Piesek Bambo z bielskiego schroniska pilnie szuka domu! - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzêta domowe - wiZOO¿ > Zwierzaki w potrzebie

Notka

Zwierzaki w potrzebie Forum zwierzaki w potrzebie, to miejsce gdzie niesiemy pomoc zwierzêtom. Tutaj dowiesz siê o akcjach na rzecz zwierz±t. Przeczytasz o schroniskach.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2017-04-06, 14:57   #1
Anka897
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomo¶ci: 1

Piesek Bambo z bielskiego schroniska pilnie szuka domu!


-Jaki jeste¶ Bambo?
-Jestem ma³ym, cichutkim psem. Ale za to bardzo weso³ym! Uwielbiam siê bawiæ, a kiedy dorwê zabawkê, to tak strasznie siê cieszê! Prawie w ogóle nie szczekam. Lubiê inne psy, ludzi. Co prawda nie jestem ju¿ pierwszej m³odo¶ci, ale czy to wada? Mam tyle lat, ¿e zd±¿y³em siê ju¿ uspokoiæ i co nieco w ¿yciu widzieæ I dalej patrzê na ¶wiat przez ró¿owe okulary. Tylko tak trochê mi têskno… Za cz³owiekiem, który przytuli i pog³aska codziennie… Za swoim ciep³ym k±tem… Niczego wiêcej nie potrzebujê.
Ile czasu jeszcze pozosta³o Bambo? Nikt tego nie wie. Jego marzeniem jest spêdziæ go ze swoim opiekunem, z kim¶, kto pokocha go do koñca! Jego rado¶æ ¿ycia jest tak du¿a, ¿e z pewno¶ci± zrekompensuje nie pierwsz± ju¿ m³odo¶æ. Mo¿e byæ dobrym kompanem dla dzieci. Swoim opiekunom odwdziêczy siê prawdziw± wierno¶ci± i mi³o¶ci±. I poka¿e, jak potrafi siê cieszyæ i byæ szczê¶liwym!
Bambo przebywa w schronisku dla bezdomnych zwierz±t w Bielsku - Bia³ej, wa¿y oko³o 10 - 12 kg, wiek 7 - 10 lat
Kontakt: Tel: 512 230 499
e-mail: anna.wiktor@vp.pl
Anka897 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Zwierzaki w potrzebie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-06 15:57:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:01.