czerwony nochal - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-07-16, 07:09   #1
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896

czerwony nochal


Witajcie dziewczyny,

Co poradzicie na czerwony wiecznie nos?
Nie pomaga żaden podkład ani korektor, Revlon supertrwały też nie, ta czerwień się przebija się przez wszystko! Nos czerwienieje sam z siebie, bez powodu koło poludnia i tak trwa do wieczora. Czerwienieje jeszcze bardziej od zimna, ciepła, przy jedzeniu, piciu heratki, zdenerwowaniu.

W zasadzie cały czas oprócz poranków jest czerwony.

Wygląda to makabrycznie, jakbym cały czas płakała albo miała katar.

Nie wiem co z tym zrobić. Dodam, że unikam ostrych przypraw itp, a nos nigdy nie był przemrożony.Nie mam też na buzi pękających naczynek.

Skąd ta truskawa? Co z nią zrobić?
Proszę poradźcie
Anka
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-16, 08:30   #2
Sam
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 1 452
Re: czerwony nochal

Droga Aniu. ja mysle ze należłoby u dermatologa poszukac przyczyny takiego stanu, a nie skupiać się na jego tuszowaniu.
Jezeli jestes z warszawy napisz do mnie na maila a podam Ci namiar to świetgeo deratologa.
Moim zdaniem jest to kwestia naczynkowa:-( Jeżeli tak - unikaj gwałtownej zmiany temperatur, nie pij i nie jedz bardzo gorących napoi, unikaj kawy i alkocholu.
Powinnas też nieco uspokoić cere - nie rób ziatrnistych peelingów, zmywaj muzie płynem micelarnym z apteki np . H2O Sensibio., Mozesz zakupić kremik Avene Disoreal - łagodzący zaczerwienienia i wzmacniający naczynka;-) pamietaj o stosowaniu na codzien kremów z filtrami.
najlepiej jednak by było gdybys jak najszybciej udala się do lekarza - bo stan noska moze się ciagle pogarszac.
A zanim ten stan sie poprawi zaczerwienia najlepiej tuszuja korektory w odcieniu zieleni.
pzdr
sam
sam
Sam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-07-16, 08:53   #3
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Re: czerwony nochal

Jeejku, serdeczne dzięki!
Niestety nie jestem z Wa-wy tylko z Krakowa.
Ale odstwię peelingi i gorące jedzienie w kąt, alkoholu prawie nie pijam, najgorzej z kawą - jestem nałogowcem. Poza tym dużo palę, nietety... I ten kremik spróbuję kupić tylko gdzie?
Wybiorę się na początek do mojej lekarki 1-go kontaktu, niech coś poradzi - pewnie dostanę termin za 3 tygodnie Do dermatologa ewentulanie po powrocie z urlopu, bo teraz cała kasa idzie na mój nadchodzący ślub...
Właśnie sie dowiedziałam, że u kobiet w mojej rodzinie były takie same problemy, szczególnie u babci - mijało z wiekiem. Może to rodzinne?
Cholerka. Co jeszcze można tak doraźnie zastosować? Może jakieś okłady? Albo maść bez recepty?
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:18.