Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-19, 22:50   #31
Izaa999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 48
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Mi lekarz powiedział że nie może uciskać mocno ponieważ rana może zacząć krwawić, aczkolwiek ja noszę opaske już 2,5 doby a i tak mam wrażenie że uciska. Jeśli chodzi o uczucie to ja mam na odwrót czuje mocne ściskanie ucha do głowy tak jakby ono przyrastalo, dziwne uczucie do tego strasznie swędzi, na ale jeszcze nie widziałam jaki efekt . :-D

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Powiedz mi jak funkcjonujesz z tym bandarzem/ opaska ? Ja jestem w domu na wychowawczym córa chora więc nie muszę nigdzie chodzić :-D a jednak jak idę do sklepu ubieram czapkę ale mam wrażenie że ludzie dziwnie patrzą , cały czas się upewniam czy coś z tej czapki nie wystaje :-D
Izaa999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-20, 10:22   #32
Ankaaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 16
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Powiem Ci że też mam takie wrażenie 😂 mi akurat lekarz dał l4 na 2tyg więc też w domu siedzę ale jak już idę gdzieś do sklepu to czapka na głowę i szalik pod szyję żeby bandaża widać nie było 😅 dziś pierwsza noc w opasce, chłopak obudził mnie w nocy z palcem pod opaską, tak się drapałam.. Wciąż mam wrażenie że słabo mi je uciska więc chyba wróci jednak bandaż na głowę:/
Ankaaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-20, 10:40   #33
Izaa999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 48
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Może kup inną opaskę w końcu i tak przez miesiąc trzeba w niej spać, mi się udało w h&m kupić kilka dni temu taka sportowa ale była bardzo szeroka a te bawełniane zamówiłam na allegro po niecałe 3 zł i w ciągu 3 dni były do odbioru w paczkomacie. Na początku były ciasne ale rozciaglam materiał i jest idealnie .
Izaa999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-20, 11:05   #34
Ankaaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 16
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

No muszę się rozejrzeć za czymś innym;-) wgl lekarz powiedział mi żeby opaske po zdjęciu szwów na noc, zakładać tylko przez 3,4 tyg nie jest to trochę za krótko? Powiedział że dłużej noszona może doprowadzić do jakiejś martwicy?? Ale przecież uszy kształtować mogą się nawet do 6mscy.. Ja najchętniej to bym tak z 2msce przynajmniej w niej spała dla pewności żeby nie odskoczyły;-p
Ankaaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-20, 11:28   #35
Izaa999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 48
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Mój też mówił o 4 tygodniach natomiast na internecie czytałam o nawet 3 miesiącach . Ja się groszek boje i chyba będę w niej spać wlasnie 3 miesiące sen to i tak około 8 h na dobę a pozostałe 16 h nie będę jej nosić więc chyba nie ma co się martwić o martwicę uszu.
Izaa999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-20, 14:52   #36
Ankaaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 16
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Ja właśnie też. Będę spała w niej z 3,4 msc dla bezpieczeństwa 😃
Ankaaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 16:45   #37
Izaa999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 48
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Kurcze trochę się martwię ucho strasznie swędzi aż sobie poradzić nie mogę minal równy tydzień od zabiegu , i na uchu jest taki jeden punkcik który boli bardziej niż pozostała część ucha też tak masz ? Może to infekcja ? A może opaska najbardziej uciska w tym miejscu bo drugie ucho nie robione też boli w tym samym miejscu :-(
Izaa999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-22, 10:40   #38
Ankaaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 16
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Też tak miałam to normalne ;-) mozesz posmarowac jakaś maścią z antybiotykiem powinno pomóc mi pomogło;-) ja właśnie jestem w drodze na ściąganie szwów, dam znać jak tam po
Ankaaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 12:24   #39
Izaa999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 48
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

No właśnie mi lekarz zakleił ucho plasterkami wiem że na ranę przykleił plasterek z jakąś maścią , miałam tego nie ruszać aż do zdjęcia szwów . Daj znać jak efekt.
Izaa999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 13:57   #40
Ankaaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 16
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

A więc sprawa wygląda tak, szwy ściągnięte, bardzo nieprzyjemne uczucie doktor musiał uszy troche odgiąć żeby je wyciagnac myslalam ze mi te wewnętrzne wtedy puszczą i uszy wrócą na swoje miejsce😂no panikara jestem ALE wyszły mi w dwóch miejscach z uszu szwy wewnetrzne i lekko przebijają się przez malzowiny więc narazie musze je natłuszczać mascią z antybiotykiem dwa tyg. do 4 lutego aż mi je wyciągnie bo teraz jest na to jeszcze za wcześnie bo dopiero mi się to wszystko goi, scala. Uszy wyglądają b. ładnie ale ostateczny efekt zobaczę myślę dopiero tak za 3msce aż odejdą trochę od głowy bo narazie są jakby przyklejone😅 chociaż fajnie by było jakby takie już zostały mi to tam nie przeszkadza😅 dziś i jutro mam jeszcze chodzić w opasce w dzień i w nocy później tylko na noc no i przemywać borasolem, smarować detreomycyna miejsca po szwach, później normalnie wodą z mydłem. Mówił żeby włosów dzisiaj jeszcze nie myć lepiej dopiero jutro. Trochę obawiam się tych wystających szwów, ale podobno to się zdarza i to nic złego. No ja mam nadzieję 😜

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:55 ----------

A w tym miejscu w którym Cię bardziej boli możliwe że też Ci ten szew wyszedł ja też tak miałam. Bolało i się okazało że to szew. Powiedz o tym lekarzowi niech Ci sprawdzi to miejsce sama tam lepiej nie dziubaj
Ankaaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 14:05   #41
Izaa999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 48
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Trochę mnie wyatraszylas, a jaki miałaś szew ? Bo mi lekarz zawiązał tak ze mówił iż odetnie tylko supełek i jednym ruchem wyciągnie cała szew, przy tym chyba nie trzeba odginać ucha, a przy wyciąganiu tych wewnętrznych szwów znów trzeba nacinac skórę, wolałabym tego uniknąć. Czekam na meza aż wróci z pracy ma mi kupić oscenisept i spróbuję delikatnie ucho przemyć . Ja muszę niestety czekać do czwartku oby było wszystko dobrze.
Izaa999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-22, 14:55   #42
Ankaaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 16
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Nacinac?😂😂😂 pierwsze słyszę, albo odetnie tą wystającą nitkę albo wyrwie delikatnie przecież w środku one się rozpuszczą po co trzeba byłoby nacinać niby? Nierozpuszczalne miałam takie same jak Ty, no nie odginał mi uszu jakoś mocno ale jednak musiał trochę żeby je uciąć i wyciągnąć. Nic się nie martw na zapas, przemyj sobie je, posmaruj też mascią i zobacz czy Ci coś tam nie wystaje, może boli Cię poprostu od opatrunku, może bardziej uciskał Cię w tym jednym miejsu..

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Zewnętrzne to były takie jakby druciki? Czarne a to co "wyszlo" jest przeźroczyste czyli ten rozpuszczalny.. Jak sie chrząstka w środku jakby 'zaklepi' szwy się rozpuszczą, rana się ładnie zagoi to to co wystaje będzie można poprostu wyciągnąć nie trzeba rozcinać przy tym skóry😅
Ankaaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 15:09   #43
Izaa999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 48
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Ja chyba nie mam w środku rozpuszczalnych bo mój lekarz mówił że zdarzyło mu się kiedyś właśnie usuwać szew ten że środka bo jedna pacjentkę uwierał kilka miesięcy po zabiegu :-(
Izaa999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 16:54   #44
Ankaaxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 16
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

A no to nie powinnaś się martwić;-)

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Do czwartku juz dużo nie zostało;-)
Ankaaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-22, 20:21   #45
Izaa999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 48
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Ehh umysłami włosy i mój opatrunek się odkleił wykorzystałam ten fakt i przemykam ucho osceniseptem zakleilam plastrem i myślę że będzie ok do czwartku. Przy okazji odkrylam że to miejsce co bardziej boli to supełek od szwu który wchodzi w dziurkę po kolczyki :-D oby do czwartku. ;-)
Izaa999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-27, 22:23   #46
Michalis11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Witam jestem po zabiegu uszu już 2 tygodnie . Po drugim dniu ściągnęli mi turban z głowy . Ale lekarz założyl mi opaskę z opatrunkami żeby niewygladalo aż tak komicznie . Po tygodniu udałem się na druga wizytę kontrolna było to w ten czwartek . I od czwartku chodzę już z przyjemna opaska . Jestem bardzo zaniepokojony tym co ujrzałem w lustrze . Może mi ktoś powie coś więcej może miał podobny przypadek. Moje uszy były dość duże i odstające . Dziś są tak przyległe i zdeformowane ze nie wiem co mam robić . Już umówiłem się na kolejna wizytę bo w mojej opini jest coś nie tak. Pomimo ze lekarz zapewnia ze wszystko jest ok. Najbardziej przejmuje się faktem ze moje uszy albo ich końcówki są tak nie naturalnie odgięte i praktycznie przyklejone do głowy . Rozumiem ze mogą one troszkę odejść ale nie chce wierzyć ze aż tyle . Proszę spojrzeć na zdjęcie i może jeśli ktoś miał taki przypadek żeby się wypowiedział . Rozwarzam kolejna operacje ale nie wiem kiedy mogę najszybciej do takiej podejść . Doktor mówi żeby spokojnie poczekać i zobaczyć efekt za 3 miesiące . Czy wy myślicie ze to ucho się zmieni . Lewe powiedzmy ze jest w miarę ok takrze przylega ale ten koniuszek ucha wyglada duzo lepiej niż w prawym uchu . Sami oceńcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7CC97E84-194F-49C0-8ABD-24217E2AC943.jpg (145,2 KB, 291 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 99E1618C-12B3-461B-944E-57BFB38A0CE5.jpg (96,0 KB, 284 załadowań)
Michalis11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-28, 11:00   #47
Izaa999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 48
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Powiem ci szczerze że jestem bardzo zaniepokojona twoim zdjęciem , też jestem rownni 2 tygodnie po zabiegu i ucho wygląda normalnie , nie mam też już opatrunków jedynie psikam i smaruje 2 razy dziennie żeby się wszystko ładnie zagoiło . To że uszy są mocno przy głowie to akurat normalne i faktycznie trzeba poczekać spokojnie 3 miesiące natomiast ten kształt ucha jest niepokojący. Najlepiej udaj się ale do innego lekarza.

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

To wygląda jakby ci wycial za dużo chrząstki i źle założył szwy wewnętrzne , nie wiem czy czytałeś wcześniejsze posty ja robiłem jedno ucho i to robione wygląda identycznie jak to drugie , jedyna różnicą że przylega może ciut bardziej ale to się wyrówna i z tyłu widać i czuć ranę . Natomiast z przodu nie ma żadnej różnicy jak ktoś nie wie że robiłam to się nie pomyśli ;-) powiedz mi czy sprawdzałeś opinie lekarza i kliniki gdzie robiłeś ? Ile zapłaciłeś za zabieg ?
Izaa999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-28, 14:13   #48
Michalis11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

No właśnie robiłem wydaje mi się w super klinice. Perfectmedica Gdańsk zabieg koszt 3600 + koszt konsultacji 170 zł . Osoba co mnie operowała zrobiła bardzo duzo takich operacji chwaliła się ze to jej ulubiony zabieg. Także nie wiem o co chodzi dlaczego tak to wyglada w ta środę jade znowu z nią porozmawiać bo już sam nie wiem co myśleć . Nie wierze żeby z tego ucha za trzy miesiące miałoby być coś super . Wiec już teraz muszę podjąć dalsze kroki co dalej . Ręce opadają
Michalis11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-28, 14:19   #49
Jenna__
Rozeznanie
 
Avatar Jenna__
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 676
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Cytat:
Napisane przez Michalis11 Pokaż wiadomość
No właśnie robiłem wydaje mi się w super klinice. Perfectmedica Gdańsk zabieg koszt 3600 + koszt konsultacji 170 zł . Osoba co mnie operowała zrobiła bardzo duzo takich operacji chwaliła się ze to jej ulubiony zabieg. Także nie wiem o co chodzi dlaczego tak to wyglada w ta środę jade znowu z nią porozmawiać bo już sam nie wiem co myśleć . Nie wierze żeby z tego ucha za trzy miesiące miałoby być coś super . Wiec już teraz muszę podjąć dalsze kroki co dalej . Ręce opadają
A moim zdaniem nie powinieneś się niepokoić. Uszy od góry odejdą Ci od głowy na pewno. Plus cala zewnętrzna krawędź ucha ułoży się po swojemu, tak jakby się zwinie do środka. I wtedy będą wyglądały normalnie. Jeśli miałeś uszy bardzo odstające to lekarz musiał zagiąć je mocno, to oczywiste. I teraz już się nie wycina chrząstki, tylko osłabia się ją nacinając i skrobiąc. Moje jedno ucho (to mocniej odstające) też było dość mocno zagięte, nie wyglądało to naturalnie. Ale po kilku miesiącach odeszło od głowy i oba wyglądają dość symetrycznie. Teraz masz jeszcze opuchliznę i zaczerwienienie. Ale jeśli masz wątpliwości, umów się na wizytę i powiedz o nich lekarzowi. Uszy do góry, będzie ładnie.
__________________
"Boże, chroń nas od tych, którzy chcą nam pomóc"
Jenna__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-28, 14:44   #50
Izaa999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 48
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

No właśnie , tak też może być . Wszystko zależy jak twoje uszy wyglądały wcześniej i czy lekarz też ingerował w ta górna część. Ja miałam robiona tylko część chrząstki zaraz w kącie ucha więc niewiele było u mnie robione. Może lekarz faktycznie skrobał chrząste na całym uchu i dlatego tak to wygląda. Nie miej jednak i tak musisz poczekać przynajmniej 3 miesiące nawet jak chciałbyś robić poprawkę. Więc trosze cierpliwości .
Izaa999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-28, 15:15   #51
Michalis11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Hmm. Jak byłem na ściągnięciu opatrunków to lekarz doktor powiedział ze one lekko odejdą i mówiła ze jest zadowolona z operacji wiec może faktycznie przesadzam . Ale jak widzę swoje uszy w lustrze to jestem załamany . Moje uszy przed zabiegiem były ładne ale trochę odstające . Wiem ze wycinała mi chrząstkę z obu uszu bo już na samym początku zaznaczyła ze będzie musiała to zrobić . Czy ktoś z forumowiczów miał podobny przypadek do mojego i chce się pochwalić swoimi spostrzeżeniami a może wrzuci jakieś zdjęcia dla porównania jak wyglądały po zabiegu a jak wyglądają np po 3miesiacach. Lekarz nie powiedział mi jednoznacznie ze te uszy się lekko zwiną i uformują tylko żebym odczeka 3miesiace co było dla mnie bardzo flustrujace . Bo albo będą one wyglądały normalnie albo nie . Skoro zrobiła tyle operacji to powinna wiedzieć jak one powinny się ułożycz . A ja tu cały w nerwach bo wyglądam tak nie naturalnie ze masakra. Myślałem może żeby ona mi coś pod te uszy podłożyła . Nie wiem ale chce się teraz jak najwiecej dowiedzieć zanim pójdę do niej na konsultacje w środę

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Co do nazwiska tej pani nie będę się narazie wypowiadał bo nie chce nikogo przedwcześnie skreślić . Ale jak się okaże ze operacja została zle wykonana to napewno o wszystkim i ze wszystkimi szczegółami zamieszczę wszędzie opinie żeby ostrzec ewentualnie innych . Chciałbym się mylić . Może macie racje może faktycznie przesadzam ale co mam zrobić muszę gdzieś mój gniew i złość wylać
Michalis11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-28, 15:29   #52
Izaa999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 48
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Może uszy tak wyglądają właśnie dlatego że została wycięta chrząstka i musisz się ona zrosnąć żeby uszy ładnie wyglądały. Poczekaj spokojnie bo wydasz tylko niepotrzebnie pieniądze na kolejne konsultacje. Ciężko mi oceniać bo miałam zupełnie inaczej ucho robione i nic nie było wyciete. Odczekaj kilka tygodni i zobaczysz czy ucho powoli wraca do normy.
Izaa999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-28, 15:49   #53
Michalis11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

A posiadasz może jakieś zdjęcia które mogłabyś wrzucić na forum chciałbym zobaczyć jak one wyglądały zaraz po operacji a jak wyglądają teraz . Twoje uszy tez wyglądały tak mega nienaturalnie . Nie miałaś obaw zaraz po operacji ze ona nie wyszła tak dobrze jak byś sobie tego życzyła . Tak bardzo uwierzyłas lekarzowi ze będą one PKN. Czy tez przez kolejne miesiące po operacji się zamartwialas jak to będzie wyglądało
Michalis11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-28, 15:57   #54
Izaa999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 48
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Ja jestem dopiero 2 tygodnie po zabiegu więc nie pokaże ci efektu 3-miesiecznego. Po zabiegu obawy miałam cały czas szczególnie kiedy one tak strasznie swedzialy, no ale tak jak mówię ja jestem mega zadowolona z efektu . Zdjęć przed zabiegiem nie mam tak mocno zakrywalam ucho włosami że nawet mój mąż nie wiedział że mam taki problem.
Izaa999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-28, 16:02   #55
Izaa999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 48
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Zobacz moje wygląda zupełnie inaczej teraz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190128_165803.jpg (55,1 KB, 311 załadowań)
Izaa999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-28, 16:03   #56
Izaa999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 48
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Licz się też z tym że jestem kobietą więc naturalnie to ucho też jest mniejsze niż u ciebie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20190128_165845.jpg (59,6 KB, 244 załadowań)
Izaa999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-28, 16:46   #57
Michalis11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Wyślę jeszcze jedno zdjęcie które faktycznie odzwierciedli istotę mojego problemu gdyż na poprzednich nie było to aż tak widoczne . Proszę zobaczyć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4691368F-A10A-4F97-86A6-BAF8792BBCD7.jpg (38,8 KB, 295 załadowań)
Michalis11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-28, 16:56   #58
Izaa999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 48
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Ciężko cokolwiek powiedzieć faktycznie różni się dużo od mojego a jesteśmy tyle samo czasu po zabiegu ale może to być ofekt wyciętej chrząstki .
Izaa999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-30, 19:45   #59
Michalis11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

Jestem po konsultacji z doktorem . Wszystkie moje obawy zostały rozwiane . Wszystko póki co wyglada bardzo dobrze wszystko się goi . Dostałem odpowiedz na wszystkie moje pytania i jestem już spokojny . Mówi ze uszy potrzebują czasu żeby się zagoić . To ze za one takie przylegające to wina opaski . Teraz mam podłożone cienkie waciki między uszy i wszystko wyglada zupełnie inaczej. Doktor twierdzi ze one lekko odejdą . Ale zapewnił mnie tez ze jeśli będą one za bardzo przylegały w mojej opini to nie widzi problemu żeby je lekko poprawić . Poprzez rozcięcie szwów na tzw. Grobelku.Ale to dopiero najwcześniej za 3 miesiące . W jej opini uszy będą super . Po dzisiejszej wizycie jestem mega zadowolony . Efektami w postaci zdjęć pochwale się za jakiś czas .
Michalis11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-30, 20:25   #60
Izaa999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 48
Dot.: Operacje uszu, korekta uszu - zbiorczy! cz. 2

No widzisz wszystko jest dobrze ;-) może faktycznie opaska za bardzo uciskała i stąd ten efekt na końcu ucha. Daj sobie czas , nie myśl o uszach a wszystko będzie dobrze .
Izaa999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-12 08:50:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.