Dietetyk w Łodzi - znacie kogoś wartego polecenia? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-21, 22:30   #1
grouch
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5

Dietetyk w Łodzi - znacie kogoś wartego polecenia?


Jestem otyłym facetem, który chce całkowicie zerwać niechcianą przyjaźń z brzuszyskiem - muszę jednak przyznać, że ciężko mi samemu sobie określić dietę, tudzież się na niej utrzymać, chyba mi jeszcze brak trochę silnej woli

Mimo wszystko, chciałbym zapytać - znacie może jakiegoś dietetyka, wartego polecenia? Takiego, co to faktycznie zbada, porozmawia i rozpisze jadłospis, podejdzie do tematu rzeczowo? Jeśli tak - jakie miałyście doświadczenia i z jakimi kosztami wiązała się wizyta?

Planowałem odwiedzić Zakład Higieny Żywienia i Epidemiologii UM Łódź (Jaracza 63), nie wiem jednak zbyt wiele o tamtejszych specjalistach...

Z góry dziękuję za wszelką pomoc
grouch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 13:14   #2
pestkal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 9
Dot.: Dietetyk w Łodzi - znacie kogoś wartego polecenia?

Jeśli interesuje Cię dobry dietetyk lub diabetolog Łódź, to skontaktuj się z dr Kusowską. Możesz choć zadzwonić, link masz tutaj. Kobieta dojrzała, wiele lat w zawodzie, nie onieśmiela więc jest ok.
pestkal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 15:44   #3
kkk123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 12
Dot.: Dietetyk w Łodzi - znacie kogoś wartego polecenia?

Ja słyszałam dobrą opinię o specjalistach z poradni sanodiet, jest to poradnia on-line, masz z nimi nieograniczony kontakt co jest pomocne w momentach niechęci lub zwątpienia. zerknij sobie na ich stronę może zainteresuje cię taka forma pomocy bo naprawdę warto.
kkk123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 19:32   #4
Aga 211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2
Dot.: Dietetyk w Łodzi - znacie kogoś wartego polecenia?

hej
Bardzo dobry dietetyk przyjmuje w poradni Eskulap na Retkini. Moja koleżanka tam chodzi i muszę przyznać ,że widać efekty gołym okiem. Na ich stronie pewnie można znaleźć kontakt telefoniczny.
Aga 211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-17, 06:20   #5
WiolkaKlaman
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 39
Dot.: Dietetyk w Łodzi - znacie kogoś wartego polecenia?

Mój facet jest z Łodzi i na studiach szukając dietetyka z Łodzi korzystał z ze strony internetowej w załączeniu. Niestety nie pamięta dokładnie nazwiska, ale na pewno można się do niej umówić przez internet

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-02-18 o 09:47 Powód: link
WiolkaKlaman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-15, 12:40   #6
Marlenka858
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dietetyk w Łodzi - znacie kogoś wartego polecenia?

Cytat:
Napisane przez grouch Pokaż wiadomość
Jestem otyłym facetem, który chce całkowicie zerwać niechcianą przyjaźń z brzuszyskiem - muszę jednak przyznać, że ciężko mi samemu sobie określić dietę, tudzież się na niej utrzymać, chyba mi jeszcze brak trochę silnej woli

Mimo wszystko, chciałbym zapytać - znacie może jakiegoś dietetyka, wartego polecenia? Takiego, co to faktycznie zbada, porozmawia i rozpisze jadłospis, podejdzie do tematu rzeczowo? Jeśli tak - jakie miałyście doświadczenia i z jakimi kosztami wiązała się wizyta?

Planowałem odwiedzić Zakład Higieny Żywienia i Epidemiologii UM Łódź (Jaracza 63), nie wiem jednak zbyt wiele o tamtejszych specjalistach...

Z góry dziękuję za wszelką pomoc
Siemka! nie wiem czy problem się rozwiązał ale na pewno mogę polecić Panią Anie z Akademii Dietetyki w Łodzi Bardzo fajna atmosfera. Podczas całej terapii nie byłam karcona przez "surowego" dietetyka tylko motywowana. Pani Ania rozumie i uczy... Wiadomka musisz przestrzegać diety i jeść zgodnie z jadłospisem ale nie byłam strofowana a posłusznie jadłam to co powinnam na diecie. Oni są na Jaracza 36/b w Łodzi. Zawsze możesz zapukać albo wejśc do nich na stronę tu xxx

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2019-02-18 o 08:59 Powód: Link
Marlenka858 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-15 13:40:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.