materacami jest różnie jedni lubią pianki a inni sprężyny.

Poduszki wymienia się co 5-6 lat a materace co 10-12 lat.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez ZuziaFruzia1995 Pokaż wiadomość
A jaki materac najlepiej wybrać dla pary? Mieliśmy jakiś zwykły sprężynowy, ale po kilku latach się mocno wyleżał po stronie męża no i całą noc czuję jak on się przewraca z boku na bok. Normalnie trzęsienie ziemi Najlepiej w cenie nie większej niż 1000zł...
Materace dobiera się do wagi, schorzeń, wieku itd.tzn. są materace, które mają dwa wkłady w środku w jednym pokrowcu czyli bardziej miękki jak ktoś waży poniżej 80kg i powyżej jak ktoś waży więcej niż 80kg itd.

1000zł to budżet na materac ,,jednorazowy" czyli 2 lata gwarancji, bo się wyleży i będzie dół, no i niestety będzie to materac sprężynowy , lepiej dozbierać.

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez kejsiii Pokaż wiadomość
A ja nie polecam Tempura . Moim zdaniem ceny mają z kosmosu a mozna znaleźć ich odpowiednik za dużo mniej. Tu płacimy typowo za firmę . Mamy z mężem od kilku lat materac właśnie z takich samych pianek jak robi tempur a cena o wieleeee niższa. Niedawno rodzice też szukali materaca i też kupili z tej samej firmy . Co się okazało w salonie porównali z Tempurem i pianka jest o tych samych parametrach . Tak więc polecam pianki termoplastyczne bo to materace na lata My mamy od nich https://materace-viscotherapy.pl/
Tempur nie ma pianki tylko materiał viskoelastyczny to po pierwsze, po drugie Tempur ma sprężystość , której nikt nie zna na świecie itd. Jak kogoś nie stać na Tempura to są odpowiedniki 3-4 krotnie tańsze w specjalistyczych sklepach z materacami ale w żadnym wypadku ten link

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Szukałam ostatnio materaca. Jest. Kupiliśmy. I przepadliśmy

Kupiliśmy materaz z pianki termoelastycznej formy Aero-Materace. Firma istnieje od roku, właściciel sam siedzi w salonie i jest niesamowicie sympatyczny i chętny do pomocy

Mamy materac Inspiration, pogrubiony do 18cm i jest boski! Jest dwustronny (bardziej miękki i twardszy), pokrowiec który można podzielić (składa się z dwóch, rozdzielnych połówek) i naprawdę wygodnie się na nim śpi. Na początku był upioornie twardy, ale po dwóch tygodniach zmiękł i śpi się niesamowicie komfortowo. Dostaliśmy tez poduszkę z pianki termoelastycznej i również sobie bardzo chwalimy (przejął ją TŻ ).

Jeśli ktos szuka porządnego, ładnie wykonanego i niedrogiego materaca, to polecam Aero

cytuje:,,Na początku był upioornie twardy, ale po dwóch tygodniach zmiękł i śpi się niesamowicie komfortowo. "

strach pomyśleć co będzie po roku , po dwóch latach będzie pewnie dołek, bo sie szybko wyrobi...
Sloneczko40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-04, 14:36   #400
ZuziaFruzia1995
Raczkowanie
 
Avatar ZuziaFruzia1995
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: wybór materaca

Kurcze, nie przypuszczałam, że dla 2 osób można mieć materac 2w1. Ale z tego co mówisz, dla jednej cięższej osoby i jednej lżejszej (ale zupełnie zdrowej ) kompromisem będzie raczej twardszy materac. Tak szukam tych materacy, że mam milion reklam teraz no i oczywiście same skrajności mi pokazują, bo drogi temur i tandetne sieciówki.. a znalazłam teraz taki środek, bo oglądałam np. materace Senpo 140x200 właśnie taki dla cięższych ludzi i kosztowały około 1300-1600zł. Może to opcja dla mnie?
ZuziaFruzia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-08, 21:03   #401
Sloneczko40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 11
Dot.: wybór materaca

Cytat:
Napisane przez ZuziaFruzia1995 Pokaż wiadomość
Kurcze, nie przypuszczałam, że dla 2 osób można mieć materac 2w1. Ale z tego co mówisz, dla jednej cięższej osoby i jednej lżejszej (ale zupełnie zdrowej ) kompromisem będzie raczej twardszy materac. Tak szukam tych materacy, że mam milion reklam teraz no i oczywiście same skrajności mi pokazują, bo drogi temur i tandetne sieciówki.. a znalazłam teraz taki środek, bo oglądałam np. materace Senpo 140x200 właśnie taki dla cięższych ludzi i kosztowały około 1300-1600zł. Może to opcja dla mnie?
jak kupisz za twardy materac dla osoby lżejszej to będą jej palce u rąk drętwieć i później pojawi się problem z biodrami. Zerknij sobie na firmę np. selene i podjedź sobie do jednego z salonu. Dobry materac 140x200 kosztuje w granicach 2000 zł z gwarancją 10 letnią ps. materaca przez internet się nie kupuje
Sloneczko40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-09, 07:18   #402
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: wybór materaca

Cytat:
Napisane przez Sloneczko40 Pokaż wiadomość
jak kupisz za twardy materac dla osoby lżejszej to będą jej palce u rąk drętwieć i później pojawi się problem z biodrami. Zerknij sobie na firmę np. selene i podjedź sobie do jednego z salonu. Dobry materac 140x200 kosztuje w granicach 2000 zł z gwarancją 10 letnią ps. materaca przez internet się nie kupuje
można kupić tylko trzeba spróbować w sklepie stacjonarnym i potem zamówić tam gdzie jest najtaniej
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-09, 11:29   #403
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: wybór materaca

Lepiej 2 materace na podwójne łóżko, bo taki materac łatwiej obracać. Na materac warto kupić nakładkę i nie wpada się w dziurę między materacami no i podnosi komfort spania. Mamy twarde materace ( dobre podparcie dla kręgosłupa ), a nakładka miękka.

Poduszki mamy Tempur, a materace nie.
Mam porównanie poduszek Tempur do tańszych, bo przerobiłam wcześniej Dormeo i Wellpur z Jysk.
Tempur jest zdecydowanie lepszy, choć jeśli ktoś spał wcześniej na pierzu to i już Dormeo poprawi jakość snu. Wellpur jest bardziej miękka od Dormeo.
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 10:13   #404
karoolina5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: wybór materaca

A mi Dormeo właśnie bardzo pasuje. Wcześniej miałam taki zwykły materac aloe vera właśnie od nich, a teraz kupiłam nawierzchniowy Hero i daje radę Zabieram go na różne wyjazdy, bo sie fajnie sklada i przynajmniej mam wygodne spanie na dzialce czy na domkach

Może jeszcze kiedys wyprobuje inne marki, ale na razie jestem zadowolona
karoolina5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 13:14   #405
ZuziaFruzia1995
Raczkowanie
 
Avatar ZuziaFruzia1995
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 45
Dot.: wybór materaca

A gdybym tak jak dziewczyny wyżej mówią - kupiła ten twardszy materac np. pierwszy lepszy z twardszych model Senpo Pasodoble 140x200 (bo na niego wciąż mnie stać ;] ) i na to miększy pokrowiec właśnie? Wieeem, kombinuję... W ostateczności już pomyślimy nad dwoma, ale muszę jeszcze tę jedną opcję rozważyć- ewentualnie odrzucić.
ZuziaFruzia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-14, 17:56   #406
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: wybór materaca

Cytat:
Napisane przez ZuziaFruzia1995 Pokaż wiadomość
A gdybym tak jak dziewczyny wyżej mówią - kupiła ten twardszy materac np. pierwszy lepszy z twardszych model Senpo Pasodoble 140x200 (bo na niego wciąż mnie stać ;] ) i na to miększy pokrowiec właśnie? Wieeem, kombinuję... W ostateczności już pomyślimy nad dwoma, ale muszę jeszcze tę jedną opcję rozważyć- ewentualnie odrzucić.
Ja mam na myśli taką grubą nakładkę.
http://jensen-beds.com/pl/materace-nawierzchniowe/
Wszystko zależy od waszej wagi, bo ja z mężem do szczupłych nie należymy i na miękkim materacu się zapadałam.
Materac nawierzchniowy się u nas super sprawdza.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg topper-premium-15-v2_wide.jpg (90,1 KB, 15 załadowań)
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 20:56   #407
Sloneczko40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 11
Dot.: wybór materaca

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Lepiej 2 materace na podwójne łóżko, bo taki materac łatwiej obracać. Na materac warto kupić nakładkę i nie wpada się w dziurę między materacami no i podnosi komfort spania. Mamy twarde materace ( dobre podparcie dla kręgosłupa ), a nakładka miękka.

Poduszki mamy Tempur, a materace nie.
Mam porównanie poduszek Tempur do tańszych, bo przerobiłam wcześniej Dormeo i Wellpur z Jysk.
Tempur jest zdecydowanie lepszy, choć jeśli ktoś spał wcześniej na pierzu to i już Dormeo poprawi jakość snu. Wellpur jest bardziej miękka od Dormeo.
po pierwsze nie wszystkie materace są dwustronnne (czyli nie trzeba ich obracać). Na materace nakładek się nie kupuje chyba ,że ktoś kupi za miękki lub za twardy materac , materac musi oddychać więc żadne nakładki Nakładkę kupuje się na wersalki, narożniki ale nigdy na nowy materac itd.

cytuje:,,Mamy twarde materace ( dobre podparcie dla kręgosłupa )..." - podparcie , ludzie z skąd wy takie głupoty wynajdujecie

PS.Dwa materace ma sens w jednym łóżku jedynie jak ktoś ma stelaże podnoszone ręcznie lub stelaże elektryczne.

Poduszki firmy Tempur to ,,mercedesy" a inne prawie jak ,,mercedesy", prawie robi wielką różnicę ....
Sloneczko40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-16, 08:33   #408
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: wybór materaca

Cytat:
Napisane przez Sloneczko40 Pokaż wiadomość
po pierwsze nie wszystkie materace są dwustronnne (czyli nie trzeba ich obracać). Na materace nakładek się nie kupuje chyba ,że ktoś kupi za miękki lub za twardy materac , materac musi oddychać więc żadne nakładki Nakładkę kupuje się na wersalki, narożniki ale nigdy na nowy materac itd.

cytuje:,,Mamy twarde materace ( dobre podparcie dla kręgosłupa )..." - podparcie , ludzie z skąd wy takie głupoty wynajdujecie

PS.Dwa materace ma sens w jednym łóżku jedynie jak ktoś ma stelaże podnoszone ręcznie lub stelaże elektryczne.

Poduszki firmy Tempur to ,,mercedesy" a inne prawie jak ,,mercedesy", prawie robi wielką różnicę ....
Straszne bzdury piszesz. Oczywiście, że nakładka na materac to standard. Podnosi komfort,przedłuża żywot materaca. Większość łóżek skandynawskich to ma. Bez tego nie ma łóżka.
Jak nie obracasz materaca to będzie się nierównomiernie zużywał.
Poduszki Tempur też nie obracać, ciekawe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 18-641330_0.jpg (29,5 KB, 18 załadowań)
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-16, 08:42   #409
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: wybór materaca

Pani specjalistka od materacy, a nigdy na oczy materaca nawierzchniowego nie widziała. Nie sprzedajecie ich w swoim sklepie ?
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-16, 18:15   #410
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: wybór materaca

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Straszne bzdury piszesz. Oczywiście, że nakładka na materac to standard. Podnosi komfort,przedłuża żywot materaca. Większość łóżek skandynawskich to ma. Bez tego nie ma łóżka.
Jak nie obracasz materaca to będzie się nierównomiernie zużywał.
Poduszki Tempur też nie obracać, ciekawe
słucham? to chyba żart, nadając nakładkę i mając materac termoelastyczny traci się przez nakładkę jego właściwości

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Sloneczko40 Pokaż wiadomość
po pierwsze nie wszystkie materace są dwustronnne (czyli nie trzeba ich obracać). Na materace nakładek się nie kupuje chyba ,że ktoś kupi za miękki lub za twardy materac , materac musi oddychać więc żadne nakładki Nakładkę kupuje się na wersalki, narożniki ale nigdy na nowy materac itd.

cytuje:,,Mamy twarde materace ( dobre podparcie dla kręgosłupa )..." - podparcie , ludzie z skąd wy takie głupoty wynajdujecie

PS.Dwa materace ma sens w jednym łóżku jedynie jak ktoś ma stelaże podnoszone ręcznie lub stelaże elektryczne.

Poduszki firmy Tempur to ,,mercedesy" a inne prawie jak ,,mercedesy", prawie robi wielką różnicę ....
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-16, 23:45   #411
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: wybór materaca

Nie, nie traci się. Materac nawierzchniowy jest nawet zalecany przez producentów do kompletu.
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-17, 12:20   #412
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: wybór materaca

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nie, nie traci się. Materac nawierzchniowy jest nawet zalecany przez producentów do kompletu.
uwierz mi traci się, a to,że producenci niektórzy zalecają to tylko czysty marketing
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-02, 12:42   #413
PolinkaMalinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 29
Dot.: wybór materaca

Bardzo dobre materace mają w Fiki Miki, szczególnie że mają zdejmowane pokrowce z możliwością prania w pralce, jak ten co wybralismy dla Jagódki – Vera +. Nie za twardy , nie za miękki, zdrowy dla plecków dziecka
PolinkaMalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-14, 14:32   #414
Sloneczko40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 11
Talking Dot.: wybór materaca

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Straszne bzdury piszesz. Oczywiście, że nakładka na materac to standard. Podnosi komfort,przedłuża żywot materaca. Większość łóżek skandynawskich to ma. Bez tego nie ma łóżka.
Jak nie obracasz materaca to będzie się nierównomiernie zużywał.
Poduszki Tempur też nie obracać, ciekawe

To jest dopiero odpowiedź z skąd ludzie takie rzeczy wymyślają

Nakładka na materac to standard , chyba komuś się łóżka kontynentalne pomyliły z materacami Taka prosta prośba proszę pójsc do sklepu z materacami i zasiegnąć jakiejkolwiek wiedzy



PS. Podpowiem,ze są na rynku materace jednostronne i materace dwustronne , które należy obracać, wszystko zależy od budowy materaca.

PS. Poduszki Tempur widzę,ze dla niektórych za wysoki poziom.



Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Nie, nie traci się. Materac nawierzchniowy jest nawet zalecany przez producentów do kompletu.
To jest dopiero wiedza, brak słów : hahaha:, zalecany , typowy marketing.
Sloneczko40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-14 15:32:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.