Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-20, 21:34   #1
Blurge01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6

Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?


Co sądzicie o kobietach, które nie były świadome, że faceci, z którymi są w nazwijmy to, niezobowiązujących relacjach, tak naprawdę mają żony, dzieci... I nie z zemsty a z litości czują się zobowiązane powiedzieć ich życiowym partnerkom prawdę? Czy to ma sens? Chciałabyscie wiedzieć.. czy lepiej żyć w kłamstwie, niewiedzy?
Blurge01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-20, 23:02   #2
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

Chciałabym by mój mąż mnie nie zdradzał, ale jeśli już - chciałabym wiedzieć. Dlaczego? By go zostawić skoro sam się nie przyznał i wybrał skok w bok lub romans zamiast mnie.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-20, 23:48   #3
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Chciałabym by mój mąż mnie nie zdradzał, ale jeśli już - chciałabym wiedzieć. Dlaczego? By go zostawić skoro sam się nie przyznał i wybrał skok w bok lub romans zamiast mnie.
To samo u mnie. Wolałabym być sama niż ze zdrajca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 00:06   #4
Blurge01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6
Dot.: Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

Nawet jeśli macie ze sobą dzieci? To w żaden sposób by was nie powstrzymało?
Blurge01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 00:33   #5
lubiekielbase
Zadomowienie
 
Avatar lubiekielbase
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 576
Dot.: Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

Cytat:
Napisane przez Blurge01 Pokaż wiadomość
Nawet jeśli macie ze sobą dzieci? To w żaden sposób by was nie powstrzymało?
A go powstrzymały te dzieci przed zdrada? Nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wszystkie nicki zajęte.
lubiekielbase jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 00:36   #6
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Chciałabym by mój mąż mnie nie zdradzał, ale jeśli już - chciałabym wiedzieć. Dlaczego? By go zostawić skoro sam się nie przyznał i wybrał skok w bok lub romans zamiast mnie.
[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;86398219]To samo u mnie. Wolałabym być sama niż ze zdrajca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez lubiekielbase Pokaż wiadomość
A go powstrzymały te dzieci przed zdrada? Nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 00:53   #7
Blurge01
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 6
Dot.: Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

Czasami strach przed byciem samą/wychowywaniem dzieci w pojedynkę/miłość/dobro dzieci.. bierze górę. Zazwyczaj któraś z tych rzeczy ostatecznie bierze górę nad emocjonalnymi rozterkami.

Edytowane przez Blurge01
Czas edycji: 2019-01-21 o 00:55
Blurge01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-21, 01:19   #8
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

Wydaje mi sie, ze sama jesteś kobieta którą zdradził maż i szukasz dla niego usprawiedliwienia, albo usprawiedliwiasz się przed sama sobą, bo dalej żyjesz ze zdrajca
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 03:51   #9
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

TakaSamaInna ladnie to ujela. Zdecydowanie wolalabym wiedziec, i dziecko czy dzieci nie powstrzymalyby mnie przed podjeciem stosownych krokow. Wole byc samotna matka, niz zdradzana zona.

Zanim poznalam mojego meza, bylam w zwiazku z facetem, ktory okazal sie byc zonaty, mial tez 4-letnia corke. Przez ponad pol roku oklamywal mnie i zone, nie mialam o niczym pojecia, zwlaszcza, ze on byl ze mna w Europie, a zona i corka w Stanach. Ja sie dowiedzialam o jego podwojnym zyciu przypadkiem, od razu poslalam go do wszystkich diablow, jego zona dowiedziala sie, zanim zdazylam w ogole sie z nia skontaktowac, dowiedziala sie tez, ze nie bylam jedyna, ale z tego co wiem, nadal sa razem.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 03:55   #10
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

Cytat:
Napisane przez Blurge01 Pokaż wiadomość
Nawet jeśli macie ze sobą dzieci? To w żaden sposób by was nie powstrzymało?
Nie planuje dzieci wiec nie będę w takiej sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 05:51   #11
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

Cytat:
Napisane przez lubiekielbase Pokaż wiadomość
A go powstrzymały te dzieci przed zdrada? Nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pieknie ujete.

Dzieci nie sa dla mnie argumentem zeby zostac z taka swinia, ktora robila mnie w ch.. .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-21, 06:16   #12
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

Cytat:
Napisane przez Blurge01 Pokaż wiadomość
Co sądzicie o kobietach, które nie były świadome, że faceci, z którymi są w nazwijmy to, niezobowiązujących relacjach, tak naprawdę mają żony, dzieci... I nie z zemsty a z litości czują się zobowiązane powiedzieć ich życiowym partnerkom prawdę? Czy to ma sens? Chciałabyscie wiedzieć.. czy lepiej żyć w kłamstwie, niewiedzy?
Z litości dla kogo? Skoro obie strony ( kobiety) były oszukiwane przez faceta to skąd ta litość?
Oczywiście, że chciałabym wiedzieć aby spakować gnojka i wystawić walizki za drzwi. Tak, mam dziecko, ale to nie jest powód aby godzić się na brak szacunku.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 06:23   #13
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

Cytat:
Napisane przez Karena 73 Pokaż wiadomość
Z litości dla kogo? Skoro obie strony ( kobiety) były oszukiwane przez faceta to skąd ta litość?
Oczywiście, że chciałabym wiedzieć aby spakować gnojka i wystawić walizki za drzwi. Tak, mam dziecko, ale to nie jest powód aby godzić się na brak szacunku.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 06:33   #14
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

No cóż. Wolałąbym się dowiedzieć od faceta, niż od osób trzecich. Przynajmniej mogłabym zachować do niego jakiś tam szacunek po rozstaniu. Oczywiście, rozstanie byłoby nieuniknione, niezależnie od sposobu, w który dowiedziałabym się o jego zdradzie. Nie umiałabym znieść myśli, że choć przez chwię byłam dla niego na drugim miejscu, po jakiejś przygodnej (mniej lub bardziej) kobiecie. Sama jestem do obłędu monogamiczna i uważam, że zanim zacznie się kolejny związek, najpierw trzeba zakończyć i przepracować aktualny. Wtedy jest w porządku. Kilka swoich związków sama zakończyłam, ale nigdy nie zdarzyło mi się zdradzić partnera. Tego samego też wymagałam od tej drugiej strony.

Dla mnie najgorsza sytuacja jest wtedy, gdy facet trzyma się w związku swojej kobiety, jak małpa gałęzi dopóki nie jest pewien, że ta druga da mu jednak szansę. Nie pasuje ci? No to zakończ związek, przepracuj go a dopiero później bierz się za kolejny. Ja dla swojego eksa byłam taką gałęzią. Nie mam dla niego szacunku.Nawet do dziś nie chce mi się z nim gadać i ignoruję wszelkie próby nawiazania kontaktu z jego strony. Na szczerą rozmowę już czas minął. Dawno temu. Trzeba było gadać wtedy.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 06:51   #15
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

Wolę najgorszą prawdę, niż życie na różowej, a tak naprawdę gnijącej od dołu chmurce, więc tak, zawsze chciałabym wiedzieć. Ale w pierwszej kolejności to mój własny facet powinien mnie poinformować i tylko wtedy miałby jakiekolwiek widoki na dostanie drugiej szansy.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 06:56   #16
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

A ja mam pytanie - czym jest ta zdrada? To ze któryś z partnerów podotyka się genitaliami z kimś innym, czy chodzi o jakikolwiek dotyk? Czy może jak w sposób nieautoryzowany porozmawia z przedstawicielem płci przeciwnej?
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 06:57   #17
wisia11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 103
Dot.: Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

Trudna sprawa..... Na pewno chciałabym wiedzieć jeśli chodziłoby o długi związek i długie zdradzanie....
Jednak jesli byłby to szybki numerek po pijaku to nie wiem czy chciałabym się dowiedzieć.
wisia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 07:11   #18
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Wolę najgorszą prawdę, niż życie na różowej, a tak naprawdę gnijącej od dołu chmurce, więc tak, zawsze chciałabym wiedzieć. Ale w pierwszej kolejności to mój własny facet powinien mnie poinformować i tylko wtedy miałby jakiekolwiek widoki na dostanie drugiej szansy.
Kiedys myslalam, ze przy jednorazowym wyskoku moglabym dac druga szanse.
Ale teraz bylabym temu przeciwna, moje zaufanie do partnera w takiej sytuacji by umarlo i po prostu szkoda mi zycia na odbudowywanie czegos, co z jakiegos powodu nie dzialalo za pierwszym razem.

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie - czym jest ta zdrada? To ze któryś z partnerów podotyka się genitaliami z kimś innym, czy chodzi o jakikolwiek dotyk? Czy może jak w sposób nieautoryzowany porozmawia z przedstawicielem płci przeciwnej?
Jakikolwiek intymny kontakt fizyczny (seks, calowanie, trzymanie za rece, obejmowanie) czy zaangazowanie emocjonalne, flirt, wszystko to jest dla mnie zdrada i zraniloby bardzo moje uczucia i zburzylo zaufanie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 07:23   #19
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

Oczywiście, że chciałabym wiedzieć. Po to aby móc zakończyć ten związek.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-21, 07:53   #20
ona_jest_ok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 76
Dot.: Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

to wszystko zależy od człowieka. są takie osoby, które nie potrafią żyć z partnerem po zdradzie emocjonalnej, a co dopiero fizycznej.

mogę zrozumieć, że ktoś zdradzający żałuje i prosi o drugą szanse - można mieć chwile zaćmienia umysłu...

ale mimo wszelkich okoliczności łagodzących zdradzana żona może nie dać rady żyć w takim związku. wcale się nie dziwie. moim zdaniem trwanie w związku po zdradzie jest mega hard. ale to już osoba, która zdradza kładzie na szali swój związek.
ona_jest_ok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 08:05   #21
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

Wolałabym się dowiedzieć od osób trzecich niż od kochanki. I jeśli ktokolwiek miałby mnie informować, to z twardymi dowodami na stole, samo "zdradzał cię ze mną" można o kant tyłka potłuc.


A jak ktoś mówi "nie z zemsty, a z litości", to mnie pusty śmiech ogarnia. Litość, taaaaaa już biegnę uwierzyć.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 08:17   #22
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A jak ktoś mówi "nie z zemsty, a z litości", to mnie pusty śmiech ogarnia. Litość, taaaaaa już biegnę uwierzyć.
Co w tym takiego trudnego do uwierzenia?

Sama chciałabym się dowiedzieć i nieistotne jest dla mnie kto by mnie uświadomił. Ale żeby nadać wątkowi jakiegoś kolorytu to wspomnę o mojej znajomej, która otwarcie przyznaje, że o zdradzie wiedzieć by nie chciała. Jest gorliwą katoliczką i nie akceptuje rozstania po ślubie, więc wolałaby żyć w kłamstwie i być szczęśliwa niż poznać prawdę nie mogąc się rozstać. Więc tak też bywa
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 08:21   #23
ona_jest_ok
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 76
Dot.: Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

katolik się może rozstać. nikt nie każe żyć z łajzą i gnojem i jeszcze mu prać brudnych gaci.
ona_jest_ok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 08:26   #24
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

No faktycznie, zabrzmiało jakby każdy katolik nie mógł. Może oczywiście, ale ona akurat nie akceptuje takiego rozwiązania i przez samą zdradę by się nie rozstała, stąd takie poglądy.
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 08:41   #25
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

Poznałem kilka kobiet, które były zamężne a mimo to świadomie na boku szukały „rozrywek” i nie miały najmniejszego zamiaru brać rozwodu.
Wszystko im odpowiadało poza tym, że chciały bliskości, aby mąż się ogarnął i zadbał o ich przyjemność. A z tylko tego powodu to one nie chciały rozwalać małżeństwa, zwłaszcza że zdarzało się dziecko.
Sądzę, że u mężczyzn może być podobnie.

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Zapomniałem o najważniejszym - brak atencji ze strony męża, uwodzenia. Kochanek zawsze się stara, uwodzi. A nawet jeśli przestaje, to można poszukać nowego.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 08:57   #26
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

Mowiac szczerze to pubudki typu za malo atencji, nuda czy dlugonoga blond asystentka srednio by mnie interesowaly. Jezeli w zwiazku, w jakiejkolwiek sferze, zle sie dzieje, problem zostaje zakomunikowany, a reacji z drugiej strony nie ma to tym bardziej czas sie rozstac. Tak jak wiekszosc tutaj, chcialabym wiedziec, co by miec szanse poslac dziada do stu diablow.

Sama nie wiem czy powiedzialabym zonie o zdradzajacym mezu. Zycie nie przetestowalo mnie na tyle. Mialam jedynie sytuacje, gdzie wiedzialam ze daleka znajoma jest zdradzana, powiedzialam jej najblizszej przyjaciolce, z ktora sama jestem blizej, a co ona z ta informacja zrobila juz nie wiem.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 09:02   #27
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

Z perspektywy faceta tak, wolałbym wiedzieć, żeby nie mieć skrupułów do zerwania. Na tego faceta nie byłbym zły, to nie jego wina.

Czy powiedziałbym kumplowi że dziewczyna/żona go zdradza? Jeśli byłby to najlepszy kumpel to oczywiście, że bym to zrobił, dla JEGO dobra. Tego się oczekuje od przyjaciela, że powie prawdę nawet jeśli jej nie chcemy.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 09:03   #28
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Wolałabym się dowiedzieć od osób trzecich niż od kochanki. I jeśli ktokolwiek miałby mnie informować, to z twardymi dowodami na stole, samo "zdradzał cię ze mną" można o kant tyłka potłuc.


A jak ktoś mówi "nie z zemsty, a z litości", to mnie pusty śmiech ogarnia. Litość, taaaaaa już biegnę uwierzyć.
Prawde mowiac byloby mi obojetne, od kogo bym sie dowiedziala, po prostu chcialabym wiedziec.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 09:03   #29
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 022
Dot.: Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

Jak dziewczyny wyżej, chciałabym wiedzieć żeby móc odejść.
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-21, 09:10   #30
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Chciałybyście wiedzieć, że jesteście zdradzane przez własnych mężów?

Każda z Was pisze, że by odeszła bo...? Tak jak pisała Mijanou - czulybyscie się ta drugą? Czy w sumie z jakiegoś innego powodu? Bo facet ukrywa swoje wyjścia do tamtej? Bo robi z nią coś czego mu zabraniacie robic z inna kobieta? Jaki jest bezpośredni powód dla faktu, ze piszecie, ze byście odeszły?
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-17 15:58:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.