posladki - raz jeszcze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-20, 10:59   #1
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768

posladki - raz jeszcze


Dziewczyny mam pytanie dotyczace posladkow. Wiem, ze to smieszne, ale ostatnio zauwazylam, ze prawie wcale ich nie mam Schudlam pare kilogramow i okazalo sie, ze z tylu jestem prosciutka. Czy ktos zna jakies cwiczenia ujedrniajace, czy powiekszajace te czesc ciala. Wlasciwie w biodrach nie mam tak malo, bo 87 cm, tylko gdzie te kraglosci z tylu, ktore byc powinny. Cwicze prawie codziennie od roku, ale sa to raczej cwiczenia rozciagajace uda, wysmuklajace talie. Moze to one zaszkodzily?
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-20, 11:04   #2
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: posladki - raz jeszcze

To zalezy jak mierzysz jeszcze 'te biodra' czy w kosci biodrowej, czy tez w najszerszym miescu posladkow. Bo sa rozne sposoby (modelki mierzy sie w kosci biodrowej, najczesciej), a wymiernym moim zdaniem jed mierzenie sie w najszerszym miescu posladkow.
A o cwiczeniu, ktore moim zdaniem pomaga na ksztalt posladkow, opisalam watek nizej no i plywanie! Plywanie to podstawa na ladny ksztalt nog i posladkow

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-22, 09:09   #3
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Re: posladki - raz jeszcze

Ojejku!! To ja mierze w najszerszej czesci Zdecydowalam sie juz na plywanie Dzieki za odpowiedz
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-22, 09:10   #4
agagorz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 8
Re: posladki - raz jeszcze

Droga Wiko! znam niezawodny sposób na ujędrnienie i optyczne powiększenie pośladków. Sposób ten osobiście wypróbowałam :50 dkg kapusty kiszonej na jeden pośladek wymieszać z sokiem z jednej cytryny. Otrzymaną mieszankę nałożyć na przygotowane odpowiednio pośladki (przeprowadzić peelig gruboziarnistym mydłem).Zawinąć folią i odczekać 15 min. Następnie zmyć i nawilżyć kremem z koziego mleka. Skuteczność gwarantowana po 5 dniach stosowania. Będzie na co popatrzeć!!!!!!!!!
agagorz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.