Korekta nosa u dr Wójcickiego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-21, 10:17   #1
jola1983
Przyczajenie
 
Avatar jola1983
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: -
Wiadomości: 24

Korekta nosa u dr Wójcickiego


Witam wszystkich.

Na 21.09. mam zaplanowaną operację nosa u dr Wójcickiego w Polanicy Zdr. Czy ktoś z Was miał taką operację u tego lekarza? Czy możecie podzielić się wrażeniami? Jeśli ktoś z Was ma fotki przed operacją i po, będę wdzięczna za wysłanie. jola.stepien.83@gmail.com

Pozdrawiam,
jola1983
__________________
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu.
jola1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 21:23   #2
_vanity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

Też się zastanawiam nad Wójcickim. Słyszałam że robi małe, kobiece, lekko zadarte noski Czekam aż odpowie mi na maila, bo nie wiem ile czeka się na zabieg i czy nie przeszkadza mu mój wiek (17 lat) niektórzy robią od 18, inni nie trzymają się tej zasady
_vanity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 09:33   #3
jola1983
Przyczajenie
 
Avatar jola1983
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: -
Wiadomości: 24
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

Ja pisałam tydzień temu, początkowo wyznaczył mi termin 2 sierpnia, ale musiałam go zmienić, bo akurat w ten dzień wyjeżdżam na wczasy. Byłam zaskoczona, że dał mi termin już w sierpniu. Na maile odpowiadał mi bardzo szybko, przeważnie na drugi dzień. 12 maja mam zadzwonić, żeby ustalić szczegóły.
__________________
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu.
jola1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 13:05   #4
_vanity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

Super, że tak wcześnie Właśnie zamierzam się zoperować u Wójcickiego w wakacje;D
Czemu zdecydowałaś się akurat na niego?

ja myślałam jeszcze o Łątkowskim ale z tego co wycztałam, dowiedziałam się że robi nosy jak od linijki i mało widać zmiane. Wójcicki podobno robi małe, lekko zadarte kobiece nosy
_vanity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 13:32   #5
jola1983
Przyczajenie
 
Avatar jola1983
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: -
Wiadomości: 24
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

Zdecydowałam się na dr Wójcickiego, bo dużo czytałam w internecie i ma bardzo dobre opinie. Bardzo podobały mi się wypowiedzi, że nie robi nosów według zachcianek pacjentek, ale takie, jakie uzna, że będą harmonizowały z ogólnym wyglądem (choć wiele osób pisząc o nim uznawało to za jego wadę - że nie słucha pacjentki, ale robi po swojemu). Dla mnie to nawiększy plus. Nie oczekuję całkowitej zmiany wyglądu, mam duży długi nos i jedyne, na czym mi zależy, to żeby był niższy i krótszy, ogólnie twarz mam drobną, delikatne rysy, uważam że mój nos zupełnie do mnie nie pasuje, z resztą po konsultacji mailowej dr Wójcicki stwierdził, że mój nos wymaga dużego skrócenia i zmniejszenia, więc upewnił mnie tylko, że to nie moja fanaberia
__________________
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu.
jola1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 19:01   #6
_vanity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

Ile masz lat? Ja w sumie nie wiem co by trzeba było zrobić z moim nosem.. napewno garb zlikwidować, bo profil mam straszny.

Naprawdę jestem zrozpaczona i chciałabym jak najszybciej zrobić tą operacje. Mam pewien dylemat. Mianowicie Łątkowski (również z Polanicy) może mi zrobić tą korektę w wieku 17 lat, a Wójcicki mi odpisał, że musi to stwierdzić po konsultacji dopiero. Jeśli powie, że nie zrobi tej operacji to nie wiem czy na Łątkowskiego się nie zdecyduję, bo nie dam rady czekać ponad rok Bardzo zależy mi żeby zrobić to w te wakacje, bez względu na kase. Tylko, że bardziej przekonana jestem do Wójcickiego jakoś.. Słyszałam ze Łątkowski robi proste nosy i mało je zmienia. A Wójcicki małe, i lekko zadarte. Już nie wiem co myśleć nie wiem co by pasowało do mnie bardziej
_vanity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 19:19   #7
jola1983
Przyczajenie
 
Avatar jola1983
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: -
Wiadomości: 24
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

Mam 27 lat. Wiesz, trudno mi Tobie radzić. Rozumiem Twój problem, sama zrobiłabym tą operację dużo wcześniej, ale dopiero w tej chwili mnie na to stać. Ja nie wybrałam dr Wójcickiego z takiego powodu, że robi zadarte małe noski, nie wiem czy taki by mi pasował. Chciałabyś taki mieć, bo to byłaby duża odmiana wobec tego co jest teraz, jednak nie zawsze taka zmiana o 180 stopni jest dobra. Zdjęcia na stronie dr Łątkowskiego pokazują, że zna się na tym co robi - mi osobiście bardzo podobają się efekty jego pracy. Jest tam wiele zdjęć po osunięciu naprawdę dużych garbów i efekty są moim zdaniem super. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, chętnie odpowiem.
__________________
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu.
jola1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 21:17   #8
_vanity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

Umówię się na konsultacje z Wójcickim, jak się uda żeby mi przeprowadził tą operację to super, jak nie to chyba na Łątkowskiego się zdecyduję

chciałabym coś takiego jak na zdjęciu.Boję się trochę czy z przodu mój nos nie będzie źle wyglądać po korekcie ( czy nie będzie szerszy ), bo teraz z przodu jest okej. Jedynie profil koszmar
_vanity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 07:43   #9
jola1983
Przyczajenie
 
Avatar jola1983
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: -
Wiadomości: 24
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

Moim zdaniem przesadzasz z tym "tragicznym" profilem. Według mnie jest niezły. Ale jeśli źle się czujesz z tym, to zrób tą operację. Niektórzy są zdania, że takich operacji nie powinno się robić, bo kluczem jest zaakceptowanie swoich wad i siebie. Ja tak nie uważam - trzeba się pogodzić z czymś, na co nie ma wpływu, ale jeśli są możliwości, to trzeba z nich korzystać.
__________________
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu.
jola1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 16:12   #10
_vanity
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 29
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

12 maja jadę na konsultację do Polanicy do dr. Wójcickiego Mam nadzieję że zoperuje mnie w wakacje
_vanity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-03, 04:13   #11
kwistencja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 23
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

dziewczyny ile kosztuje u niego całkowita korekta nosabo nie moge sie doszukać
kwistencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-04, 12:57   #12
jola1983
Przyczajenie
 
Avatar jola1983
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: -
Wiadomości: 24
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

Mi powiedział 8000 zł w tym jest znieczulenie, operacja i chyba pierwsza doba w szpitalu.
__________________
Daj każdemu dniu szansę stania się najpiękniejszym w całym twoim życiu.
jola1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 18:44   #13
Lina_Nebamon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 14
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

hej, _vanity
jestem ciekawa czy udało ci sie przeprowadzic planowana operację bo sama jestem w podobnym wieku pozdrawiam ;*
Lina_Nebamon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-16, 16:08   #14
letnia_mgla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

Ja po 2 latach rozmyślania nad operacją, w końcu się zdecydowałam i jestem bardzo szczęśliwa. Nie mogłam się zdecydować jakiego lekarza wybrać - walka Łątkowski vs Wójcicki. Byłam już praktycznie zdecydowana na tego pierwszego, ale w końcu nagle zmieniłam zdanie, mam nadzieję, że na lepsze Operację będę mieć w lipcu
letnia_mgla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-27, 19:41   #15
Ewela2020
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 11
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

Dlugo nikt tutaj nie pisał, widzę że teraz na topu są inni chirurdzy plastyczni. Ja zastanawiam się na korekta nosa właśnie u prof.Wojcickiego, gdyż jego noski podobaja mi się najbardziej. Czy zechciałby się ktos jeszcze podzielić wrażeniami po operacji?
Ewela2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-27, 11:02   #16
Asminxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 3
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

Hej 😊 ja jestem w trakcie poszukiwań chirurga plastycznego. Spytałam na konsultacji u jednego dr o dr Wojcickiego, nie polecił mi go. Stwierdził ze lepiej udać się do dr Zachary. Pozdrawiam
Asminxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-23, 13:53   #17
Kudlata86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 9
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

Cytat:
Napisane przez letnia_mgla Pokaż wiadomość
Ja po 2 latach rozmyślania nad operacją, w końcu się zdecydowałam i jestem bardzo szczęśliwa. Nie mogłam się zdecydować jakiego lekarza wybrać - walka Łątkowski vs Wójcicki. Byłam już praktycznie zdecydowana na tego pierwszego, ale w końcu nagle zmieniłam zdanie, mam nadzieję, że na lepsze Operację będę mieć w lipcu
i jak operacja? Ja miałam robiony nos 8 lat temu u dr Małka w Krakowie i jak nos był długi tak jest, jedyne czego nie ma to garbia, dlatego chce zrobić korektę. Konsultacje u doktora Wójcickiego mam za miesiąc, ale cały czas się zastanawiam, czy do dobry wybór?
Kudlata86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-11-23, 20:20   #18
iza_me
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 12
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

Witaj,

Czy mogłbys napisac czy zdecydowałaś sie z operacja nosa do dr Wojcickiego z Polanicy? Ja jestem po konsultacji u dr Wocickiego i mam wyznaczony termin zabiegu ale nadal sie zastanawiam czy to dobry wybór, pozdawiam

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Asminxxx i Kudlata 86 podpowiecie czy jednak zdecydowałyście sie na dr Wojcickiego?
iza_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-17, 12:32   #19
Kudlata86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 9
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

Cytat:
Napisane przez iza_me Pokaż wiadomość
Witaj,

Czy mogłbys napisac czy zdecydowałaś sie z operacja nosa do dr Wojcickiego z Polanicy? Ja jestem po konsultacji u dr Wocickiego i mam wyznaczony termin zabiegu ale nadal sie zastanawiam czy to dobry wybór, pozdawiam

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:17 ----------

Asminxxx i Kudlata 86 podpowiecie czy jednak zdecydowałyście sie na dr Wojcickiego?
Tak, mam umówioną operację na marzec, ale nadal nie wiem, czy to jest najlepszy wybór;( szkoda, że nie da się nic dowiedzieć z forum. A Ty zdecydowałaś się
Kudlata86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-12-18, 21:37   #20
iza_me
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 12
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

Witaj,

Ja tez mam zaplanowany zabieg na 01.03 ale tez nadal nie wiem co dalej robić, czy to dobry wybór😏

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Moze razem sie zastanowimy ☺️
iza_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-19, 22:52   #21
iza_me
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 12
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

Witaj Kudlata86,

mozesz powiedzieć kiedy masz umówiony zabieg u dr Wojcickiego i dlaczego zdecydowałaś się na niego?
iza_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-21, 10:46   #22
Kudlata86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 9
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

Cytat:
Napisane przez iza_me Pokaż wiadomość
Witaj Kudlata86,

mozesz powiedzieć kiedy masz umówiony zabieg u dr Wojcickiego i dlaczego zdecydowałaś się na niego?
Ja jestem umówiona na 15.03. Gdyby to nie była poprawka, to może tak nie myślałabym intensywnie o operacji, ale nie ma dnia żebym nie rozmyślała. Wiem, że zawsze może pójść coś nie tak, ale cholera drugi raz tego nie wytrzymam. Rezerwowałaś już pensjonat ?

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez iza_me Pokaż wiadomość
Witaj Kudlata86,

mozesz powiedzieć kiedy masz umówiony zabieg u dr Wojcickiego i dlaczego zdecydowałaś się na niego?
Zrobiłam sobie listę polecanych lekarzy i czytałam opinie, nie wiem na ile ta metoda będzie skuteczna. Kiedyś o doktorze było więcej informacji, teraz jakby przycichło. U Krawczyńskiego trzeba czekać na konsultację ponad rok, u Skupina 2 lata, może w tym czekaniu jest jakaś metoda, ale juz czekałam 10 lat, i chce się pozbyc tego nochala.
Kudlata86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-23, 22:10   #23
iza_me
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 12
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

Witaj,

Moja to bedzie pierwsza operacja nosa ale tez tal samo rozmyślam jak Ty i ciagle jestem w kropce. Nad nosem zastanawiam sie juz długie lata i pamietam, ze prawie 10 lat temu jak czytała o dr Wójcickim to masz racje, było więcej informacji o nim i był naparwde polecany, a teraz wybrałam go bo wlasnie jest krotki okres oczekiwania, myslalam o dr Wysockim ale do niego na sama konsultacje czeka sie rok, a na zabieg 2-3 lata😞 dlatego moj wybór padł na dr Wojcickiego i powinnam juz wpłacić zaliczkę do konca roku i dalej nie wiem czy dobrze robie🙆🏻☠♀️

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Jeszcze nie rezerwowalam, a wiem ze powinnam. Ja chciałabym na następna dobę po operacji wracac do domu ale wiem, ze bede musiała zostać, tylko raczej nie bede mogla zostać od pon do pt, tylko do sr i dlatego tez jeszcze nie rezerwowalam, bo i nad tym rozmyślam. Miałam nadzieje, ze napiszesz ze tez masz zabieg 1.03 i wtedy łatwiej mi bedzie cos zdecydować, napewno było by raźniej ☺️ Ja boje sie, ze nos moge mieć gorszy od swojego i sumie takie sa tylko moje obawy, nad innymi sie nie zastanawiam 🙈

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Kudłata86 a Ty rezerwowalas juz pensjonat? Masz wszytsko ustalone z dr co do zabiegu, co i jak? Ja miałam tylko jedna konsultacje online i w sumie wiem niewiele, czesc chrzestna do zabiegu i tyle zostało powiedziane i mniej więcej cena.
iza_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-28, 06:48   #24
Kudlata86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 9
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

Ja już zarezerwowałam pensjonat na tydzień, za daleko mieszkam żeby jeździć co chwila... też miałam konsultację online, doktor wydaje się być rzeczowy, niejeden nos zoperował, tak na dobrą sprawę to u każdego lekarza może pójść coś nie tak, ale fakt strach zawsze będzie gdzieś z tyłu głowy. W tym tygodniu będę płaciła zaliczkę i niech się dzieje wola Boża kiedy te badania trzeba porobić, bo chyba coś mi umknęło ?
Kudlata86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-29, 11:01   #25
iza_me
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 12
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

Witaj Kudlata86

Ja tez sie zdecydowałam i to samo pomyślałam, bedzie co ma byc, za długo juz myslalam, zeby sie rozmyślić prawie na samym koncu dzisiaj jestem po rozmowie z doktorem, bo muszę zmieni termin, myslalam ze uda sie na 15.03 ale niestety nie. 20.01.2021r. jestem z doktorem umówiona na telefon i muszę potwierdzić nowy termin, a jak sie uda to zostanę przy 01.03. Narazie tylko trzeba sprawdzić przeciwciała na żółtaczkę (czy juz byłaś szczepiona) i HIV ( tak doktor powiedział na rozmowie 16.12, wpłacić zaliczkę i rezerwacja pensjonatu. Powinnaś dostać na maila wszystkie potrzebne informacje na tym etapie
iza_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-18, 19:01   #26
Kudlata86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 9
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

Cześć i jak samopoczucie ? Kiedy masz ten zabieg ?
Kudlata86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-20, 11:59   #27
iza_me
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 12
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

Witaj,

Zabieg mam zaplanowany na 20.04 ale 10.03 mam jeszcze zadzwonić do doktora i mam nadzieje, ze ten termin sie juz nie zmieni. Rozmawiałam z dziewczyna, która miała mieć zabieg 03.03 i doktor do niej zadzwonił i ma mieć przesunięty zabieg na inny termin, a jak u Ciebie samopoczucie? I kiedy zabieg?
iza_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-21, 18:40   #28
Kudlata86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 9
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

U mnie termin się nie zmienił, cały czas 15.03, ale już mnie dopada stras przedoperacyjny🤯 czemu taka zmiana terminów ? Jak Malwa się nie otworzy to u mnie tez może być różnie. Wszystko ogarniam już, czy to w pracy, czy w domu, tak żeby jechać i być tam te 8 dni, no ale koronka może wszystko pozmieniać. Już chciałabym mieć to za sobą, myślałam ze uda Ci się być 15 ze mną
Kudlata86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-22, 21:54   #29
iza_me
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-11
Wiadomości: 12
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

No niestety nie udało mi sie na 15.03, chociaz pytałam. Wlasnie ta dziewczyna mówiła, ze Malwa zamknięta i dlatego. Ja mam tylko nadzieje, ze moj termin juz sie nie zmieni, bo chciałbym juz byc po tez obawiam sie korona, bo jak idzie 3 fala to zeby mi nie dali przed zabiegiem pozytywnego wyniku 😉 trzymam kciuki za Ciebie, odezwij sie jak bedziesz po, mysle ze wszytsko pójdzie pomyślnie ✊✊

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Czekam tez an telefon od tej dziewczyny, ma dac znac na kiedy ma przesunięty zabieg, tez chciała żebyśmy były razem ale mysle, ze bedzie miała wcześniej ode mnie, a moze w tym terminie co Ty😊 razem sie pocieszylysmy i mam nadzieje, ze będziemy wszystkie zadowolone
iza_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-23, 13:15   #30
Kudlata86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 9
Dot.: Korekta nosa u dr Wójcickiego

wczoraj miałam telefon od doktora, termin zostaje, Malwa rusza 15, liczę na to, że się nic nie zmieni. Czym przyjeżdżasz do Polanicy? Zastanawiam się, czy dam radę wracać 5 godzin autem po 8 dniach od operacji, mam mętlik
Kudlata86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-13 22:42:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:35.