Chcę być mamą - ploty i ploteczki:) - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-02-14, 13:00   #4171
Dzasta11
Wtajemniczenie
 
Avatar Dzasta11
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2 190
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Aniu super wieści. TSH masz idealne Jutro będę trzymać kciuki za Twojego Tż na termach Też stosuję dietę MŻ tylko narazie efektów nie widać Marcja to kiedy zaczynasz nową pracę. W starej masz pewnie okres wypowiedzenia
Dzasta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-14, 13:57   #4172
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Dance też uwielbiam jeziora...Ależ mi sie juz marzy wiosna.
To co wy tam macie za plaże główne ze szkła są!? I pozwalają na to?
Aniu super wyniki, oczywiście jutro będę trzymać kciuki z całych sił.i u rąk i u stóp i pal licho że moge nie pracować
Dzasta A cóż to za jutrzejszy relaksik?!, bedziesz nas kusić jutro swoim spa🤩 mmm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Dziewczyny A czy wy stosujecie jakies testy owulacyjne? Bo nigdy nie robiłam i jakos mnie korci tylko na kompletnie nie wiem jakie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-14, 14:23   #4173
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Dance też uwielbiam jeziora...Ależ mi sie juz marzy wiosna.
To co wy tam macie za plaże główne ze szkła są!? I pozwalają na to?
Aniu super wyniki, oczywiście jutro będę trzymać kciuki z całych sił.i u rąk i u stóp i pal licho że moge nie pracować
Dzasta A cóż to za jutrzejszy relaksik?!, bedziesz nas kusić jutro swoim spa🤩 mmm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Dziewczyny A czy wy stosujecie jakies testy owulacyjne? Bo nigdy nie robiłam i jakos mnie korci tylko na kompletnie nie wiem jakie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wystarczy że ktoś pijany by szedł i rozbił butelkę, a nie raz widziałam pełno szkła tam lub haczyki zostawione przez wędkarzy. Tak za bardzo tego nie pilnują, ta plaża bliżej mnie jest prywatna, a właścicielka to wredna ku... Która liczy tylko na pieniądze. Także wole sobie pójść w miejsce gdzie pływanie jest zabronione, ale skończyć bez rany w nodze. Już kiedyś miałam ta wątpliwa przyjemność stanąć na szkło w jeziorze. Nie polecam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-14, 18:09   #4174
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Dance też uwielbiam jeziora...Ależ mi sie juz marzy wiosna.
To co wy tam macie za plaże główne ze szkła są!? I pozwalają na to?
Aniu super wyniki, oczywiście jutro będę trzymać kciuki z całych sił.i u rąk i u stóp i pal licho że moge nie pracować
Dzasta A cóż to za jutrzejszy relaksik?!, bedziesz nas kusić jutro swoim spa🤩 mmm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Dziewczyny A czy wy stosujecie jakies testy owulacyjne? Bo nigdy nie robiłam i jakos mnie korci tylko na kompletnie nie wiem jakie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja stosowalam testy owu z hebe. W sumie sprawdzały się bo do tego mierzyłam temp. Chodź w ostatnim cyklu wychodziły pozytywne pod koniec cyklu i tu nie wiedzialam o co chodzi.

---------- Dopisano o 19:07 ---------- Poprzedni post napisano o 19:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Dzień dobry 😊

Odebrałam wszystkie wyniki, wszystko jest ok. Tsh spadło do 1,4, nie mogę się doczekać jak zrobię cały pakiet tarczycowy, bo obawiam się Hashimoto.

Miłego dnia 😊 i poproszę jutro o kciuki za męża, powtarza nasienie, oby nadawało się do IUI
Super że badania ok. Co do jutra, trzymam kciuki.

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Aniu super wieści. TSH masz idealne Jutro będę trzymać kciuki za Twojego Tż na termach Też stosuję dietę MŻ tylko narazie efektów nie widać Marcja to kiedy zaczynasz nową pracę. W starej masz pewnie okres wypowiedzenia
Składam dopiero w kwietniu, na koniec bo czekam na premię roczną. Mam 1 miesiąc wypowiedzenia
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-14, 20:35   #4175
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Co do testów owulacyjnych to ja kupowałam najtańsze z gemini jak składałam zamówienie.

Marcja do kwietnia to będziesz w ciąży 😉

Dzisiaj byłam w aptece i patrzę a tam wielki kosz z testami ciążowymi 50% taniej. Nawet miałam wziąć, ale myślę sobie przecież i tak nie wykorzystam, bo nie testuje :p Leżą dwa stare w szafce i zaraz się przeterminują
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-15, 06:03   #4176
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Co do testów owulacyjnych to ja kupowałam najtańsze z gemini jak składałam zamówienie.

Marcja do kwietnia to będziesz w ciąży 😉

Dzisiaj byłam w aptece i patrzę a tam wielki kosz z testami ciążowymi 50% taniej. Nawet miałam wziąć, ale myślę sobie przecież i tak nie wykorzystam, bo nie testuje :p Leżą dwa stare w szafce i zaraz się przeterminują
Ech... dobrze by było ale wiesz jak jest ...

---------- Dopisano o 06:46 ---------- Poprzedni post napisano o 06:46 ----------

Witam się w piąteczek 😊

---------- Dopisano o 06:50 ---------- Poprzedni post napisano o 06:46 ----------

Wiecie co po tym dupku to miałam takie dziwne @ mam wrażenie, że to było plamienie po odstawieniu chociaż w 30dc. Oczywiście nic z tych rzeczy, że myślę że w ciąży jestem. Tempka niziutka. Cycki mam jakby napompowane. Martwię się trochę, że mogłam rozregulowac sobie cykl.

---------- Dopisano o 06:52 ---------- Poprzedni post napisano o 06:50 ----------

U mnie testy ciążowe jak miałam to od razu były wykorzystywane na pniu powiedziałabym, raczej nie ma szans na przeterminowanie 😉

---------- Dopisano o 07:03 ---------- Poprzedni post napisano o 06:52 ----------

A ja w tym miesiącu robię sobie wolne od mierzenia tempki 😀
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-15, 07:08   #4177
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Witam sie w piątek przy kawce. Mroźny poranek u mnie. Ale ma byc później +10
Miłego poranka.
Aniu trzymam kciuki za badanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-15, 08:31   #4178
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Hej dziewczyny . Przez ten tydzień czuje się jakoś strasznie zmęczona, mimo, że nic takiego wcale nie robię. Nawet na ten tydzień ćwiczenia odpusciłam, bo nie dała bym rady. @ na razie nie ma, 29dc. Jak przed okresem mam zawsze żołądek bez dna i ciągle chce mi się jeść, to teraz moge śmiało powiedzieć, że mam potężny apetyt jak nigdy. Wczoraj wieczorem obżerałam się chlebem z pasztetem i ogórkami kiszonymi, a w nocy się obudziłam, bo aż niedobrze mi się zrobiło .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-15, 09:20   #4179
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Dance ja też zauważyłam że ostatnio mam jakiś wzmożony apetyt..cały czas bym cos jadła. A co najgorsze ten apetyt budzi się wieczorami..🤪 Mm..lubię tak. A jeszcze bardziej mi smakuje chlebek świeży chrupiący ze smalcem i ogórem, no i juz zgłodnialam..
Jak tam ciasto sie udało??? Mi wyszło, nawet mąż pochwalił bo ja antytalent ciastowy. No i udanego seansu dziś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-15, 09:49   #4180
malutka89
Zakorzenienie
 
Avatar malutka89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 670
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
U mnie wieści kiepskie, ale liczyłam się z takim scenariuszem, więc nie rozpaczam. Jeden pęcherzyk już pękł, jeden się zapadł i nie ma po nim śladu i ostatni rośnie, ale bardzo powoli i doktor powiedział, że nie strzeli. Mam przepisane leki na stymulację na kolejny cykl. Zaproponował zastrzyki takie jak przy in vitro ale odmówiłam. Zobaczymy czy coś urośnie po tabletkach
Trzymam kciuki Kochana za ten 1!
Cytat:
Napisane przez Dzasta11 Pokaż wiadomość
Dzięki Aniu za dobre słowo Te zastrzyki stosuje się przed in vitro i dziewczyny mają po nich po 15, 20 jajeczek pobieranych przy punkcji. Obawiam się takiej ilości to po pierwsze, a po drugie tak mi ładnie rosły i pękały po tabletkach, że chcę spróbować po tej przerwie. No i zastrzyki kosztują około 700 zł. Niemało choć cena w takiej sytuacji jest nieważna
O masakra ile jajeczek
Cytat:
Napisane przez marcja7777 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, u mnie - trochę dużo zebrało mi się ostatnio, padam po robocie, myślę o nowej robocie czy dobrze zrobiłam, że przyjęłam tą ofertę vs dziecko. J jeszcze kilka drobniejszych kwestii... ech życie... jakoś bez sił ostatnio jestem, na diecie powinnam być A tak mnie nosi do słodycze że wściekła jestem na siebie.

---------- Dopisano o 19:44 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------

Aniu trzymam kciuki za zabieg.

---------- Dopisano o 19:45 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Dzasta trzymajmy się tego, że ten jeden pecherzyk, który pękł, będzie skuteczny
Myślę że zmiana pracy wyjdzie Ci na dobre, nowy etap w życiu, nowi ludzie, nowe wyzwania Wow ale jesteś zdolniacha!
Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
27 lutego mam zabieg.
Marcja dobrze zrobiłaś, nie będziesz żałować.

A co do diety. Ja myślę, że jakaś słodycz o ile nie jest to codziennie to nic złego, ale ostatnio w ogóle zrezygnowałam ze sklepowych słodyczy, bo dużo tam dziwnych sztucznych substancji i oleju palmowego. Świadomość, że zbyt duże pozyskiwanie oleju palmowego prowadzi do wyginięcia orangutanów i znanych chyba nam wszystkim nosaczy odstrasza mnie skutecznie. Człowiek czasem potrzebuje słodkiego. Może więc suszone owoce, albo świeże owocki, jakieś kulki mocy zrobione samodzielnie, czekolady zrobione samodzielnie? Przepisów jest mnóstwo, a zawsze to zdrowiej
Piękne te Wasze prace
Trzymam kciuki za zabieg
Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Odebrałam wszystkie wyniki, wszystko jest ok. Tsh spadło do 1,4, nie mogę się doczekać jak zrobię cały pakiet tarczycowy, bo obawiam się Hashimoto.

Miłego dnia i poproszę jutro o kciuki za męża, powtarza nasienie, oby nadawało się do IUI
Tsh idealne
Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Dance też uwielbiam jeziora...Ależ mi sie juz marzy wiosna.
To co wy tam macie za plaże główne ze szkła są!? I pozwalają na to?
Aniu super wyniki, oczywiście jutro będę trzymać kciuki z całych sił.i u rąk i u stóp i pal licho że moge nie pracować
Dzasta A cóż to za jutrzejszy relaksik?!, bedziesz nas kusić jutro swoim spa🤩 mmm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:44 ----------

Dziewczyny A czy wy stosujecie jakies testy owulacyjne? Bo nigdy nie robiłam i jakos mnie korci tylko na kompletnie nie wiem jakie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja używam jakieś tanie z allegro. Zobaczymy czy się sprawdza bo wg nich to owulację miałam w tym miesiacu później
Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Witam sie w piątek przy kawce. Mroźny poranek u mnie. Ale ma byc później +10
Miłego poranka.
Aniu trzymam kciuki za badanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie szaro, buro i ponuro narazie
Cytat:
Napisane przez Dance Macabra Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny . Przez ten tydzień czuje się jakoś strasznie zmęczona, mimo, że nic takiego wcale nie robię. Nawet na ten tydzień ćwiczenia odpusciłam, bo nie dała bym rady. @ na razie nie ma, 29dc. Jak przed okresem mam zawsze żołądek bez dna i ciągle chce mi się jeść, to teraz moge śmiało powiedzieć, że mam potężny apetyt jak nigdy. Wczoraj wieczorem obżerałam się chlebem z pasztetem i ogórkami kiszonymi, a w nocy się obudziłam, bo aż niedobrze mi się zrobiło .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może coś jest na rzeczy?
Dzień dobry ja ostatni dzień urlopu ale jakoś nie wypoczelam... dalej mam jakiś brak energii do życia... niech ta wiosna już przyjdzie..
Co do urlopu to byliśmy trochę na nartach, trochę na termach itp generalnie na podhalu buszowalismy

Byłam też w klinice niepłodności i w sumie nic się narazie nie dowiedziałam. Dostaliśmy wykaz badań które mamy porobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malutka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-15, 09:59   #4181
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Dzień dobry 😊

Dziękuję za wszystkie kciuki 😊

Marcja ja po dupku miałam bardzo skąpy okres z tego co pamiętam.

Bellina super że ciasto się udało i mąż zadowolony 😀

Dance przez Ciebie chyba będę musiała kupić dziś pasztet 😋

Malutka ja też w klinice dostałam mnóstwo badan, jak będą mieć wyniki to powiedzą Wam więcej, lepiej tak niż leczyć na chybił trafił, oby wszystko było ok 😊
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-15, 10:20   #4182
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
Dance ja też zauważyłam że ostatnio mam jakiś wzmożony apetyt..cały czas bym cos jadła. A co najgorsze ten apetyt budzi się wieczorami..🤪 Mm..lubię tak. A jeszcze bardziej mi smakuje chlebek świeży chrupiący ze smalcem i ogórem, no i juz zgłodnialam..
Jak tam ciasto sie udało??? Mi wyszło, nawet mąż pochwalił bo ja antytalent ciastowy. No i udanego seansu dziś

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie teraz ten apetyt trzyma całymi dniami. Oj udało się. Całe zjedzone wczoraj . Tez nie mam talentu do wypieków. O tak, że smalcem i ogórkiem kiszonym, to mój faworyt. Dzięki ! Idziemy na 17.30 i już się doczekać nie mogę, wreszcie jakas rozrywka . Chociaż mogłam kupić bilety przez internet, zamiast tylko rezerwować miejsca, bo teraz musimy być minimum pół godziny wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez malutka89 Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki Kochana za ten 1! O masakra ile jajeczekMyślę że zmiana pracy wyjdzie Ci na dobre, nowy etap w życiu, nowi ludzie, nowe wyzwania Wow ale jesteś zdolniacha!Trzymam kciuki za zabieg Tsh idealneJa używam jakieś tanie z allegro. Zobaczymy czy się sprawdza bo wg nich to owulację miałam w tym miesiacu późniejU mnie szaro, buro i ponuro narazie Może coś jest na rzeczy?
Dzień dobry ja ostatni dzień urlopu ale jakoś nie wypoczelam... dalej mam jakiś brak energii do życia... niech ta wiosna już przyjdzie..
Co do urlopu to byliśmy trochę na nartach, trochę na termach itp generalnie na podhalu buszowalismy

Byłam też w klinice niepłodności i w sumie nic się narazie nie dowiedziałam. Dostaliśmy wykaz badań które mamy porobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Okaże się we wtorek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Dziękuję za wszystkie kciuki

Marcja ja po dupku miałam bardzo skąpy okres z tego co pamiętam.

Bellina super że ciasto się udało i mąż zadowolony

Dance przez Ciebie chyba będę musiała kupić dziś pasztet

Malutka ja też w klinice dostałam mnóstwo badan, jak będą mieć wyniki to powiedzą Wam więcej, lepiej tak niż leczyć na chybił trafił, oby wszystko było ok
Ja bym najchętniej sama posztet zrobiła. Pamiętam jak moi rodzice robili, to w całym domu nim pachniało i był pyszny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-15, 12:06   #4183
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

A propo jedzenia co dziś robicie na obiad? tak myślę co tu zrobić, może coś odgapie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-15, 12:11   #4184
malutka89
Zakorzenienie
 
Avatar malutka89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 670
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
A propo jedzenia co dziś robicie na obiad? tak myślę co tu zrobić, może coś odgapie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dziś robię spaghetti

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malutka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-15, 12:34   #4185
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Placki ziemniaczane 😀 już od dawna miałam ochotę
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-15, 14:25   #4186
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

I spaghetti i placki uwielbiam.ale mialam w tym tygodniu juz. Chyba zrobię ryż i rybkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-15, 15:01   #4187
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez Beellina Pokaż wiadomość
A propo jedzenia co dziś robicie na obiad? tak myślę co tu zrobić, może coś odgapie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja robiłam pierogi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-15, 16:06   #4188
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Dance.. jadę do Ciebie! jestem potworek pierogowy haha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-15, 18:41   #4189
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Wyobraźcie sobie że podnieśli cenę badan nasienia o 50 zl , dużo... Nigdzie indziej nie zdobimy bo wyniki z tego laboratorium uznają wszyscy, a z innych to różnie bywa.

Kupiłam pasztet 😀 pierogi też bym zjadła
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-15, 19:28   #4190
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Pewnie pomyślcie sobie, że jestem nienormalne ale zrezygnowałam z tej pracy... bo ja chce mieć dziecko... Nie chce robić żadnej przerwy w staraniach

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Wracam już do Was. Mam trochę zaległości ale nadrobie

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Wyobraźcie sobie że podnieśli cenę badan nasienia o 50 zl , dużo... Nigdzie indziej nie zdobimy bo wyniki z tego laboratorium uznają wszyscy, a z innych to różnie bywa.

Kupiłam pasztet 😀 pierogi też bym zjadła
50 zł na badaniu to bardzo dużo

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Placki ziemniaczane 😀 już od dawna miałam ochotę
Też uwielbiam placki

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Myślałam, że dziś zeświruje z tą decyzja ale teraz mi już dobrze. Ufffff już nie zmieniam zdania🙂
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-15, 20:27   #4191
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Już po kinie, a Tż jeszcze zabrał mnie do restauracji . Był super wieczór i super film! Jeszcze musieli zrobić takie zakończenie, że zaczęłam płakać na bajce dla dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-15, 20:28   #4192
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Marcja jeśli czujesz się z tą decyzją dobrze tzn że jest słuszna 😉
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-16, 05:45   #4193
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Marcja jeśli czujesz się z tą decyzją dobrze tzn że jest słuszna 😉
Tak, teraz czuje się dobrze 🙂 powinnam od razu powiedzieć, że dziękuję a nie czaić się

---------- Dopisano o 06:45 ---------- Poprzedni post napisano o 06:44 ----------

Dzień dobry w sobotę. M poszedł do pracy, jeszcze trochę idę spać A potem sprzątanie domu, może cześć okien umyję hmmm...
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-16, 05:53   #4194
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Hej dziewczyny. Okropnie się dzisiaj czuję, większość nocy nie spałam, bo co chwilę się budziłam. Jak już udało mi się zasnąć na jakieś pół godziny, to mój sąsiad idiota zaczął się do mnie o 6 dobijać do drzwi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-16, 06:39   #4195
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez Dance Macabra Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Okropnie się dzisiaj czuję, większość nocy nie spałam, bo co chwilę się budziłam. Jak już udało mi się zasnąć na jakieś pół godziny, to mój sąsiad idiota zaczął się do mnie o 6 dobijać do drzwi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coś Cię bolało czy po prostu sen nie przyszedł?

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

A ja miałam iść spać Ale oglądam 'rok w ogrodzie'
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-16, 06:50   #4196
malutka89
Zakorzenienie
 
Avatar malutka89
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 670
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez marcja7777 Pokaż wiadomość
Tak, teraz czuje się dobrze powinnam od razu powiedzieć, że dziękuję a nie czaić się

---------- Dopisano o 06:45 ---------- Poprzedni post napisano o 06:44 ----------

Dzień dobry w sobotę. M poszedł do pracy, jeszcze trochę idę spać A potem sprzątanie domu, może cześć okien umyję hmmm...
To dobrze że wszystko się ułożyło i jesteś pewna swojej deceyzji
Cytat:
Napisane przez Dance Macabra Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Okropnie się dzisiaj czuję, większość nocy nie spałam, bo co chwilę się budziłam. Jak już udało mi się zasnąć na jakieś pół godziny, to mój sąsiad idiota zaczął się do mnie o 6 dobijać do drzwi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję... Może uda Ci się zdrzemnąć chwilę w ciągu dnia. A co sąsiad chciał o 6?

Dzień dobry w sobotę
Ja jeszcze leżę w wyrku i oglądam tv..TZ jeszcze śpi. Po południu planujemy pójść na jakiś długo spacer bo podobno ma być w końcu ładna pogoda, zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malutka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-16, 06:51   #4197
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Dziś jedziemy do sklepu budowlanego, coś musimy kupić do ogrodzenia bo pies sąsiadów podnosi siatkę wielkim łbem i boimy się żeby nasz pies nie przyszedł do niego. Przy okazji wskocze na dział ogrodniczy 😉
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-16, 07:15   #4198
Beellina
Zakorzenienie
 
Avatar Beellina
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6 189
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cześć w sobote.
Marcja jesli dobrze ze sie z tym czujesz to znaczy że była to dobra decyzja. Ufff.
Dance A czemu o 6 sąsiad cie budził?? Udusiłabym.
U nas tez juz słoneczko z rana świeci az inaczej sie wstaje. Ale jeszcze się lenie z kawusią w łóżeczku. A pozniej jedziemy na zakupki. Cieplej sie zrobilo to zachcialo mi sie jakiejś kurtki lub torebki. Miłego dnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Beellina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-16, 07:41   #4199
marcja7777
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 1 360
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Co do zakupów to ja nie jeżdżę z M bo on dostaje białej gorączki w czasie zakupów. Jeżdżę z córka bo ona to uwielbia😊
marcja7777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-02-16, 08:46   #4200
Dance Macabra
Zadomowienie
 
Avatar Dance Macabra
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 086
Dot.: Chcę być mamą - ploty i ploteczki:)

Cytat:
Napisane przez marcja7777 Pokaż wiadomość
Coś Cię bolało czy po prostu sen nie przyszedł?

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

A ja miałam iść spać Ale oglądam 'rok w ogrodzie'
Po prostu spać nie mogłam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Cytat:
Napisane przez malutka89 Pokaż wiadomość
To dobrze że wszystko się ułożyło i jesteś pewna swojej deceyzjiWspółczuję... Może uda Ci się zdrzemnąć chwilę w ciągu dnia. A co sąsiad chciał o 6?

Dzień dobry w sobotę
Ja jeszcze leżę w wyrku i oglądam tv..TZ jeszcze śpi. Po południu planujemy pójść na jakiś długo spacer bo podobno ma być w końcu ładna pogoda, zobaczymy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pieniądze chciał pożyczyć .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dance Macabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-01 22:18:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.