zabiegi odmładzające - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-05, 23:28   #301
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez Agatynek Pokaż wiadomość
Gdzieś coś takiego czytałam (zabijcie mnie, nie pamiętam nazwy bloga, ale jakiś doktor napisał kiedyś bardzo kompleksowy artykuł o tym, kiedy robić hifu, a kiedy lepiej odpuścić ), że lepsze efekty HIFU można uzyskać w przypadku większej ilości tkanki tłuszczowej i w sumie ma to dużo sensu. Ciekawe jak to się przekłada na inne części ciała, bardziej otłuszczone.


Napiszesz coś więcej o Profhilo Nie za bardzo się orientuję w tym temacie.
Hej, tutaj założyłam wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1262749

Też jestem ciekawa. Koleżanka się przymierza do testów na brzuchu. Jeśli zrobi, to będę miała newsy
To pewnie u Wasiluka czytałaś. On ma bardzo sensowny blog i bardzo niesensowny serwis. W moim przypadku skończyło się na konsultacji. Zresztą pisałam o tym w którymś z wątków.
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 08:45   #302
Agatynek
Raczkowanie
 
Avatar Agatynek
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 39
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Pokaż wiadomość
Hej, tutaj założyłam wątek: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1262749

Też jestem ciekawa. Koleżanka się przymierza do testów na brzuchu. Jeśli zrobi, to będę miała newsy
To pewnie u Wasiluka czytałaś. On ma bardzo sensowny blog i bardzo niesensowny serwis. W moim przypadku skończyło się na konsultacji. Zresztą pisałam o tym w którymś z wątków.
Dzięki, zerknę sobie w wolnym czasie


Tak, to było u niego a to ciekawe, wydawał się być bardzo profesjonalny. Chociaż w sumie to żadna, że podstawy teoretyczne często idą w parze z fatalną praktyką i obsługą. Renoma i reklama, klasyk
Ja jeszcze nie mam nikogo upatrzonego, jestem na etapie researchu, ale kurcze trudno znaleźć kogoś, kto naprawdę był na zabiegu, więc pewnie na jakieś konsultacje się z czystej ciekawości skuszę. Wydaje mi się, że jeżeli hifu miałoby zadziałać u mnie to chyba właśnie na brzuch, nie mam tam tak cienkiej i prześwitującej skóry jak na innych częściach ciała (szkoda że jest w kiepskim stanie po huśtawce wagowej) i trochę tłuszczyku zostało w okolicach podpępkowych. ale to już chyba temat na wątek ultraformerowy
__________________
chęć stania się kimś innym jest marnotrawstwem osoby, którą jesteś
Agatynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-12, 02:26   #303
Zyta_Flores
Raczkowanie
 
Avatar Zyta_Flores
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 280
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez Agatynek Pokaż wiadomość
Dzięki, zerknę sobie w wolnym czasie


Tak, to było u niego a to ciekawe, wydawał się być bardzo profesjonalny. Chociaż w sumie to żadna, że podstawy teoretyczne często idą w parze z fatalną praktyką i obsługą. Renoma i reklama, klasyk
Ja jeszcze nie mam nikogo upatrzonego, jestem na etapie researchu, ale kurcze trudno znaleźć kogoś, kto naprawdę był na zabiegu, więc pewnie na jakieś konsultacje się z czystej ciekawości skuszę. Wydaje mi się, że jeżeli hifu miałoby zadziałać u mnie to chyba właśnie na brzuch, nie mam tam tak cienkiej i prześwitującej skóry jak na innych częściach ciała (szkoda że jest w kiepskim stanie po huśtawce wagowej) i trochę tłuszczyku zostało w okolicach podpępkowych. ale to już chyba temat na wątek ultraformerowy
No właśnie mi się też wydawał...po tym blogu. A jestem klientką skrajnie niezadowoloną. Z dwoma takimi lekarzami miałam do czynienia, a szłam tam po to, żeby ten zabieg wykonać. Wtedy wizyta byłaby darmowa, chociaż może źle pamiętam. Facet pokazał mi w lustrze wszystkie moje niedoskonałości, z których ja widziałam jedną...i dopisał do nich ceny. Po prostu całkowita żenada albo manipulacja szyta grubymi nićmi. Miałam wrażenie, że nie mam do czynienia z lekarzem ale z szarlatanem.

Do hifu na brzuch przymierza się moja koleżanka, ale znając ją, to pewnie ze 2 lata zajmie jej decyzja
Zyta_Flores jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-15, 08:44   #304
Agatynek
Raczkowanie
 
Avatar Agatynek
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 39
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez Zyta_Flores Pokaż wiadomość
No właśnie mi się też wydawał...po tym blogu. A jestem klientką skrajnie niezadowoloną. Z dwoma takimi lekarzami miałam do czynienia, a szłam tam po to, żeby ten zabieg wykonać. Wtedy wizyta byłaby darmowa, chociaż może źle pamiętam. Facet pokazał mi w lustrze wszystkie moje niedoskonałości, z których ja widziałam jedną...i dopisał do nich ceny. Po prostu całkowita żenada albo manipulacja szyta grubymi nićmi. Miałam wrażenie, że nie mam do czynienia z lekarzem ale z szarlatanem.

Do hifu na brzuch przymierza się moja koleżanka, ale znając ją, to pewnie ze 2 lata zajmie jej decyzja
Czyli marketing działa, a biznesy się zgadzają Niby wiadomo, że w grę wchodzą duże pieniądze, ale jednak smutne to trochę że jednak medycyna estetyczna cały czas jest traktowana jako źródło dochodów odseparowane od jakichś etycznych standardów, których zazwyczaj oczekuje się od LEKARZA w tym przypadku.



No u mnie proces decyzyjny też jest długi zazwyczaj Research swoje trwa, ale kilku specjalistów mam na oku, więc pewnie na te konsultacje będę chodzić masowo zanim w końcu coś wybiorę.
__________________
chęć stania się kimś innym jest marnotrawstwem osoby, którą jesteś
Agatynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-17, 10:53   #305
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: zabiegi odmładzające

Hej dziewczyny, po dłuuuugich spekulacjach wybrałam się wreszcie (w grudniu) na botoks > cel zmarszczki mimiczne na czole, które niestety z wiekiem zaczęły się robić coraz bardziej wyraźne. I nie żałuję jedna z najlepszych doecyzji, czoło się wyprasowało, przy czym wygląda zupełnie naturalnie, żadnego efektu maski.
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-18, 11:30   #306
Agatynek
Raczkowanie
 
Avatar Agatynek
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 39
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, po dłuuuugich spekulacjach wybrałam się wreszcie (w grudniu) na botoks > cel zmarszczki mimiczne na czole, które niestety z wiekiem zaczęły się robić coraz bardziej wyraźne. I nie żałuję jedna z najlepszych doecyzji, czoło się wyprasowało, przy czym wygląda zupełnie naturalnie, żadnego efektu maski.
Super, że jesteś zadowolona Robiłaś pierwszy raz?



U mnie też postępy, jestem umówiona na 3 (2 u siebie + 1 trochę dalej, jakby mi tamte lokale jednak nie podeszły do gustu) konsultacje co do tego nieszczęsnego ultraformera, więc pewnie niedługo będę się mogła pochwalić jakąś decyzją w tym temacie
__________________
chęć stania się kimś innym jest marnotrawstwem osoby, którą jesteś
Agatynek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-20, 11:04   #307
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 202
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez blotowlosa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, po dłuuuugich spekulacjach wybrałam się wreszcie (w grudniu) na botoks > cel zmarszczki mimiczne na czole, które niestety z wiekiem zaczęły się robić coraz bardziej wyraźne. I nie żałuję jedna z najlepszych doecyzji, czoło się wyprasowało, przy czym wygląda zupełnie naturalnie, żadnego efektu maski.
Też się zastanawiam nad tym zabiegiem. Gdzie robiłaś?
susse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-21, 07:17   #308
blotowlosa
summerlover
 
Avatar blotowlosa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 918
Dot.: zabiegi odmładzające

Cytat:
Napisane przez susse Pokaż wiadomość
Też się zastanawiam nad tym zabiegiem. Gdzie robiłaś?
zagranicą, bo tu mieszkam, ale kierowałam się tym, żeby zabieg zrobić u lekarza w gabinecie medycyny estetycznej, a nie w salonie kosmetycznym. Dodatkowo poczytałam opinie online o pani doktor.
Polecam, efekty są naprawdę ogromne, zwłaszcza jeśli zmarszczki są płytkie - nie zostaje po nich żaden ślad
__________________
km 2019: 365
książki 2019: 23
blotowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-29, 12:05   #309
aleksandramarka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 3
Dot.: zabiegi odmładzające

Ja miałam problem z okolicami oczu, zdecydowałam się na wstrzyknięcie kwasu hialuronowego i muszę przyznać, że efekt jest mega, skóra wokół oczu ładnie wygładzona, zabieg wykonywałam w gabinecie medycyny estetycznej, trwał chwile, nie bolało, później twarz była trochę zaczerwieniona i opuchnięta, ale generalnie szybko doszłam po siebie.

Edytowane przez aleksandramarka
Czas edycji: 2019-01-29 o 23:11
aleksandramarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 21:04   #310
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: zabiegi odmładzające

Czy któraś z Was wypełniała zmarszczki pod oczami kwasem hialuronowym albo usuwała w inny sposób? Jak efekty? Jesteście zadowolone?
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 23:40   #311
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: zabiegi odmładzające

[1=61a08125505a341f1365cc6 27294330b05bf0ff7_5eb5e47 234ae2;87426552]Czy któraś z Was wypełniała zmarszczki pod oczami kwasem hialuronowym albo usuwała w inny sposób? Jak efekty? Jesteście zadowolone?[/QUOTE]

Wypełnia się tylko dolinę łez, czyli od wewnętrznego kącika 1/4 okręgu do wysokości źrenicy kiedy patrzysz na wprost plus odrobinę przy zewnętrznym dla zniwelowania widoczności opuchlizny oka. Zmarszczek jako takich pod oczami się nie wypełnia, bo KH podany płytko dawałby efekt opuchlizny. Jednak... coś w tym jest, bo 35+, owal twarzy leci, a pod oczami mam subtelne kreseczki.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-18, 11:56   #312
rojkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 11
Dot.: zabiegi odmładzające

Witam Zalożylam juz jeden watek w tym temacie ale podpytam Was tutaj bo jak czytam Wasze wypowiedzi to widze, ze macie jakies doswiadczenia z zabiegami. J akurat sklaniam sie do zabiegu z komorkami macierzystymi. Czy ktoras z Was moze poddala sie temu zabiegowi albo by chciala? jestem cholernie ciekawa czy to rzeczywiscie zastrzyk mlodosciDD wiem , ze efekt jest wieloetapowy i nie trzeba tego robic w jakiejs serii. Cena tez jest nie mala.
rojkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-18 12:56:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:36.