Panny Młode 2019, cz.6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-27, 18:30   #1
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395

Panny Młode 2019, cz.6


Witamy w szóstej już części wątku Panien Młodych 2019!

Nasze grono powiększa się z każdym dniem, dlatego jeśli jesteś Panną Młodą 2019 serdecznie zapraszamy!


Do ślubów większości z nas pozostało już tylko kilka miesięcy! Czas oczekiwania umilamy sobie spamując na tematy weselne i nie tylko

Uwaga dla nowych dziewczyn: bardzo miło nam będzie, jeśli poświęcisz chwilkę na poznanie nas, klikając na nick w kalendarzu poniżej
Zanim zapytasz kto i co ma już załatwione - sprawdź kalendarz


ŚLUBNY KALENDARZ PM 2019


STYCZEŃ

LUTY

MARZEC


02.03
kascysko

KWIECIEŃ

27.04.
patka3008
Kiwi18

MAJ

04.05.
Szoszoszo
18.05.
karolinaaa92
maltra
25.05.
balewska
n0emi

CZERWIEC

8.06.
Blondynka28
29.06.
agulaaaa
mariamarysienka
Kira_18
meggie94

LIPIEC

6.07.
leleczka
27.07.
agus1315
Ipecacuanha

SIERPIEŃ

3.08
heziola
17.08.
BlackLucy
_Pixie_
kizdaM
24.08.
domii29
Likable
mikoma
taka ja
31.08.
kicimordka

WRZESIEŃ

06.09.
Animka11
14.09.
Wiolkaa93

PAŹDZIERNIK

LISTOPAD

GRUDZIEŃ

Przyjaciółka wątku - szatynkaa89

Jeśli masz ochotę miło spędzić z nami czas do ślubu, a może i dłużej, prosimy Cię o napisanie paru słów o sobie, tż i Waszym związku, tak byśmy mogły się lepiej poznać. Do kalendarza wpisujemy przyszłe PM, które regularnie udzielają się min. miesiąc

Dla wytrwałych spamerek mamy swój klub, aby do niego dołączyć trzeba spełnić dwa proste warunki:
- regularnie się udzielać,
- zyskać poparcie i zaufanie dziewczyn.


Do klubu nie przyjmujemy na zasadzie 'stażu' w wątku. Dzielimy się tam sprawami prywatnymi, liczy się dla nas to, że się znamy i sobie ufamy, nie ilość postów




POPRZEDNIE CZĘŚCI:
1 / 2 / 3 /
4/
5


Oto lista Top Spamerek części 5:
1. mariamarysienka - 402
2. Animka11 - 370
3. agulaaaa - 342
4. meggie94 - 324
5. balewska - 321
6. mikoma - 279
7. leleczka - 252
8. blondynka28 - 231
9. Likale - 224
10. agus1315 - 223

Edytowane przez agulaaaa
Czas edycji: 2019-02-07 o 11:21
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 11:10   #2
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Melduję się!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 11:13   #3
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Heeeeeej w nowym wątku!

Dla mnie bal sylwestrowy byłby super opcją! Chętnie się kiedyś wybierzemy, pod warunkiem że uda nam się wyciągnąć przyjaciół, z którymi zawsze spędzamy ten wieczór Tż woli kameralnie, ale na szczęście też lubi tańczyć, więc byłoby fajnie
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 11:15   #4
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

My za to idziemy wlasnie do lokalu na sylwestra ale wcale mi się nie chce... W ogóle nie lubię strasznie sylwestra :/

Dziewczyny jak zawsze przy nowym wątku robimy porządki w kalendarzu. Czy jest jakaś z nami panna, która już trochę u nas jest A nie ma jej w kalendarzu?

Majki np nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 11:15   #5
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Melduję się i ja w nowym wątku


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 11:16   #6
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Jestem I odpowiem od razu na post z poprzedniego:

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Oj bardzo chętnie poszlabym na taki bal sylwestrowy z DJ lub kapela. Szkoda ,że nie jesteśmy w pl bo napewno byśmy się wybrali. Mariamarysienka ja nie wiem jak Wy wytrzymacie na weselu Waszym ,macie chyba największa liczbę gości jaka widziałam u kogokolwiek
Skoro takich dużych tłumów nie lubicie już rozumiem dlaczego nie chcialas tyłu gości.
Na codzien też raczej nie lubię tłumu w sklepach czy coś. Ale imprezy domowki czy takie posiadowy w większym gronie czy wesela to ja bardzo lubię raz na jakiś czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Poradzimy sobie, nie martw się Co innego tłum obcych ludzi, a co innego, gdy większość będą stanowili przyjaciele, znajomi i rodzina. Obcy będą dla mnie kuzyni (ale już słyszałam głosy, ze raczej się nie wybierają) oraz dalsza rodzina Tż.
A co do wielkości, to dopiero byś się mogła zdziwić Tego samego dnia, godzinę przed nami, ślubuje koleżanka Tż i zapraszają ponad 500 osób W naszych okolicach wesele na 250 osób to jest totalny standard.
No i sylwester to u nas głównie na takich salach weselnych na wioskach, a takie klimaty to już kompletnie nie nasza bajka, bo i muzyka to w 90% disco polo i towarzystwo też takie sobie.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 11:23   #7
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Jestem
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-28, 11:23   #8
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez Szoszoszo Pokaż wiadomość
Heeeeeej w nowym wątku!

Dla mnie bal sylwestrowy byłby super opcją! Chętnie się kiedyś wybierzemy, pod warunkiem że uda nam się wyciągnąć przyjaciół, z którymi zawsze spędzamy ten wieczór Tż woli kameralnie, ale na szczęście też lubi tańczyć, więc byłoby fajnie
Zazdroszczę, mój Tż niestety ostatnio coraz gorszy jest do zabawy Doszło do tego, że okropnie się pokłóciliśmy po ostatnim weselu w tym roku, bo na poprawinach nawet na chwilę nie wyszliśmy na parkiet. W tym roku byliśmy aż na 4 weselach, ale w ogóle tego nie czułam i szczerze mówiąc, do tej pory mam pretensje do Tż, zwłaszcza, że 2 z nich były u moich najbliższych przyjaciół.

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
My za to idziemy wlasnie do lokalu na sylwestra ale wcale mi się nie chce... W ogóle nie lubię strasznie sylwestra :/

Dziewczyny jak zawsze przy nowym wątku robimy porządki w kalendarzu. Czy jest jakaś z nami panna, która już trochę u nas jest A nie ma jej w kalendarzu?

Majki np nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ckin2u też jest już z nami długo


Ale mnie głowa boli Jeszcze zadzwoniła do mnie sekretarka z opieprzem, że powinnam była wcześniej ją powiadomić, że biorę zwolnienie Ale nie przejmuję się, bo to jest wstrętny babsztyl, który lubi robić afery z niczego Akurat nikomu krzywdy nie zrobiłam, bo nie mam zapisanych pacjentów ani dzisiaj ani w poniedziałek.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 11:24   #9
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Mariamarysienka no rozumiem jasne to też innaczej jak w swoim gronie. 500 osób na wesele ? serio ? :O nie wyobrażam sobie tego ale poszlabym sobie i na takie ,lubię wesela ja na największym byłam chyba na 170 osób ,ale tak to w granicach 100. U nas właśnie tak standardowo to koło 100 właśnie na tych co bylismy z TZ em


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 11:29   #10
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Maria mówiłaś kiedyś,że Twój to z tych co kompletnie rytmu nie czują ? No a tego typu imprezy jednak na zabawie polegają..
Mój w tańcu się wyrobił, jak już Go poznałam to nieźle mu szło, z każdym rokiem coraz lepiej,a po tych tańcach to już w ogole coraz lepiej mu idzie dlatego sylwestra nie mogę się doczekać i zabawy na parkiecie
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 11:31   #11
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Zazdroszczę, mój Tż niestety ostatnio coraz gorszy jest do zabawy Doszło do tego, że okropnie się pokłóciliśmy po ostatnim weselu w tym roku, bo na poprawinach nawet na chwilę nie wyszliśmy na parkiet. W tym roku byliśmy aż na 4 weselach, ale w ogóle tego nie czułam i szczerze mówiąc, do tej pory mam pretensje do Tż, zwłaszcza, że 2 z nich były u moich najbliższych przyjaciół.



ckin2u też jest już z nami długo


Ale mnie głowa boli Jeszcze zadzwoniła do mnie sekretarka z opieprzem, że powinnam była wcześniej ją powiadomić, że biorę zwolnienie Ale nie przejmuję się, bo to jest wstrętny babsztyl, który lubi robić afery z niczego Akurat nikomu krzywdy nie zrobiłam, bo nie mam zapisanych pacjentów ani dzisiaj ani w poniedziałek.
Aj, szkoda! Czasami nie ma po prostu jakoś nastroju do tańców albo muzyka nie przypasuje, mam nadzieję, że jeszcze się z tż wytańczycie! Nie wiem, czy akurat u siebie ale na pewno będą jeszcze okazje!
U nas tż jest dość nieśmiały, mało społeczny i woli mniejsze grono, ale totalnie złapał bakcyla tanecznego, od kiedy poszliśmy na kurs, i chętnie ciągnie na parkiet. Ale sam nie lubi tańczyć, tylko w parach jest chętny

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
My za to idziemy wlasnie do lokalu na sylwestra ale wcale mi się nie chce... W ogóle nie lubię strasznie sylwestra :/

Dziewczyny jak zawsze przy nowym wątku robimy porządki w kalendarzu. Czy jest jakaś z nami panna, która już trochę u nas jest A nie ma jej w kalendarzu?

Majki np nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie mam żadnych szczególnych uczuć związanych z Sylwestrem, dla nas to po prostu jeden z pretekstów do spotkania z przyjaciółmi - tymi samymi, z którymi od lat się widujemy przy tej okazji

Orzeszkova też chyba już od dłuższego czasu się udziela.


Mariamarysieńka, jeżu kolczasty, poważnie? Wesele na 500 osób? Kurde, nawet sobie tego nie umiem wyobrazić

Edytowane przez Szoszoszo
Czas edycji: 2018-12-28 o 11:33
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-28, 11:33   #12
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Maria mówiłaś kiedyś,że Twój to z tych co kompletnie rytmu nie czują ? No a tego typu imprezy jednak na zabawie polegają..
Mój w tańcu się wyrobił, jak już Go poznałam to nieźle mu szło, z każdym rokiem coraz lepiej,a po tych tańcach to już w ogole coraz lepiej mu idzie dlatego sylwestra nie mogę się doczekać i zabawy na parkiecie
Właśnie też bym chciała mojego zaciągnąć na takie tańce, bo i tak w porównaniu do tego, co było kiedyś to się wyrobił, ale taki kurs mógłby mu dużo dać

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 11:42   #13
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Właśnie też bym chciała mojego zaciągnąć na takie tańce, bo i tak w porównaniu do tego, co było kiedyś to się wyrobił, ale taki kurs mógłby mu dużo dać

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Polecam, warto pójść na taki kurs z tego co widzę Szoszo też
Ja to byłam zdziwiona,ale mój sam chciał iść ja to mówię zapiszemy się jakoś po Nowym Roku,a On że już idziemy,tak to pewnie to po Nowym Roku by się rozwlekło w czasie, cieszę się że tak szybko podjąl decyzję
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 11:49   #14
Szoszoszo
Zakorzenienie
 
Avatar Szoszoszo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 797
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Polecam, warto pójść na taki kurs z tego co widzę Szoszo też
Ja to byłam zdziwiona,ale mój sam chciał iść ja to mówię zapiszemy się jakoś po Nowym Roku,a On że już idziemy,tak to pewnie to po Nowym Roku by się rozwlekło w czasie, cieszę się że tak szybko podjąl decyzję
Taaaak, u mnie to też była jego inicjatywa - wynikało to z tego, że jak nie umiał tańczyć, to się wstydził wychodzić na parkiet np. na weselach i chciał opanować najpierw kroki. Ma super wyczucie rytmu i fajnie prowadzi w tańcu (co jest super, bo ja raczej z tych, którym muzyka nie przeszkadza ). Na spontaniczne pląsy solo się go nie namówi, ale taniec w parze, technika, kroki - bardzo go to wszystko rusza. Naprawdę nam się spodobało, bo tak jak pisałam, z 8 lat już chyba tańczymy, nawet nie pamiętam

Edytowane przez Szoszoszo
Czas edycji: 2018-12-28 o 12:16
Szoszoszo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 11:52   #15
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Rewelacja Koniecznie musimy pójść na jakiś kurs, zaraz zabieram się za szukanie
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 11:59   #16
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Jak pędzicie
ale melduję się

Pochwalę się jak odbierzemy, ale nie wiem kiedy to będzie


Jezu jak mi się dzisiaj nie chce nic
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 12:03   #17
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Umówiłam się z właścicielem domu weselnego na 2 stycznia Muszę sobie zrobić listę spraw do obgadania, bo jak zwykle o połowie zapomnę...
Martwi mnie cukiernia... Dzwoniłam do takiej mocno rozchwytywanej w naszej okolicy, bardzo polecanej, ale my nigdy nie jedliśmy stamtąd tortu ani ciast... Na nasz termin zostało niewiele miejsc, a najbliższą degustacja w styczniu w bliżej nieznanym terminie... I boję się, że po degustacji już nie zdążymy w razie co zaklepac terminu :/ Późno się za to wzięłam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 12:21   #18
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Umówiłam się z właścicielem domu weselnego na 2 stycznia Muszę sobie zrobić listę spraw do obgadania, bo jak zwykle o połowie zapomnę...
Martwi mnie cukiernia... Dzwoniłam do takiej mocno rozchwytywanej w naszej okolicy, bardzo polecanej, ale my nigdy nie jedliśmy stamtąd tortu ani ciast... Na nasz termin zostało niewiele miejsc, a najbliższą degustacja w styczniu w bliżej nieznanym terminie... I boję się, że po degustacji już nie zdążymy w razie co zaklepac terminu :/ Późno się za to wzięłam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O kurczę, rzeczywiście zagwozdka.. Ale może skoro jest taka rozchwytywana, to o czymś to świadczy? Nie macie możliwości, żeby zamówić stamtąd ciasto przed degustacją? Bo wystarczy nawet spróbować jednego, żeby poznać jakość, a już później na spokojnie poszlibyście na degustację i zamówili konkretne rodzaje.
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 12:23   #19
heziola
Zadomowienie
 
Avatar heziola
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Redhill
Wiadomości: 1 158
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Witam sie w nowym wątku



Sent from my iPhone using Tapatalk
heziola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-28, 12:36   #20
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
O kurczę, rzeczywiście zagwozdka.. Ale może skoro jest taka rozchwytywana, to o czymś to świadczy? Nie macie możliwości, żeby zamówić stamtąd ciasto przed degustacją? Bo wystarczy nawet spróbować jednego, żeby poznać jakość, a już później na spokojnie poszlibyście na degustację i zamówili konkretne rodzaje.
To w Izbicy, więc chyba jadąc 3 stycznia do pracy do Zamościa rano wstąpie do nich i coś kupię nawet żeby tako spróbować... No jeszcze obdzwobilam 2 cukiernie w Chełmie, ale ceny kosmos w porównaniu z nimi....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 12:38   #21
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
To w Izbicy, więc chyba jadąc 3 stycznia do pracy do Zamościa rano wstąpie do nich i coś kupię nawet żeby tako spróbować... No jeszcze obdzwobilam 2 cukiernie w Chełmie, ale ceny kosmos w porównaniu z nimi....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobry pomysł
Można wiedzieć jakie ceny ? Duża różnica?
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 12:43   #22
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Dobry pomysł
Można wiedzieć jakie ceny ? Duża różnica?
Każdy podawał cenę inaczej ...

W Izbicy usłyszałam, że na 170 osób cena oscyluje w okolicach 560-760 zł w zależności od tortu.

W Chełmie w jednej cukierni, że od 50 zl za kg, a na 170 osób trzeba 17 kg, więc od 850, oczywiście cena niemal na pewno uleglaby podniesieniu w zależności od dekoracji.

W drugiej cukierni w Chełmie usłyszałam, żeby liczyć ok 8 zl za porcję, co dałoby notabene 1360 zl za 170 osób.... Ale to już taka prestiż cukiernia u nas w mieście i faktycznie wszystkie ich wyroby są przepyszne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 13:04   #23
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość


ckin2u też jest już z nami długo


Ale mnie głowa boli Jeszcze zadzwoniła do mnie sekretarka z opieprzem, że powinnam była wcześniej ją powiadomić, że biorę zwolnienie Ale nie przejmuję się, bo to jest wstrętny babsztyl, który lubi robić afery z niczego Akurat nikomu krzywdy nie zrobiłam, bo nie mam zapisanych pacjentów ani dzisiaj ani w poniedziałek.

dziekuje bardzo


Ja dzisiaj bylam po sukienke no i mam
Mamy tez wstepnie zarezerwowana restauracje na razie fotograf i florystka tez ma ten termin - 3 sierpnia 2019 - ale dzisiaj idziemy do Ksiedza.. i tam sie wszystko okaze

Bylam tez ogladac obraczki, upatrzylam sobie dwa modele, zaraz przyjedzie tz i pojdziemy razem poogladac Ale na razie i tak nie zamawiamy

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
Mariamarysienka no rozumiem jasne to też innaczej jak w swoim gronie. 500 osób na wesele ? serio ? :O nie wyobrażam sobie tego ale poszlabym sobie i na takie ,lubię wesela ja na największym byłam chyba na 170 osób ,ale tak to w granicach 100. U nas właśnie tak standardowo to koło 100 właśnie na tych co bylismy z TZ em


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

My wczoraj szukajac restauracji bylismy w Hiltonie - a Pan do nas ze maja sale na.. 1700 osob to chyba niemozliwe nie?
tzn mieli rozne i na 20 i na 200 ale 1700
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 13:38   #24
meggie94
Zakorzenienie
 
Avatar meggie94
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 150
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo


Ja dzisiaj bylam po sukienke no i mam
Mamy tez wstepnie zarezerwowana restauracje na razie fotograf i florystka tez ma ten termin - 3 sierpnia 2019 - ale dzisiaj idziemy do Ksiedza.. i tam sie wszystko okaze

Bylam tez ogladac obraczki, upatrzylam sobie dwa modele, zaraz przyjedzie tz i pojdziemy razem poogladac Ale na razie i tak nie zamawiamy

---------- Dopisano o 14:04 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------




My wczoraj szukajac restauracji bylismy w Hiltonie - a Pan do nas ze maja sale na.. 1700 osob to chyba niemozliwe nie?
tzn mieli rozne i na 20 i na 200 ale 1700
Pochwal się sukienką!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
24.11.2014
26.01.2018
29.06.2019

Avatar by mylengrave
meggie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 13:52   #25
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo


Ja dzisiaj bylam po sukienke no i mam
Mamy tez wstepnie zarezerwowana restauracje na razie fotograf i florystka tez ma ten termin - 3 sierpnia 2019 - ale dzisiaj idziemy do Ksiedza.. i tam sie wszystko okaze

Bylam tez ogladac obraczki, upatrzylam sobie dwa modele, zaraz przyjedzie tz i pojdziemy razem poogladac Ale na razie i tak nie zamawiamy
oo pokaż co wybrałaś i co upatrzyłaś
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 14:13   #26
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Melduję się i ja

My na tańce idziemy od 8.01. TŻ tez kiepsko się czuł na parkiecie, ale w zeszłym roku chodziliśmy już na kurs tańca i jest coraz lepiej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 14:24   #27
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Dzien dobry w nowym wątku

Ale pedzicie chciałam się więcej udzielać, ale z Waszym tempem, to ja ślimak jestem


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 14:26   #28
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Ckin2u czekamy na zdjęcia sukni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 14:32   #29
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Dziewczynki chetnie wstawię zdjecie ale wolalabym nie tutaj bo wiadomo nie Chcialabym zeby ktos zobaczyc niepowołany a mam zdjecie tylko na sobie wiec od razu zostanę rozpinana nie jest to sukienka z salonu.. wiec wiadomo nie jest ona taka jak wasza, teraz jestem na tel ale jak wroce do domu to postaram sie jakos pokazac

Zaraz ide z tz obejrzeć te obrączki, ciekawe czy wybierze takie jak ja postaram sie zrobic zdjecie, aczkolwiek sa one bardzo klasyczne

A potem idziemy do księdza.. zeby tylko mial ten termin i godziny
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-28, 15:41   #30
kizdaM
Wtajemniczenie
 
Avatar kizdaM
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 768
Dot.: Panny Młode 2019, cz.6

Jak Wy pędzicie z tymi postami chciałam jeszcze odpisać na posty w tamtym watku a on już zamknięty

Zaraz chyba usiądę poszukam jakichs ofert pracy i porozsyłam jeszcze CV

Dobrze, że już mam wolne, do pracy dopiero po nowym roku

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Cytat:
Napisane przez meggie94 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak zawsze przy nowym wątku robimy porządki w kalendarzu. Czy jest jakaś z nami panna, która już trochę u nas jest A nie ma jej w kalendarzu?
Pewnie i dużo wizytówek do poprawy przez te 3 miesiące dużo się pozałatwiało wiele z Was ma już suknie czego Wam chyba najbardziej zazdroszczę
__________________
06.06.2012
25.12.2017
17.08.2019
kizdaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-13 16:28:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.