Kolejne Pytanko do Niezastąpionej Agi Z.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-03-29, 10:13   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Kolejne Pytanko do Niezastąpionej Agi Z....


Agnieszko, długo się męczyłam aby ustalić "temperaturę mojej urody" i doszłam do wniosku, że chyba jestem CIEPŁA. Wiem, że to w Polsce rzadki typ rody, ale naprawdę wszystko na to wskazuje. Najgorszy makijaż jaki mogę zrobić to jasne, zimne, połyskliwe fiolety i biele. Natomiast całkiem nieźle mi w błękicie i srebrnym. Ja już nic z tego nie rozumiem ! Najlepiej wyglądam chyba jednak w ciemnym ciepłym różu-fiolecie i wisience czy śliwce. Jednak na lato to są chyba za ciężkie kolory i do ubrań i do makijażu. Czy możesz mi coś poradzić? Jestem niezbyt jasną blondynką z taką waniliową ( nie mylić z mleczną) raczej jasną cerą i mam zielone oczy (no właśnie, zielony to chyba ciepły kolor!) Mam czarne rzęsy. Pomóż mi proszę w miarę twoich możliwości...
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-04, 14:54   #2
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Kolejne Pytanko do Niezastąpionej Agi Z....

Hej Nici)
sorry, ze tak dlugo nie odpisywalam ale sama wiesz, ze przedswiateczny i swiateczny okres nie sprzyjal za bardzo posiedziskom przy komputerze. [img]icons/icon12.gif[/img]
Droga Nici trudno jest mi wywynioskowac jaki dokladnie typ urody reprezentujesz. Kolorki typu roz fiolet, wisnia i sliwka sa raczej polecane paniom o chlodnym typie urody. Wiec jesli wygladasz w nich najlepiej to moze nie jest tak do konca prawda, ze jestes typem cieplym.
A z drugiej strony ciekawa jestem jak Ci jest w kolorkach - zloty, ceglasty, pomaranczowy czy zolty? Jezeli fatalnie to raczej zrezygnuj z tak ostrych podzialow i kieruj sie wlasnym wyczuciem [img]icons/icon7.gif[/img]

Pytasz jak pogodzic makijaz letni z intensywnymi kolorami cieni czy pomadki? Zawsze mozesz poszalec takimi kolorkami w letnie wieczorki. Natomiast na dzien mozesz spokojnie uzywac tych kolorow tylko moze w delikatniejszej wersji - np. nakladaj tylko jedna warstwe kosmetyku, albo rozjasniaj go transparentnym blyszczykiem. Mozesz rowniez jedynie zaakcentowac kolorem jedynie powieke tuz przy rzesach albo uzywac cieni w kremie albo w sztyfcie, one z reguly sa duzo delitatniejsze. Takie cienie miala Chanel, sa nadal u Yves Rocher, Art Deco, Maybelline [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-04, 17:45   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Kolejne Pytanko do Niezastąpionej Agi Z....

Bardzo ci dziękuję Aga. Całkim nieżle jest mi w brzoskwinkach, nie jest tak dobrze już z tym pomarańczowym ostrym. No trudno. Będę musiała po prostu przed każdym zakupem umalować się w sklepie. To chyba najlepsze rozwiązanie. Co do tych cieni to L'Oreal ma chyba takie w sztywcie, które w dodatku chłodzą(podobno), więc powinny się sprawdzić latem. Mam jeszcze jedno pytanko. Tym razem dotyczące podkłady. Mam mieszaną, raczej tłustą cerę, która jest lekko poszarzała po zimie. Chciałam kupić podkład rozświetlający (loreal tranclucide) żeby ją troszkę ożywić, ale podobno nie jest to najlepsze rozwiązanie dla "tłustego noska". Może mi podpowiesz czy można coś zrobić aby zachować rozświetlenie i nie błyszczeć się jak żarowka? Może jakiś puder transparentny na to jeszcze... Dięki [img]icons/icon7.gif[/img] Nici
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-04, 18:09   #4
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Kolejne Pytanko do Niezastąpionej Agi Z....

Droga Nici [img]icons/icon7.gif[/img]
Jezeli masz tlusta cere to obawiam sie , ze podklad typu Translucide bedzie splywal bardzo szybko z buzi. Nie wiem jakiego teraz uzywasz podkladu , ale jesli jestes zadowolona z jego wlasciwosci kryjacych to pozostan przy nim, dodaj jedynie na buzie jakis rozswietlacz. Moze byc w sztyfcie, tylko ostroznie bo najczesciej sa mocno perlowe, albo musnij buzie punktowo jakims pudrem rozswietlajacym. Np.: z nowej serii Revlona. Sztyft i puder nakladaj jedynie w miejscach gdzie nie spoteguja one wrazenia tlustej cery - delikatnie na kosciach policzkowych, mozesz odrobine na sroniach, na zalamaniu zuchwy. Omijaj zdecydowanie nos, czolo i brode. Podejrzewam, ze same delikatnie sie wyblyszcza i to wystarczy [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-04, 21:46   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Kolejne Pytanko do Niezastąpionej Agi Z....

Dziękuję ci Aga. Chyba zamiast Tranclucide zdecyduję się na Ideal Balance, który całkim nieżle matuje. Interesuje mnie również ten puder Revlona. Oriętujesz się może Agnieszko, czy jest to puder sypki i jaka mniej wicej jest cena. Dzięki ... [img]icons/icon7.gif[/img] Nici
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-05, 07:28   #6
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Kolejne Pytanko do Niezastąpionej Agi Z....

Ten puder Revlona jest sypki , nie wiem ile dokladnie kosztuje w Polsce, ale chyba nie rujnuje kieszeni. Jest go naprawde sporo, wiec mozesz go jeszcze wykorzystac np.: do ciala, na ramiona czy dekolt [img]icons/icon7.gif[/img] Na pewno w lecie na opalone cialko efekt bedzie super [img]icons/icon12.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-06, 16:53   #7
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Kolejne Pytanko do Niezastąpionej Agi Z....

Dzięki Aga [img]icons/icon10.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.