Gdzie warto kupić pierścionek zaręczynowy ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-13, 19:49   #31
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Gdzie warto kupić pierścionek zaręczynowy ?

Cytat:
Napisane przez nozyczki_1989 Pokaż wiadomość
ja od swojego już NARZECZONEGO dostałam pierścionek firmy Aclari i jestem naprawdę zadowolona wcześniej nie słyszałam o tej firmie, ale poszperałam w internecie i ma dużo dobrych opinii także polecam wcześniej przymierzałam jeszcze pierścionki w aparcie i bodajże kruku ale żaden mnie nie zachwycił ;p no i w razie nie trafienia z rozmiarem (co nam się zdarzyło bo wcześniej nie nosiłam pierścionków) za darmo dopasowują nowy rozmiar :p
Aclari to nowa nazwa starego Aimor. Czyli ta sama firma, fakt, brylanty są u nich tańsze niż u konkurencji, ale w ogóle najtańsze są w Świecie Złota (w internecie, nie stacjonarnie).

Może wstawisz zdjęcie pierścionka na wątek, gdzie dziewczyny pokazują swoje pierścionki zaręczynowe?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675369&page=147
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 12:55   #32
winka1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie warto kupić pierścionek zaręczynowy ?

Ja mam dwa pierścionki. Jeden z Impressimo a drugi z Michelson. Obrączki kupione w sieciówce. Z wszystkich jestem zadowolona, obrączki niestety zakupione w Apart - z braku czasu. Wiem, że w tych mniejszych sklepach, zapłacilibyśmy około 1000 zł mniej. Niestety, nie zawsze da się tak, jakby człowiek chciał
winka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-11, 20:10   #33
Morales341
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie warto kupić pierścionek zaręczynowy ?

Witam podłącze się pod wątek czy polecacie pierścionki zaręczynowe z sklepu świat złota Warszawa (Janki, reduta)?
Morales341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 16:43   #34
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Gdzie warto kupić pierścionek zaręczynowy ?

Cytat:
Napisane przez Morales341 Pokaż wiadomość
Witam podłącze się pod wątek czy polecacie pierścionki zaręczynowe z sklepu świat złota Warszawa (Janki, reduta)?
Jeszcze kilka tygodni temu opłacało się tam bardzo brać pierścionki z brylantami, bo mieli bezkonkurencyjne ceny za standardową jakość (h/Si). Mam stamtąd 2 pierścionki. Teraz nie mają już promocji internetowych, które się najbardziej opłacały, ale i tak mają taniej niż ktokolwiek inny.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-12, 19:04   #35
Morales341
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie warto kupić pierścionek zaręczynowy ?

Nie chodzi tu już o cenę tylko po prostu o jakość tego pierścionka. Byłem w aimor chciałem tam kupić ale jakość tego złota (mieszaniny) jest słaba oraz waga pierścionka jest bardzo mała. Jeśli chodzi o wygląd naprawdę są one Pęknie ale niestety jakość i mała ilość złota też się liczy. W świecie złota kupiłem pierścionek 200 zł drożej i waży prawie dwa razy tyle z tym samym kamieniem domyślam się że zaraz zostanę posadzone o jakieś reklamy itp. Ale fakty mówią same za siebie
PS. Dlatego pytam bo z tego co wiem to świat złota jeśli chodzi o tą firmę długo nie istnień dlatego głównie pytam o jakość
Morales341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-13, 18:58   #36
teorema
Wtajemniczenie
 
Avatar teorema
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 129
Dot.: Gdzie warto kupić pierścionek zaręczynowy ?

Cytat:
Napisane przez Morales341 Pokaż wiadomość
Nie chodzi tu już o cenę tylko po prostu o jakość tego pierścionka. Byłem w aimor chciałem tam kupić ale jakość tego złota (mieszaniny) jest słaba oraz waga pierścionka jest bardzo mała. Jeśli chodzi o wygląd naprawdę są one Pęknie ale niestety jakość i mała ilość złota też się liczy. W świecie złota kupiłem pierścionek 200 zł drożej i waży prawie dwa razy tyle z tym samym kamieniem domyślam się że zaraz zostanę posadzone o jakieś reklamy itp. Ale fakty mówią same za siebie
PS. Dlatego pytam bo z tego co wiem to świat złota jeśli chodzi o tą firmę długo nie istnień dlatego głównie pytam o jakość
Jakość złota nie może być słaba lub dobra, bo to jest uwarunkowane próbą i od tego nie ma żadnych odstępstw, w każdym sklepie dana próba złota jest identyczna. Inna sprawa to waga pierścionka, tu może być różnie, zależy od konstrukcji, ja mam np. pierścionek do 1/3 obwodu wysadzany brylantami, więc tu jest więcej kamieni niż złota. Nic w tym złego. Ale fakt, że są i pierścionki bardzo delikatne i cienkie.


Co do renomy i historii, to firma ma chyba z 30 lat, więc wg mnie nie jest to powód do zmartwień. Ja na swoje pierścionki ze Świata złota nie mogę narzekać. Ale muszę uczciwie przyznać, ze ogólnie nie niszczy mi się żadna biżuteria, bez względu na markę.
__________________

teorema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-02, 10:24   #37
wrongplan
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 7
GG do wrongplan
Dot.: Gdzie warto kupić pierścionek zaręczynowy ?

Podbijam

Gdzie we Wrocławiu kupie pierścionek zaręczynowy? Zastanawiam się czy tutaj [link] nie pójść, ponoć mają możliwość personalizacji bizuterii. Ktoś kojarzy markę?

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2021-11-19 o 06:35 Powód: link
wrongplan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-03, 08:18   #38
ALICJA051985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie warto kupić pierścionek zaręczynowy ?

Ja dostałam pierścionek z firmy Aclari ,mają parę salonów w Polsce. Jestem bardzo zadowolona.
ALICJA051985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-25, 06:38   #39
peesz
Raczkowanie
 
Avatar peesz
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 42
Dot.: Gdzie warto kupić pierścionek zaręczynowy ?

Jest dużo jubilerów do których warto się udać. Wiadomo, cena idzie w parze z jakością złota, także lepiej zainwestować z piękną obrączkę ślubną. Osobiście wybrałam obroączke w Niewięgłowskim. Mają dożywotnią gwarancję i polerowanie w cenie
peesz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-25 07:38:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:12.