Czy to prawda, że ćwicząc na siłce można zrzucić z cycków? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-02, 10:57   #1
darkness_side
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 114

Czy to prawda, że ćwicząc na siłce można zrzucić z cycków?


Ćwicząc na siłowni zrzuca się z całego ciała chyba by budować nowe. Ważne są ćwiczenia + dieta. Niedługo chce zacząć siłownie i na razie chciałam zapytać o to czy ćwicząc zrzuce z cycków?
Mam rozmiar 75B i nie chciałaby mieć mniejszego ale rozumiem, że coś kosztem czegoś i będzie trzeba coś poświęcić.

Piersi to tkanka tłuszczowa. Jeśli z nich zrzucę to czy będę mogła znowu to nadrobić i mieć znów piersi w moim rozmiarze na przykład B75 czy już nie?
darkness_side jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-02, 20:29   #2
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 101
Dot.: Czy to prawda, że ćwicząc na siłce można zrzucić z cycków?

Cytat:
Napisane przez darkness_side Pokaż wiadomość
Ćwicząc na siłowni zrzuca się z całego ciała chyba by budować nowe. Ważne są ćwiczenia + dieta. Niedługo chce zacząć siłownie i na razie chciałam zapytać o to czy ćwicząc zrzuce z cycków?
Mam rozmiar 75B i nie chciałaby mieć mniejszego ale rozumiem, że coś kosztem czegoś i będzie trzeba coś poświęcić.

Piersi to tkanka tłuszczowa. Jeśli z nich zrzucę to czy będę mogła znowu to nadrobić i mieć znów piersi w moim rozmiarze na przykład B75 czy już nie?
To jest dość nieprzewidywalne i złożone.
Trudno określić co konkretnie się stanie z Twoim biustem, bo nie określasz jasnych celów.
Jak chcesz zrzucić tylko tłuszcz bez budowania masy ( spoko, u kobiet to raczej bardzo korzystna kosmetyka ciała a nie „ na Pudziana” bo estrogeny bardzo blokują rozwój masy mięśniowej a przeciętna niećwicząca kobieta ma jej na ogół spory niedobór) , to jednak ciśnij długodystansowe cardio.
Wtedy niestety biust poleci.

Jeśli chcesz modelować całą sylwetkę , to faktycznie siłownia to dobry kierunek, a dobrze ułożony długofalowy plan, raczej nie zakłada potrzeby takiego odtłuszczania , ze aż biust rozmiaru B poleci.

Oraz. Cierpliwe nabudowywanie mięśni klatki piersiowej, bardzo korzystnie wpływa na wygląd biustów niewielkiego rozmiaru. Po paru latach biust może wyglądać optycznie dużo lepiej i na trochę większy i jędrniejszy.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 23:56   #3
darkness_side
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 114
Dot.: Czy to prawda, że ćwicząc na siłce można zrzucić z cycków?

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
To jest dość nieprzewidywalne i złożone.
Trudno określić co konkretnie się stanie z Twoim biustem, bo nie określasz jasnych celów.
Jak chcesz zrzucić tylko tłuszcz bez budowania masy ( spoko, u kobiet to raczej bardzo korzystna kosmetyka ciała a nie „ na Pudziana” bo estrogeny bardzo blokują rozwój masy mięśniowej a przeciętna niećwicząca kobieta ma jej na ogół spory niedobór) , to jednak ciśnij długodystansowe cardio.
Wtedy niestety biust poleci.

Jeśli chcesz modelować całą sylwetkę , to faktycznie siłownia to dobry kierunek, a dobrze ułożony długofalowy plan, raczej nie zakłada potrzeby takiego odtłuszczania , ze aż biust rozmiaru B poleci.

Oraz. Cierpliwe nabudowywanie mięśni klatki piersiowej, bardzo korzystnie wpływa na wygląd biustów niewielkiego rozmiaru. Po paru latach biust może wyglądać optycznie dużo lepiej i na trochę większy i jędrniejszy.
Nie znam sie na tym, dopiero na siłke sie zapisze. Mam rodzenstwo, brata, on mi mówił, że z cycków schudne jak będe całe ciało sobie jakby, że tak powiem robiła od nowa, bo na tym mi zależy - aby zbudować sobie ciało od nowa. Czyli najpierw masa, a potem forma. Dużo energii, kalorii i ćwiczenia.
Nie wiem ile też na siłownie powinnam chodzić, ale tak mysle że 3x w tyg wystarczy.

Mam sadełko na brzuchu odkąd dojrzałam i stałam się kobietą (mam 23 lata) więc to nie jest płaski brzuch, nogi od zawsze miałam chude, uważam, że nie mam łydki. Tzn dwa razy w życiu przytyłam to fajnie wyglądałam i chciałabym znowu. Tzn jak założę sobie rajstopy bo zakładam na przykład spódniczkę czy sukienkę to wydaje mi się, że moje nogi nie są chude, ale jednak są bo szpilki wyszczuplają jeszcze na domiar złego nogi...Więc chciałabym też zrobić sobie nogi na siłowni, tyłek mam fajny, kształtny, jędrny, jest za co złapać, ale wolałabym fajniejszy mieć jeśli udało by mi się taki osiągnąć.

Niby jestem zgrabna bo mam biodra (jak założę sukienkę obcisłą to pokazuje się klepsydra) ale jak sciągnę ubranie to nie widać tej zgrabności. Jak stanę bokiem to widać, że mam fałdę na brzuchu. Nogi uważam, że mam za chude choć nie wiem, że nie mogę mieć jak świńskie racice bo mam 150 cm i ważę jakieś 43 kg.

Jak bym przytyła więcej to bym była spasiona jak niektóre co na mieście łażą...Choć zazdroszczę kobietom, które sa niskie, mało ważą na przykład 45-50 kg i nie widać po nich tej wagi. Po mnie jej nie widać tej wagi (nie jestem anorektyczką i nigdy nią nie byłam), ale mam kilka takich rzeczy w swym ciele, które należy poprawić.
Bicki mam takie ulane ja ja to mówię, odkąd dojrzałam (nie wiem, może to genowo bo moja rodzicielka ma takie same)

Słyszałam, że jest martwy ciąg (nie wiem do końca co to), musiałabym sztangę podnosić, tyle, że najmniejsza to 20 kg a to połowa mnie i nie wiem czy podniosę tyle?

Po za tym od czegoś trzeba zacząć, ja musze siłowo mieć ćwiczenia (sztanga itd)

No i nie wiem jak z dietą. Ja sama jej nie ułożę więc pomyślałam o trenerze personalnym. Ćwicząc zapotrzebowanie kaloryczne z tego co wiem jest większe więc nie wiem jak moja dieta miałaby wyglądać. Moje rodzeństwo czwiczy na siłce ''x'' czasu i co chwila widze jak kurczaka z ryżem je. Co po za tym można jeść? Pewnie z czegoś należy zrezygnować...

No i na koniec ja mam taką przemianę materii, że szybko spalam...
darkness_side jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 08:44   #4
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Czy to prawda, że ćwicząc na siłce można zrzucić z cycków?

Biust staje się bardziej jędrny dzięki temu,że wzmacniamy mięśnie klatki piersiowej.Biust "leci" zazwyczaj tylko przy redukcji gdzie jest restrykcyjna dieta
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 08:56   #5
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Czy to prawda, że ćwicząc na siłce można zrzucić z cycków?

Cytat:
Napisane przez darkness_side Pokaż wiadomość
Słyszałam, że jest martwy ciąg (nie wiem do końca co to), musiałabym sztangę podnosić, tyle, że najmniejsza to 20 kg a to połowa mnie i nie wiem czy podniosę tyle?
Ważę nieco mniej niż Ty a 20kg śmigam bez problemu. Z czasem dźwiga się więcej niż się samemu waży więc spokojnie

Zresztą najpierw możesz poćwiczyć z hantlami. Ja właśnie tak zaczynałam od 10kg, bo ja z kolei miałam schizę na punkcie przepukliny.

Edytowane przez 3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Czas edycji: 2018-06-07 o 08:57
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 09:35   #6
Arsila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 10
Dot.: Czy to prawda, że ćwicząc na siłce można zrzucić z cycków?

Zależy od Twojego organizmu, piersi tak jak mówisz, to tkanka tłuszczowa, więc no niestety ćwicząc "traci" się ją.
Arsila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 09:58   #7
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 101
Dot.: Czy to prawda, że ćwicząc na siłce można zrzucić z cycków?

Cytat:
Napisane przez Arsila Pokaż wiadomość
Zależy od Twojego organizmu, piersi tak jak mówisz, to tkanka tłuszczowa, więc no niestety ćwicząc "traci" się ją.



Tkankę tłuszczową się traci od ujemnego bilansu kalorycznego a nie od ćwiczenia.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-14, 16:25   #8
Majeaa34
Przyczajenie
 
Avatar Majeaa34
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: Czy to prawda, że ćwicząc na siłce można zrzucić z cycków?

Zależy czy Twoje piersi składaja się w większej ilości z tkanki tłuszczowej czy tkanki gruczołowej. Kobietom, którym mają więcej tej tłuszczowej biust niestety maleje. Powiem, że też mam ten rozmiar i przy chudnięciu nie zauważyłam różnicy, wiec może nie ma się co martwić na zapas Ćwicz miesnie klatki piersiowej
Majeaa34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 17:04   #9
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Czy to prawda, że ćwicząc na siłce można zrzucić z cycków?

Traci się tkankę tłuszczową,ale zyskuje mięśnie,które podtrzymują biust,co wizualnie może być zdecydowanie na plus. Zresztą - bez restrykcyjnej diety tłuszcz z cycków nie zejdzie
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-14 17:04:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.